Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#201) tjb007 válasza nexus6 (#200) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak erre emlékszem.

(#202) nexus6 válasza tjb007 (#201) üzenetére


nexus6
aktív tag

hát ez nem sok, azt hittem lesz a lenovo thinkpad 8-nak kihívója...
az encore 2-t nem veszem annak.

[ Szerkesztve ]

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#203) Egon válasza nexus6 (#202) üzenetére


Egon
nagyúr

Egyrészt ott van a Dell Venue pro 8, ha már mindenáron alternatíva kell. Vagy a kisebbik Lenovo Miix2.
Másrészt 8 colos Windows-os tabletet? Negyedáron se kéne...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#204) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Sziasztok! Win 8.1es tabletet szeretnék venni. Mit ajánlotok a 100 ezer körüli kategóriában. Ami a lényeg, h hdmi is legyen rajta, és opcionálisan 10 col legyen de a 8 se baj.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#205) tjb007 válasza Egon (#203) üzenetére


tjb007
nagyúr

A ThinkPad 8 azért ezeknél „kicsivel” komolyabb.

„Másrészt 8 colos Windows-os tabletet? Negyedáron se kéne...”

Ha a nyolcasokról ez a véleményed, akkor mit fogsz szólni a hamarosan érkező hetesekhez ? ;] (Toshiba Encore 7, Emdoor Miso)

(#204) Rigormortiis

Toshiba Encore, ASUS Transformer Book T100

(#206) Rigormortiis válasza tjb007 (#205) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszi. Ezek kaphatóak itthon, garival?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#207) tjb007 válasza Rigormortiis (#206) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, mindkettő.

(#208) Rigormortiis válasza tjb007 (#207) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszi. Nézegettem a Lenovo Miix 2t is, de azon sajna nincs hdmi csati, a Toshiba alapból 32 gigával jön, úgyhigy szerintem az asus lesz a befutó, ami még nagyobb is.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#209) Egon válasza tjb007 (#205) üzenetére


Egon
nagyúr

A ThinkPad 8 azért ezeknél „kicsivel” komolyabb.

A Thinkpad az Encore 2 mellett lett említve, ami - a felbontást leszámítva - még az Encore 1-nél is gagyibb (1 GB RAM, LOL), ergo miért ne? Másrészt mivel is komolyabb mondjuk a Venue Pro-nál? Nézegettem, de nem igazán tűnt "komolyabbnak"... Max. a hótfelesleges fullhd felbontást lehetne említeni.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#210) tjb007 válasza Egon (#209) üzenetére


tjb007
nagyúr

Erősebb SoC (aminek köszönhetőn a memória sávszél is magasabb), dual-channel memória, nagyobb akku, akár 128GB-os eMMC, HDMI kimenet, USB 3.0 port. Persze a sok plusz mellett van egy elég nagy negatívuma is, mégpedig az, hogy nincs aktív stylus támogatás, ami a Venue 8 Pro-nál meg megvan.

(#211) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Szerintetek Pesten hol érdemes beszereznem T100ast? A csomagküldős verzióban nem bízom ekkora értékű cuccosnál.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#212) toldy


toldy
őstag

Ngayon kodolkodom egy ilyen masina beszerzésén, szerintetek alkalmas lenne egy ilyen napi használatra? Főként tartalom fogyasztás, office, tecső és hasonlók. Illetve több gép között vacilálok, az acer W4 az asus vivo tab vagy esetleg rászánok annyit és legjobban a lenovo miix 2 10 tetszik, ti melyiket javasolnátok?

Az élet nem habostorta.

(#213) lugosi válasza tjb007 (#210) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem igazad lehet, egy encore-t próbálgattam a múltkor, kiábrándítóan lassú volt. Szenvedne vele a fene.

