Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48951) Enzolord válasza benvolio (#48950) üzenetére


Enzolord
addikt

Biztos a töltőd hanyag volt, és ledobta a padlóla.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#48952) rlazol válasza benvolio (#48950) üzenetére


rlazol
addikt

Van egy-két ilyen. :((( Hányszor előfordul, hogy az ellennek csak a tornya látszik ki és az ember critical-t lő, amiről a garázsban kiderül, hogy lánc volt?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#48953) kchryss válasza benvolio (#48950) üzenetére


kchryss
addikt

Elég sok tanknak van ott középen lent is ammo rackje. 1 tanknak több ammo racje is van.
Sajnos a tortáról nincs modul séma, de itt van például a T29 vagy a t150: Kattints a "Modules scheme"-re és látható melyik modul hol van az adott tankban. A narancssárga az ammo rack:
T-150
T29

(#48954) rlazol válasza kchryss (#48953) üzenetére


rlazol
addikt

:R
Mindig tutsz újat mutatni!
Nem tudtam, hogy neki ott is van egy ammo rack-je. :B

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#48955) notika77 válasza kchryss (#48953) üzenetére


notika77
senior tag

Valószínűleg van a teknős moduljairól is modell, de T7 fölött csak fizetős regisztráció után férsz hozzájuk.

(#48956) benvolio válasza kchryss (#48953) üzenetére


benvolio
őstag

Jópofa ez az oldal, kár, hogy nem lehet minden tankot megnézni. Köszi! :R

(#48957) h1mpi válasza benvolio (#48956) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez meg pay for read :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#48958) Luperator


Luperator
tag

Tudom sokadik ilyen poszt és lehet a dühöngő sem erre van, de förtelmes, hogy jelenleg ebben a lövöldözősdiben az arty elől kell bújkálni. Fú, de rettentően utálom ha már kettő is van a csapatban.

Persze alig várom az újabb balanszukat de tartok tőle, hogy ez se lesz több az eddigieknél.

A Bliztben alkalmazott fogyócikk újratöltés jó ötlet és ott nincs ilyen szórás kicsi és nagy között. És nincsenek artyk sem. Őszinte leszek, kipróbáltam én is. El lehet vele lenni, de semmi köze a játékhoz.

(#48959) munnergep válasza Luperator (#48958) üzenetére


munnergep
senior tag

Tegnap az egyik meccsen 5-5 volt mindkét oldalon, sajna csak egy Pascucci lett belőle, Burda-m sosem lesz :( Ha light-tal lettem volna, talán meglett volna, de szpotterrel szinte sosem látok artyt, csak medeket.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#48960) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok.
Ma.mi a t25 pilóta küldi?
Estig.melo nem vok gèpnèl.
Köszi.

WoT:jimmbo

(#48961) jano_77 válasza jimmy74 (#48960) üzenetére


jano_77
nagyúr

10 győztes csata, amiben a csapatodon belül bent vagy az első 10-ben sebzés tekintetében!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#48962) jimmy74 válasza jano_77 (#48961) üzenetére


jimmy74
őstag

:R

WoT:jimmbo

(#48963) Papooo


Papooo
senior tag

Szegény Scheff most vadászik 1000 likeot a facabookon, hogy egy hónapig goldskúló nélkül játszhasson.
Hiába minden kezdet nehéz. ;]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#48964) e-newsee válasza jano_77 (#48961) üzenetére


e-newsee
addikt

Már csak a szervernek kellene elérhetőnek lennie. :W

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48965) Dr_Syrex válasza e-newsee (#48964) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Eléggé lehalt szegény. Azóta se kép se hang :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#48966) e-newsee


e-newsee
addikt

Azért a mai küldetés elég húzós. Így, hogy a max tankom 6-os szintű. :(

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48967) jozefgucci1 válasza e-newsee (#48966) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hát az úgy már elég combos 2K-t hatos tankban összelőni és mindezt 10x :DDD
T8+ban simán meg lehet csinálni vagy lentebb is valami TD-vel . A tegnapi sokkal roszabb volt , mert ott nyerni is kelett . Szerencsére nekem 11 csatából beadta .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#48968) e-newsee válasza jozefgucci1 (#48967) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem tegnap 23 csatából jött össze. Persze két olyan is volt, amikor egy-egy artista kiszedett az elején, így 0 sebzéssel győztem. A többi meg bukta of korz. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48969) kchryss válasza e-newsee (#48968) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem is 23 csata kellett hozzá. 6-os tankkal a 2k-hoz jó játék kell. Lehet jobban jársz ha kihagyod. Bár várhatóan lesznek ennél húzósabb küldetések is.

