Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10001) tlac válasza mrhitoshi (#10000) üzenetére


tlac
nagyúr

töltő rá van dugva? Ha nem, nyomd rá

Másik lehetőség: win gomb + power gomb és remélhetőleg lesz kép

(#10002) mrhitoshi válasza tlac (#10001) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Persze rá van dugva. Nem értem a dolgot, most kipróbáltam a hangerő fel + bekapcs. gomb kombót, újraindult, és folytatta a telepítést, nem soká kész is van. Fura.

PS4

(#10003) tlac válasza Aske (#9997) üzenetére


tlac
nagyúr

mivel otthon lesz használva, a kijelző valószínűleg nem fog összekarcolódni
hátulja esetleg karcolódhat, ha puha műanyagból van és poros asztalon végighúzzátok

billentyűzet akkor kellhet, ha sokat gépelnétek rajta

sima tokot esetleg érdemes venni, olyat amivel asztalon fel lehet állítani
mivel ezt ölben használva, vagy fekve a hason tartva, ilyenkor kézzel nem kell megtartani

(#10004) tlac válasza mrhitoshi (#10002) üzenetére


tlac
nagyúr

Nem azt a kombinációt írtam.

(#10005) mrhitoshi válasza tlac (#10004) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Öhm ja.. Viszont azt a kombót tegnap próbáltam nem működött, most viszont a neten találtam közben azt, amit írtam, és működött. Viszont köszi azért!

PS4

(#10006) Clemi


Clemi
veterán

Sziasztok,

Három versenyző van és nem biztos, hogy egyedül jól döntenék. A három gépnek más-más a felszereltsége tudom, de a fő szempont nekem inkább a megbízhatóság.

ONDA V919 Air 9.7 (csak 1 micro USB) 43387
TECLAST X98 Air III (micro USB, micro HDMI, töltő csati) 56404
CUBE i6 Air 9.7 (micro USB, töltő csati) 46279

Melyik a leginkább ajánlott ezek közül?

(#10007) tlac válasza Clemi (#10006) üzenetére


tlac
nagyúr

de a fő szempont nekem inkább a megbízhatóság.

és ez hogy jön össze a kínai gépekkel?
ok, nem olyan rosszak, de garanciád nem igazán lesz, meg support sem

(#10008) pècsimunkás válasza Clemi (#10006) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Cube volt nekem . Szar volt az akksija , 3-4 hónap után a power gomb is meghalt . Másnak a GPS- èvel volt problèmája ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#10009) Clemi válasza tlac (#10007) üzenetére


Clemi
veterán

garanciád nem igazán lesz, meg support sem

Na pont ezért lényeges, hogy melyik a leginkább megbízható. Korábban Wayteq márkát használtam, de szervíz igénye egyiknek se volt, pedig az is Kínai márka bárhogy nézzük, csak van itteni forgalmazója és szervize.

Ami a lényeg 10" körüli méretet akarok, 4:3 képernyővel minél nagyobb felbontásban, mivel fotókat akarok rajta ellenőrizni, vissza nézni, viszont az árral se akarok elszállni, mert ezen kívül legfeljebb olvasásra film nézésre használnám, játék és munka semmi.

Se GPS se Mobilnet nem érdekel (van a telefonban) de a WiFi és BT annál inkább.

[ Szerkesztve ]

(#10010) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Létezik valamilyen program amivel egy win 10-es tablet akksijáról valamilyen statisztikát lehet kapni? Nem találtam semmi hasznosat hirtelen...

(#10011) pècsimunkás válasza Clemi (#10009) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Egy biztos , èn a helyedben a Cube- t elvetnèm .Először tetszett , ajánlottam is , de jöttek elő problèmák bőven . Ès nem csak nekem . Persze , lehetett előszèriás gond is , ès azóta kiküszöböltèk a problèmákat ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#10012) arnd válasza Clemi (#10006) üzenetére


arnd
senior tag

Egy évvel ezelőtt az ondával is voltak gondok bőven, most nem tudom. A Teclast elég jó gyártó, viszont drágább is. Esetleg a hdmi csati lehet még előny.

