Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48051) 4580693 válasza diegho (#48050) üzenetére


4580693
senior tag

Majdnem.

Itt van az utolsó pár napi stat. Rajtam nem szokott múlni a győzelem.
A másik, sz@rok a wn8-ra. Ez az, ami tönkre teszi a játékot. Mert a sebzés a lényeg. A lightok is inkább hátul kempelnek, mert a spotért nem jár wn8. Természetesen tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

(#48052) Gyuri27 válasza 4580693 (#48051) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mer jó a rendszer. Hogy kinek ne kérdezd. Felfogott találatért is osztogathatna xp-t is meg kredót is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48053) lacibacsi válasza 4580693 (#48051) üzenetére


lacibacsi
addikt

135 csatára 46% WR... Nem feltétlenül szívderítő, de azért vannak ennél rosszabb szériák is. Csak az emberi elme úgy működik (különösen a magyar), hogy a jót természetesnek vesszük, de minden rosszra emlékezünk. ("Balsors akit régen tép...", ugyebár). A WN8-ra szarsz, mert a sebzés a lényeg. Értem, de hát a WN8-nak a 90%-át a sebzés teszi ki. A feltöltött statod alapján pedig abból azért van rendesen. Ha WR szempontjából ennyire rossz napot fogok ki, akkor egyszerűen beülök a Skorpióba és kreditet farmolok. Kit érdekel, ha veszítünk, csak dőljön a lé! ;)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48054) 4580693 válasza lacibacsi (#48053) üzenetére


4580693
senior tag

Na, sírás off.

Persze, sebzésre játszunk, mert valahogy le kell győzni az ellenfelet, azt meg máshogy ebben a játékban nem lehet. Megpróbálok minden tőlem telhetőt a csatákban, és az az egyik baj, hogy a győzelem nem rajtam múlik, hanem a csapaton. (pl, mai csata: két török csapattárs felváltva lövöldözött, mert a csata első 15 másodpercében nem mozdultam (vagy a tököm vakargattam vagy éppen a teámat iszogattam és közben azt néztem, merre érdemes indulni), mind a ketten bekékültek és bannolódtak. Le is lőtték a cdc-m hp-jának 3/4-ét. Szóval, minkek ellenfél, ha ilyen a csapattárs? És az ilyen bolondokból minden napra jut.)

Nagyjából tisztában vagyok a képességeimmel, a tankjaim képességeivel, a tankosztláyok szerepével. Eszerint próbálom a legjobbat kihozni magamból. De néha ez is kevés.

Természetesen nem csak a rosszat jegyzem meg. A jót is. Fel is szoktuk rakni ide. :)

[ Szerkesztve ]

(#48055) lacibacsi válasza 4580693 (#48054) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én tojnék a WR alakulására, ha ilyen napi WN8 statot tudnék hozni, mint a tiéd. Persze én még noob vagyok, de akkor is...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48056) Emu


Emu
őstag

Most csak így eszembe jutott:
Ha valaki direkt lő téged, és bekékül, erre te kinyíród azért jár kredit mint "sebzés"? :DDD

(#48057) e-newsee válasza 4580693 (#48054) üzenetére


e-newsee
addikt

Jah. Vannak ilyen csapattársak. A hétvégén egy ilyen folyamatosan kitolt a bázisról, hogy én ne foglaljak, csak ő. Nem vagyok az a belelövős fajta, de már a határán voltam. A meccsben nem válaszolt, aztán privátban írja utána pár indulatszó kíséretében, hogy a Leclerc's Medal Class I-re gyűjt (30.000 foglalási pont). Hát a ...szomat, akkor írja meg meccs közben, hogy ugyan hagyjuk már foglalni plíz, mert neki kellenének a pontok. Vagy válaszoljon, amikor kérdezem, hogy vattafak van. :W

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48058) 4580693 válasza Emu (#48056) üzenetére


4580693
senior tag

Sajna nem jár. :DDD

(#48059) galervin93 válasza e-newsee (#48057) üzenetére


galervin93
őstag

Foglalóba ne lőj, úgy tudom súlyosabban büntetik, mint a sima csapattárs sebzést.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#48060) Emu válasza e-newsee (#48057) üzenetére


