Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13851) Bogyó bá' válasza psg5 (#13850) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Na ugye! :)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#13852) psg5 válasza Bogyó bá' (#13851) üzenetére


psg5
veterán

Igen :)

De hogy a tobbszoros aru cuccosok ilyen jok legyenek...
No majd egyszer :)

F.K.T.

(#13853) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Chuwi hi8 pro Z8350 85$ és Teclast X80 Z8350 75$. Érdemes a drágábbat venni?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13854) ®abstract® válasza CHIPman (#13853) üzenetére


®abstract®
őstag

előző jobb minőség mint az utóbbi.magyar forumon olvastam pont.5db jobb teclast tábla tulaj írta:többet soha nem vesz.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#13855) ®abstract® válasza CHIPman (#13853) üzenetére


®abstract®
őstag

előző jobb minőség mint az utóbbi.magyar forumon olvastam pont.5db jobb teclast tábla tulaj írta:többet soha nem vesz.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#13856) psg5


psg5
veterán

Sziasztok újra!
Felvittem a keretet 120k-ig.
Viszont felhasználási körülmények miatt 2in1 típusú tablet-notebook jöhet szóba.
Irodai alkalmazások és néha net, valamint olvasás.
Aksi fontos és, hogy a billentyűzet ne legyen miniatűr, max 12" jöhet szóba.
Lenovo miix 320-ast nézegettem, de ott több tulajtól olvasom, hogy használat közben elveszíti egymást a bill és a tablet rész, és ugye keret miatt lehetne combosabb.
Asus transformer mini-t is nézegettem, annak billentyűzetét húzták le.
Mit javasoltok? Olvasgattam vissza és a transformer 101-es nem mindenkinek jott be.

F.K.T.

(#13857) fery02 válasza CHIPman (#13853) üzenetére


fery02
addikt

Üdv!

Állítólag már az ezekkel a procikkal szerelt gépeket nem éri meg venni és egyéb helyről is olvastam, hogy ugyan Android-hoz elég, de Win 10 alatt képes döcögni a Z8350.
Pedig pár hete még én is nagyon szemeztem az ilyen prockós gépekkel (köztük a hi10-zzel én is, különösen), de mostanra már leteszek róla és pl a jelenlegi kiszemeltem ez a gép, de olvasom azóta én is, hogy a Teclast-okat valamiért szidják, de konkrétat sajnos nem tudok...

Nem lesz könnyű nekem sem a választás. :D

[ Szerkesztve ]

(#13858) Bogyó bá' válasza fery02 (#13857) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ez másfélszer erősebb az említett Atomnál, de kétszer annyit fogyaszt. Kínai cuccot, Kínából meg nem nagyon mer az ember rendelni - bizonytalan az esetleges garanciális ügyintézés. Annyira azért ez sem olcsó... :F

szerk.: meg egy ekkora méretű tepsit tabletként már nem lehet kényelmes használni, pl. ölben. Nekem a 10-es éppen a tűréshatáromon van - a 8"-ossal sokkal kényelmesebben olvasgattam az ágyban fekve.... :B

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#13859) ANOka válasza Bogyó bá' (#13858) üzenetére


ANOka
őstag

8"-osból van még egyáltalán WIN-es? :F :(

(#13860) margithid válasza fery02 (#13857) üzenetére


margithid
veterán

Ennyiért már core m gépet is kapsz.
Én az alá biztos nem mennék most már.
De én egyenlőre várok, elvagyok notebook/tablet nélkül is, telefonon olvasok:)
Kiváncsi vagyok amd mivel áll elő.

(#13861) danih válasza ANOka (#13859) üzenetére


danih
addikt

Van, vagy legalábbis volt, pont ez a bajom hogy rendelnék ilyet EU-ból de sehol sincs raktáron... WTF

(#13862) CHIPman válasza danih (#13861) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Kína, Chuwi hi8 pro, EU express szállítással átvállalják az egyéb költségeket.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13863) danih válasza CHIPman (#13862) üzenetére


danih
addikt

Pont azt a tabletet néztem. Tehát minden boltnál az EU express gyak. azt jelenti hogy behozzák az EU területére, elvámolják, stb - nekem semmi teendőm nem lesz?

