Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#901) Bogyó bá' válasza gyurkikrisz (#900) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Rendben, én azokról a felhasználókról beszélek, akik nem n-edik kütyünek veszik a tabletet, hanem mondjuk egy kisebb noti / netbook kiváltására. Jellemzően nekik van szükségük egyáltalán windowsos tabletre. Netezni, filmezni természetesen jó az androidos is. Ha viszont kell a windowsos tablet, akkor még a 2 GB RAM is elég karcsú (de azért már használható a többség véleménye szerint).

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#902) gabeee01 válasza cinkoxid (#873) üzenetére


gabeee01
csendes tag

Érdekes, mert az eszközkezelő szerint van egy Kionix accelerometer, viszont a marketből letölthető Sensors list szerint semmilyen szenzor nem ad vissza értékeket. Lehet hogy ez már csak az én tájékozatlanságom miatt nem működik, mert valahol csak engedélyezni kellene. Viszont UEFI-ből lehet választani 3 féle szenzort, az se tudom miért van, de próbálkozok velük.

(#903) gyurkikrisz válasza Bogyó bá' (#901) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Nem értem miért olyan magától értetődő egy rendes notebookot egy 50-60e forintos kis képernyőjű tablettel hasonlítgatni. Ezek tartalomfogyasztásra vannak kitalálva. És Android vonalon is kb ilyen árat kell fizetni egy márkás, kb ilyen specifikációjú tabért.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#904) cinkoxid válasza gabeee01 (#902) üzenetére


cinkoxid
senior tag

Ott az uefiben az ehhez valót kell beállítani. Utána telepíteni a drivert, aztán jó lesz. Viszont meg kéne nézne az accelerometer pontos típusát az eszközkezelőben.

(#905) Bogyó bá' válasza gyurkikrisz (#903) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én mindössze annyit szeretnék megértetni Veled, hogy a (használható memória-konfigurációval rendelkező) windowsos tabletek az általad említett dolgokon felül - szükség esetén - akár egy egyszerű kis notit is kiválthatnak, a W8 "asztali" üzemmódjában, szokásos "asztali" windowsos programokat futtatva. Nem állítom, hogy kényelmes így használni őket, de legalább lehetséges. Na erre az androidos csodák nem képesek. Részemről ennyi, befejeztem a témát.

:DDD

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#906) evooo


evooo
aktív tag

Üdv!
Egy Transformer book t100 mennyire lenne elég egyidejűleg több virtuális gép futtatására? Kb milyen konfig kellene hozzá?

(#907) gghrtz válasza evooo (#906) üzenetére


gghrtz
őstag

Semennyire. De ha elmondod miket akarsz virtualizálni, talán többet is tudnánk segíteni. Persze ezt a kérdést szerintem inkább a milyen laptopot vegyek topicban kellene feltenned.

(#908) cinkoxid válasza evooo (#906) üzenetére


cinkoxid
senior tag

Attól függ milyen rendszereket akarsz vele virtualizálni. Kb 1,25-1,50 gb memóriát tudsz kiosztani, alapjáraton elég kevéssel is beéri a win 8.

(#909) vlevi válasza V@ns (#867) üzenetére


vlevi
nagyúr

"ASUS Transformer Book T200"
A T200-asról nem is tudtam, csak valamelyik nap botlottam bele véletlenül. Első felhördülésem az volt, hogy nem kevés a 11.5"-ra az 1366-os felbontás? De komolyabban nem tudtam megnézni, így nem ítélkeznék fölötte látatlanban. Mert főként olvasgatnék rajta (weboldalakat, híreket, satöbbit), és a mostani droidos táblám, 10"-ban 1920x1200 felbontása nagyon jó ebből a szempontból.
Viszont, ami csalódás volt, az a Lenovo Miix2 10-es. Kézbefogtam, és az első az volt, hogy feljebb tekertem volna a fényerőt. De nem lehet, maxon volt, és úgy is sötétnek, tompának tűnt rajta a kép. A FullHD felbontása jó lett volna, de így, ekkora fényerővel (saccperkábé a Lenovo S750 telefonom 25%-os fényerőn világosabb képet ad) ez így nem nyerő, sajnos :(
Transformer T100-nak meg közben lement az ára 1 év alatt. Tavaly a húgomnak azt vettem karácsonyra, akkor 120 volt, most 100-ért láttam a 64 gigásat a Mediamarktban.
Másik dolog a szoftverek. Tavaly a T100 egyik nagyonnagy előnye az volt, hogy adják hozzá az Office-t. Nem az Office365-öt, ami csak 1 éves bérlet, utána kuka, hanem a "rendes" office-t. Nem tudom, még mindíg jár-e hozzá? És a többi windowsos tablethez?

