Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47551) e-newsee


e-newsee
addikt

A 4. csatám a T-28-cal. Eddig szeressük. :)

Replay

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#47552) infectedmann


infectedmann
őstag

FCM 50 t stronk pokemon... mondjuk az ellenség kb. akkora bot volt, mint én.

replay

(#47553) jano_77 válasza lacibacsi (#47541) üzenetére


jano_77
nagyúr

szégyelld magad kedves lacibacsi! Akkor ezek szerint az én bukó csatáimnak is Te vagy az oka! :F :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47554) lacibacsi válasza jano_77 (#47553) üzenetére


lacibacsi
addikt

Igen! Ezt most bevállalom. :B No de előtte hetekig ültem a szopórolleren én is ám. Meg még fogok is.... :(

Amúgy rohadtul csalafinta dolog az ilyen statisztika.
Tegnap 5x szorzó az első győztes csatára. Mi volt a jellemző bármely tankra? Első csata kimagasló sebzés és kill, de vereség. Következő csata sima győzelem, ahol nem tudtam meglőni a saját HP-m sem... Azért amikor 5x szorzóval kapok 1600 XP-t..., nos azt az élményt még a Mastercard sem képes megfizetni nekem...

Így kínlódok ezzel a nyomorult 3-szoros pattintós HT küldivel is. T29-cel és BP-vel is már kétszer megcsináltam a blokkolást, de jóval alatta maradtam a 2k sebzésnek. Amivel meg nem gond 2k-t sebezni, ott meg mindig alatta maradok a HP-m háromszorosának. Tegnap Steppes-en T-10-zel (ketten voltunk TierIX-ben, én és az enemy Type 61-e) beástam magam. Egy ISU-152 próbálkozott velem sikertelenül, de ugyanakkor számomra olyan szerencsétlen módon, hogy nem felfogott sebzésnek számolta el a lövéseit, hanem simán nem sebzőnek (vagy tudom is én, hogy minek, de NULLA volt a felfogott tőle). Többen azonban szépen lövöldöztek és pattogtak, mint a popcorn, de mire elértem volna az 5400 felfogottat, megjött a Type 61 és gyorsan elintézte, hogy ne kelljen még a HT15 küldetéssel foglalkoznom...

Na, jól van. Sírás OFF. Jöhet a reggeli kávém...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#47555) Atti777 válasza lacibacsi (#47554) üzenetére


Atti777
senior tag

Japán heavy vonallal meddig jutottál? Én a Type 4-gyel csináltam meg az a küldetést

Путин, иди нахуй!

(#47556) galervin93 válasza lacibacsi (#47554) üzenetére


galervin93
őstag

Nekem tegnap szerencsém volt, 6-8 ezer xp-s első köröket futottam, gyorsan lezavartam a szorzózásokat. Mondjuk alig van tank, amit most konkrétan húznék, csak a Type-58 meg a Skoda T25, mindkettővel ~20 ezer xp kell a hetes utódig, ezek a szorzós napokkal gyorsan meg is lesznek. Kreditem mondjuk most szinte nulla van, igaz mindem mást bevásároltam, csak 3 db 7-es meg 1 db 6-os gép vár megvételre, ezek akciós ára egy-két nap farmolással összejön, szóval nem izgatom magam miattuk. Viszont van sok új izgalmas gép a garázsban, végre nem csak a szokásos masinákkal való játék lesz, hanem egy kis újdonság is. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#47557) DaveHutt válasza lacibacsi (#47554) üzenetére


DaveHutt
őstag

Kb. fél éve én is ezzel b.szakszok. E100, IS7, E5, E75-tel, ha van idegrendszerem. Ha agresszív vagyok, és dmg-re megyek, akkor nincs meg a pattintás. Ha passzív vagyok, akkor nincs meg a dmg.

(#47558) lacibacsi válasza Atti777 (#47555) üzenetére


lacibacsi
addikt

Most vettem meg a Type 4-et! Éppen csak felszerelés meg átképzés akcióra várok. Remélem, hogy elsejétől lesz az is és akkor ezzel a szörnnyel is megpróbálom.

(#47557) bodry123: Két és fél év?!? Mindjárt kapok be vagy két Seduxent... Karácsonyra álmodtam a garázsomba a T-55A-t, de ez már nem jött össze. Mondjuk az álmomban nem láttam az évszámot. Lehet, hogy 2017. volt?

