Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1451) NGA válasza tjb007 (#1448) üzenetére


NGA
addikt

Akkor remek. Vegyétek, vigyétek.

(#1452) Zolee_70 válasza zoltan6 (#1450) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Egészen gondolkodóba ejt ennyiért. Eddig Androidot használtam, azt is telefonon, de most beruháznék egy tabletre, amit elsősorban munkára használnék: email, jegyzetelés, naptár, stb.
Magyar nyelvü windows van ezeken a gépeken?

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#1453) Bogyó bá' válasza Zolee_70 (#1452) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Az Edigitalnál magyar nyelvű windowssal és magyar nyelvű Office 2013-mal kerül forgalomba, 64 GB tárhellyel. Mondjuk abban nincs 3G modem, külső sticket kell dugni egy OTG-kábelbe.
szerk: vagy a telefon mobilnetjét WiFi-n leosztani (én jelenleg így használom).

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#1454) AxBattler válasza tjb007 (#1448) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha 64GB-os kiszerelés, akkor bestbuy-nak tűnik 61k-ért.

Ezekkel egyébként lehetne telefonálni, van ilyen W8-alkalmazás?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1455) tjb007 válasza AxBattler (#1454) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez az adott modellben megtalálható modemtől függ. Van, amelyik támogatja a hanghívást, és van, amelyik nem. A Lenovo Miix 2 8" 3G-s változata utóbbi kategóriába tartozik.

(#1456) AxBattler válasza tjb007 (#1455) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor marad a skype! Még így is jó áron adják, főleg ha 64GB-os! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1457) alitak


alitak
senior tag

Tiszteletem, a hétvégén asszonykám kipróbálta édesanyám 7 colos tabletét (Ghoo Tab 7000) és arra jutott, hogy azon a felbontáson/méreten is elvan bőségesen (480x800). A Lenovo Miix 2 8'' mérettel és az 1280x800 felbontással ezt bőven megugorja. Kérdés, hogy van olyan 7-8 colos win tablet, ami még alternatívája lehet a Miix-nek?

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#1458) Béló válasza zoltan6 (#1450) üzenetére


Béló
aktív tag

A t-mobil 64 gigás verziót árul!
Most vettem meg (ennyi szerepel a dobozán).

(#1459) SidCorky válasza Béló (#1458) üzenetére


SidCorky
senior tag

Van különbség ez és pl az edigitalban kapható között? Mármint nyilván nem vettél mindkettőtől :D De van a gépen/rendszerben valami nyoma annak hogy T-Mobilnál vetted?

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#1460) Béló válasza SidCorky (#1459) üzenetére


Béló
aktív tag

Hát én mindenképpen tőlük akartam venni: most járt le az előfizetésem így 1 évre újra aláírtam 45 ezerért elvihettem a készüléket.

Azt nem tudom, hogy miben tér el a kettő: a T-s: 2 gb ram, 64 gb háttértár, 3G.

(#1461) SidCorky válasza Béló (#1460) üzenetére


SidCorky
senior tag

Kár hogy nem a Switch 10-et árulják ennyivel olcsóbban :(

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#1462) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

A T-s Lenovo bassza a csőrömet, meg kéne venni...csak mindenem (levelezés, képek, fájlok, stb.stb) a Google fiókómban van, azt a droid generikusan, és ahogy olvasgatom, a win pedig "csak" webes felületről, mint a desktop.

Mennyire macerás ezzel együtt élni olyannak, aki sokat használja a google fiókot, és még szeretem is a droidot?

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#1463) gyurkikrisz válasza Zolee_70 (#1462) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ha egy asztali gépen kibirod, itt is kifogod. Max annyi hogy desktop nézetben is hasunálod, de mondjuk a mail app tud Gmailt is kezelni. Meg kereshetsz 3rd party appokat Drive-ra, vagy ilyesmikre.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1464) Necc válasza Zolee_70 (#1462) üzenetére


Necc
addikt

Google drive dedikalt asztali program ugyebar mar regota letezik, ami minden fajlt szinkronizal, es innen el tudod erni a webes dokumentumaidat is.

Sajnos az M$ store-ban csak a google kereso erheto el mint hivatalos, google alkalmazas, a tobbire csak 3-rd party megoldas letezik. Ha ezekben nem bizol, meg mindig elerheto a chrome, es a chrome-hoz irt alkalmazasok.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1465) AxBattler válasza Béló (#1458) üzenetére


AxBattler
félisten

Az igen, köszi az infót! Ha lenne második SIM-kártyám, tutira ilyet vennék! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1466) fateless válasza Béló (#1458) üzenetére


fateless
veterán

Kérlek, próbáld ki valahogy, hogy megy-e más, nem T-s SIM kártyával is! Fontos lenne

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1467) Béló válasza fateless (#1466) üzenetére


Béló
aktív tag

Sajnos mindenki T-s a családban !
Az előző tabletben, huawei s7 slim, független volt a 3g modem.
Csak nem árulnák listaáron ha függő lenne. :)

(#1468) tjb007


tjb007
nagyúr

A PIPO W4 az egyik kereskedőnél becsúszott a bűvös 100 dollár: [link]

(#1469) gyurkikrisz válasza tjb007 (#1468) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Remélem karácsony közeledtével jobb tabletek is lesznek ilyesmi féle áron.

