Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1501) Gerasz válasza pengwin (#1495) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Szia!
Megkérdezhetem, hogy mi ez a kód? 3KFA35

többiekhez is:
A Voyo A1 Minit forgalmazzák Z3735D és Z3735F processzorral is, kb 15$ eltéréssel. Mi a különbség a kettő között? Megéri a felárat a D-s verzió?

üdv

[ Szerkesztve ]

(#1502) tjb007 válasza Gerasz (#1501) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak a tokozásban térnek el, minden másban megegyeznek.

(#1503) gyurkikrisz válasza tjb007 (#1502) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Felhasználói szempontból számít valamit?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1504) tjb007 válasza gyurkikrisz (#1503) üzenetére


tjb007
nagyúr

:N

(#1505) gbela válasza pengwin (#1495) üzenetére


gbela
senior tag

Köszi a tippet, én bizony berendeltem (remélem nem jön közbe semmi, jajj nincs raktáron, vagy mégsem jár hozzá bill bonyodalom:) ).
Kínaiban gondolkoztam, épp tőled érdeklődtem, de végül annyira elbizonytalanított a sok kínai boltos panasz, illetve hogy egy tesztet sem találtam az egész világhálón a voyo a9-ről, hogy nem tudtam ellenálni a 70ks Miix 10-nek:)

Épp nézem közben a rendelés állapotát Edig oldalon. Ki van írva elérhetőség alatt, hogy a tabi 2 nap, alatta külön 0 ft-os tételként a billnél az, hogy rendelésre...
Nem túl bíztató, nade majd rájuk kérdezek mielőtt megyek érte...persze anélkül is jó, meg inkább akkor már a normál mágneses billt preferálnám. Azt lehet külön venni hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#1506) NGA válasza gbela (#1505) üzenetére


NGA
addikt

kb 30e

(#1507) gbela válasza NGA (#1506) üzenetére


gbela
senior tag

Köszi,
közben pont olvastam, hogy tjb007 azt írja nem lehet külön venni.
Tudsz esetleg linket?
Ha beválik a cucc és kell akkor 30k belefér...ha már maga a tabi ennyire olcsóért összejön.

(#1508) tom_tol


tom_tol
addikt

Sziasztok!
Gyermekemnek (12) keresek valamit, iskolai tanulmányaihoz. Ezek közül melyiket ajánlanátok vagy ha egyiket sem akkor mit ?
Köszönöm

(#1509) NGA válasza gbela (#1507) üzenetére


NGA
addikt

ebay

(#1510) tjb007 válasza tom_tol (#1508) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az ASUS VivoTab Note 8-at a Wacom digitizer és toll miatt.

(#1511) nexus6 válasza tom_tol (#1508) üzenetére


nexus6
aktív tag

pár bpi piros hülyeazért boltban van 85 ért az előbb mondott asus 64 gigás... Ma pont láttam egyet a régi lóverseny pályás plázában. (csak nem lehetett bekapcsolni)

[ Szerkesztve ]

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#1512) pengwin válasza gbela (#1505) üzenetére


pengwin
addikt

Én is kínaiban gondolkozok, csak ennyiért ez nagyon megéri. A 2 nap miatt ne aggódj, nekem még a szállítási-átvételi infóknál a rendelés feladása előtt azt írta, hogy Budapesten 2-4 nap múlva lehet átvenni.

Egyébként a MS Office mennyire van felkészítve érintőkijelzős hazsnálatra?

Üdv, pengwin

(#1513) NGA válasza pengwin (#1512) üzenetére


NGA
addikt

Semennyire

(#1514) fateless


fateless
veterán

Egész eddig rágódtam rajta, hogy megvegyem-e a Lenovo Miix 2 8-at 3G nélkül 54k-ért (edigital) vagy megkockáztatva, hogy a T-s 3G-s esetleg független és 61k-ért megvehetem. Végül maradtam a Chuwi VX8-asnál, amiben benne van a 3G is. (Pandawillnél volt elég sok kedvezményem, amit felhasználtam, így a 189USD+10% ár mellett 43k az ár - persze a kupont másra is használhattam volna, akkor az ár már 51k lenne)

Tudom, hogy vannak, akik félnek a kínai vásárlástól, én többszáz telefon és tablet vásárlásán vagyok túl, ezzel a tapasztalattal már nyugodtabban merek megfelelő helyekről is vásárolni (kinek mi a megfelelő...)