(#47556) galervin93: Nem a szorzózás a legfontosabb nekem sem. 90%-ban a Skorpióban ülök, mert kellene még 4-5 millió kredit januárig. 14 tankot vettem most az akcióban (+2 már kifejlesztve) és bizony mire azokat felszerelem kell grindelni nem keveset. Eddig költöttem kb. 38 milliót tankokra és még kellene vagy 8-9 millió a felszerelésekre és modulokra.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#47559) DaveHutt válasza lacibacsi (#47558) üzenetére


DaveHutt
őstag

Igyál egy kávét. Fél év az, nem kettő és fél. :)

(#47560) jr1994


jr1994
addikt

Én meg most pont el vagyok utazva, és itt nincs wot, egy csepp se nincs :(
Még 25-én este beizzítottam a T20-at, tudtam hogy jó tank mert a kis accon már végig toltam az ágat, de most nagyon adta, 13-ból 11-et nyertem, 1879 átlagsebzéssel :Y Még hogy Comet, meg T-43 ;]

Lacibacsi: mindjárt elbújok szégyenemben, 2 db 10-est vettem össz-vissz, esetleg ha lesz idő kihúzni, begurul a Pershing és/vagy TVP VTU. Egy rakás 9-esem van amiből nem prioritás most a 10-es, egyaránt 100k körüli xp kéne az IS4-hez, FV heavyhez, 121-hez, meg asszem a T57 HT és a 263-hoz is... ezek közül talán a T57 kéne, csak a 9-es nem a kedvencem.

Vajon a 263-mal mennyire esélyes a 8000 sebzés + 5 kill? E3-mal már megvan kitüntetés nélkül, de azzal nincs kedvem játszani, nagyon lassú. Úgy utálok TD-vel játszani, már úgy vagyok vele hogy előbb lesz meg az utolsó 5 light küldi a 260-hoz, mint hogy javítsam a TD15-öt :(((

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#47561) Stanislav84


Stanislav84
tag

Amikor medet játszol St. Emillel. :D De ám vicces volt... kár, hogy a 2 artynk szinte semmit nem talált el egész meccsen és végül 3v1 vesztettünk, mert az enemy E 75 becappelt. Valószínűleg én is ott hibáztam, hogy inkább az enemy arty-ra mentem és nem spotoltam a végén az E 75-öt, de ez van. Sajnálom az ilyen meccseket elveszíteni, pláne 5x-ös szorzóval.

Replay

(#47562) lacibacsi válasza DaveHutt (#47559) üzenetére


lacibacsi
addikt

:C :B :B :B :B :B :B

(#47560) jr1994 : Ne bújj el szégyenedben! Én még nagyon le vagyok maradva hozzátok képest. Csupán két tízes tankom van, az IS-7 és Obj. 261 (ez utóbbiért elnézést kérek!), de kilences sincs csak hat darab. Az igaz, hogy a svéden kívül T6-ig minden nemzet minden tankja ki van fullozva elitre és T7-ben is csak öt darab van, amit húzok. Valentin napra megszabadulok ezektől is és akkor elmondhatom majd, hogy az alsó hét tierben csak olyan tankok állnak a garázsban, amik valamiért közel állnak a szívemhez, vagy valamiben "ópébbak" a többinél és érdemes elővenni őket hébe-hóba.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#47563) 4580693 válasza lacibacsi (#47562) üzenetére


4580693
senior tag

Lassan második éve játszom, de tizes tankom csak 4 van (E50M, Leo 1, E100, T110E5) és gyakorlatilag nem játszom velük, mert tier 10-ben akkora bot vagyok, mint Toldi kezében a pertencés rúd! :((
Tier 9-ben még valahogy elkavászok, de már ott is érződik, hogy béna vagyok.

(#47564) rlazol válasza DaveHutt (#47557) üzenetére


rlazol
addikt

bodry123: IS7em nincs, de ahogy nézem nem igazából pattintós. Az E100-at belövi bármi a hasán, ha olyan van a tornyán is. E75 szerintem erre a küldire nem igazán jó. Én ezeket a Bélára bízom: második körre megadta még stock állapotban. A minap, immár kifullozva, megint elővettem: 7k pattintás+3k sebzés Malinova-n, végül a két arty csinált ki nagyrészt.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47565) #27441408


#27441408
törölt tag

Hali 1 gyors kérdés, tankot eltudok adni,hely felszabadítás céljából? Van olyan amelyikkel 1általán nem játszom, viszont a pénzem gyűlik és láttam,hogy vehetek új tankot amit valahova majd be kéne tennem, szóval ebben szeretnék segítséget kérni, hogy tankot eladhatok e. köszi! Kezdem felfedezni a játékot, és a könnyű tankok nem jönnek be azok helyett szeretnék közepes és nehéz tankot, ezért is kérdem,hogy amelyik nem kell eladhatom e ,hogy legyen hely az új tanknak.