(#13864) CHIPman válasza danih (#13863) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Igen. Bár a "minden boltnál" kicsit erős, mert nem sok boltnál van. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13865) danih válasza CHIPman (#13864) üzenetére


danih
addikt

Minden "relevánsabb" boltnál na :) Köszi megrendeltem :R

(#13866) CHIPman válasza danih (#13865) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Mondjuk erre tényleg kíváncsi lennék, mert GB-n és spemallon kívül még nem láttam sehol. banggoodnak örülnék pedig.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13867) CHIPman válasza danih (#13865) üzenetére


CHIPman
nagyúr

1 nap volt vissza a flash saleből, erre levették. Akkor asszem nem gondolkozom tovább, hogy megvegyem-e...

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13868) erahurka válasza CHIPman (#13867) üzenetére


erahurka
félisten

Vagy olyan böngészőben nézted, ami nem támogatja a Flasht ;] :DDD

(#13869) danih válasza CHIPman (#13867) üzenetére


danih
addikt

Jót nézel? Még mindig 85 dolcsi... EU express + insurance-szel picivel 90 fölé jött ki, szerintem korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#13870) CHIPman válasza danih (#13869) üzenetére


CHIPman
nagyúr

*már megint
Akciós a tok is hozzá, így a szállításból levonta a tok árának a felét, így minimálisat pontozva rajta 90$ alatt elhoztam tokkal együtt.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13871) tlac válasza CHIPman (#13870) üzenetére


tlac
nagyúr

miről van szó?
dobnátok egy linket ide?

(#13872) CHIPman válasza tlac (#13871) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Chuwi Hi8 Pro Z8350+Android+Windows
Tok hozzá Most nézem, a fehér olcsóbb :W

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13873) danih válasza CHIPman (#13872) üzenetére


danih
addikt

Na okos vagyok, tokot nem rendeltem sem pontokat nem váltottam be, lol :DDD
Na majd legközelebb

(#13874) Bartuc


Bartuc
csendes tag

Sziasztok!

Windows tabletet akarok venni, kb. 50 ezer forint értékben. Amiket eddig kinéztem, azok a Teclast X98 Pro II, illetve a CHUWI Hi10 Pro típusok. Netezésre, illetve office-ra kell főleg, valamint virtualboxon linuxot is akarok futtatni rajta.

A kérdésem, hogy ez utóbbira használhatóak-e ezek a gépek, illetve hogy ilyen árkategóriában tudtok-e ajánlani jobbat (esetleg kicsit drágábban, ha számottevő a tudásbeli különbség). A kettő közül melyiket tartjátok jobbnak?

(#13875) spezyal_ válasza Bartuc (#13874) üzenetére


spezyal_
tag

Ez érdekelne engem is, annyi különbséggel, hogy én ezt a kép gépet néztem ki :

1.: Cube Iwork10 Ultimate
( 10.1", Atom X5-Z8300, 4GB, 64GB )
2.: Teclast X98 Plus II
( 9.7", Cherry Trail X5 Z8350, 4GB, 64GB )

18 éve a hardveraprón!

(#13876) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Chuwi Hi13-ről vélemény? Nagyon szemezek vele a nagy és gyönyörű kijelző miatt. Ami fontos szempont lenne számomra: böngészés, sorozatnézés, irodai alkalmazások használata (microsoft office), egyetemi jegyzetek olvasása, plusz elég sokat programoznék rajta (úgy tudom ahhoz nem kell nagy erőforrás) pl. CodeBlocks-szal. Játék max papers, please! kaliberű lenne az esetemben, komolyabb játékokra ott a PC.

Gondolkodom notebook vásárlásán is, mert a tabletek még jóval drágábbak mint egy azonos tudású laptop, de nem nagyon tudok dönteni, mert igazából sokkal kényelmesebb lenne egy tablet, és ha ezeket az alapvető szerepeket be tudja tölteni, akkor feleslegesnek tartom az erősebb hardwaret.

Tanácsokat tárt karokkal fogadom :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#13877) Is-tee


Is-tee
aktív tag

Sziasztok!

Ha GearBest-ről rendelek tabletet, akkor még az ár mellé kell valamit számoli: Vám, vagy egyéb költésgek? Van valakinek tapasztalata erről? Vagy honnan érdemes rendelni?