"Kapásból nettó 700 dollárral érdemes számolni,"
Tegyük hozzá, hogy Európában ez azt jelenti, hogy bruttó 700euró körül van. Többször szó volt róla, becsapós a dollár ár, mert az szinte kivétel nélkül nettóban adják meg.

[ Szerkesztve ]

(#910) AxBattler válasza vlevi (#909) üzenetére


AxBattler
félisten

Asus Transformer Book T200 bemutató a Logout-on.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#911) tjb007 válasza vlevi (#909) üzenetére


tjb007
nagyúr

Pont ezért szerepel a nettó szó az összeg előtt. :U

(#912) vlevi válasza AxBattler (#910) üzenetére


vlevi
nagyúr

Akkor nem is maradtam le annyira, ha ma jelent meg. Én valamikor vasárnap láttam :D

Amúgy nem értem a Lenovo fényerejével kapcsolatos dolgot, mert a PH tesztben [link] azt írják, hogy jónak találták a fényét. Én viszont mást láttam.

(#913) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Nagy nehezen meghoztam a döntést, és megrendeltem ezt (tokkal, vonóval... :D ), holnapi kiszállítással: [link]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#914) zoltan6 válasza Bogyó bá' (#913) üzenetére


zoltan6
őstag

jó döntés volt,nekem is ilyen van,meg vagyok vele elégedve,várunk a Lenovo IdeaPad Miix2 topikba,nekem egy gond volt csak vele,a hangszórója ment tönkre,garanciába cserélték.illetve nem vagyok kibékülve a hangerejével,úgyhogy rendeltem most hozzá ebayról egy bluetooth-os külső hangszórót.

(#915) Bogyó bá' válasza zoltan6 (#914) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Már "ott vagyok", az utolsó 5-6 oldalnyi hozzászólást olvasgatom. Előbb is megtalálhattam volna azt a topikot, mert így olvasgatva elkeserítő, hogy milyen sokan küzdenek a hangszóró és az érintőképernyő hibájával. Lehet, mégsem volt jó választás? :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#916) hroberto válasza Bogyó bá' (#915) üzenetére


hroberto
addikt

Én kettőt vettem még március elején (jóval drágábban), de egyikkel sincs semmi gond. Kopp-kopp!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#917) AxBattler


AxBattler
félisten

Minden érintés után megjelenik egy "maszatfolt" a képernyőn, ami jelzi az érintés helyét, és 1 mp-n belül eltűnik, de ez eléggé idegesít - hol tudnám kikapcsolni?

Illetve van hogy nem mindig reagál az érintésre a képernyő - még a Start gomb sem. Ez mitől lehet?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#918) joergie


joergie
őstag

Gondolom sokakat érdekelhet, így megosztom.
Onda fórumon találtam egy usb otg hubot, ami tölt, miközben az usb hub funkciót is ellátja.
A cumó

A fórumtéma

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#919) Bogyó bá' válasza joergie (#918) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A képen össze van cserélve a pendrive és az 1TB-os HDD! :)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#920) zoltan6 válasza joergie (#918) üzenetére


zoltan6
őstag

A támogatási listában látom a lenovó miix2-öt,akkor viszont jó kell hogy legyen hozzá az ebay-es 300ft-os cucc is amit kilinkeltem a miix 2 fórumba:
[link]

(#921) joergie válasza Bogyó bá' (#919) üzenetére


joergie
őstag

vagy valami überbrutál terrás pendrájvja van, a terrás vinyót pedig csak 30gb-ra partícionálta.