[ Szerkesztve ]

(#47566) rlazol válasza #27441408 (#47565) üzenetére


rlazol
addikt

igen, jobb klikk a tankra az alsó sorban, ahol válogatod őket a kijövő menüben van, h elad.
Az eladási ár fele a vételi árnak, vagyis érdemes átgondolni, nem-e fogsz visszamenni rá mert pl. van belőle egy olyan fejlesztési ág, amit később el akarsz kezdeni.
Amit még gondolj át:
Mi legyen a tankon lévő cuccokkal? A lőszer eladásából szintén befolyik némi pénz, de megint csak minuszos a dolog. A lőszerhez hasonlóan a kifejlesztett modulok is jól jöhetnek egy későbbi járgányon, ezt is érdemes megnézni a fejlesztési fán: klikk a modulra és mutatja, melyik tankoknál használható még az a motor/ágyú stb. Német vonalon különösen nagy az átjárás. Érdemes lehet feltenni pl. egy korábbi motort, hogy ne kelljen a következő tanknál újra megvenni!
Legénység: T5 alatt nem kell sokat lacafacázni, de a jó legényeket (van rajtuk skill a 100% alap felett) a barakkba kell tenni, az viszont véges. Sokan a tankokat a legénység tárolására használják, mert az olcsóbb.
Fogyóeszköz vissza a raktárba, ott nincs limit.
Felszerelés: mivel méregdrága, érdemes leszedni és a raktárba tenni, de ez csak aranyért lehetséges (10/db).

összességében: eladható, sőt, el is kell adni azt, amit már elitre fejlesztettél, és nem játszol vele, de a legénység, a modulok és a lőszer tekintetében körültekintően kell bánni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47567) #27441408 válasza rlazol (#47566) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nem akartam ész nélkül, meg még 1 helyem van is, de a nagyon könnyűek nem tetszenek(nem tudom mi a nevük) azokkal nem is játszom nem is tudok, a nehezebb vasakkal tudom támogatni a társakat satöbbi sokszor a csatát is túlélem, ebből ki indulva a jelenlegi tapasztalatommal úgy vélem ha nem is játszom 1 tank-al, csak a helyet foglalja majd de természetesen nem terveztem ész nélküli tank eladást, csak ha kell a hely 1 újnak.

[ Szerkesztve ]

(#47568) rlazol válasza #27441408 (#47567) üzenetére


rlazol
addikt

ez jó stratégia. az I-es szintű tankokkal minden nemzetből érdemes végigmenni azt a pár kört, amivel mindent kifejlesztesz rajtuk. Ez tankonként max pár győzelem, most, hogy 5x-ös szoró van, 1 is elég lehet. Ezután nyugodtan eladhatod azokat, amikkel egyelőre nem akarsz továbblépni.
A nehéz vasak tekintetében az orosz nehéz ágakat valóban érdemes elkezdeni.

szerk.: lesznek akciók ill. olyan küldik, amikkel garázshelyet lehet venni. Én egyszer rááldoztam 300 goldot 2 helyre (akcióban), azóta is bánom, mert most van 45 helyem, ebből 10 üres. Vagyis idővel megszűnik ez a gondod, addig meg ésszel.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47569) Richard! válasza rlazol (#47568) üzenetére


Richard!
addikt

Szóval van 35 tankod. Ezek közül mennyivel játszol? :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47570) benvolio


benvolio
őstag

Na még Kőkemény se voltam eddig! :C

(#47571) Dobi 562 válasza Richard! (#47569) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem 68 tankom van.

(#47572) Richard! válasza Dobi 562 (#47571) üzenetére


Richard!
addikt

Nekem 7, és ebből 2-vel játszom... :B

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47573) szallasi007 válasza benvolio (#47570) üzenetére


szallasi007
őstag

Sose voltál kőkemény? Mondjuk ezzel nem dicsekednék ;) ;]

[ Szerkesztve ]

(#47574) benvolio válasza 4580693 (#47563) üzenetére


benvolio
őstag

Én több mint 4 éve játszok és nincs 10-es tankom! :B Ha lenne, ott unikum szinten tolnám az tuti! ;]

(#47573) szallasi007:jaja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47575) #27441408 válasza rlazol (#47568) üzenetére


#27441408
törölt tag

Egyenlőre 1 tank tetszik, de arra meg gyűjteni kell. Csak érdekelt,hogy egyáltalán lehet e helyet felszabadítani, tegnap vettem észre,hogy sok megvehető tank van.