[ Szerkesztve ]

(#13878) xgbcx válasza Is-tee (#13877) üzenetére


xgbcx
tag

Üdv! Gearbesttől rendeltem egy cube iwork1x-et, teljesen rendben volt az egész szállítás, kb 6 munkanap alatt ideért a csomag. UK-ban található raktárból rendeltem, így nem volt vám/áfa rajta pluszban, neked is így lenne érdemes ha van rá lehetőség. Ha kínából jön a cucc az kb 1 hónap szokott lenni, mire ideér.

(#13879) CHIPman válasza xgbcx (#13878) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ezt ne nagyon híreszteld, mert hülyeség. Kínából nagy értékű cuccra van GB-n eu express, ami szintén átvállalja a vámkötlségeket.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13880) xgbcx válasza CHIPman (#13879) üzenetére


xgbcx
tag

Van, de ez magasabb költséggel jár. Kösz a pontosítást. ;)

(#13881) CHIPman válasza xgbcx (#13880) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nekem konkrétan $1 volt a $85-ös tabletre, ami mellé rendeltem egy tokot. :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13882) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Üdv.

Érdeklődnék, ki milyen tabletet ajánlana egy Ipad Mini Retina után? Azért cserélném le, mert 16 GB csak.

Amire használnám a gépet :
- olvasás
- film nézés
- Messenger
- Facebook
- Instagram
- Napi dolgok stb..

Tehát az alapvető dolgokra használnám. Az sem gond, hogy ha van hozzá billentyűzet, illetve ha lehet bővíteni az sem gond + esetleg még a pendrive-ot vagy a külső HDD-t is olvasná.

Ki milyet ajánl?

Köszönöm.

(#13883) Bogyó bá' válasza zeus_2k14 (#13882) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én a Miix 320 legfelszereltebb verzióját venném (vettem) hasonló célra (+némi munkára), nekem nagyon bevált eddig: 128 GB tárhely, 4 GB RAM, 64 bites Windows 10, fullHD kijelző, egész jó billentyűzettel. A külső vinyót nem bírja el, de a 32 GB-os pendrivot azt simán. Sajnos ebben LTE modem nincs.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#13884) Thusor válasza Bogyó bá' (#13883) üzenetére


Thusor
őstag

Mennyire könnyen veszíti el a kapcsolatot a tablet és a billentyűzet egymással? Nagyon sok magyar és angol fórumon panaszkodnak erre.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#13885) Bogyó bá' válasza Thusor (#13884) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ha asztalnál ülve használod, akkor soha nem veszti el. Ha ágyban fekve, vagy ölben hajtogatod, akkor előfordul.... .. én már megszoktam, így nem zavar (kanapén fetrengve már nem is teszem rá a billentyűzetet, mert olvasgatáshoz nem kell, excelt, stb. meg asztalnál ülve használom.)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#13886) Is-tee


Is-tee
aktív tag

Sziasztok!

Rendletem GeekBuying.com-ról egy Chuwi Hi8 Pro tabletet szombaton. Azt honnan látom, hogy honnan jön, hogy kell-e VÁM-ot, vagy ÁFA-t fizetni? Termék alatt, az szerepel, hogy Free Shipping, ebben az esetben is kell? És mennyi idő, mire megjön, ha DHL Economy szállítást mód van megadva?

(#13887) zsocy válasza Is-tee (#13886) üzenetére


zsocy
őstag

Amikor rendelted ott volt írva hogy melyik raktárból jön, bár a geekbuyingnál nem biztos hogy van EU raktár. Ha nem EU akkor kell fizetni a sarcokat, főleg hogy DHL-el jön, annál szinte biztos nem csúszik át. A DHL intéz neked mindent, de számold rá a plusz összeget, ne legyen meglepetés.

Ha kaptál trackinget azon is megnézheted honnan indult a csomag.

(#13888) Is-tee válasza zsocy (#13887) üzenetére


Is-tee
aktív tag

Köszönöm, akkor annyira azért mégsem érte meg akkor :(
Amúgy nem látom sehol feltüntetve, hogy honnan jön: [link]

(#13889) krisz242 válasza Is-tee (#13888) üzenetére


krisz242
tag

A Local Warehouse-ban tudod megnézni melyik országból mit tudsz rendelni. Nekem eddig mindig tettek rá szállítási költséget ha euróbából hozattam a cuccot!

(#13890) Krisztina87


Krisztina87
tag

Üdv!