Az 51k-s árhoz képest a sima Lenovo Miix 2 8 most 54k az edigital-nál, de nekem fontos a 3G opció. A 61k-s Lenovo pedig nem biztos, hogy megfelelő, ha a T-s készülék esetleg nem független. Tehát vagy azt kockáztatom, hogy függő készüléket kapok és 20%-kal drágább a készülék (erre felhasznált kedvezménnyel együtt 40%), vagy azt, hogy kínai garanciám van.

Hogy milyen volt a döntés, arról majd beszámolok. Vagy egy kínai Lenovo-t vennék, vagy egy kínai Chuwi-t, így látható, hogy nem a kínaiakkal van bajom... Ha nem jó a céljaimra, max eladom, átmenetileg pedig használom az Encore Mini-t majd...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1515) AxBattler válasza fateless (#1514) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát igen, ilyen tapasztalattal/gyakorlattal én sem ódzkodnék, de még úgy is inkább a T-mobile-os Miix2-őt vinném! Edigiben mondjuk nem 54k, hanem 56k, de így is nagyon jó ajánlat.

Várom a beszámolót! :R

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1516) fateless válasza AxBattler (#1515) üzenetére


fateless
veterán

Tényleg, elírtam, 56k :B

Mivel nem vagyok T-s, és még nem kaptam olyan visszajelzést, hogy valaki kipróbálta és működik más kártyával, illetve mivel volt ez a 8k-s kedvezményem (3.300 reward point), ez a három dolog együtt elég meggyőző volt.
Ha T-mobile-os lennék, akkor még az árkülönbség ellenére is erősen elgondolkodtam volna a Lenovo-n inkább, ha pedig nem lett volna reward point, akkor gondolkodni sem kellett volna...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1517) AxBattler válasza fateless (#1516) üzenetére


AxBattler
félisten

Világos.

Így legalább mi is első kézből olvashatunk egy kínai csodával kapcsolatos felhasználói élményekről. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1518) kexksz


kexksz
addikt

Sziasztok,

max ~155k-ért milyen W8/8.1 tablettel járnék a legjobban, amihez van billentyűzet is? Tehát fontos lenne, hogy notebookként is tudjam használni.

(#1519) tjb007 válasza kexksz (#1518) üzenetére


tjb007
nagyúr

ASUS Transformer Book T200

(#1520) fateless válasza kexksz (#1518) üzenetére


fateless
veterán

Ha kevesebbel is beéred - persze kevesebb pénzért -, akkor esetleg ez is tetszhet...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1521) NGA válasza fateless (#1520) üzenetére


NGA
addikt

Ez mitől jobb pl a Miix 2 10-nél? (nem kötözködöm, csak kiváncsi vagyok)
- lassabb a proci
- nem FullHD, hanem csak HD
- nem 64 gb hanem csak 32 gb

(#1522) metaksza


metaksza
tag

Lenovo Miix 2 10, vagy Acer Aspire Switch 10? A másodikban van 32 giga SSD ami vonzóvá teszi, és talán az akksi ideje is jobb, viszont kisebb a felbontása, és egy tízessel drágább. Szerintetek melyik a jobb, illetve, ha van még ebben a kategóriában jobb, akkor mi lehet a nyerő?

Fontos lenne az akksi idő (mondjuk én egy valós nyolc órával is kiegyeznék, böngészés mellett), és hogy egyben legyen a gép.

Esetleg T200?

[ Szerkesztve ]

(#1523) fateless válasza NGA (#1521) üzenetére


fateless
veterán

Mivel a leíás alapján nekem úgy tűnik, hogy sokat használná "laptopként", ezért kényelmesebb így, egybeillesztve használni, mint a miix 10-est a külön hozzáadott bill-lel. Emellett a dokkba rakott 500-as HDD sem rossz dolog. Nekem nagy előny lenne a standard USB foglalat is a dock-on.
A FullHD számomra inkább hátrány, hogy ne csökkentse a gép erőforrásait, de ez kifejezetten szubjektív, van, akinek fontosabb a szép kép, ezt teljesen megértem. Egymás mellett látható a különbség, külön engem nem zavar.
Azt gondolom, hogy egy laptopként is sokat használt gép esetén kifejezetten praktikus ez a fajta bill a HDD-vel, USB-vel ennyi felárért az elvárásokhoz mérten.
Persze most 72-ért is meg lehettalán venni a miix2 10-et, akkor a 30k-ból kijön annak a dokkolója...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1524) NGA válasza fateless (#1523) üzenetére


NGA
addikt

Jogos. Nekem elsődleges volt a FullHD a filmek, pdf-ek miatt.