(#47576) infectedmann válasza #27441408 (#47575) üzenetére


infectedmann
őstag

Tier 6 alatt nem érdemes megtartani tankot és Tier 6-ból is csak olyan tankot érdemes, amit később ha csatlakozol egy klánhoz tudsz használni osztag csatában.

(#47577) rlazol válasza Richard! (#47569) üzenetére


rlazol
addikt

infectedmann: nálam a KV-2 megtartós. Leopard dettó. Sokaknak a T28, a Chaffee és a KV1 is. Az AMX elc bis is lehet az.

richie900812: Az ingyen kapott alacsony tier-es ajándéktankokkal nem játszom. Érintetlen még a Kolohousenka, a Chi-Nu Kai és a Stug IV. Ez összesen nyolc. A T71 legénységre vár (majd, ha eladtam a T21-et) a Leopard detto (legények a SPIC-ben), Grille 15 detto (Trógerben), így még 3 hely hamarosan felszabadul. a helyes válasz tehát az, hogy 24-vel aktívan játszom, és van 3, ami hamarosan aktív lesz. Persze a mennyiség kérdéses. A Béla és a 10es tankjaim jobbára csak küldik miatt jönnek ki a garázsból, de mivel naponta jó ha 20 csatát megyek, de sokszor 10et se, nem is várható el, hogy mindegyiket naponta megfuttassam. Egyébként nem mindegy? Helyem van. Ezüstöm van. A többségében 2-3-4 skilles legények ülnek, akik amúgy se férnének el a barakkban. Miért adjam el őket?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47578) lacibacsi válasza Richard! (#47572) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ízlések és pofonok... Nekem a mai napon pontosan 100 db jármű áll a garázsomban. Ebből 29 db elit (prémiumok nélkül), tehát már nem húzom velük a következőt, azaz csak azért állnak a garázsban, hogy néha elővegyem őket funolni, vagy valami spéci küldtést csinálni. Van amit nem használtam hónapok óta, de érzelmi okokból megtartottam (lehetnevetni, de pl. az MS-1 is ilyen). Kenyeret nem kérnek, ha meg ökörködni akarok, akkor csak benzint beléjük aztán hadd szóljon...!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#47579) Richard!


Richard!
addikt

Nem is azért jegyeztem meg, mert zavar, csak furcsa volt, hogy ennyi járművetek van :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#47580) #27441408 válasza infectedmann (#47576) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi

(#47581) Dobi 562 válasza Richard! (#47579) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem leginkabb vasarolt es ajandek prem tankok, 10-es vasak, reward tankok, meg egy ket kedvenc tier 6-10 kozott.

5* szorzoval egesz szep mennyisegu free xp-t ki lehet farmolni beloluk.

(#47582) infectedmann válasza rlazol (#47577) üzenetére


infectedmann
őstag

KV-2 az nekem is :DDD Legnagyobb troll a világon. Ki van pingálva rendesen.

Van pár speckó kivétel, de általában nem ezeket a tier magasságokat szokták megtartani.

(#47583) Papooo válasza Richard! (#47579) üzenetére


Papooo
senior tag

Nálam 80 tank van, ebből 27 tizes és tíz hulladék.
Egy marék prémtank, főleg missionokból
Vannak fun járgányok, amik örök megtartósak.
Benn áll az összes nyolcas scout, mert elférnek
Van néhány hosszú távú projekt - a Tiger P-re 100k Xp farmolás, plusz (japó, német, orosz, angol) legénységek képzése.
Van 12 üres helyem, és még össze kellene farmolnom a kreditet a T95, Foch, FV4005 trióra, és még az FV207-et is vissza kellene vennem szórakozni.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#47584) rlazol válasza Dobi 562 (#47581) üzenetére


rlazol
addikt

infectedman: ki ezt, ki azt. ismerek olyat, aki semmiképp sem megy T7 fölé mert nincs kedve annyit szopni egy-egy stock tankkal.

richie900812: Dobi 562-től idézve: "5* szorzoval egesz szep mennyisegu free xp-t ki lehet farmolni beloluk." ez nagyon fontos: Pl. van egy csomó olyan küldi, amihez X idő alatt Y XP-t kell összefarmolni, amihez sok tank leszorzózása a legegyszerűbb. Másrészt gyakrabban osztanak garázshelyet mint barakkhelyet és egy tankba 3-6 fő befér. Meghát kit zavar? És persze szakaszozáshoz is jó, ha van választék. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47585) infectedmann válasza rlazol (#47584) üzenetére


infectedmann
őstag

Boostokkal meg hétvégi 3x szórzóval anno két-három nap alatt kifulloztam az IS-3-at :)
Én 10-es tierig meg nem állok az biztos :)