(#10013) Akron99 válasza kekigyu (#10010) üzenetére


Akron99
aktív tag

Egy sor kell beírni parancssorba (kényelmesebb egy batch fájlt készíteni) (link)

[ Szerkesztve ]

(#10014) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

A reklámoktól meglehet valahogy szabadulni ? Mobilnetem van Németországban , úgy jönnek folyamatosan oldalról a reklámok , hogy élvezhetetlen a böngészés . Akárhova kattintok , vagy új lapot tölt be a tablet , rögtön jön egy reklám . :((

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#10015) tunuzaba


tunuzaba
csendes tag

Tisztelt fórumozók! A segítségeteket szeretném kérni Win tablet választásához.

7 vagy 8 inches kellene (nem is tudom létezik e egyátalán 7 hüvelykes?). A legfontosabb számomra a jó üzemidő lenne (pl. Yoga-ról jókat írtak akksi terén).

Kellene 2 GB ram vagy több. Egyelőre jobban bíznék a Win 8.1-ben mint a 10-ben.

Ezen kívül sok elvárásom nincs, de ez annak is köszönhető, hogy nagyon tapasztalatlan vagyok tabletek terén. Mire érdemes még figyelni, illetve milyen típusokat ajánlanátok? Ár nem számít, a minőség és a megbízhatóság, support fontosabb, mert pár évig szeretném használni.

Köszönettel:
Tunuzaba

[ Szerkesztve ]

(#10016) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!
Win tabletekben nem vagyok otthon. OK, 'droidban sem... :o
Pár kérdésem lenn: itt lehet a kéretlen oldalakat blokkolni (adblock, host tiltás)?
Édesanyámnak lenne, 8-10", wifi, netezés, messenger 95%-ban. Kamera, gps nem lényeges.
Jó kijelző az kellene, IPS, ilyesmi azért előny.
Árban... hááát 40k mondjuk jó lenne, de olcsóbban sem baj... :D
Mi az ajánlott konfig, vagy tablet? :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#10017) #43783936 válasza pècsimunkás (#10014) üzenetére


#43783936
törölt tag

A gugliban keress : adblock + a böngésződ neve. Telepítsd, és már kész is a (nagyjából) reklámmentes böngésző. :)

ViZion ez is ugyanaz windows, mint az asztali, ezért ugyanúgy lehet tiltani az oldalakat.
Ha csak ennyire kell, és beéri 8"-al (1gb ram, 16 gb tárhellyel), akkor pár hónapos haszáltat, már 15 körül ki lehet fogni, boltból újonnan 25 körül indul.

tunuzaba
Létezik 7"-os win tab, de az még viccnek is gyenge.

Hosszabb távú haszálathoz a 2GB ram és a 32 Gb tárhely szerintem alap.
A méretet saját magadnak kell kitapasztalni. Nekem például (hiába vagyok 192 centi), a 10 colos tablet már kényelmetlenül nagy volt, ezért maradtam a 8"-os méretnél.
Utána el kell dönteni, hogy milyen extrákat (gps, 5-8MP kamera, vinyós dokkoló, sim foglalat) szeretnél.
Ha a support fontos, akkor érdemes a nagy márkáknál (Asus, Lenovo, Toshiba, stb) maradni.

Legvégül vagy legelőször: Tedd fel magadnak a kérdést: Valóban kell a tablet? :)
Tele van a net 1-2 hónap használat alatt megunt, eladó tabletekkel.

[ Szerkesztve ]

(#10018) ViZion válasza #43783936 (#10017) üzenetére


ViZion
félisten

bolti, új kellene inkább. Vannak ajánlott modellek? Droidnál már 4 mag, 2 GB ram ajánlott... win-nél? :U
Típusokat sem tudok, meg kb. semmit ezekről.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#10019) kekigyu válasza Akron99 (#10013) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Köszönöm segitséget, megcsináltam a reportot. Ebből azt hol tudom megnézni, hogy kb. hol tart az élettartamában az akksi, vagy hogy tudok következtetni az állapotára?