Egyébként van többféle Z3735 processzor, van ahol van egy "F", a W4-nél pedig "G" van a procsesszor név végen. Van a variánsok között különbség?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1470) tjb007 válasza gyurkikrisz (#1469) üzenetére


tjb007
nagyúr

Van különbség.
Az F és a G között például annyi a különbség, hogy az F-nél a RAM 1GB-ban van maximalizálva (a G-nél ez 2), és a max. memória sávszélesség is csak a fele (10.6 GB/s helyett 5.3 GB/s). Más különbség nincs a két változat között.

[ Szerkesztve ]

(#1471) Necc válasza gyurkikrisz (#1469) üzenetére


Necc
addikt

Itt a teljes lista a 3700 szeriarol.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1472) tjb007


tjb007
nagyúr

Akciós Switch 10: [link]

(#1473) Joci42


Joci42
tag

Sziasztok!
Lassan esedékessé válik a laptopom leváltása. Mivel eddig is egy kis gépet használtam, rájöttem, hogy nekem egy win8.1-es tablet is elég lenne egy billentyűzettel és hosszú üzemidővel akksiról. Nézegettem az itthoni kínálatot, de nem tudom, hogy melyik lenne a legjobb. Kíváncsiságból megnéztem kínai oldalakat is és megakadt a szemem ezen: [link]. Van valakinek tapasztalata a webshoppal vagy magával a géppel? Reális lehet a 8000mAh-s akksi? Az mennyi időt bírhat? Esetleg van ennél jobb vétel akár itthon vagy külföldön?

(#1474) zoltan6 válasza tjb007 (#1470) üzenetére


zoltan6
őstag

"Van különbség.
Az F és a G között például annyi a különbség, hogy az F-nél a RAM 1GB-ban van maximalizálva (a G-nél ez 2"

akkor az acer swich 10?
:F

(#1475) tjb007 válasza zoltan6 (#1474) üzenetére


tjb007
nagyúr

Elírtam, fordítva van.

(#1476) TedThomas válasza Joci42 (#1473) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Épp feletted linkeltek ebben az ár kategóriában egy jó vételt. :)

(#1477) NGA válasza TedThomas (#1476) üzenetére


NGA
addikt

Meg ugye a Miix 2 10 89.900-ért az edigitalban FullHD kijelzővel.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1478) Necc válasza Joci42 (#1473) üzenetére


Necc
addikt

Fentebb mar kifejtettem velemenyem az eroteljesen hullamzo (de tobbnyire silany) minosegu kinai masinakrol, igy ezt most nem tennem meg ujra.

Jelenlegi elkepesztoen rossz USD/HUF arfolyamon szamolva ~85.000Ft-ba kerulne az a masina, es ha barmi gond lenne (nyakam teszem ra hogy zsakbamacskat veszel) akkor igen csak megszivod a garanciaztatast. Idehaza picivel tobbert mar lehet kapni rendes, markas, billentyuzetes dokkoloval ellatott tabletet, ertelmes akkumulatorral.

Amugy osszehasonlitaskeppen: Az en T100 tabom 31.000mAh akksival van szerelve, es a hasznalat intenzitasatol fuggoen kb. 6-8 ora aktiv hasznalatot bir ki. Gondolom az a tab ennek az uzemidonek durvan a negyedet hozna majdnem negyedakkora akkumulatorral.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1479) Bogyó bá' válasza Necc (#1478) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Azt a 31.000 mAh-t gondold át még egyszer... :(

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#1480) Joci42 válasza TedThomas (#1476) üzenetére


Joci42
tag

Köszönöm.
És köszönöm Necc-nek a felvilágosítást.

(#1481) tjb007 válasza Necc (#1478) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az a 31000 milliamperóra jó lesz 31 wattórának (ami egyenlő 8060 milliamperórával 3,8 volttal számolva) is.
Ha tényleg 31000 milliamperórás lenne nem 6-8 órát bírna csak, hanem majdnem 24-32-t.

(#1482) Necc válasza Bogyó bá' (#1479) üzenetére


Necc
addikt

Whoops, jogos, picit osszekevertem a szamokat :R

2x15.5Wh akkumulator van benne, 3.8V 7.9Ah :)) (Hivatalos specifikacio)

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1483) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Egy ilyen kártya jó a toshiba encore 8 -hoz mert ennyiért nem drága az itthoni árakhoz képest? [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#1484) TedThomas válasza Viktoár (#1483) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Pont azért gyanús.

Én ilyet vettem: [link]
Ez tutira jó (encore 8-am van). Végig futtattam a teszteket rajta plusz ez egy nagyon ajánlott eladó ebay-en.
Mástól nem is vennék kártyát ebay-en.

