Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1601) gbela válasza pengwin (#1599) üzenetére


gbela
senior tag

Igen, én is kaptam billt is.
Közben utánaolvastam, sajnos tipushibának tűnik, és hardveres gondnak. :W jól belehúztam.
Szóval az van h kb 50% alatti aksinál elszáll a power gomb, hang is elmegy, illetve még az aksi visszajelzője is totál eltűnik, lockscreenről, desktop módból, mindenhonnan. Lenovo fórumokon jópár topicban feldobták pont ugyanezt a hibaegyüttest, megoldás sehol nem született, csak a szervíz. Ez csak azért ciki mert külföldön vagyok...
Amúgy ilyenkor Edigitalba vigyem vissza, vagy a szervizbe rögtön ami a jótállási jegyen van?
Úgy örültem neki, meg tényleg jó kis masina...csak qrva peches vagyok :S

[ Szerkesztve ]

(#1602) pengwin válasza gbela (#1601) üzenetére


pengwin
addikt

nem tudom hol vagy és meddig, de úgy rémlik a Lenovo nemzetközi garanciát ad a termékeire. Ha hamarabb eszmélsz akkor hibás darabként simán cseréltethetnéd az ED-ben, de szerintem már lejár a határidő mire eljutsz oda. Vagy már le is járt.
Ha tényleg ismert típushiba akkor minden márkaszervíznek javítani kell.

Én nagyon boldog vagyok vele, épp a tárhely felszabadításán ügyködök (a recovery partíció nemrég úgy döntött, pendrive-ra költözne)

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#1603) tjb007


tjb007
nagyúr

Úgy látszik porszem került a gépezetbe az Acernél.
Még csak ma mutatták/jelentették be hivatalosan az Aspire Switch 12-t (szeptember elején az Intel fejlesztői konferenciáján már felbukkant, de bejelentve még akkor nem lett), de nálunk már 2-2,5 hete lehetett rá rendelést leadni az AcerShopban 231140 forintos áron. A webshop most megújult, a Switch 12 viszont sehol. kíváncsi leszek maradni fog-e az ár.

(#1604) NGA válasza gbela (#1601) üzenetére


NGA
addikt

Na ezt az 50%-ot nem figyeltem még, kipróbálom majd.

(#1605) gbela válasza NGA (#1604) üzenetére


gbela
senior tag

Hát, biztos feltűnt volna már, mert mindig csinálja nálam. Ma írok nemzetközi Lenovo supportnak hátha meg tudják itt csinálni a környéken, főleg, hogy az otthoniról nem is olvastam jókat.

(#1606) joergie válasza tjb007 (#1603) üzenetére


joergie
őstag

Amikor említettem itt topikban, rá pár napra már nem találtam a webshopjukban.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#1607) pengwin


pengwin
addikt

Nekem is előjött a bekapcsológomb-probléma.
90-80% töltés fölött sem érzékeli, nem kapcsolja fel kijelzőt, amikor először előjött, akkor végül a Windows-gombra kapcsolta fel, és rögtön a kamerába lépett be, semmi kezdőképernyő.
Holnapi program: ED.

Üdv, pengwin

(#1608) Necc válasza tjb007 (#1603) üzenetére


Necc
addikt

Pedig itt van az, "A termeket mar nem forgalmazzuk!" uzenettel. Ugy tunik tiszavirag eletu volt ez a tab, akarcsak a Core M, de azert kivancsi vagyok hogy megkapom-e ha mar egyszer elorendeltem es kifizettem :DDD

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1609) AxBattler válasza Necc (#1608) üzenetére


AxBattler
félisten

Hmm... az a HD Graphics 5300 érdekelne mit tud. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1610) Necc válasza AxBattler (#1609) üzenetére


Necc
addikt

Kb. 2-2.5 het mulva fogok tudni nyilatkozni rola, ha megjon. :U

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1611) tjb007 válasza Necc (#1608) üzenetére


tjb007
nagyúr

Tegnap még lehet ott volt, ma már viszont nincs. Megkérdeztem az Acert, hogy mi is a helyzet.
Azért került le, mert valószínűleg idén már nem fog beérkezni. Hogy azzal, aki már megrendelte és ki is fizette mi lesz nem tudom, de csak fogják tájékoztatni az érintetteket.

(#1612) Samott


Samott
addikt

Megjott a CHUWI VX8 3G (32/2) tabletem a pandatol... volt egy akciojuk: a 16-os aran adtak, lecsaptam ra par hete. Megrogzott Win7 juzer vagyok szoval kuzdunk egymassal rendesen. 32-es de a C:-re azt irja hogy 19GB szabad a 25-bol, win verzio 8.1 with Bing, elvileg angol de vannak kinai feliratok. Egyebkent muanyag, es ujlenyomatmagnes de szep es a kijelzo is rendben van (feltem tole mert masik tabletem 9"-on fullhd).