Emu
őstag

Az ilyenek játszanak tetrist, vagy valami hasonlót és gyűjtögessék a pontokat... :W

(#48061) e-newsee válasza galervin93 (#48059) üzenetére


e-newsee
addikt

Szándékosan még soha senkibe nem lőttem, talán ha egyszer, az is revansból. De ez már kezdett idegesíteni. :)
Nem az én stílusom a meccs közben vitázni. Nem sok az a 8-10 perc ahhoz, hogy az ember mással foglalkozzon. Egy ilyen adok-kapok lefoglal két embert a csapatból, akik ahelyett hozzá is tudnának tenni a meccshez. Másrészt én ezt játéknak fogom fel, ami kikapcsol. Persze igyekszem minél jobb lenni, de azért egy határt meghúzok, hogy meddig megyek bele egy vitába, utána inkább otthagyom az illetőt. De persze ez én vagyok. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48062) 4580693 válasza e-newsee (#48057) üzenetére


4580693
senior tag

Tegnap Grille 15-el voltam, amikor csapattárs cdc-s kezdés után fél perccel seggbe lőtt. Hogy miért, azt nem tudom. Nem akadályoztam, nem mentem neki, nem tülekedtem. Aztán meg vagy hátulról lökdösött vagy pedig az ágyúm előtt ugrált. Addig, ameddig fel nem spotolódott és az ellenfél megoldotta. Pedig már rángatózott a mutatóujjam. :)

(#48063) jozefgucci1 válasza 4580693 (#48062) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Lehet már ott voltál a fekete listáján és etért csinálta :D
Nálam is elég sok ember van ott és ha egy csapatba kerülümnk akkor azért próbálom terelgetni a garázs felé :DD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48064) palfitom válasza galervin93 (#48024) üzenetére


palfitom
félisten

:C

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#48065) kchryss válasza e-newsee (#48057) üzenetére


kchryss
addikt

Nem is tudtam hogy van ilyen medál. :DD
Most elképzeltem, hogy minden csatában első dolga, hogy megy az ellenfél bázisára a pontokért. Még a végén kiderül akiket eddig botnak tartottam valójában játékosok akik erre a medálra hajtanak. :D

Lehet bennem van a hiba, de én csata közben nem azt szoktam figyelni, hogy milyen plecsniket gyűjthetek. Sokszor azt se veszem észre, hogy 1 kill kéne még top gunhoz vagy x sebzés nagy kaliberhez. Egyszerűen arra koncentrálok, hogy megnyerhessem a csatát aztán a csataösszesítőn majd látom milyen plecsniket ért az igyekezet.

(#48066) 4580693


4580693
senior tag

Reggel picsogtam, hogy ma ne lehet nyerni. Délután, megfogadva Lacibá tanácsát ( :R), csak prémekkel mentem free xp-ét, illetve pénzért. Majd másfél millát összekapartam, a wr meg felment 54%-ra a nulláról. A wn8 is 1600 fölé kerekedett.
Ha már a sorozatos szopacsot megemlítem, akkor meg kell említeni az, amikor a másik oldalon vagyok. Délután kétség kívül, ott voltam.

(#48067) lacibacsi válasza 4580693 (#48066) üzenetére


lacibacsi
addikt

Látod, látod ifjú padawan! ;)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48068) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Iménti meccs. T8 csata. Magyar is3 végig hátul kempel. 9-7-re vezetünk. Mindenki elöl. A lightek húzzák a bázisunkat. Mind low hp-n. Is3 2 sarokra full hp-n. Nem megy be resetelni persze. Miért is menne? Bibis lesz a tankja. Nem találok az ilyenekre jelzőt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48069) jr1994