Másik téma, nem csak hozzád:

A napokban volt itt a forumon linkelve a HD Sentinel ingyenes verziója ( 4.60-as verzio, BitsDuJour.com rol letöltve ). Feldobtam a tabra de nem mutat semmilyen adatot ( hőmérséklet, kondicó, állapot ) se a beépitett tárhelyről se a benne levő micro sd kártyáról. Ez igy normális? Amugy egy Onda v101w tabrol van szo.

(#10020) cidalain válasza ViZion (#10018) üzenetére


cidalain
veterán

Win eseteben 32 giga hatter 1 giga minimum. De inkabb 32/2.
Ha arerzekeny vagy akkor inkabb egy droid. 1 giga eleg a droidnak is, csak normalisat kell venni. 25-30 korul tobb jo 7"-os droidos van.
A keret viszont nem nagyon engedi a nagyobb meretet a 7"-nal.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#10021) ViZion válasza cidalain (#10020) üzenetére


ViZion
félisten

OK, megfontoljuk. Igazán ahogy néztem, egy celeronos noti + linux jobb lenne sztem, igaz, h drágább, de nem folyna ki a szeme. Meg a tapizás, kis billentyűzet, etc. nem tudom hogy menne neki. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#10022) cidalain válasza ViZion (#10021) üzenetére


cidalain
veterán

nagyon ügyesen tanulnak az idősebbek. példa rá anyám az androidos tabletjével, és anyósom az okostelefonjával... ami kell nekik azt megtanulják.
de kínaiban van windowsos/androidos dual 10,6"-os 1366x768-as felbontású tab, ami ugye laptopfelbontás, nem szemkifolyatós. Chuwi vi10, és pont 40 ropi a Gearbesten EU raktárból (+szállítási költség). A Vi10 Pro is jó lehet dupla akkora háttértárral, az is ekörül mozog, de épp nincs raktáron EU-ban. teljes méretű USB is van rajtuk, ha ez számít

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#10023) kisza25 válasza ViZion (#10021) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

faterom (60) eleinte hallani sem akart okos telefonról, most meg már ő akar engem oktatni, hogy figyelj már ezt is tudja ám a telefonom:D 10-es tabletet is használja, édesanyám is már okos telóval nyomul egy éve imádja (62), pedig a számítógépes tudása a faceb és gmail-re van szűkülve, szóval nem lehetetlen a dolog:D
a noti celeron amúgy gyengébb, mint a 4 magos atomok ezekben a tabokban :Y
nézegettem én is egy csomó gépet 2-1 és 13,3"-ig mindent és a tabokba erősebb procikat pakolnak (100eFt-ig) :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10024) NoMagix


NoMagix
addikt

ha valakit esetleg érdekelne, emag-nál van most akcióban 2/64-es lenovo mix 300 [link]

[ Szerkesztve ]

(#10025) ViZion válasza cidalain (#10022) üzenetére


ViZion
félisten

+kisza25
:R Köszi, megfontolandó. Igazán a vírusok, reklámok, meg fizetős progik miatt gondoltam egy buguntus laptopra, azt nem lehet téglázni. Vodafon erőlködik nála, h hozhatna el vmi olcsó tabletet, de ezekhez én sem értek. Így a proci dologgal már teljes a tanácstalanság, h mi lenne jó neki :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#10026) tunuzaba válasza #43783936 (#10017) üzenetére


tunuzaba
csendes tag

Mogyesz75: Köszönöm szépen a választ. Természetesen nem "gamer tablet" kell, csak egy olyan egy
"zsebrevágós", amit akkor használnék, ha busz/vonat/repülővel utazok és még a netbookom sem akarom elvinni. Kamerára immunis vagyok, soha nem fényképeztem még telefonnal sem, max adatrögzítésre.