Ismerősöm szeretne egy windowsos tabletet, amiket elvár hogy legyen benne:
- SIM kártya, lehessen vele telefonálni
- 12+ inches kijelző legalább
- GPS (nem A-GPS)
- USB port
300kt szán rá

Mit ajánlanátok?

(#13891) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

visszaolvastam a topikban és én is a kompaktság és a hordozhatóság és a felhasználhatóság háromszögében nyűglődöm

van most egy t3as huawei-em, ami ugye androidos stb. stb. kipróbálásra

a munkámhoz viszont jobban passzolna pl egy lenovo miix 320 vagy 310, mivel wines számlázó progink van és ha beruháznék inkább egy ilyen tablet+bill kombóra, akkor teljes lenne az összkép

most olvasgatom itt, hogy ez nem elég erre nem elég arra, én nagyjából a 3-4 nagy autóalkatrész kereskedő oldalát ill. a sok sok biztosítási és pénzügyi oldalakat bújnám és kötném, ügyfelek előtt, után alatt :)

erre megfelelő választás lenne?

az alap elgondolás az volt, hogy a telefonomat kiváltó nagyobb képernyő és felhasználóbarátabb tulajdonságai miatt kipróbálom a t3-at, jó is tetszik is nincsen vele gond, csak továbbgondoltam és így jutottam el a wines gépekig.
Honi beszerzés lenne mindenképp a számla végett, továbbá gari sem egy utolsó dolog.
Itt kanyarodnék vissza, a használt és számlával garival árult gépekre, ezek mennyire jók? olvastam azokról is itt a fórumban, csak a fél év gari valahogy eltántorít ezek megvételétől, pedig szimpik + még az, hogy nem passzív legtöbbjük.

Maga az egész kompakt dolog pedig azért fordult meg a fejemben, mivel telefonról lőném a netet a gépre, most jól gondolom, hogy egy lapos 15.6collja több netet zabálna el (már csak a méretéből adódóan is), mint egy kompaktabb 10-12collos masina?

tudom a kérdésem, eszmecserém félig meddig nem ide vág, de kérem aki esetleg volt hasonló szituban segítsen nekem ha nem is konkrét döntést hozni, legalább kikristályosítani, hogy mi lenne a megfelelő irány számomra, köszönöm

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#13892) tlac válasza zsolt19900 (#13891) üzenetére


tlac
nagyúr

a 3-4 nagy autóalkatrész kereskedő oldalát ill. a sok sok biztosítási és pénzügyi oldalakat bújnám és kötném, ügyfelek előtt, után alatt

az is egy kérdés, hogy milyen ügyfeleid vannak :)
ha öltönyösek, akkor nem biztos, hogy olcsó vagy használt tabletet vennék :)

egyébként ezek az atomos gépek a régi core2-es gépek szintjén vannak
ésszel használva simán lehet velük netezni (pl. edge + ublock origin)

Itt kanyarodnék vissza, a használt és számlával garival árult gépekre, ezek mennyire jók? olvastam azokról is itt a fórumban, csak a fél év gari valahogy eltántorít ezek megvételétől, pedig szimpik + még az, hogy nem passzív legtöbbjük.

néhol kapsz számlát is, meg 1 év garanciát is
pl. lenovo-outlet, korábban 45-ért szórták a miix 320-akat
most a miix 300 van 35-ért
(a billentyűzet német vagy angol szokott lenni)

az aktív hűtésű tabletekben, még a régiekben is erősebb a proci, mint az atom

most jól gondolom, hogy egy lapos 15.6collja több netet zabálna el (már csak a méretéből adódóan is), mint egy kompaktabb 10-12collos masina?

nem, gyakorlatilag ugyanannyi

(#13893) zsolt19900 válasza tlac (#13892) üzenetére


zsolt19900
őstag

köszi a választ, a hordozhatóságot úgy értem, hogy ha jön telefon és ülök az autóban félrehúzódom és akkor tudok neki rögtön akár árat nézni stb :) öltönyösökről még sajnos nincsen jövőbeli terv :)

láttam láttam sok helyen a garis régebbi gépeket, csak a gari kurtasága az ami ezektől elriaszt :( de köszi a lenovos tippet, ez sem rossz

valóban ugyan annyi netet eszik meg egy (a másik itthoni gépem egy y570 azért ez lesz a példa), szóval egy y570, mint mondjuk egy ilyen kis apróság? ez furi :D de ismét új információ

hát megrágom mindenképpen a dolgot aztán majd kiderül

amennyiben nem lenne fontos -lehet hogy úgy döntök nem is lesz mérvadó- hogy a számlázó progi menjen ezen a mobil platformon is, akkor viszont megtartom a mediapadot, mert egy kellemes kis gép és igazából nincsen semmi gondom az androiddal