(#48970) e-newsee válasza kchryss (#48969) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem fogom tudni megcsinálni, úgyhogy nem is biztos, hogy küzdök vele. Egyszer sebeztem 2600-at asszem a Dmax-szal. De az a baj, hogy olyan 5-ös 6-os tankom sincs, amiből tudnék olyan nagyobb szintűt megvenni, amivel esélyes lenne megcsinálni.
Mindig megörülök, amikor végre van olyan küldetés, amit mondjuk T4-től lehet megcsinálni, aztán hamar rájövök, hogy T7-8 alatt gyakorlatilag esélytelen.
Nyugodtan ketté lehetne választani az ilyen maratonokat T4-6, és T7-10 szintekre. Azoknak megfelelő napi küldetésekkel. Mondjuk a mai lehetne 10x1600 HP, vagy ilyesmi. Persze a nyeremény is kisebb tank lenne.
Aztán aki meg tudja csinálni mindkét szintet, annak egészségére, aki meg kicsi, és nem olyan nagy spíler, az meg küzdjön csak az alsóbb szinttel. Még úgyis lehet, hogy kellene egy-két tokent bevásárolni a végére.
Persze tudom, a WG is pénzből él, és nekik az a jó, ha minél többen vesznek hiányzó tokeneket, vagy egy nagyobb prémiumot azért, hogy meg tudják csinálni a küldetéseket.
No mindegy, kiszomorkodtam magam. Megyek haza, és megnézem, mit tehetek az ügyért. HUF nélkül. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48971) rlazol válasza e-newsee (#48970) üzenetére


rlazol
addikt

Nem ismerem a tankállományod, de Dmax alkalmas a feladatra, igaz, 10x egy nap alatt húzós.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#48972) Midway válasza kchryss (#48969) üzenetére


Midway
senior tag

Biztos hogy lesznek. Pl: pattintos küldetés.

e-newsee:teljesen igazad van. :K

[ Szerkesztve ]

(#48973) e-newsee válasza rlazol (#48971) üzenetére


e-newsee
addikt

Azt tudom, hogy azzal meg lehet csinálni, csak az én tudásommal nem elég hozzá. :DD
Úgyhogy inkább nem zavarom a többiek őrjöngését. Fejlesztek inkább legénységet. Gyanítom, a vége felé elég durvák lesznek már a feladatok.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48974) munnergep


munnergep
senior tag

Noob vagyok meg biztos szöveget értelmezni sem tudok, de ez a kör miért nem felelt meg a kritériumoknak?
Mármint a primary résznek.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#48975) vJokka válasza munnergep (#48974) üzenetére


vJokka
aktív tag

Szerintem a 2,2k assistnak egy része track damage volt, azért nem adta meg a küldit.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#48976) lacibacsi válasza e-newsee (#48973) üzenetére


lacibacsi
addikt

Te mondtad: "Persze tudom, a WG is pénzből él"

Vegyél gyorsan egy nyolcas prém heavyt és pikk-pak meg lesz... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48977) munnergep válasza vJokka (#48975) üzenetére


munnergep
senior tag

Na basszus, nem is tudtam, hogy azt egybe (vagy külön) számolja. És még én akarok wotozni....
Köszi!!

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#48978) Midway válasza lacibacsi (#48976) üzenetére


Midway
senior tag

Persze, majd fizetünk az ingyenes játékért . ;]

(#48979) Lanash válasza lacibacsi (#48976) üzenetére


Lanash
aktív tag

Hát nem tudom, nekem a 8-ás prém Heavy sem segített ma. Annyira ideges vagyok, szét tudnám b@aszni az egész gépemet. 50 karikából 3 sikerült. Állandóan t10-be tesz. Vagy futok a sebzés után vagy pikk-pakk vége a csapatnak. A wr-em és a wn8-am sem rossz mára, de nincs meg ez a nyavajás küldi. Ja a Ping most este megint az egekbe van. Vagy abbahagyom az egészet vagy agyvérzést fogok kapni.
/sírás off
Bocs!

(#48980) Gyuri27 válasza Lanash (#48979) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez a küldi a tipikus essünk túl rajta.
Is4-t110e5l viszonylag hamar meglett. Yolo és sweg. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#48981) Lanash válasza Gyuri27 (#48980) üzenetére


Lanash
aktív tag

Nekem még csak 8-as tankjaim vannak. Nem baj tegnap nem lett meg a küldi. Ma viszont 10 csatából már 6 top5-nél járok és többször voltam 2000 sebzés felett. Legalább a mait meg tudom csinálni. :)

(#48982) DrDobos


DrDobos
őstag

Udvozlet!
Egy apro, de annal kezdobb kerdesem lenne a legenysegekkel kapcsolatban. Az lenne, hogy jol tudom, hogyha peldanak vesszuk a német tankokat, ezekbol a legenyseget at tudom pakolni skill/fejlettsegi szazalek vesztes nelkul egy nemet premium gépbe?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#48983) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Van olyan oldal, ami kitér arra hogy milyen felszerelést érdemes tenni az adott tankra? Pro-kontra....

Köszönöm:)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#48984) jr1994 válasza DrDobos (#48982) üzenetére


jr1994
addikt

Szia! Azonos típusú gépbe tudod áttenni őket büntetés nélkül, tehát pl Tigrisből Löwébe, E50-ből Panther 8.8-ba és így tovább.

