Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48501) diegho válasza h1mpi (#48499) üzenetére


diegho
nagyúr

Hányszor írtam le, hogy átlagos ember vagyok és átlagos játékos? 10x? 100x? Még többször? Tényleg érthetetlen, hogy miért kell állandóan belém kötni.

(#48502) h1mpi válasza diegho (#48501) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem kell leírnod többször én megértettem...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48503) SoulReaver válasza diegho (#48497) üzenetére


SoulReaver
veterán

Minden szavaddal becsmérled a többieket, ezt nem vetted még észre?

Igen, ez csak egy játék, de még is te ájuldozol itt magadtól... Kérdez tőled valaki valamit, egyből a magas lóról ugatsz valamit ( csak, hogy a te szavaiddal éljek)
Szóval nem fogsz te itt senkinek sem hiányozni...Szocializáld magad inkább... Pápá.

[ Szerkesztve ]

(#48504) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Mi van itt, hogy 11.58-tól még mindig folyamatos a hozzászólások sorszámozása??? ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48505) vJokka válasza lacibacsi (#48504) üzenetére


vJokka
aktív tag

Azt nem értem, hogy miért kellett megint belekötni dieghoba.
T57el ~1200 csata után ~3800 az átlag sebzése, el tudom képzelni, hogy nincs szüksége arra, hogy nekiálljon prémekkel farmolni.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#48506) emre válasza vJokka (#48505) üzenetére


emre
veterán

;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48507) kchryss válasza emre (#48506) üzenetére


kchryss
addikt

Mi ez a rasszista kép? Leniggerezted Diegho-t? ;]

(#48508) SoulReaver válasza emre (#48506) üzenetére


SoulReaver
veterán

Jogos :D

(#48509) Gyuri27 válasza vJokka (#48505) üzenetére


Gyuri27
félisten

Téged hol találtak? Lapozz vissza. Valahogy nem úgy kezdődik a dolog, hogy bele kötünk. Sőt általában hozzá sincs szólva. Iszol te rendesed amúgy?

Amd - Radeon - Ryzen

(#48510) notika77 válasza Gyuri27 (#48509) üzenetére


notika77
senior tag

Ez megint úgy kezdődött, hogy belekötöttetek.

(#48511) Gyuri27 válasza notika77 (#48510) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mindig úgy kezdődik. Ő csak itt van magának szépen. A gyökerek meg betalálják. :K

Évekkel ezelőtt is így volt. Áldott jó ember. Csak hát az irigyek.
Tudod azt a sok-sok sikert irigyeljük tőle. Ilyen a magyar wotos. :U

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#48512) h1mpi válasza notika77 (#48510) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze mindenki ezt várja hogy belekössön a másikban, nincs jobb dolgunk... szerinted... :o

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48513) Gyuri27 válasza h1mpi (#48512) üzenetére


Gyuri27
félisten

Téged pl bánt valaki az arty meg a gold spam miatt? Ugye hogy nem? ;) :P

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#48514) diegho válasza Gyuri27 (#48511) üzenetére


diegho
nagyúr

Évekkel ezelőtt is így volt.

Olvasgass a privát üzeneteid között 2012 környékéről. Akkor teljesen mást írtál nekem... melyik a hazugság? A mostani, vagy az akkori?

(#48515) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ahogy itt most nekiestek paran falkaba verosve Dieghonak az arra emlekeztet ahogy Diarmand/_Szazados_-t talaljak meg a "baratai" rendszeresen Wotinfo-n. :DDD