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#1613) tjb007


tjb007
nagyúr

Az olcsó tollasokra sem kell sokat várni: [link]

(#1614) Necc válasza tjb007 (#1611) üzenetére


Necc
addikt

Nem tudom mikor kerult le, de mar volt egy telefonos egyeztetes rogton rendelest kovetoen, kb. 2 hettel ezelott. Egyelore varok turelmesen, mast ugyse tudok tenni.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1615) gyurkikrisz válasza tjb007 (#1613) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Akkor ez most aktív Stylusos? A 150-ből meg lesz 200 is, a sima W2 170 dolcsi :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1616) dobost válasza tjb007 (#1613) üzenetére


dobost
senior tag

Azért ez sincs rossz áron. :))

(#1617) tjb007 válasza gyurkikrisz (#1615) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, aktív.

(#1618) Necc válasza tjb007 (#1603) üzenetére


Necc
addikt

Es feltamadt a phoenix madar: ujra (elo)rendelheto a switch 12, legalabbis ebben a pillanatban :))

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1619) tjb007 válasza Necc (#1618) üzenetére


tjb007
nagyúr

No comment.
Poén lenne, ha holnap már megint nem lenne elérhető.

(#1620) Bogyó bá' válasza tjb007 (#1619) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Hát ennyi pénzért nem fogok sírni utána: ez már majdnem a Surface Pro árszínvonala, és ez azért mégis csak egy Acer... :(

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#1621) hito válasza Bogyó bá' (#1620) üzenetére


hito
nagyúr

Nana, Acer néha minőségben odaver néhány nagynak. ;) Olyan hangulatgyártó. Ha épp van kedve, akkor ad-hoc összedob egy gépet az örökkévalóságnak, kategóriától függetlenül.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1622) AxBattler válasza Necc (#1618) üzenetére


AxBattler
félisten

Csak kicsit kell hozzáspórolni, és megvan a Thinkpad Tab 10... :N

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1623) tjb007 válasza AxBattler (#1622) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az Atom és a Core M nem éppen egy kategória.

(#1624) AxBattler válasza tjb007 (#1623) üzenetére


AxBattler
félisten

Jogos, ráadásul az Acer-nek nagyobb a kijelzője, stb., de mégis inkább választanám a Thinkpad-et, hurcolós gépnek bőven elég a teljesítménye (4GB RAM).

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1625) keszo


keszo
őstag

65000ft megér egy 8" 1280x800 16gb/1gb intel atom z3735 QC win8.1

Attila

(#1626) AxBattler válasza keszo (#1625) üzenetére


AxBattler
félisten

16GB-tal nagyon nem, most volt ediginél 56k a 64GB-os Miix2 8"! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1627) r3dsnake válasza keszo (#1625) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

16-os flash-sel és 1gb rammal ingyen se.

[ Szerkesztve ]

(#1628) AxBattler válasza r3dsnake (#1627) üzenetére


AxBattler
félisten

Az meg a másik, csak most esett le! :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1629) keszo válasza AxBattler (#1628) üzenetére


keszo
őstag

Oké.
Nagyon szépen köszönöm

Attila

(#1630) AxBattler válasza keszo (#1629) üzenetére


AxBattler
félisten

Ne búsulj, a T-től el tudod hozni a Miix-et listaáron 61k-ért, ráadásul 3G-vel! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1631) Necc válasza AxBattler (#1622) üzenetére


Necc
addikt

A Thinkpad Tab 10 sajnos egyaltalan nem felel meg az igenyeimnek. En egy desktop-helyettesito tabletet keresek, amit szukseg eseten hurcolni is lehet. :R

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1632) AxBattler válasza Necc (#1631) üzenetére


AxBattler
félisten

Ebben az esetben persze jobb a 12", de én általánosságban írtam, nem neked. :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1633) keszo válasza AxBattler (#1630) üzenetére


keszo
őstag

Abban még tudnál segíteni, hogy egy Dell Inspiron Duo mennyire érné meg?

Attila

(#1634) Bogyó bá' válasza keszo (#1633) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Szerintem azzal a CPU-val semennyire: eljárt felette az idő.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#1635) cma8


cma8
csendes tag

Sziasztok,

Egy első generációs Atom Netbookot szeretnék kiváltani egy Windows-os tablettel. Monitor, billentyűzet és egér lenne rákötve. Méretben a 10' elég, szimpatikus a T100 és a Switch 10 is, de szeretnék egy időbb álló megoldást választani.

Jelenleg a HP Pro 610 G1-gyel szemezek. Van valakinek tapasztalata róla? Esetleg tudtok mást ajánlani 150k-ig 3795-ös procival, vagy hasonló teljesítményűvel és 4 GB memóriával? A dokkoló nem feltétel, ha egy hajtogatható tokon tartom, az is megfelelő.

Illetve még egy kérdés: egy tablet elbír egyszerre egy bluetooth-os billentyűzetet és egy bluetooth-os egeret? Van értelme ezzel foglalkozni (megéri váltani?), vagy elég a sima 2.4 GHz?

Köszönöm

(#1636) Bogyó bá' válasza cma8 (#1635) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Csak az utolsó kérdésedre tudom a választ: természetesen egyszerre, gond nélkül működhet a BT-s egér és a BT-s billentyűzet. Én is így használom a Lenovo Miix 2 8"-os tabletemet. Horribile dictu még CAD-ezni is szoktam rajta végszükségben. :DDD

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#1637) AxBattler válasza keszo (#1633) üzenetére


AxBattler
félisten

Az már lejárt lemez, főleg Win7-tel...