(#214) Egon


Egon
nagyúr

Olvasgattam az Asus T200 paramétereit. Elvileg nagyobb méretben (11.6 col) jön, de a felbontás marad (szerencsére). 64 bites Atom proci kerül bele, de marad a 2 GB RAM (sajnos - de ez talán még nem olyan nagy gond). Eddig csak 32 GB-os beépített háttértáras verzióról írtak (nagy öngól lenne: remélhetőleg lesz legalább 64 GB-os is), és itt is opcionális a dokkolóba épített 500 gigás vinyó. Remélhetőleg az előd gyengeségeit sikerült kijavítani - ebben az esetben bestbuy-nak tűnik...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#215) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Olvasgattam a Logout-os Venue cikket, és olvastam erről a Windows Image File Boot (WiMBoot) telepítési módszerről.
Kérdezném, hogy sikerült már valakinek így telepíteni a rendszert a mostani tabletekre, vagy ez tényleg a köv. generáció fícsöre lesz?
Szerk.: ezek szerint lehet LINK. Ráadásul a Tutorial képeiből úgy tűnik, magyar volt az elkövető.

A másik, hogy szerintetek érdemes várni az új, 200$-os tab-okra, és nagyjából mikorra várható az elterjedésük?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#216) tjb007 válasza AxBattler (#215) üzenetére


tjb007
nagyúr

Júliusban jönnek az első 200 dollár és az alatti modellek, szóval akkortól.
Várni meg akkor érdemes, ha úgy érzed elég számodra az 1GB RAM, valamint esetenként az alacsonyabb felbontású (1024x600) és gyengébb minőségű kijelző.

(#217) AxBattler válasza tjb007 (#216) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, akkor nem várok! :D

Viszont ezt az Image file-os műveletet úgy tűnik, én nem tudnám megcsinálni, túl bonyolult nekem. Mindenesetre respect a készítőnek, ZenRobinak. :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#218) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Sziasztok.

A pénteki nagy hajrában pofára estem egy surface rt-vel, mert nem figyeltem és pro ra saccoltam és most szipiszopizok...szóval kedden megyek be a boltba cserélni..
Kérdésem az lenne igazából, hogy ha pl néha napján hearthstone-t is futtatnék a tableten, akkor melyik lenne erre a legjobb szerintetek?
LENOVO IdeaPad Miix2 8" tablet (59-402674)
ACER Iconia Windows 8.1 8" tablet W4-820 32GB SSD (NT.L31EU.005)
TOSHIBA Encore WT8-A-102M 32GB 8” tablet bluetooth billentyűzettel + tokkal
ASUS VivoTab Note 8 Windows tablet 64GB (M80TA-DL004H)

ezeket nézegetem, olvasgatok róluk sokmindent...csak nem tudoj eldönteni....
esetleg egy APPLE iPad mini Wifi 16GB fehér tablet (MD531HC) vagy egy APPLE iPad2 WiFi 16GB MC769

Segitségeteket előre is köszönöm!

(#219) zeus90 válasza Ezekiel Ston (#218) üzenetére


zeus90
aktív tag

Először is döntsd el mit szeretnél csinálni a tablettal.
Nekem kicsit fura, hogy összehasonlításba kerül egy iPad meg mondjuk egy hybrid laptop. Tök más dologra lehet őket használni.
Ha kifejezetten a tablet élmény kell, akkor én tuti az iPad-et választanám.
Szerintem a felsoroltakkal nagyon nem tudsz mellé nyúlni bár én az Acer-t hanyagolnám. Egy ilyennel dolgozok néha a munkahelyemen de szerintem szörnyű kijelzője van. Visszaolvasva meg a többiről is találhatsz itt véleményt.

(#220) Ezekiel Ston válasza zeus90 (#219) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Akkor marad toshiba vagy lenovo vagy asus....
Melyik lenne jobb hd film, sima film, hearthstone futtatására?
Bármelyik?

(#221) tjb007 válasza Ezekiel Ston (#220) üzenetére


tjb007
nagyúr

Közülük bármelyik.

(#222) Ezekiel Ston válasza tjb007 (#221) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

:)
Köszönöm a válaszokat!

(#223) parandroid válasza Ezekiel Ston (#220) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én játszom néha a Hearthstonet Dell Venue 8 Pro-n és Retina Minin is, nem érzek sok különbséget a két platform között - hacsak az nem számít, hogy Win 8 alatt azért az elején el kellett játszani vele, mire belőttem az ablakméretet teljes képernyőre, mert a fix méretnél pont a menü alja nem látszott, és nem lehetett görgetni. :DDD

Filmeknél viszont az almával óvatosan, mert legálisan nemigen bővíthető a tárhelye, törni a fenének sincs kedve, meg a stabilitásnak sem tesz jót, a hálózati elérése meg olyan, amilyen. És akkor még egy jó lejátszót is kell hozzá találnod.