(#48516) Gyuri27 válasza diegho (#48514) üzenetére


Gyuri27
félisten

Átvetted fsb helyét. Miért, hogyan tértél arra az útra legyen a te dolgod.
Fsb-l kapcsolatban teljesen igazad volt (egyet is értettünk). Ezt nem vitatja itt senki.
Nézem a priviket. Érdekes módon akkor tudtál ember lenni.
Mióta te lettél az élet császára és a wot királya azóta próbálom elkerülni, hogy reagáljak a hszid-re. Vagy azokra amikre te reagáltál. Nem mindig sikerül.
Egyébként nincs ebben semmi varázslat. Halálosan vesztem én össze Integrával is pl (Isten nyugosztalja), Chaserrel sorolhatnám. Aztán rendeztük sorainkat. Kivel így, kivel úgy. Az ember változik. Szóval nincs itt semmi hazugság.
Okos fiú vagy. Tudod, hogy mikor vagy tenyérbemászó. Miért csinálod a te dolgod. De hogy, szándékosan csinálod az is biztos.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48517) bigobert


bigobert
tag

Sajnos a témához nem tudok hozzászólni, de azt tudjátok esetleg, hogy miért szaggat be a játék a konfigommal 60 fps mellett 60Hz-es frissítés esetén? A 60Hz-hez vagyok szokva, de a wot-ban egyszerűen látom, hogy nem folyamatos a mozgás. Mi okozhatja? A játék, a hardver, vagy a net?
*nincs fps drop

[ Szerkesztve ]

(#48518) szallasi007 válasza bigobert (#48517) üzenetére


szallasi007
őstag

Töltsd le és futtasd a roguekiller nevű programot hátha talál valamit

saját tapasztalat: R270-em volt, mikor megvettem a 970-et rájöttem mitől voltak mikrolagok

[ Szerkesztve ]

(#48519) rlazol


rlazol
addikt

sry látom már vége :D

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#48520) jimmy74 válasza emre (#48506) üzenetére


jimmy74
őstag

6almas ;]
Bár az alvó időm bánta a melohelyen :D

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#48521) 4580693


4580693
senior tag

Vihar volt a biliben. :DDD

(#48522) jimmy74


jimmy74
őstag

szerver start mikor várható?

WoT:jimmbo

(#48523) Enzolord válasza jimmy74 (#48522) üzenetére


Enzolord
addikt

Annyira pereg a tipikus, hogy Bingiszt is vissza ette a fene.. ;) :) ez az.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#48524) bigobert válasza szallasi007 (#48518) üzenetére


bigobert
tag

Köszönöm a tanácsot. Letöltöttem egy ingyenes verziót, de egyelőre csak a gépem hal meg tőle :D Win10, kék képernyő szkennelés közben, másodjára :F

(#48525) vJokka válasza Gyuri27 (#48509) üzenetére


vJokka
aktív tag

Diegho stílusát kritizálod, majd jössz a lenéző, személyeskedő kommenteddel, GG.
Képzeld visszaolvastam, és nem csak azt néztem van-e rajta sapka.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#48526) Gyuri27 válasza vJokka (#48525) üzenetére


Gyuri27
félisten

1: semmi közöd hozzá. Nagy kisfiúk vagyunk. Lerendezzük.
2: a téma be van fejezve. Mivel nem vetted észre. Mondom szólok. Mert úgy látszik a gyengébbek nem vették észre.

Lehet azt mondani, hogy sírnak a népek. De mikor egy laza 6-s lose streakkel nyitja az ember. Azért az jelent valamit.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48527) munnergep válasza Gyuri27 (#48526) üzenetére


munnergep
senior tag

Zsinórban 24 vesztes meccs Ru-251-gyel, 3000 véennyóc átlaggal.
Aztán 8 nyertes meccs egymás után. De nem tudom, hogy mit jelent :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#48528) Gyuri27 válasza munnergep (#48527) üzenetére


Gyuri27
félisten

3000 vényóccal? Akkor az csak egyet jelenthet. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#48529) Emu válasza Gyuri27 (#48528) üzenetére


Emu
őstag

Manipulálja a WG az MM-t, és Serb megnyomott egy gombot, hogy szopóágra rakja? :U

(#48530) Gyuri27 válasza Emu (#48529) üzenetére


Gyuri27
félisten

Halál véletlen lenne, hogy 24 csatán keresztül botokkal rakja össze?
Lehet. De bármi legyen is így is fos az mm és úgy is.
Ezeknek a játékoknak mindig az mm a gyenge pontja (meg a ballance). Erre kellene a legnagyobb figyelmet forditani. Nem a szép festésekre.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48531) szallasi007 válasza bigobert (#48524) üzenetére


szallasi007
őstag

Ehh, én már több helyen használtam, win 7,8/8.1 és 10-en is. Eddig kékhalált nem okozott. Nem biztos hogy jó jel amit tapasztalsz :(