jr1994
addikt

Circon-féle szivat a játék-montázs. Végigröhögtem az egészet :DD

youtube

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48070) diegho válasza 4580693 (#48051) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem kell megsértődni, de a WN8 elég komolyan hazudik a játékosok tudásáról, méghozzá felfelé. Az 1600WN8 nem követeli meg, hogy td, heavy és medium tankkal a saját HP-dat lesebezd átlagban, mégis kiváló, vagy milyen játékosnak titulál, közben meg a csatában a veled egy sorban lévő ellenfél HP-ját sem sebzed le, magyarán nem tudod megölni azt, ami veled párba került a sorsolásnál.
Lehet nyihogni a sebzés majmolása miatt, de örök érvényű szabály ebben a sebzés alapú játékban, hogy ha sokat sebzel, sokat is fogsz nyerni. A lightot és az artyt ne nézzük, az teljesen más, de a heavy, td, medium mind a sebzésből él, ha többet sebzel átlagban, mint a saját tankod hp-ja, akkor nyerni is többet fogsz. Megint hatalmas hiba, hogy linkelgetik ide a sebeztem 3000-et, a többiek meg csak 1000-et és vesztettünk. Miért nem sebzett 8000-et? Akkor nagyobb esély lett volna a nyerésre.
Nagyon ritkán van az, hogy ide jövök panaszkodni, hogy mennyire szar társakat kaptam, pedig sajnos elég gyakran sebzek egymagam többet, mint az alattam következő 5 együtt, sőt sajnos az sem túl ritka, amikor az alattam lévő 14 együtt kevesebbet sebez, mint én. Sírok emiatt? Nem! Sokkal jobb túlerő ellen játszani, mint hengerelni, mert csak így lehet nagyon szép köröket menni és a bukottnak hitt szituációkat megfordítani, váratlan húzásokkal befolyásolni az egész csatát.

(#48071) 4580693 válasza Gyuri27 (#48068) üzenetére


4580693
senior tag

Kedvencem, amikor a full hp-s akárki egy low hp-s ellenfélre nem mer rámenni a végjátékban. A meccs elején nyilván nem jó lehápézni magunkat, de a végén miért fél felvenni egy lövést?

(#48072) h1mpi válasza 4580693 (#48071) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mert pénzbe kerül a javítás ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48073) galervin93 válasza jr1994 (#48069) üzenetére


galervin93
őstag

Jó. :D
Nekem egy ilyenem van ma estéről. Van az úgy, hogy nem akarja az igazságot. :N

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#48074) rlazol válasza galervin93 (#48073) üzenetére


rlazol
addikt

A Conqueror GC-ről egyszer Centi 7/1-vel pattantam kétszer egymás után, hű de felbaszta az agyam...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#48075) jr1994 válasza galervin93 (#48073) üzenetére


jr1994
addikt

Az se rossz! Nekem a grille maratonom alatt volt egy olyan hogy az ellenséges grille repesszel 3-mat sebzett belém, és még modult sem vitt :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48076) jr1994


jr1994
addikt

Ki fogom free xp-zni ezeket a szarokat én ezt nem bírom. 3-mas svéd medium tank van éppen terítéken. Ma este, nem elég hogy a laptopomról játszok 25 fps-sel full minimum grafikán, de még a játék összes idiótája is megtalál. Pedig csak próbáltam csillagozni a 3-mas svédet. Két emlékezetes csata volt, az egyik amiben az ellenségnél egy három fős Pz.B2 szakasz gondolta úgy, hogy nem nyerhetek (kép). A végén kettejük ellen maradtam én és egy Pz I C, ott már éreztem hogy ez nem fog menni. De az utolsó csepp a pohárban ez a példány volt:

Kb a hatodik próbálkozás volt. Nekiállt blokkolni, de csak annyit írtam neki hogy please let me play. Aztán felborított. Amúgy lehet hogy ezután megnyertük a csatát, de már rég kinyomtam alt f4-gyel. Közben megnéztem a tankjait, úgy tűnik a BT2-vel próbál negatív rekordot felállítani győzelmi arányt tekintve. Elég jól halad a célja felé.

Lower tiers :C

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48077) Gyuri27 válasza galervin93 (#48073) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tessék he-t használni. :K

4580693: nem félek én az elején se. Pont ez a baj. Illetve nem lenne ez se baj, ha a csapat legalább a free sebzésért csinálna is valamit. De sokkal jobb olyan helyen campelni ahonnan még lövést se lehet leadni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48078) h1mpi válasza jr1994 (#48076) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Majd az 5-ös lesz a csúcs, hát az valami tragédia. :DDD A 6-oson viszont nagyon jó ágyú van legalább

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48079) Emu válasza h1mpi (#48078) üzenetére


Emu
őstag

Ne mond már :D 5-össel 900 körüli lett az átlagsebzésem mire meglett a 6-os.
A 6-ossal egyelőre nagyon nehezen tudom tartani ezt a szintet, nem nagyon éreztem még rá, de az ágyú saját tierben tényleg nagyon jó. :K

(#48080) 4580693 válasza Gyuri27 (#48077) üzenetére


4580693
senior tag

Hehe. :D sokszor ezért hullok el gyorsan.