[ Szerkesztve ]

(#47586) Emu


Emu
őstag

Visszakaptam a tegnapi pluszos rng-t ma negatívba. 28 csatából nem sikerült leszorzózni az összes ágat amit szerettem volna (6) :(

(#47587) kchryss válasza Richard! (#47579) üzenetére


kchryss
addikt

123 tank van a garázsomban. Nyilván nem megyek mindegyikkel minden nap.
Ideje lenne bevásárolni, hogy gyarapítsam a készletet. :D

(#47588) Enzolord


Enzolord
addikt

Emre, hol vagy ilyenkor, amikor a tankszámokról beszélgetünk?? Nekem jó, ha 40 db van.. lenne vagy 100, ha nem lenneknoylan hülye neha, (vagy részeg) hogy eladjam őket, mert eppen megtetszett egy masik, es lutsa kötsög vagyok farmolni.. :) Részegen meg olyan verengzéseket szoktam csinalni, csoda, hogy a Typeom meg megvan.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#47589) 4580693 válasza benvolio (#47574) üzenetére


4580693
senior tag

Tier 8-as tankokat szeretem, most leginkább a td-ket (borsig, charioteer). Tier 8 felett nem szívesen játszom. Erős vasak, sokkal jobb játékosok vannak arra felé. Én meg nub meg bot vagyok. :)

37 tankom van, de 4-5 tanknál többel nem szoktam játszani. Időnként, amikor valami bekattan, akkor veszem elő a többit.

[ Szerkesztve ]

(#47590) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ez egy Bestia, imádom:

[replay]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#47591) emre válasza Enzolord (#47588) üzenetére


emre
veterán

Dolgozik (mod: ez azért erős túlzás, ma csak bejöttem a munkahelyemre :DDD )....a játékkal egy kicsit leálltam, nincs miről írnom.
De a napokban beléptem és megvettem a 10-es foch td-t, most kb. 139-140 db gép van a garázsban nem emlékszek rá pontosan. :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47592) xAttilax


xAttilax
őstag

a tegnapi WR-nek biztos lesz böjtje :D nem is merek játszani....

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#47593) rlazol


rlazol
addikt

nem tudom, milyen játékkal játszottam ma, a WOTot indítottam, de valami egészen más indult el.
-rászóltam chaten egy chaffee-ra, hogy menjen spotolni, erre nyomott egy F5-öt és elindult spotolni. :F
-felborultam M10-vel, beírtam chatre, fél percen belül egy su101 otthagyta a pozícióját és talpra állított - WTF??
-elindultam Bélával 9-es meccsen és SEMMI nem lőtt be szemből. :F :F :F volt 3k sebzésem és 2k lepattanóm.

mi történhetett?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47594) 4580693 válasza rlazol (#47593) üzenetére


4580693
senior tag

Reggel volt egy mikorpatch állítólag. :)

(#47595) lacibacsi válasza rlazol (#47593) üzenetére


lacibacsi
addikt

Mi történhetett? Beszívtál valami jó kis szilvóriumból és hallucináltál egy rakás csodás dolgot.... ;]

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#47596) Papooo


Papooo
senior tag

Amikor az ember egyedül többet lő össze Prohorovkán, mint a hat honfitársa, a három magyar "játékosokból" álló szakasz, főleg hogy folyamatosan spotton tartottam 3-4 ellenfelet. :W

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#47597) jozefgucci1 válasza Papooo (#47596) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azzal a vassal nem is nehéz annyit ott összelőni :DDD Így utólag szerintem az jobb mint a WZ132 .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#47598) Papooo válasza jozefgucci1 (#47597) üzenetére


Papooo
senior tag

Megvan mindkettő, mert nem volt szívem eladni. :)
Persze harmadik nekifutásra csak sikerült leszorzóznom,a három csata átlaga 2098 dmg.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#47599) jano_77 válasza xAttilax (#47592) üzenetére


jano_77
nagyúr

mond kérlek, hogy full szakaszban tolod!? :F :U

egyébként GRATULÁLOK ettől függetlenül is. :C :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47600) Enzolord válasza lacibacsi (#47595) üzenetére


Enzolord
addikt

Ó, az már rám is rám férne.. Na de megyek haza hatodikán, és halukinálok tőle, mint a szél.. :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.