(#1635) cma8
Ha lenne rá fölös pénzem, tuti vennék egy olyan HP-t. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1638) Romvr válasza cma8 (#1635) üzenetére


Romvr
őstag

Ez az én magánvéleményem, de HP-t akkor se vennék ha az egyetlen márka lenne a világon.

HP-nak dolgoztam 3 évig és láttam milyen "minőség" amit ők képviselnek és azt milyen áron adják... :U

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1639) joergie


joergie
őstag

Itt van a kezemben, nem hazudok:
notebook.hu reklámújság:
Asus transformerbook T100TA + ajándék nokia 630(értéke 44900HUF) együtt 114900 HUF.
Nagyon csecse!

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#1640) Necc válasza Romvr (#1638) üzenetére


Necc
addikt

+1

Bar en nem dolgoztam a HP-nek, de van nem egy ismerosom aki igen, es lenyegeben ugyanez a velemenye.

Egyszer vettem igen kedvezmenyes aron HP laptopot, eletem legnagyobb hibajat kovettem el. Specifikacioihoz kepest iszonyatosan lassu (HDD) volt a rendszer, es a budos eletbe nem voltak hajlandoak egyetlen egy driver frissitest kiadni hozza. Meg a chipgyartok sajat drivereit se tudtam feleroszakolni ra (kezzel telepitettem, osszeomlott a drendszer ha barmit frissitettem igy).

Ez a kinkeserves lassusag, es a nulla support egyaltalan nem egyedi, anno nyertem egy HP tintasugaras nyomtatot, a letezo leghamarabb tul is adtam rajta, illetve amikor boltban nezegettem kamerat/fenykepezot, az elado (aki a jobaratom is) barmit ajanlott, de "HP-t ne".

Egyetlen egy dolog van amit a HP jol csinal, es azok az irodai, lezeres nyomtatoi. Itthon is es meloban is ez az egyetlen egy olyan HP termek, amivel elegedett vagyok.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1641) htc07 válasza AxBattler (#1630) üzenetére


htc07
addikt

csak én nem találom, hogy ennek hány GB a háttértára? mármint a telekom oldalán.

[ Szerkesztve ]

(#1642) htc07 válasza htc07 (#1641) üzenetére


htc07
addikt

ja mégvalami, a 3G-s-ben van wifi is? :U

szimpatikus lett és nemrég járt le a hűségem.

(#1643) AxBattler válasza htc07 (#1641) üzenetére


AxBattler
félisten

Aki már vett, az azt írta, hogy 64GB, és természetesen a wifi is benne van.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1644) dobost válasza joergie (#1639) üzenetére


dobost
senior tag

Uh ez most nagyon odavág :Y
Mondjuk valószínűleg készletkisöprés, mert ez még a "régi" szériás - 3740 - procival van...

[ Szerkesztve ]

(#1645) AxBattler válasza dobost (#1644) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha venne ilyet valaki, akkor a Nokia Lumia 630-at szívesen átvenném jó áron! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1646) Crytek


Crytek
veterán

Valaki rendelt már valamilyen kínai win 8-as tabletet? Ha igen írjon róla pár szót !

Next PC Upgrade: 2022

(#1647) TedThomas válasza Crytek (#1646) üzenetére


TedThomas
aktív tag

(#1648) mekker


mekker
őstag

Ez az akciós Asus mennyire időtálló technikailag? Elég kecsegtető ára van tokkal vonóval, telefonnal.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1649) Necc válasza mekker (#1648) üzenetére


Necc
addikt

Pontosan ugyanannyira, mint barmi mas: attol fugg mire hasznalod, es amire hasznalod kielegito sebesseggel es teljesitmennyel futtatja amire kell.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1650) sebaska


sebaska
csendes tag

Sziasztok
Szerintetek kijelző,wifi erősség alapján az Acer aspire w4 820 vagy az Asus vivotab note 8 a jobb inkább?A kijelzőnél a fényerő,a fehér szín fehérsége,a szinek telítettége érdekel.Esetleg valaki látta már mind két készüléket?Miix 2 8 nem játszik,mert itt is és több helyen is olvastam,hogy annak a wifije gyenge(nem ide tartozik,de hogy van már hogy az alcatel tabletem wifi erősségben megeszi a samsung galaxy tab pro 8.4 és az asus memopad 7 176c tabletet is...sajnos,a 4.! készüléket fogom venni,a többit visszaküldtem,mert a pixelhiba,és a gyenge wifi a mai világban sajnos sűrűn előforduló dolgok).Próbáltam kijelző kikapcsolós programot az acer w4 en,a laptopomon win 7 alatt teszi a dolgát,de a tableten meg sem mukkal,valaki tud rá valami parancssort,amit be lehet írni,vagy olyan programot,ami itt is működik?elég zavaró,hogy netrádiónál,feleslegesen világít a kijelző...

[ Szerkesztve ]

Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.