(#1485) r3dsnake válasza TedThomas (#1484) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az Ő kártyái garantáltan eredetiek.

(#1486) Viktoár válasza TedThomas (#1484) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi a segítséget,akkor megrendelem azt amit linkeltél mert az már "kitaposott út".

Időnként iszonyatosan belasull a gép,arra van tipped hogy mi lehet? Úgy kezdődött hogy normális használat közben se szó se beszéd újraindult és újraindítás után valamit frissített.

Üdv:Viktor

(#1487) TedThomas válasza r3dsnake (#1485) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Mert amit linkeltem az nem tetszik? Itt a fórumon is ajánlott bolt elég sokan rendelnek onnan és egy ezressel olcsóbb is amit kinézett.

(#1486) Viktoár: Barátnőm használja de még nem panaszkodott rá. Word-Excel, tartalom fogyasztás. Majd egyszer felrakom rá a fotóboltot próbának de előtte kéne szerezni egy jó kékfog egeret.

Nincs valakinek használatban lévő kékfog egere amit szívesen ajánlana?

(#1488) r3dsnake válasza TedThomas (#1487) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hol írtam ilyet? Csupán linkeltem egy eladót, aki tuti megbízható. Nekem tökmindegy ki honnan rendel.

(#1489) Necc válasza Viktoár (#1486) üzenetére


Necc
addikt

Legyen egy "Resource monitor" allandoan megnyitva, hatha kiderul belole valami.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1490) TedThomas válasza r3dsnake (#1488) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Jó oké.
Csak azért kérdeztem hátha tudsz valamit ami én nem :)

(#1491) NGA válasza TedThomas (#1487) üzenetére


NGA
addikt

Microsoft Wedge. Én azzal használom a Miix 2 10-et, és baromi jó :-)

(#1492) TedThomas válasza NGA (#1491) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Azt elhiszem. Csak az ára nem olyan csábító. :)
Én csak végszükségben nyúlnák az egérhez.
Ilyesmire gondoltam: [link]
Nem tudom van-e valakinek tapasztalata vele.

Szerk: Elnéztem. Ez valami USB-s

[ Szerkesztve ]

(#1493) Bogyó bá' válasza TedThomas (#1492) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én az A4-tech BT-630-at használom már évek óta (notihoz is, és most a tablethez), és bevált, szeretem. Kis-közepes méretű, de jó fogású. Annyit megér, mint amennyibe kerül. (nem innen vettem, hanem hajdanán a Pcx-től, azt hiszem, még olcsóbban).

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#1494) Viktoár válasza Necc (#1489) üzenetére


Viktoár
addikt

Figyelgettem a feladatkezelőt,de az akadás alatt nem volt semmi kiugró terhelés.Egyelőre most jó,de megint frissített valamit.

Üdv:Viktor

(#1495) pengwin


pengwin
addikt

Lenovo tabletekre jár 20% kedvezmény az edigitálnál!
Miix 2 10 így 72 ezerért elhozható Wedge billentyűzettel. :Y (legalábbis elfogadja a kuponkódot)

1. Ehhez jár Office Home & Student?
2. Valamint van-e esetleg billentyűzetes tokja? (ami a dokkoló csatlakozót használja, nem vezetéknélküli)

Ha igen akkor apum lehet könnyebb csomaggal jöhet haza karácsonyra shanghaiból. :))

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#1496) tjb007 válasza pengwin (#1495) üzenetére


tjb007
nagyúr

1. Igen, jár.
2. Igen, van neki, de külön nem vásárolható meg (a dokkolós változatot az ED nem forgalmazza).

[ Szerkesztve ]

(#1497) NGA válasza pengwin (#1495) üzenetére


NGA
addikt

Én személyesen vettem meg, igy még a cetelem sem mehetett. Most már tudom, hogy jobb lett volna a neten venni, de akciósra nem vonatkozik a kedvezmény azt mondták. Próbáld meg, annyiért ajándék!

(#1498) pengwin válasza tjb007 (#1496) üzenetére


pengwin
addikt

A fix állásban rögzítős dokkolóról tudok, olyan mágnesesen rögzíthető "type cover"-re lettem volna kíváncsi, amilyen a kínai tabletekhez vásárolható (ilyesmire, csak megfelelő csatlakozóval).

(#1497) NGA
Ez az én értelmezésemben azt jelenti, hogy már leértékelt termékre nem vehetsz igénybe kupon kedvezményt, de a Miix 2 10 alap esetben kerül 90 ezerbe, nem akciósan.

És nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#1499) tjb007 válasza pengwin (#1498) üzenetére


tjb007
nagyúr

Olyan nincs hozzá.

(#1500) NGA válasza pengwin (#1498) üzenetére


NGA
addikt

Én nem bántam meg, hogy megvettem. Bátran ajánlhatom. Nagyon jó a Fullhd

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.