(#920) zoltan6: Én azt neked megmondani nem tudom. Ezen van egy kapcsoló, amit emlegetnek. Egy nagyfelbontású képnek jobban örülnék, ahol látszik hogy a készülék töltődik(és töltőn van-fizikailag), és az usb cuccok is rá vannak kötve hardveresen, de végülis ez a prscr is hitelesnek tűnik.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#922) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Na segítsetek! :D

Megjött a Miix 2 8-asom, és semmilyen módon nem látja az otthoni routeremet. (fél méterre van tőle...)
Router: 12.channel, mixed BGN. MAC-szűrés kikapcsolva rajta.

Ha a telefon mobilnetjét (2G, Edge, Kalocsa... :((( ) osztom meg WiFi-n, azt viszont látja, tudok hozzá kapcsolódni.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#923) cinkoxid válasza Bogyó bá' (#922) üzenetére


cinkoxid
senior tag

Nekem akkor csinált ilyet, amikor a "wifi mode" a speciális fülön wifi-re volt állítva performance helyett

(#924) gghrtz válasza Bogyó bá' (#922) üzenetére


gghrtz
őstag

Vedd le a channelt 11 vagy alá.

(#925) Bogyó bá' válasza cinkoxid (#923) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Működik! Nem tudom mitől, egy sima restart volt csak... :R

(#924) gghrtz: igazad van, közben a routert is cseszegettem, 6. a mostani chanel. Köszönöm!
szerk: a hétvégén egy alapfokú W8 tanfolyamot kell tartsak, mert totál sötét vagyok hozzá (a telóm viszont WP-s)

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#926) gghrtz válasza Bogyó bá' (#925) üzenetére


gghrtz
őstag

Sok eszköz nem ismeri a 11 feletti csatornákat.
Nincs mit!

[ Szerkesztve ]

(#927) Bogyó bá' válasza gghrtz (#926) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Úr Isten, hogy ezzel a tablettel mekkorákat lehet sz*pni! Egy órája próbálom aktiválni a Windowst, dehibaüzenettel kihajít. Megoldás: állítsd be a dátumot és az órát. Áááááá.... :W

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#928) dejaris válasza Bogyó bá' (#927) üzenetére


dejaris
addikt

Teged ismerve: kalapacs ;]

(#929) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Egyik nap már benéztem,
egy Acer Iconia W4 vásárlása előtt állok, lenne egy két röpke kérdésem:

Van benne micro sim foglalat, ez azt jelenti, hogy a Windows alól is tudok vele telefonálni, vagy csupán interneteléréshez jó?
PCSX2-t próbálta rajta valaki? :D
Bluestacks android emulátor alatt működnek normálisan érintősen az alkalmazások? - még csak asztalin próbáltam egérrel.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#930) vlevi válasza Bogyó bá' (#927) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Megoldás: állítsd be a dátumot és az órát. Áááááá...."
Megnyugtatlak, androidos tableten is volt olyan, aki addig nem tudott a play storeba belépni, amíg az időzóna el volt állítva :D

Amúgy, ne azt a konkrét gépet szidd, mert a regisztrációs folyamat olyan hülye.
u.i.: Én nem emléxem, hogy tavaly a Transformer T100-assal bármi regisztrálós gond lett volna.

(#931) Romvr válasza nonsen5e (#929) üzenetére


Romvr
őstag

Szia, nekem W4-em van és a Mo.-n forgalmazott verzióban úgy tudom nincs SIM foglalat.