Szóval ha alapvetően windows platformon nőttél fel, és ehhez igazodnak az igényeid is, akkor almábül valami olyat próbálj csak ki, amin utána nem buksz, ha cserélni kell.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#224) Ezekiel Ston válasza parandroid (#223) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Windóz lesz...ez tuti...
:)
Köszönöm a tapasztalat megosztást.

(#225) spy14


spy14
tag

Üdv!

Van tippetek hol tudnék kipróbálni egy VivoTab Note 8-at?

(#226) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Ma utoljára megnéztem egy Encore-t, és mellette volt kirakva egy LG Gpad: ami feltűnt, hogy ugyan a képminőség nagyjából egyezett, de a Gpad-nak jóval olvashatóbb betűi voltak, a Toshiba-n meg kicsit erőltetnem kellett a szememet, hogy el tudjam olvasni a feliratokat, pedig a Képernyő beállításainál alapból 125%-ra volt beállítva a megjelenítés.

Kérdezném, hogy van-e lehetőség a szövegméret nagyobbra állítására ezeken a tableteken?
Láttam ott vmi betűméret-beállítást is, de sajna nem volt időm kipróbálni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#227) parandroid válasza AxBattler (#226) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet, de sajnos a Win8-nak továbbra is a skálázódás az egyik legnagyobb problémája, ez teszi a szövegeket is nehezen olvashatóvá, valószínűleg ez zavarja a te szemedet is. A gond nemcsak a kicsi, hanem a nagy méreteknél (és nagy felbontásoknál) is jelentkezik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#228) Ezekiel Ston válasza parandroid (#227) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

nem mondom hogy kicsit kicsik a betűk, én is ilyen toshibát vettem, igaz a szemem soha sem volt rossz,pedig 20éve foglalkozom infoval...nekem akkor is best buy sztem ez a toshiba.

(#229) parandroid válasza Ezekiel Ston (#228) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A gond az, hogy az egész rendszer valahova 12-20" közé lett fejlesztve. Ennél kisebb méreten azért már gondok vannak a láthatósággal, nagyobb méreten meg ha feljebb teszed a felbontást, akkor a skálázhatóság lesz a gond, ha nem, akkor meg lóba... nagy bötűket kapsz. Az ikonok mérete már nagyjából skálázható, de néhány rendszerüzenet, a klasszikus kis pöckök az ablakok sarkában, meg úgy általában a rendszerfelület soha nem lesz olyan jól használható, mint ios-en, vagy droidon. Lásd még az érintőkijelzővel jól használható böngésző problémáját. Pillanatnyilag nincs tökéletes rendszer, legalábbis nekem úgy igazából egyik sem áll kézre, mindegyikkel megvan a magam problémája, egyelőre kompromisszumokkal maradok én is a Win8-as tabletnél, és reménykedek benne, hogy ha a rendszerüzeneteket és -felületet nem is, legalább előbb-utóbb a böngészési ergonómiát megoldják.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#230) AxBattler válasza parandroid (#227) üzenetére


AxBattler
félisten

A homályosodással nincs baj, a nagyobb betűket gond nélkül el tudtam olvasni.

Viszont a beállításoknál láttam olyan lehetőséget, hogy bizonyos elemeknek (menü szöveg, címsor, stb.) a betűméretét pontosan be lehetett állítani (kb. 9, 10, 11, 12, stb. betűméret), csak ezt már nem tudtam kipróbálni. Ezzel próbálkozott már valaki?

Igazából ez az egyetlen dolog, ami még visszatart a vásárlástól... :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#231) parandroid válasza AxBattler (#230) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem sokat ér, általában oda jutsz el vele, hogy a szöveg nagyobb lesz, mint a helyes, így levágja a végét (alját, tetejét, bármit), ráadásul mindig lesz olyan párbeszédablak ahol nem működik. :( Az ötlet jó, de sajnos nem tudták megvalósítani.

Ugyanez a probléma egyébként a nagyon nagy felbontású asztali gépeknél (4k), ahol van egy 40"-es kijelződ, és a felugró rendszerüzenetek időnként nagyítóval olvashatók csak egy 2x1 cm-es ablakban (nyilván költői túlzás, de a lényege ez a problémának).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#232) AxBattler válasza parandroid (#231) üzenetére


AxBattler
félisten

Ajh, ez nem túl biztató. Az ilyen kis betűs szövegeknél már érzem, hogy fárad a szemem...