(#1525) AxBattler


AxBattler
félisten

Interpoláció mennyire működik ezeknél a taboknál?
FHD-t simán vissza tudom venni 720p-re?

Oké, kicsit homályosodik tőle a kép, de pl. játékok alatt nem jön rosszul.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1526) Necc válasza AxBattler (#1525) üzenetére


Necc
addikt

Picit tobb info kellene, elegge eltero kijelzomeret es felbontas es hardver letezik ma mar a "taboknal", es a felbontas visszavetelebol szarmazo veszteseg emiatt felhasznalonkent eros szorast mutathat.

Sajat tapasztalatom szerint nyugodtan visszaveheto, kapsz ingyen elsimitast, viszont cserebe a 2D-s grafikai elemek (jatek HUD-ja, szoveg) mar picit megsinylik a butitast.

Ugyanakkor sajat tapasztalat meg, hogy az Atom Z37XX procival szerelt tabomat ha kisebb felbontasra kapcsolom, sok esetben akkor se tudok belole tobb FPS-t kitaposni, sot sokszor a grafika alacsonyabb szintre kapcsolasaval (tehat NEM feltetlenul csak felbontas modositassal) se erek el semmi valtozast, ugyanugy megmarad ez a mitikus ~20FPS/game szinvonal.

Bar egyeni izleseink elteroek (pl.: van aki az 5FPS-t is "tok folyamatos"-nak latja), en ezeket a tabokat nem ajanlom meg csak alkalmi 3D-s jatekra se (sot, valamennyi 2D-s jatek is akad rajta, pl. "Plants vs. zombies").

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1527) Bogyó bá' válasza Necc (#1526) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ez engem is meglepett kissé, de egybe vágnak a tapasztalataim: eddigi Lenovo e125 (Brazos E-450, SSD, 8GB RAM) netbookommal az ősrégi Unreal Tournament (a legelső, kb. 15 éves játék) simán 60 fps-sel ment natív felbontáson, minden maximumon, a tableten meg 20 fps-sel döcög, hasonló felbontás mellett. (1366x768 vs. 1280x800), miközben minden más feladatot harmada-negyede idő alatt elvégzek a tableten (igen, még alkalmilag CAD-ezek is rajta, gond nélkül!)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#1528) gghrtz válasza Bogyó bá' (#1527) üzenetére


gghrtz
őstag

Egy biztos: A boot+visual studio indítása sokkal gyorsabb a T100-amon, mint a GAMF-os gépeken. (HDD vs. eMMC, de akkor is gáz)

(#1529) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Voltam MM-ben. Meg akartam nézni hogy milyenek ezek a tabok élőben dehát ami ott van... A tabletek felén megy az a funkció mutogató szoftver, amiben megnézheted hogy milyen a gép hardvere, de kilépni nemtudsz. Ez még talán a jobb. A másik felénél pedig nem lehet belépni a fiókba, mert jelszó kell. Nézheted a fiókválasztó képernyőt. Illetve van egy kis réteg, amit nem tudsz bekapcsolni, mert töltő az nincs hozzájuk. Nagyon sok tapasztalatot vontam le ebből a látogatásból... :((

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1530) Bogyó bá' válasza gyurkikrisz (#1529) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A működése mindnek egyforma volna. A fogását, anyaghasználatát meg így is tudtad "tesztelni"... :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#1531) gyurkikrisz válasza Bogyó bá' (#1530) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Igazából éppen a működésük érdekelt volna, mert még abban a szakaszban vagyok hogy nem is tudom milyen egy ilyet használni. Persze ez a tudatlanság nem zavar abban, hogy nap mint nap megnézzem van-e olcsón ilyesmi ;]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1532) AxBattler válasza Necc (#1526) üzenetére


AxBattler
félisten

Lenovo Miix 2 10-re gondoltam, játékban meg inkább indie címekre, vagy Trine-szintűekre, esetleg SSFIV, hasonlók.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1533) pengwin válasza AxBattler (#1532) üzenetére


pengwin
addikt

Az edigital már nem ad a Miix 2 10 mellé Wedge billentyűzetet.
Így a tablet hozható el magában 72 ezerért, gondolom észbe kaptak, hogy a 20%-os kedvezmény és a Wedge már túlságosan is sok ennyiért. :))