Bluestacks-ot egyszer próbáltam de eléggé meggyilkolta a gépet, így törölnöm kellett. Nem ment a wifi, a giro, a kamera, meg a VGA felbontás is maximalizálódott 1024x600-ban. Uninstall után visszajött minden, de nem kísérleteztem vele többet.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#932) Bogyó bá' válasza vlevi (#930) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Már valamit el is csesztem, mert aktiváltam az a nyomorult Office-t, és csak utána (próbáltam) a nyelvét magyarra állítani. Most csak "pénzért" adna magyar nyelvi csomagot... :W Erre van megoldás a teljes recovery-n kívül? :F

Most települ a 8.1, ezen még sima 8.0 volt, ha jól sejtem.

Más: a készülékhez ajándékba kapott gyári stylussal ellátott tok (vagy inkább fedél) selejt lehet, mert a mágnesei nem vonzzák, hanem taszítják a tablet oldalát! :Y

Amúgy így első blikkre nagyon tetszik, a Lenovo e125 notim megy a levesbe szerintem. (A Win8-cal meg intenzíven meg kell ismerkedjek, mert néha nagyon kétségbeesetten állok előtte. Anno a publikus beta fenn volt az egyik asztali gépen, de nagyon hamar uninstalláltam szegényt)

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#933) nonsen5e válasza Romvr (#931) üzenetére


nonsen5e
addikt

És még annyi, hogy más oprendszereket próbáltál rá tenni? Nyitott egyáltalán a bootloader?
(linux/android)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#934) vlevi válasza Bogyó bá' (#932) üzenetére


vlevi
nagyúr

"A Win8-cal meg intenzíven meg kell ismerkedjek"
Azzal én is úgy vagyok. Annakidején, 2008-9 körül, amikor az első Win7 publikus béta kijött, akkor próbából felraktam az akkori gépemre az XP helyett egy külön HDD-re, hogy megnézzem, milyen is az a win7. SOHA többet nem bootoltam be az XP-s gépemet, annyira jólsikerültnek tartottam a hetest.
Aztán a 8-as bétát is felraktam, de igazából nem nagyon győzött meg, és visszakerült a hetes. Ugyanezt eljátszottam a 8.1 enterprise eval 90 napos próbaverzióval. Egyszerűen nem találtam benne olyan pluszt, ami miatt asztali gépen érdemes lett volna váltanom.
Táblákon persze más a helyzet, de ott meg azt tapasztaltam, egy kis nyomogatás után, hogy valahogy nem esik annyira kézre a win8, mint az android. Akárki, akármit mond, nekem hiányzik 1-2 apróság. pl, hogy a metro felület mindíg teljes képernő, és nem látom az állapotsort, ahol jelzi a gép, mint androidon az órát, töltöttséget, időt, satöbbit. Nincs egy visszalépés gomb sem. Droidon sűrűn használom a vissza gombot, mert az működik böngészés közben is, olvasáskor is, és még az alkalmazások jó részéből is azzal lehet kilépni. Hiányzik, ez van, nem tudom megszokni.
Hagyományos windows desktopon pedig a bökdösés az jááááááj.
De azt el kell ismerni, hogy amióta a Baytrailes Atom procik kb 1 éve kijöttek, pl. a Transformer T100-as, azóta nagyon jó dolog, hogy egy ilyen tenyérnyi bizbasz egy átlagfelhasználó számára teljesen ki tudja váltani a laptopot, 60-70 deka a gép, és nem 3 kiló, lehet bárhova hurcolni, egész nap bírja töltés nélkül, mindeközben ugyanazokat a szoftvereket használhatja rajta, amit a céges, vagy az otthoni asztali gépen.

(#935) Romvr válasza nonsen5e (#933) üzenetére


Romvr
őstag

Más oprendszereket nem tudsz feltenni max csak más Win8.1-et(pro, ent) tekintve hogy nincsenek driverek máshoz. Linux az UEFI miatt nem telepíthető, Win7-el meg nem akartam szenvedni (meg amúgy se olyan jó touch felülettel rendelkezik, cégnél van 1-2 ilyen és nem dolgozik úgy a kezem alá mint egy 8.1) pedig elvileg azt valahogy fel lehet rá izzadni, csak az akkuja nem bírja majd sokáig, nem lesz rajta giro és a VGA-val is hadilábon áll (eleve nincs rá driver a bay-trail-t miatt). Legalábbis ezt olvastam egy külföldi fórumon.