Lehet, inkább veszek egy 10'-os droid-ot, és a Kingsoft Office-t (vagy valamit) használom csak dokumentum/táblázat/prezi olvasásra.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#233) parandroid válasza AxBattler (#232) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pánikra nincs gond, a dolog használható, csak az élményt csökkenti néha pár apróság (sic). Droidnak is megvannak a maga hibái (gyerekeknek Nexus 7-eket vettem *), ahogy az iosnek is (páromnak retina minije van), nekem a leginkább még mindig a Win8 áll kézre (valószjnűleg az elmúlt 15-20 év beiedgződései miatt). A helyedben inkább a 10-11"-es Win8-as gépeket várnám meg, amíg elérhető (ár)szintre kerülnek, ha ennyire tartasz a kis mérettől.

* Pont az utolsó mondat kapcsán érdekes egyébként meghallgatni a gyerekeket, meg úgy általában figyelni a felhasználási szokásaikat. Egyrészt lenyűgözően intuitív módon használnak bármit, ami a kezükbe kerül, másrészt ugye mentesek a rossz, illetve idejétmúlt beidegződéstől, harmadrészt ugyebár ők a jövő, rajtuk látszik a legjobban, hogy merre haladnak a dolgok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#234) AxBattler válasza parandroid (#233) üzenetére


AxBattler
félisten

iOS nekem felejtős, droiddal nincs gondom, csak a dokumentumkezelés problémás. 10"-os eszközökre még várhatok másfél évet, mire nekem megfizethető lesz. :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#235) Gabor901127


Gabor901127
tag

Sziasztok!
Én olyan tabletet szeretnék ami:
- legalább 8"
- nagyon nagyon jól lehet vele pdf-et olvasni
- lehet rajta hd filmeket nézni (WLAN-on keresztül is jó lenne)
- sokáig bírja az aksi
- olcsó
Ha létezik ilyen windowsos tablet, akkor az nagyon jó lenne, mert apple nagyon nem kell és az androiddal nem igazán vagyok barátságban, persze legrosszabb esetre mindig fel kell készülni

Köszönöm:
Gábor

(#236) Szputnyik


Szputnyik
csendes tag

Sziasztok.
Van négy tablett ami közül választhatnék. Lenovo miix 10,1 (billentyüzettel), Lenovo Miix 2 8` 64gb( +64gb sdhc), Toshiba Encoore 32gb (bill+eger) es egy régebbi Fujitsu Stylistic ST5112 ( 2 aksi gyári állapot ).
Olvasás, Excel, pdf szerkesztes,stb kevés játék de ez mellékes, néha filmek ezekre kellene a tablet.

(#237) Süvi válasza Gabor901127 (#235) üzenetére


Süvi
őstag

Szia. Nekem volt 8"-os HD felbontású tableten, de PDF-ék olvasására én mindenképpen nagyobb felbontást javaslok a betűk nagyítás nélküli olvashatósága miatt.

Szputnyik:
Ha sokat kell szerkeszteni, akkor olyat érdemes választani, amelyiket könnyen ki lehet tenni monitorra.

[ Szerkesztve ]

(#238) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Encore-hoz lehet stylus-t használni?
Csak mert szerinte a Miix2-vel ellentétben nem...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#239) tjb007 válasza Gabor901127 (#235) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az olcsóság nézőpont kérdése, szóval ezt jó lenne kifejezni egy forintosított összegben is.

(#236) Szputnyik

A Miix 10.1 -et semmiképpen se (a Miix 2 10.1 már rendben van, de ugye nem ezt írtad), a Fujitsu Stylistic ST5112-t szintén hanyagolnám, elég régi konstrukció már. Maradt a két nyolcas. A Lenovonak egy hajszálnyival jobb a kijelzője, a Toshibán viszont van HDMI kimenet is, így ha külső megjelenítőre szeretnéd kötni sok választási lehetőséged nincs.
Ezeken felül még a Lenovo Miix 2 10.1-et tudnám ajánlani, ami igaz drágább, de nagyobb a kijelzője és annak felbontása, a billentyűzetes dokkolóban pedig egy plusz akkumulátor található, amivel növelhető az üzemidő.