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#13894) zsocy válasza zsolt19900 (#13893) üzenetére


zsocy
őstag

Hogy érted ezt a "mennyi netet eszik meg a 10 colos tablet" dolgot?
Szerinted az adatforgalomnak köze van a kijelző méretéhez? 10" -on kissebb a kép, biztos kevesebb bájt is kell az átvitelhez mint 15,6-on?
Egy weboldal betöltése ugyanannyi adatot használ akkor is ha 4"-on és akkor is ha a mozivásznon nézed a plázában. Persze csak ha ugyanaz az oldal, ugyanaz a nézet stb.
Vagy én maradtam le valamiről? :F

(#13895) zsolt19900 válasza zsocy (#13894) üzenetére


zsolt19900
őstag

okés, hát akkor tévedtem :) azért volt kérdés, hogy jól gondolom-e, de akkor nem gondoltam jól, hát ez van :) akkor végül is maradhat a rendes laposom is és ahhoz veszek még egy netkártyát aztán helló :)

igaz most egy oldalbetöltést megnéztem kíváncsiságból tabbal és notival és fél megával kevesebb netet írt ki a netforgalom figyelő a tabon, mint amikor a géppel néztem meg

akkor ez is lehetetlen?

azért gondoltam, kisebb képernyő kisebb tartalom stb stb, de akkor rosszul gondoltam?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#13896) zsocy válasza zsolt19900 (#13895) üzenetére


zsocy
őstag

Lehet különbség mert a tabon más oldalt töltesz le alapból mint laptopon, tabon pl külön kell kérni hogy asztali verzió kérése a menüből (vagy PH-nál az oldal alján hogy mobil nézet-asztali nézet). És még ott is lehet difi, a laptop pl tud flasht, a tab meg nem, stb,
De a kijelző mérete nem befolyásolhatja ezt szerintem.

Aztán a fene tudja, még az is lehet hogy igen, és neked van igazad.

[ Szerkesztve ]

(#13897) zsolt19900 válasza zsocy (#13896) üzenetére


zsolt19900
őstag

oksi, hát meglátjuk, még megrágom van rá pár napom aztán kiderül :) szemezgetem ezzel is azzal is, de azt fogom választani, megtartani ami a legjobb lesz természetesen

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#13898) tlac válasza zsolt19900 (#13893) üzenetére


tlac
nagyúr

adatforgalomban különbség akkor lehet, ha látványra is van különbség
a mai modern reszponzív oldalak alkalmazkodnak a kijelző méretéhez, kisebb kijelzőn másképp néznek ki, egyszerűbb a felépítésük, esetleg bizonyos kevésbé fontos dolgok nem is töltődnek le

de ez a különbség a mobilkijelzőnél és egy nagy kijelző között lehet inkább csak látványos

ha csak pár col különbség van, akkor elhanyagolható

(#13899) zsolt19900 válasza tlac (#13898) üzenetére


zsolt19900
őstag

értem köszönöm, hát speciel a bárdi oldalát néztem meg és ennyi volt a különbség, betöltöttem itt is ott is aztán ja :)

mindegy, majd kiderül megrágom a dolgot, hogy szükségem van-e egy picit másabb pl. egy miix 310-320ra vagy pedig jó a t3 huawei

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#13900) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdvözlet!
A Dell Venue 11 Pro 7139 készülékemmel kapcsolatban írok.
Dell fórumban eddig nem jutottunk dűlőre. :(

Készülék bekapcsolva. Kijelző adott idő után, vagy az ON/OFF gomb megnyomásával kikapcsol.
Ha azonban hozzáérek a kiejlzőhöz, rögvest visszakapcsol.
Ha billentyűzet nélkül, tehát a gyárból kigördült tabletként használom, s fogom a kezemben, s csupán eképpen "kapcsolom ki" a kijelzőt, akkor az bezony az 1. tapinál ugyebár feloldja magát, 2. tapival pedig már akarva, akaratlanul ügyködök a rendszerben.
Ezt featuret, vagy számomra inkább bugot, miképpen lehet orvosolni? :F

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.