Android jó kérdés, hiszen van pár ugyanilyen hardveres gépen android... de miért akarnál Androidot tenni egy Win-es gépre? Dual-boot-ot nem tudod megcsinálni az UEFI miatt, ha pedig android kell azt találsz 1000 féle verzióban és jóval olcsóbb árfekvéssel.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#936) nonsen5e válasza Romvr (#935) üzenetére


nonsen5e
addikt

Köszi az infókat, androidot mint dualboot gondoltam rá bizonyos appok miatt, ugyanazért amiért a bluestackst is írtam - viszont a win8 meg kell minden más miatt, így eleve nem vennék csak androidos gépet.

UEFI-vel mi a gond? Gondolom itt valami más lehet, mert nekem asztali gépnél egy-egy B75 chipsetes UEFI-s Asrock és Gigabyte lapnál is gond nélkül ment a dualboot win8 és linux között.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#937) Romvr válasza vlevi (#934) üzenetére


Romvr
őstag

"a metro felület mindíg teljes képernő, és nem látom az állapotsort, "
Balról befele húzod a szélét. Ott lesz az óra, wifi, töltöttség jelzés.

"Nincs egy visszalépés gomb sem. Droidon sűrűn használom a vissza gombot, mert az működik böngészés közben is, olvasáskor is"
Windows gomb, vagy jobbról behúzod az előző alkalmazást. Böngészésnél szintén jobbra bököd a képernyőt. (működik chrome és IE-nél).
Bezárni meg úgy tudsz hogy a tetejéből az aljába húzod az alkalmazást.

"Hagyományos windows desktopon pedig a bökdösés az jááááááj."
Nálam kb 1 hét volt míg megszoktam, hogy 8"-on bizony kisebb minden mint egy 37"-os TV-n :D. Pár dolgot át kellett állítanom. Pl. ne részletek nézetben jelenjenek meg a fájlok-mappák hanem tartalom nézetben. Úgy is ott van mindeni infó de könnyebb navigálni. A tálca ikonok teljes méretűek és csak akkor vonódnak össze ha megtelt...stb.
Vagy állíthatod a méretezést 125%-ra és minden nagyobb lesz, könnyebb böködni. Cserébe kisebb a "munkaterület". Sajnos a Windows nagyon trén skálázódik, remélhetőleg ezt is javítják a 9-ben.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#938) Romvr válasza nonsen5e (#936) üzenetére


Romvr
őstag

Az a gond hogy pl egy ubuntu-t eleve nem lehet natívan UEFI-vel kiírni így bootolni sem fogsz róla. Ha megcsinálod akkor telepítés után is valamit mókolni kell a grub-al hogy utána is működjön.
Aztán jönnek a driver gondok, mint a touch felület, a wifi/bt, a szenzorok, USB perifériák...stb. Ezeket is mind-mind meg lehet oldani, többé kevésbé (úgy tudom a szenzorokkal még mindig baj van Ubuntu alatt), de én nem akartam ennyit szenvedni vele, holott elviseltem volna egy linux-os dual-boot-ot is.
Ráadásul az Ubi nem a leg touch-barátabb dolog.

Apropó, VmWare-ben egész jól fut az Ubuntu 14.04... Androidot nem lehet megoldani így valahogy?

Amúgy most hétvégén szerintem újra húzom a Win 8.1-et a táblámon és frissbe fogok feltenni egy bluestack-et hátha úgy jobban működik. Valahogy kiöltem a gépből a kamerákat és nem tudom működésre bírni őket (eszközkezelőben látszanak, de csak ott) így meg kicsit romlott a skype élmény :DDD

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#939) hroberto válasza AxBattler (#917) üzenetére


hroberto
addikt

Gépház > Könnyű kezelés > További lehetőségek > Vizuális visszajelzés a képernyő megérintéséről.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#940) nonsen5e válasza Romvr (#938) üzenetére


nonsen5e
addikt

Egy ilyet láttam még a neten: [link]
ebből gondoltam hátha...