(#48532) galervin93 válasza Emu (#48529) üzenetére


galervin93
őstag

Ha minden igaz este-éccaka lesz időm, ha gondolod kicseszhetünk Serbbel. :-D

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#48533) h1mpi válasza Gyuri27 (#48530) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem a wn8 besorolás vagy wg szerinti érték is befolyásolja a wr-t. Érdekes, hogy nagyjából színskála szerint azonos a wr. Nincs mondjuk egy zöld player, akinek 68% a wr-je. Pedig elvileg lehetne, ha a matematikai lehetőségeit nézzük. Rlazol ezt jobban alá tudja támasztani.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48534) Dobi 562 válasza munnergep (#48527) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ennel osszetettebb a dolog, ugyanis sebzesre es killre kapod a wn8-at, pedig light tankkal neked nem a sebzesosztas az elsodleges feladatod. Jobban segited a csapatodat ha spottolsz nekik, bar ez nem ad wn8-at de noveli a nyeresi eselyed.

Egyebkent 32 csata tul kicsi minta, hogy erdemes legyen foglalkozni vele. Hany csatad van az RU-val osszesen? Es milyan az altagteljesitmenyed vele?

(#48530) Gyuri27: nem tudhatod mi tortent, hogyan jatszott abban a 24 csataban. Lehet, hogy sik hulye csapattarsakat kapott, lehet hogy csak olyan palyat ami nem igazan kedvezett az RU-nak + sikhulye csapattarsakat, de az is lehet hogy a manapsag oly divatos hatulrol farmoljuk a wn8-at stilusu jatekot tolta. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48535) kchryss válasza h1mpi (#48533) üzenetére


kchryss
addikt

Nyilvánvaló. A wn8 van hatással a wr-re és nem a wr a wn8-ra, végre megvilágosodtam. Eddig nem értettem az összefüggéseket. Én buta azt hittem aki jobban játszik többször nyer.

(#48536) Gyuri27 válasza Dobi 562 (#48534) üzenetére


Gyuri27
félisten

24 szopót egymás után elég nehéz megmagyarázni. 3000 mellett meg csak csinált is valamit. Persze tévedhetek is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48537) Dobi 562 válasza Gyuri27 (#48536) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mennyit kell csinalni RU 251-el 3k wn8-hoz? 1500-1600 sebzes + 1-2 kill? Az tier 10-ben mennyire befolyasolja a csatakat?

De nekem vegul is mindegy, hogy miben hiszel. Majd akkor elkezdesz fejlodni amikor leszamolsz a konteo-elmeleteiddel es elkezded magadban keresni a hibaidat. Ez az elso lepese a fejlodesnek. Sajat tapasztalat. :)

(#48538) munnergep válasza Dobi 562 (#48534) üzenetére


munnergep
senior tag

Azzal kezdtem, hogy nem vagyok jó játékos, tisztában vagyok vele, hogy egy 3k átlaghoz nem kell sokat tenni a Ru-val. Elég takarítóként vagy medként használni hozzá.
A 24 csatából volt legalább 8 amit kolobanovval le lehetett volna hozni. De full hülye voltam hozzá és rossz döntéseket hoztam, ezért lett belőle vesztes széria.

A lényeg: azt akartam mondani az egésszel, hogy a wg síkhülye hozzá, hogy szopasson, mert szögegyszerű dolgokat sem tud megoldani, nem várható el tőle, hogy személyeket figyeljen vagy algoritmust írjon szívatás céljából. Mert nem tud.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#48539) DonCosta válasza kchryss (#48439) üzenetére