(#48081) infectedmann


infectedmann
őstag

Tegnap reggeli kv mellett.

repláj: [link]

(#48082) galervin93 válasza Gyuri27 (#48077) üzenetére


galervin93
őstag

Ezen sajnos a robbanó nem sokat segített volna, ha ugyanoda megy mint ezek az ap-k, akkor az is csak minimálisat sebez. Rossz rng + rossz célzás kombója a fenti. Ez utóbbit érzem jelenleg a gyengémnek, túl sokat és túl nagy mértékben használom a zoomot, le kellene szoknom róla, illetve kevesebbet használni és külső nézetből lőni, mert sok időt elvesz a zoomolgatás, és érzem ront a játékomon. Pl. ha itt nem mindenáron a qgep felső részét akarom lőni, talán nem járok pórul.

h1mpi
A sved ötös nagyon jó gép! Meg kell szokni, és utána durván lehet nyomni vele. Nekem is 900-1000 körül lett vele az átlagom.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#48083) h1mpi válasza Emu (#48079) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az a tank nem szűkül gyakorlatilag, Nekem egy borzalmas grind volt, toltam is bele free xp-t...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48084) Gyuri27 válasza galervin93 (#48082) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lightokra meg artykra (nyitott td-re) ált he-t lövök (persze szituáció függő). Nem is azért mert a sebzés az érdekes. Hanem mert modult, legénységet visz. Ugye nem kell mondani az miért jó.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48085) galervin93 válasza Gyuri27 (#48084) üzenetére


galervin93
őstag

Csak ennek az artynak van páncélja is... Én csak az amcsikra, németekre lövök robbanót, a többi túl nagy lutri.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#48086) rlazol válasza galervin93 (#48085) üzenetére


rlazol
addikt

Egy időben én is HEt lőttem az artykra, de egyszerűen nem érte meg. Nyilván függ a tanktól is, de amikor az M10-vel rendszeresen 100 alatti sebzést ad ki, az bosszantó. Leszoktam. HE-t akkor használok, ha resetelni kell vagy láncon akarok tartani egy ellenfelet, aki az adott szögből nem tudok sebezni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#48087) Emu válasza galervin93 (#48085) üzenetére


Emu
őstag

Ez így van, pár napja én is bré rossz oldalára kerültem.
9-es franszia LOR vs. RHM. HE-t töltöttem, hogy az rng miatt nehogy pár HP-val életben maradjon, erre nem 270-t sebzek csak bele? Persze ő rám fordul és 1 lövésből kiszed...

(#48088) Gyuri27 válasza galervin93 (#48085) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kinek mi. Sokszor lövök 0 dmg-s kritikált azokra amiket felsoroltam. Jó tud lenni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48089) galervin93 válasza Gyuri27 (#48088) üzenetére


galervin93
őstag

Ha HE van betöltve és necces a dolog, inkább el sem lövöm, még artyra se, inkább újratöltök és/vagy keresek jobb szöget.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#48090) vJokka


vJokka
aktív tag

Életem csatáját csesztem el :W Persze foghatnám a csapatra is, mert ha a két tevepata kioszt egy-egy tár sebzést, akkor sima győzelem. Viszont simán carryzhető csata lett volna, ha a végjátékot nem balfaxkodom el :(((

Replay, ha valaki szeretne szörnyülködni egyet :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#48091) jr1994 válasza vJokka (#48090) üzenetére


jr1994
addikt

A balfaszkodásról jut eszembe, nekem erlenbergen volt egy csatám grillével a hétvégén, hogy 7000 sebzésnél tartottam, 900+ hp-val kinéztem egy E4 elé, és kivágott repesszel :( Amúgy erlenbergen legalább 5 db 6-7000 körüli sebzést mentem, az a pálya nagyon adja grillével. Most már mindenképp megcsinálom a nerf előtt a küldetést.