A kezem elég nagy, de a mobilitás miatt gondolkodtam max. 8-asban. A legfontosabb az üzemidő lenne, pár játék, film, e-könv/pdf lenne rajta time-killernek. Ismersz esetleg típust, aminek olyan jó lenne az üzemideje, mint az 'hurkás'' Yoga 8 inchesnek? Sajnos a lapcsaládon csak régebbi (több mint egy éves) tesztekre akadtam a témában.

Vinyós dokkoló, Sim foglalat nem ártana. Köszi, hogy szóltál a 32 Gb-ért, annyi tényleg kell.

Ami még érdekes lehet, hogy az a navigációs/térkép applikáció (HERE), ami a Lumiákon van, van e win tabletra, akár fizetősben is? Nem is naviként használnám, hanem térképként, persze nem baj, ha navit is tudna, de tényleg nem elsődleges.

[ Szerkesztve ]

(#10027) AxBattler válasza NoMagix (#10024) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi a tippet! :R

Viszont a kérdésem még mindig aktuális, azaz mi is van most a Miix 3 10" dokkolójával??? :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10028) NoMagix válasza AxBattler (#10027) üzenetére


NoMagix
addikt

Két eltérő modell van!

MIX 300, olyan, mint az 1-es linken, ez van nekem is!
MIX 3, olyan, mint a 2-es linken! eltérés a Full HD kijelző és az alap 64gb

[ Szerkesztve ]

(#10029) AxBattler válasza NoMagix (#10028) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi!

Olvastam a hsz-eidet: a HDMI tényleg ilyen x@rul működik?
Nekem nagyon fontos lenne, hogy TV-re tudjam kötni, anélkül meg se venném.
FHD tartalmat így meg sem tud jeleníteni, pl. videók, felvételek, DVD-képfájlok?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10030) NoMagix válasza AxBattler (#10029) üzenetére


NoMagix
addikt

Jó a HDMI, csak ami nekem van micro HDMI átalakító az rossz!
Hamarosan megérkezik a kábel és egy másik átalakító, valamelyik csak jobb lesz!
Miért ne jelenítené meg, nem értem?

(#10031) AxBattler válasza NoMagix (#10030) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor félreértettem, köszi!

Igazából olyan táblát keresek, ahol az usb mellett van töltőcsatlakozó is, hogy a kettő ne zárja ki egymást. HP X2 10-et néztem ki elsőre, aminek ráadásul normál USB csatija van, nem micro, az üzemideje meg parádés, de még mindig 80k HUF-ért adják a 32GB-os változatot, és a billentyűzetes tokja elég gyengus.

Ennél a Lenovo-nál meg 64GB + töltőcsat + jó dokkoló + akciós ár.... egyedül a külföldi eMag garancia tart kicsit vissza.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10032) NoMagix válasza AxBattler (#10031) üzenetére


NoMagix
addikt

Attól nem kell tartanod, háztól házig gari van!
Nekem is volt már tablet tőlük, amit garanciában intéztek!

(#10033) benjoe1 válasza NoMagix (#10032) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Az Miix 300-ba mekkora akksi van? Tudnál képet feltölteni? A netes műtermi beállított képek nem adják vissza a valóságot. Így az akciós emagos áron elég jónak tűnik ez a Miix 300.

Nézegetem a Chuwi tabokat (Hi10, Vi10), de félek az esetleges kínai garanciáztatástól, gyári hibáktól.
Viszont mégis csak 2Gb Ram és régebbi proci+integrált vga van benne. Nehéz dönteni.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#10034) NoMagix válasza benjoe1 (#10033) üzenetére


NoMagix
addikt

Dobozon ez van, Battery info: 2CELL 3.7V/25.9Wh

A kontrollert a méret miatt tettem oda

[ Szerkesztve ]

(#10035) Mukih


Mukih
tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy gépet amit csak netezésre, filmezésre, word-re (és excel stb) és Hearthstone-ra (kártyajáték) használnék amikor hétvégén hazamegyek vagy ha épp az egyetemen kell jegyzetelni.