Drivereket linuxra megoldanám pikkpakk.
De mindegy, ha VmWare alól működnének nekem az is jó, bár mondjuk egy dualboot droid jobb lett volna.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#941) gghrtz válasza nonsen5e (#940) üzenetére


gghrtz
őstag

Sőt a triálboot lenne a legjobb! ;] (egyébként viccet félretéve - tényleg király lenne)

(#942) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Urak! Be lehet állítani valahogyan, hogy bekapcsoláskor ne a Microsoft fiókom 20 jegyű (vegyesen kis- és nagybetűk, számok) jelszavával induljon a gép, hanem mondjuk 4 jegyű PIN-kóddal? Kezdek az agyvérzés közeli állapotba jutni.... (kb. 10-edik frissítés-csomag jön le, ennyiszer kellett eddig újra bejelentkeznem...) :W

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#943) nonsen5e válasza Bogyó bá' (#942) üzenetére


nonsen5e
addikt

Charm Bar --> Settings --> Change PC Settings --> Accounts --> Sign-in options --> PIN

Aztán ugye nekem még nincs táblám, ezt asztali win8-ról mondom, lehet (nem hiszem) hogy ott másképp van.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#944) Bogyó bá' válasza nonsen5e (#943) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Köszönöm, ezzel életet mentettél! :R

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#945) tjb007 válasza nonsen5e (#929) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem tudsz telefonálni vele.

(#946) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Urak! Megint segítségre szorulok! :B

Mint írtam, tegnap elcsesztem az Office telepítését. Végül rászántam magam és belefogtam egy teljes rendszer újratelepítésbe. Windows települt, az MS fiókom jóvoltából a "megvásárolt"appok is maguktól lejöttek, viszont ha az Office-t indítanám, akkor kéri, hogy vagy "vegyem meg", vagy ha megvettem, írjam be a regisztrációs kódot, vagy a 3. lehetőség, hogy 30 napra kipróbálhatom. Ez utóbbira kattintottam (hogy elindulás után magyarra válthassam a nyelvet, és úgy regisztráljam a kóddal), de erre egy weblapra visz, és az Office 365-öt akarja letölteni, de nekem nem arra van szükségem, hanem magyar nyelvű OFFLINE Office 2013-ra, amit elvileg ugye a géppel kaptam. Mi a teendő, nem szeretném újra elcseszni, és feltétlenül magyar nyelvre van szükségem, ángliusul nem értek egy kicsit sem. :R

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#947) zoltan6 válasza Bogyó bá' (#946) üzenetére


zoltan6
őstag

hát írd be a kódot,én kaptam hozzá egy regisztrációs kártyát a lenovo miix 2-höz,azon van a 25 jegyű kód.

(#948) Bogyó bá' válasza zoltan6 (#947) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

De akkor angol nyelvű lesz, mint tegnap! :(((

Ha a regisztráció után akarok nyelvet váltani, akkor azt meg csak külön díjfizetés ellenében lenne hajlandó megtenni, nyelvi csomag vásárlásával..

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#949) zoltan6 válasza Bogyó bá' (#948) üzenetére


zoltan6
őstag

először a windows-t kell magyarra állítani vezérlőpult language résznél kell magyarra állítani,majd újraindítani,és utána telepíteni az office-t

(#950) cinkoxid válasza Bogyó bá' (#948) üzenetére


cinkoxid
senior tag

vannak bizonyos oldalak, amik segítségével könnyen lehet magyar office-od... :B (kivéve ha sikerül)
Fizettél érte, tehát a kiadót nem fogja kár érni, téged viszont igen, ha nem tudod aktiválni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.