A replayt mindjárt nézem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48092) jr1994 válasza vJokka (#48090) üzenetére


jr1994
addikt

Hát ja, volt pár hiba főleg a végén, de úgy 6000 sebzés fölé érve elkezd az ember izgulni, de azért szép kör volt így is. A T57-tel szerencséd volt, háromszor lőtt rád úgy hogy kiálltál a dombtetőn, simán ellőhetett volna hamarabb. Illetve az elején talán lőhettél volna a T49-re, bár lehet kicsit kockázatos lett volna megállni. Ja, és most már a tankcsapdákon is át lehet menni, bár Grillével még nem próbáltam, viszont annál többször borultam az oldalamra vele. A Type 61-nek muszáj lett volna halnia. Ami furcsa volt, hogy nagyon későn lépsz át sniper nézetbe mikor kinézel egy sarkon, viszont elég jól lősz külső nézetből is.

Az előbb néztem a mai Shish videót, amiben vendégszerepelt ez az arc: link. Replay elemzéseket csinál, szerintem lehet belőle tanulni, majd megnézek párat.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48093) Emu


Emu
őstag

Ma volt kint net szolgáltató hibát elhárítani(valamelyik koax elosztó adta fel a küzdelmet), remélem most már megszűnik a ping ingadozásom, és végre tudok újra normálisan játszani :C

(#48094) infectedmann válasza Emu (#48093) üzenetére


infectedmann
őstag

Szerencséd volt. Sok szolgáltató szokott tojni a ping problémára tekintve, hogy ők arra aztán semmilyen garanciát nem vállalnak.

(#48095) Emu válasza infectedmann (#48094) üzenetére


Emu
őstag

Valamely szinten szerencsém is volt, mert néha meg is szakadt a kapcsolat, illetve ha úgy volt a modem nem tudott teljes sávszélességgel felcsatlakozni (ezt látta a hölgy a központból) ezért küldtek ki végül szerelőt.
Üröm az örömben, hogy most meg a TV lett szellemképes :O Azt egyébként is csak asszony pajti nézi ;]

(#48096) vJokka válasza jr1994 (#48092) üzenetére


vJokka
aktív tag

Amikor az AMX-ről pattantam, azon nagyon felhúztam magam, utána a Type 61-et is jó bénán céloztam be.
Tudom, hogy át lehet menni a tankcsapdákon, de sikerült már borulnom rajtuk :DDD.
Leo protot is fejbelőhettem volna. Arra vártam, hogy kinézzem, erre pont akkor nézek át a T49re, mikor megjelenik a célkeresztben :W. E-50M-nek is adhattam volna egyet oldalról, T57-nél meg bíztam, hogy nem fog tudni snapshotolni amikor még messzebb volt, az nem ruszki tank ;]
Visszanézve még több hibám volt, mint gondoltam :(((

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#48097) Emu


Emu
őstag

Light küldikből már csak 2 van vissza LT15-ig, ezért úgy gondoltam kicsit ráfekszem a témára háta. Az egyikben 7 ellenséges tankot kellene spotolnom, mielőtt engem észrevesznek, a másikban pedig 3000 spot dmg kellene, ugyanúgy spot nélkül.
Felváltva mentem (T37-RU-LTW) vagy 15 kört zsinórban és egy spotra alkalmas mapot nem adott be. Mikor meguntam, gondoltam gyorsan szorzózom T10-t Malinovkát kaptam, jó mondom a következő kör akkor tuti város lesz: IS4 - Fiery Salient oldalanként 5 artyval :W :O
Köszi MM

(#48098) galervin93 válasza Emu (#48097) üzenetére


galervin93
őstag

Ilyenkor tilos más gépbe átülni, előbb-utóbb beadja csak győzd kivárni...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#48099) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ide is berakom .

Újra van jelszó változtatásért 300 arany akció.!

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48100) Emu válasza galervin93 (#48098) üzenetére


Emu
őstag

Ne is mond...IS4-el lámpavillanás után 10mp-en belül megkaptam mind az 5 arty-t. Magamban szép szavakkal illettem a WG felmenőit majd nyomtam egy Alt+F4-t és néztem egy filmet inkább.

jozef: akkor ideje jelszót változtatni, köszi :K

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.