Üdv, pengwin

(#1534) fateless válasza pengwin (#1533) üzenetére


fateless
veterán

Már korábban olvastam - itt vagy máshol, nem emlékszem -, hogy kifogytak a készletből.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1535) gbela válasza fateless (#1534) üzenetére


gbela
senior tag

Hm, és vhaj mi lesz az olyan rendelésekkel amit még úgy adtak le, hogy benne volt? Mint pl én :) Rendelés részleteinél ott is szerepel külön a bill. Nem mintha 72-ért nem lenne magában is baromi jó, csak amúgy is kellene hozzá valami, ez így pláne jó volt... Na mind1, majd kiderül, a furcsa az, hogy tegnap rendeltem, 2 munkanapot írtak. Ma délelőtt már 1 munkanap volt írva, délután már megint kettő...nem tudom mit csinálnak :)

(#1536) fateless válasza gbela (#1535) üzenetére


fateless
veterán

Ilyenkor a kiírástól függ. Ha azt írták eredetileg, hogy a készlet erejéig, akkor nem túl jó, de ha simán így volt a hirdetésben, akkor be szokták szerezni (nekem anno várnom kellett egy hetet, de beszerezték az SSD mellé az ajándék win8-at)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1537) kexksz válasza gyurkikrisz (#1529) üzenetére


kexksz
addikt

Kinyitod a szádat és megkéred az egyik alkalmazottat, hogy had próbálj ki egyet. :U

(#1538) gabag28


gabag28
tag

Sziasztok!

Az egyik műszaki áruházban kipróbáltam egy Miix 2 8" tabletet. Pontosabban csak próbáltam volna, mert kb 20 perc alatt kétszer is lehalt annyira, hogy újra kellett indítani. Illetve mikor működött akkor is többször volt olyan érzésem, mint régen a teleszemetelt win rendszerek esetén, hogy egy kattintás után örökkévalóságnak tűnik mire történik valami. Az eladó szerint a gyári állapotában volt a gép.
Feltételezem ez nem normális működés, de másik win-es tabletet nem volt lehetőségem kipróbálni. Viszont érdekelne, hogy mennyire stabil és kiforrt rendszer tabletes használatra a windows? Mennyire kell tartani a fenti jelenségtől?

Üdv

(#1539) TedThomas válasza gabag28 (#1538) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Nekem egy toshiba encore van de még sose "kellett" újraindítani :)
Nem tudom mit lehet elrontani egy tableten nyomkodással hogy annyira belassuljon.

"mennyire stabil és kiforrt rendszer tabletes használatra"
Miután megtanultam meg beállítgattam a gesture-öket már teljesen jó. Egyedül a felugró képernyő billentyűzet szívat néha de együtt lehet élni vele. Szerintem én nem nagyon veszek laptopot a jövőben mert minek :D

(#1540) gabag28 válasza TedThomas (#1539) üzenetére


gabag28
tag

Azt én sem tudom, viszont nagyon zavaró volt így, nem tudtam, hogy most nem érzékelte az érintést, vagy csak dolgozik a háttérben. Valószínűleg lehetett vele valami, keresek egy másik helyet is ahol tudok próbálni.
Nekem nem notebook helyett kell, azt megtartom mellette, mert otthon dolgozni nekem azon kényelmes. Tabletként használnám pdf olvasásra, netezni, illetve emailt olvasni, viszont mivel teljes értékű rendszer, nem kellene a notebookomat is magammal vinni mikor elutazok.

(#1541) NGA válasza gabag28 (#1540) üzenetére


NGA
addikt

Én pont erre használom a Miix2 10-et. Ennek ugyanaz a vasa, mint a 8-nak. Baromi gyors, stabil, soha nem kell újrainditani

(#1542) Necc válasza gabag28 (#1538) üzenetére


Necc
addikt

Amit tapasztaltal az a tipikus hulye juzer szindromaban szenvedo gep volt, azon szamitogepek kapjak el ezt a ritka, de elsosorban plazakban es bemutatotermekben elofordulo betegseget, amiket kiraknak a kirakatba, es a sok sok juzer kiprobalhatja oket. :DDD

Kulonosebb reszletekbe menes nelkul, a sajat altalanos tapasztalatom a win8.1-el, hogy pusztan az a teny hogy most erintest hasznalsz jo oreg eger helyett nem fog hatranyt okozni, hiszen a windowst emlekeim szerint mar a 95-os kiadas ota felkeszitik egyeb beviteli eszkozok hasznalatara is, amire viszont meg mindig nem keszitettek fel, az az erintos kezelesbol fakado logikai elteresek (pl. a hatarozott, de melleerintes lekezelese, veletlen erintesek megfelelo kezelese).