(#237) Süvi

Valószínűleg azon a tableten nem Windows futott, mert azon pont az ellenkező hatást éred el azonos kijelző átló, de nagyobb felbontás mellett.

(#238) AxBattler

Aktív stylus támogatás egyiknél sincs, univerzálissal (aminek gumibogyó van a végén) viszont természetesen mindkettő használható.

(#240) Süvi válasza tjb007 (#239) üzenetére


Süvi
őstag

Lenovo miix 2 volt nekem és ugyan azt a pdf-et (ugyan annyi látszott a szövegből, mint nálam) láttam meg egy ismerősöm szintén 8", de jóval nagyobb pixelsűrűségű készülékén és azóta láttam, hogy a betűk nem olyan simák és jól olvashatók nálam :)

(#241) .bTr


.bTr
tag

Hali,

egy Lenovo Miix 2 10" tablet vásárlásán gondolkozom. Van ember a földön, aki megtalálta már a különböző variánsok sorszámát? Azaz melyik termék szám milyen specifikációt foglal magába...?
Továbbá olvastam fórumokon, hogy előfordul kijelzőhiba ezeknél a típusoknál, lefagy az érintő rész vagy mi. :)
Ezzel kapcsolatban valamilyen tapasztalat?
Én amúgy a 59-415092-es versenyzőt néztem ki magamnak...

Köszi!

(#242) AxBattler válasza tjb007 (#239) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi!
A gumibogyós megoldás azért nem tetszik, mert kicsit ormótlannak találom az érintős végét, nem tűnik túl precíznek. Vagy létezik ebből is olyan, aminek keskenyebb, "hegyesebb" vége van?

Vívódom rendesen az Encore, és a Miix2 között... :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#243) tjb007 válasza Süvi (#240) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyetlen egy ilyen Windows 8.1-es tablet létezik, ahhoz pedig nekem is volt szerencsém, de én nagyon tapasztaltam ilyet, legalábbis állítgatások nélkül. Mindegy, ezen nem fogunk összeveszni :)

(#241) DeatHLesS

Ha minden igaz az 59-415092 szám alatt futóban a Z3745-ös Atom SoC van, míg a 59-412776-osban a régebbi és picivel gyengébb Z3740-es. Minden másban viszont megegyeznek.

(#242) AxBattler

Igen, létezik olyan is, de a bevitel ennél sem lesz olyan, mint egy aktív stylusnál.

(#244) AxBattler válasza tjb007 (#243) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, akkor mínusz egy érv a Miix2 mellett. :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#245) zoltan6 válasza tjb007 (#243) üzenetére


zoltan6
őstag

franc se igazodik el ezen a sok típusszámon a lenovónál.és akkor ez?
Gyártói cikkszám: 59-412772
nekem a 8'-os miix2 van,de most láttam abból is van 1gb-os 2gb-os,sőt 4gb rammal,ezenkívül 32gb,64gb,128mb tárhellyel,illetve 3g,és 3g nélküli verziók.

(#246) tjb007 válasza zoltan6 (#245) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez szerintem a dokkoló nélküli változat lesz.
A Miix 2-ből meg 1 és 4GB RAM-os változat, legalábbis hivatalosan. Ja, és 3 év garancia sincs egyikre sem, nem tudom honnan szedték ezeket. Mindenesetre elég jól meg lehet vele téveszteni és vezetni a vásárlókat.

(#247) danih


danih
addikt

Valaki látta már ezt boltban Mo-n?

(#248) Süvi válasza danih (#247) üzenetére


Süvi
őstag

Még boltban nem láttam, de már több oldalon fent van pl.

(#249) Süvi válasza .bTr (#241) üzenetére


Süvi
őstag

Bár a kérdésedre nem ad válasz, itt egy jó teszt Miix 2 10 teszt, hátha tud segíteni a végső döntésben.

[ Szerkesztve ]

(#250) AxBattler


AxBattler
félisten

Kérdezném attól, akinek volt Miix2-je, és Encore-ja is, hogy melyiknek volt jobb a burkolata?
A PH-s tesztek alapján a Toshiba-nak, de azt megfogdostam MM-ben, és nem tűnt olyan kimagasló minőségűnek. Ha a Lenovo gyengébb ennél, akkor az szvsz kicsit gáz... :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.