#48983) GoTReX: wotinfo.hu tank elemzések, amúgy stabilizátor - töltésgyorsító - távcső (nem periszkóp) szinte az összes mediumra, és akár heavyre is mehet.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48985) GoTReX válasza jr1994 (#48984) üzenetére


GoTReX
őstag

Ohhh az alapokkal tisztában vagyok, Wotinfot is ismerem,csak pl a mostani VK.30.01 H tankomnak 7 ágyúja van . Nyilván el tudom dönteni mi a különbség köztük,csak elolvasgatnám mások véleményét is.:)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#48986) rlazol válasza GoTReX (#48985) üzenetére


rlazol
addikt

Sajnos a vbaddict.net-en se találtam ilyen statot, csak a felszerlésekre.
Én átütésfetisiszta vagyok, így az L/70-est használtam, de néhányan szeretik a troll ágyúkat, akkor az L28as a nyerő. Más szvsz nem kerül szóba.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#48987) jr1994 válasza GoTReX (#48985) üzenetére


jr1994
addikt

Ja a modulokra gondolsz? Ha van konkrét kérdésed írj, rengeteg tank van a játékban. Értelmes választás szinte csak az ágyú esetében van, talán az M4A3E2 Sherman kivétel, amit a kis torony jobb páncélja miatt használják sokan azzal + a troll ágyúval.

Általában a legnagyobb ágyú a legjobb. VK 3001 H-ra a Waffe ágyú. A középső szinteken a német tankokon gyakran van értelmes 75 meg 88mm-es ágyú is, itt egyéni preferencia, valószínűleg ha most játszanék ezekkel, a 88-ast használnám és amire kell, szemrebbenés nélkül tölteném a goldot.

Pár példa ahol nem feltétlenül egyértelmű: TVP VTU-ra a 88-as, ARL44-re a 90mm F3, Bulldogra a táras, T-34-re 57mm Zis4, T-54-re a 201 átütésű. CW-re T32 kis gun full gold.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48988) GoTReX válasza jr1994 (#48987) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszönöm! Amúgy német vonal nehezebb? Td es heavy vonalon vagyok.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#48989) rlazol válasza GoTReX (#48988) üzenetére


rlazol
addikt

A német vonalon általában gyengébb a páncélvédelem, még a legnagyobb dögökön is van szemből 1-2 olyan jól azonosítható pont, amit mindenki ismer, és amin alacsonyabb tier-es járgány is gond nélkül belövi. Ágyújuk többnyire pontos, de az alfa sokszor kicsi. Emiatt általában második vonalas vagy sniper tanként használhatóak, ez pedig sokkal több játéktudást igényel, mint a frontrambózás.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#48990) 4580693 válasza rlazol (#48989) üzenetére


4580693
senior tag

Hiába no, a krupp-acél a kanyarban sincs a sztálin-acélhoz képest :DDD

(#48991) e-newsee


e-newsee
addikt

Szerintetek itt miért nem kaptam meg a Top5 sebzős pontot? Mindketten pont 440-et sebeztünk, és így pont ötödikek lettünk. Érti valaki?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48992) jr1994 válasza e-newsee (#48991) üzenetére


jr1994
addikt

Sportban is így szokott lenni, aztán a következő a 7. :K

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48993) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Megpróbáltam kicserélni a Sixth Sense hangot, és hiába csinálom a leírtak szerint ,semmi nem történik. Audioww mappába bemásoltam sixthSense nevű mp3 filet.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#48994) e-newsee válasza jr1994 (#48992) üzenetére


e-newsee
addikt

Már közben rájöttem. Igaz, hogy egyformán sebeztünk, de nekem kevesebb lett az xp-m, és ezért a játék szerint én a 6. voltam a sorban. :(

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48995) rlazol válasza e-newsee (#48994) üzenetére


rlazol
addikt

Nem hiszem, mert neki 150, neked 218 alap XP. Őszintén szólva így elsőre nem tudom. Talán TIV vs TVI miatt?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#48996) e-newsee válasza rlazol (#48995) üzenetére


e-newsee
addikt

Én vagyok a 150-es. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48997) jr1994 válasza e-newsee (#48994) üzenetére


jr1994
addikt

Ó a szövegértés, pedig az menni szokott. Félreolvastam, bocs :U

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48998) e-newsee


e-newsee
addikt

Ez a mai küldetés ez halálos. 6-6 Pz B2 a meccsben. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48999) lacibacsi válasza e-newsee (#48998) üzenetére


lacibacsi
addikt

Megtoldva 3-3 Valentine II-vel...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#49000) rlazol


rlazol
addikt

és nem megy, nem megy, nem megy. Vagy nem nyerünk vagy nem top3.
Milyen tankot javasoltok?
Túlélni jelek szerint alap, az előbb 2500 spot nem volt elég Leopard-dal T6ban, mert nem éltem túl.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.