Osszessegeben ezek a hatranyok nem biztos hogy mindenkinel jelentkeznek, de alap dolgokra (netezes, PDF olvasgatas) biztosan hasznalhato. Nagyobb gondok akkor lesznek csak, ha az asztali rendszert kezdi el hasznalni az ember, vagy ha szovegbevitelt szeretne csinalni nagyobb mennyisegben (csak a jo oreg, total fapados, teljes kijelzoszelessegu fekete qwerty erintobillentyuzet erheto el, es nem lehet ugy cserelgetni mint pl. androidon (nincs swype, swiftkey meg ilyenek), es a hangdiktalas/hangfelismeres is teljesen hianyzik.

[ Szerkesztve ]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1543) gabag28 válasza NGA (#1541) üzenetére


gabag28
tag

Ez megnyugtató.

(#1542) Necc:
Most 4:3 oldalarányú 8"-os androidos tabletet használok, szinte csak az alap programokkal, lényegében ahogy írtam, pdf olvasásra netezésre és emailekre. Nagyon szeretem, mert kicsi, könnyű, hordozható, viszont hiányzik, hogy alaklamanént 1-2 dolgot nem lehet rajta megcsinálni amit a notebookomon szoktam, így azt is gyakran hordom magammal. Egy ilyen win-t futtató tablettel ezt a plusz terhet kiváltanám, cserébe meg elfogadom, hogy azt az 1-2 dolgot meg kényelmetlenebb rajta megcsinálni mint a notebookon.

(#1544) Necc válasza gabag28 (#1543) üzenetére


Necc
addikt

1) ha az a plusz 1-2 dolog sok gepelest igenyel, billentyuzetes dokkoloval ellatott 2in1 tablet/netbook hibridet ajanlok

2) ha visszafele sulne el a dolog, vagy csak ugy lennel vele hogy barmikor hianyolnad az androidot, windowsra van par jo emulator, pl. BlueStacks. Visszafele ugyanez mar viszont egyaltalan nem igaz.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1545) pengwin válasza gabag28 (#1543) üzenetére


pengwin
addikt

azok mellett, amiket Necc írt eggyel feljebb:
3) amennyiért billentyűzetes, minőségi androidos tabletet kapsz, annyiért van Win8-cal is hasonló vagy jobb gép. Pl. az androidos Asus Transformerek és az Aspire Switch 10 vagy az Asus T100
A win is használható a tabletes dolgokra, és ott vannak az asztali OS extra funkciói.

Üdv, pengwin

(#1546) pengwin válasza gbela (#1535) üzenetére


pengwin
addikt

Most néztem a rendelésemet az ED-nál, amikor leadtam a Miix2 10 leírásában már nem szerepelt az ajándék billentyűzet, ugyanakkor most a rendelés tételei között ott van, 0Ft értékkel, "Megrendelésre" szóval lehet megkapjuk hozzá. ha mégsem, akkor sem egy nagy tragédia.

Üdv, pengwin

(#1547) alitak


alitak
senior tag

ha amazon.de-ről vennék windowsos tabletet, akkor az jó eséllyel német nyelvű rendszer lenne. Windows 8 még mindig nem multilanguage alapból? Anno úgy emlékszem, hogy csak ultimate/pro verziókban lehetett nyelvet váltani a rendszernek.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#1548) Mate


Mate
nagyúr

Sziasztok!

40-50K körül kellene tablet. Windows-ost találni ennyiért?

Ez a legolcsóbb amit találtam. Van tapasztalat vele kapcsolatban?

(#1549) tjb007 válasza Mate (#1548) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem olyan rég kerülhetett be a kínálatba, eddig itt még nem esett róla szó.
Ugyanennyiért (na jó, plusz egy ezres) megkapod még vasárnapig a mínusz 20%-os kuponnal a szintén 8 hüvelykes Lenovo Miix 2-t kétszer ennyi RAM-mal, és négyszer ekkora belső tárhellyel. A kettő közül nem kérdés melyiket érdemesebb választani.

(#1550) Necc válasza Mate (#1548) üzenetére


Necc
addikt

1) Tul draga (mar iden varhato windowsos tab legalja (alatti :DDD ) hardverrel 30-40K korul).
2) Tenyleg a legalja hardver van benne, 1GB RAM + 16GB eMMC hattertar csak arra jo, hogy megnyiss egy bongeszot es abban legfeljebb 2 tab legyen nyitva egyszerre, multitaskra es kulon feltelepitett programok szamara hely aligha fog jutni.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.