Fontos a kis súly és hogy "2 az egyben legyen (tablet-laptop)" és a kisebb kijelző (ezért nem akarok "normál" laptopot venni mert a 15,6" már nagy nekem).

Most az emagon láttam két akciósat és meg szeretném kérdezni róla a véleményeteket, hogy megéri-e és ha igen akkor melyiket válasszam, illetve, hogy a játék (HS) elmegy-e rajta mert sokszor csak arra használnám, hogy ne unatkozzak.

Egy egyik egy Lenovo a másik pedig egy Acer. Megéri az árát vagy keressek mást? Melyiket válasszam ha megfelelőek? Ha nem jó akkor ebben az árkategóriában (65-70 ezer Ft) mit ajánlanátok?

Láttam, hogy előző pár HSZ-ban (nem sokat olvastam el mert most nincs időm bocsi, de fontos lenne a dolog mert minél előbb szeretném rendelni) szó volt a Lenovoról, de azért az Acerről is érdekelne még vélemény. :D

Választ köszi!

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#10036) sietos válasza Mukih (#10035) üzenetére


sietos
csendes tag

Üdv én ezt választanám Lenovo mert ha kinntröl rendelsz lehet hogy többe kerül:

RAM memória kapacitás:2GB

Memória típus:

DDR3

Frekvencia:

1333 MHz

Beépített memória:

2048 MB

Merevlemez

Merevlemez kapacitás:

64 GB

Merevlemez típus:

eMMC

(#10037) cidalain


cidalain
veterán

Valaki rendelt mar gearbestrol, vagy ilyesmi helyrol kinai tabletet?
Mindenhol azt irjak, a tolto nem resze a csomagnak. De azt nem irjak milyen kell neki.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#10038) fabicska válasza cidalain (#10037) üzenetére


fabicska
aktív tag

Én rendeltem már kínából cuccokat, alapvetően nem volt velük baj, és azt se felejtsük el, hogy a hazai, és a világ minden pontján lévő tabletet ott gyártják, csak például a Lenovo szigorúbb minőségellenőrzést vár el, mint amilyen egy saját márkás Pipo. És azt se felejtsük el, hogy a Foxconn gyárában készülnek az iPad-ek, a Voyo gyárában a Lenovok, és stb, stb. Lényegében ugyanazt kapod az ottani 60.000-ért, mint ha itthon vennél egy Surface-t 200.000-t. Itthon minden szutyok rákerül, vám, jövedéki adó, a szervíz, és garanciaháttér, a "hunosítás" :DDD, stb.
A lényeg, hogy a tablet ugyanaz, sőt, az onda egyik retinának csúfolt 4:3-as kijelzővel szerelt tabletének, semmivel sem összehasonlíthatóan jó a színvilága.

A második dolog, hogy én még nem láttam olyan oldalt, ahol a töltő nem lenne része a csomagnak. Szerintem az mindenhol alap. DEha mégsem lenne az, akkor tutira szabvány USB feszültséggel megy a tab, és van rajta micro USB.

[ Szerkesztve ]

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#10039) NGA válasza fabicska (#10038) üzenetére


NGA
addikt

"Lényegében ugyanazt kapod az ottani 60.000-ért, mint ha itthon vennél egy Surface-t 200.000-t."

értLinkelnél bármilyen tabletet 60e, ami a 200e-es surface szintjén van? Komolyan kérdem, mert akkor azonnal eladom az ipadom, és olyat veszek.

[ Szerkesztve ]

(#10040) benjoe1 válasza NoMagix (#10034) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Köszi a képet.
Még egy kérdés, a billentyűzettel használva a tablet rész (tehát a képernyő) bárhol megállítható, bármilyen szögbe fordítható?