DonCosta
tag

A színtévesztő opciót bekapcsolva nem marad piros a sziluett (valami lilás-kékes lesz legalábbis az én szemem szerint), viszont a térkép széle valóban piros marad. Volt már pár alkalom amikor nekirongyoltam :D
Ha XVM-et használsz olyankor kell trükközni a szinekkel, mert akkor nem veszi figyelembe a gyári színtévesztő opciót. (többek között ezért is szoktam le az XVM-ről is, most a natúr játék megy színtévesztő opcióval)

(#48540) Dobi 562 válasza munnergep (#48538) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jo jatekos vagy, nagyon is! Az RU-val is kimagaslo a csatankenti felderitett tankok szama es a sebzeshozzajarulasod is. Nem Diegho mercejet kell hasznalni, ahol o az atlagos hanem a tobbi jatekoshoz merd magad. :K

(#48541) emre válasza Gyuri27 (#48536) üzenetére


emre
veterán

De te mégis megpróbálod.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48542) Gyuri27 válasza Dobi 562 (#48537) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az már hozza az átlagost (sőt).
Azzal együtt, hogy nyilván nem csinált mindent tökéletesen. Az is lehet, hogy volt meccs ami rajta ment el. Ezt a 24 losét egyfolytában nagyjából semmi nem igazolja.

Egyszer kérlek meg. A többiek nagyjából tudják. Ezt a fos, lekezelő, fellengzős, személyeskedős dumát velem szemben hanyagold. Nem vagy a spanom, hogy ezt megengedd magadnak (ha az leszel szólok).
Arra is figyelmeztetlek, hogy bármennyire is off a téma és kötetlenül diskurálunk az áfsz ide is vonatkozik. A többit rakd össze buksiba.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#48543) Dobi 562 válasza Gyuri27 (#48542) üzenetére


Dobi 562
addikt

Van akin lehet segiteni, van aki nem.

Tovabbi jo konteo-gyartast! :D

A tobbit meg hagyjuk is, probaltam neked levezetni, hogy miert faszsag egy 32 csatas sorozatot vizsgalni, amit raadasul light tankkal jatszotta a kollega, amihez a tarsitott wn8 teljesitmenyt fenntartasokkal kell kezelni. Lathatoan nem sikerult megerteni belole semmit.

[ Szerkesztve ]

(#48544) Bingisz válasza Enzolord (#48523) üzenetére


Bingisz
addikt

És még mindig megy a buli, tiszta on topic. :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#48545) h1mpi válasza Bingisz (#48544) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az ON az új OFF :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48546) Gyuri27 válasza Dobi 562 (#48543) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért van baj nem kevés. Mindegy, hogy mivel megy. Az ember nem bot. Ez azért tudjuk.
Szóval bármivel megy is a 24 lose egymás után nehezen értelmezhető.
Ez lenne itt a lényeg. De a te szavaiddal élve látom nem sikerült megérteni ebből semmit.
Én a lose strikék úgymond lélektanát keresem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48547) Dobi 562 válasza Gyuri27 (#48546) üzenetére


Dobi 562
addikt

Sok sikert kivanok hozza es majd szolj kerlek ha megtalaltad! :C

(#48548) emre válasza Dobi 562 (#48547) üzenetére


emre
veterán

Tényleg nem érted, hiszen megtalálta.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48549) lacibacsi válasza Gyuri27 (#48542) üzenetére


lacibacsi
addikt

Már megbocsáss, hogy beleszólok a vitába, de ki a f@szom vagy te, hogy veled szemben hanyagolni kell a "fos, lekezelő, fellengzős, személyeskedős" dumát, de te mindenkit leugathatsz és mindenkivel szemben személyeskedhetsz? Nem kötözködés, csak úgy TIT szinten érdekelne a dolog...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48550) Gyuri27 válasza lacibacsi (#48549) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mikor irtam ilyen stílusú hsz-t min te?
Még vita vagy veszekedés közben se beszélek úgy senkivel mint ha a seggemből rángattam volna ki.
Nem én kezdem a gusztustalan stílust. Max úgy reagálok ahogyan hozzám szóltak.
Amúgy meg simán toljad. Ami a csövön kifér. Lássuk mit tudsz. Legyen farkad, ha már belefogtál!
Ki vagyok? Senki. Ember. Nem több nem kevesebb.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.