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#10041) fabicska válasza NGA (#10039) üzenetére


fabicska
aktív tag

Chuwi Hi10 4GB RAM, 64GB ROM

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#10042) NGA válasza fabicska (#10041) üzenetére


NGA
addikt

Köszi, Hi8 van itthon, a gyermekem kb 3 óra alatt lemeríti az akkumulátorát. A műanyag ház kidolgozása katasztrofális, a hűtése is, elég hamar túlmelegszik. Sima internetezés esetén sem bír 4 óránál többet. A kijelző elött is műanyag a burkolat, nem üveg. Win10 frissítésnél elmegy a wifi, meg a képernyőforgatás stb.

Szóval ez semmiféleképpen sem alternativa. Volt itthon Surface, tudom milyen.

(#10043) benjoe1 válasza benjoe1 (#10040) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Néztem videót a youtube-on, most már látom.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#10044) NoMagix válasza benjoe1 (#10040) üzenetére


NoMagix
addikt

Sajnos nem lehet teljesen lehajtani, és nem lehet fordítva rádokkolni a kijelzőt!
Az asztaltól nézem, kb. 55 fokos szögben dönthető, remélem érthető volt?!?
Ha kéred, akkor küldök képet a szögmérővel is! ;]

(#10045) AxBattler válasza NoMagix (#10032) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10046) cidalain


cidalain
veterán

Este megrendeltük a Gearbestről a Chuwi Vi8 Plust, mert újra lett EU készleten elég jó áron, ~91$-ért (még van belőle). Ez már a Cherry Trail Z8300 verzió, 2/32 GB. Kíváncsi leszek milyen lesz, kb 1 hét míg megjön.

Elsődleges feladata netezgetés, néha nagyritkán egy-egy word doksi/powerpoint elkészítése lesz. Egy HP mini netbookot fog kiváltani, ami egymagos atomos volt. Üzemidőben jó, ha a netbook szintjét hozza. Nem folyamatos használat mellett egy napra azért számítok (óránként mondjuk 15-20 perc képernyőidő mellett). Ha megérkezik, és minden tetszik, akkor egy gyári Chuwi BT billes tokot is berendelek hozzá a gyorsabb gépelésért.

Ha érdekel titeket, dobhatok egy pár soros beszámolót majd.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#10047) sitotomi


sitotomi
tag

Sziasztok!

70k környékén tudnátok ajánlani "bestbuy" win tabletet. Tudnátok ajánlani valamit?

Fontos lenne a 10" illetve a 32gb tárhely minimum.
Örülnék, ha olyan lenne, ami billentyűzettel összecsattintva, kvázi laptopként is használható lenne.

Újban gondolkozom inkább, de ha valami frankó van hardverapron pár hónaposan, akkor az is szóba jöhet, nem zárkózom el ettől.
Illetve külföldi rendelés is mehet, de inkább eu store-t preferálnék a vám miatt.

Kinéztem egy konkrétat, illetve a lenovo yoga-k (pl [yoga2 10]) még tetszenének, de gondolom ezek mindenképp használt opcióval.
[lenovo miix 300]

(#10048) cidalain válasza sitotomi (#10047) üzenetére


cidalain
veterán

Külföldről a Chuwi Hi10 jöhetne szóba, a mágneses docking billentyűjével. olyan 200$ körül van +bill 45$.
Gearbesten kell nézegetni, mondjuk ott most pont out of stock. A billt még nem láttam EU raktárban, azt lehet hogy külön kell kínából venni.
Nagyon új cucc, nem igazán láttam még leírást róla a neten. De van aki már rendelt ilyet kínából innen, de még nem kapta meg, vagy nem írt róla itt. (Aprón is árulnak ilyet egyébként de 70 az ára bill nélkül...)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#10049) tlac válasza cidalain (#10046) üzenetére


tlac
nagyúr

Ha érdekel titeket, dobhatok egy pár soros beszámolót majd.

akár hosszabbat is

(#10050) sbwolf válasza cidalain (#10048) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Most meg van.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.