Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14951) ANOka válasza zolinho72 (#14947) üzenetére


ANOka
őstag

A kukában nem lesznek rajta az adataid?
(Ha előtte "ledarálod", akkor nem...)

(#14952) zolinho72 válasza Papooo (#14950) üzenetére


zolinho72
csendes tag

Chuwi Hi10 Air.
Sikerült elinditani a telepitést, de sajnos már harmadszorra probálom telepiteni de a fajlok telepitésének elökészitésénél 79%-nál hibakod:0x80070570

(#14953) Papooo válasza zolinho72 (#14952) üzenetére


Papooo
senior tag

Ms Magyarázat a hibára gugli translate által fordítva:
"A 0x80070570 hibakód ERROR_FILE_CORRUPT. Lehetséges, hogy a telepítőfájlok sérültek a Windows 10 telepítésekor.

Lehetőség van arra is, hogy az általad használt USB flash meghajtó telepítőjének problémája van. Ahhoz, hogy elkülönítsük a problémát, kérjük, hozzon létre egy új Windows 10 telepítőt (telepítő / bootolható adathordozó). Szüksége lesz egy másik működő számítógépre és legalább 8 GB-os USB-meghajtóra, hogy létrehozhassa a telepítőt. Miután ezeket az eszközöket használta, keresse fel ezt a webhelyet, hogy megtudja, hogyan kell a Windows 10 telepítőjét lerakni.

Az operációs rendszer telepítésekor az adatok a merevlemezen tárolódnak. Lehet, hogy a merevlemez sérült, és a Windows 10 telepítőfájljai is megsérülnek. Szintén formázta a merevlemezt a Windows 10 telepítése előtt?

Probléma lehet a memóriában is, és ez lehet az oka annak, hogy a hibakódot találja. Javasoljuk, hogy futtassa a memória diagnosztikai eszközt a Windows 10 telepítőjének Windows helyreállítási oldalán. Ehhez hajtsa végre az alábbi lépéseket:

Töltse be a Windows 10 telepítőjét.
Válassza ki a nyelvet, majd kattintson a Tovább gombra.
A bal alsó sarokban kattintson a Számítógép javítása elemre.
Válassza a Hibaelhárítás lehetőséget, majd válassza a Speciális beállítások lehetőséget.
Kattintson a Parancssor parancsra.
Írja be az mdsched.exe fájlt, majd nyomja meg az Enter billentyűt.
Válassza az Újraindítás most és ellenőrizze a problémákat (ajánlott).
A munka befejezése után vegye figyelembe az eszköz eredményét."

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#14954) zolinho72 válasza Papooo (#14953) üzenetére


zolinho72
csendes tag

Megcsináltam a leirottakat, semmi nem változott. Most már csak az érdekel, hogy hogy lehet a c meghajtot törölni.

(#14955) Papooo válasza zolinho72 (#14954) üzenetére


Papooo
senior tag

Elindítod a telepítőt, és amikor a telepítés helyét kell kijelölni, ott törlöd a partíciókat, és úgy telepítesz.
Így eltűnik miden a gépről.
Találtam olyan topicot, ahol gyakran panaszkodnak a gépban lévő emmc háttértér meghibásodására.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#14956) zolinho72 válasza Papooo (#14955) üzenetére


zolinho72
csendes tag

Na igy még nem probáltam, este neki esek megint. Fogja engedni a törlést?

(#14957) Papooo válasza zolinho72 (#14956) üzenetére


Papooo
senior tag

Azt engednie kell.
Bevett gyakorlat, hogy a felhasználó egy kis plusz hely nyerése végett letörli a jópár gigás recovery partíciót.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#14958) zolinho72 válasza Papooo (#14957) üzenetére


zolinho72
csendes tag

Nem engedte törölni, viszont a pendrive-t hazavágta a gép. Nem tudom milyen védelem van ezeken a szarokban. Teljesen használhatatlan lett a pendrive, másik gép fel sem ismeri.

(#14959) Papooo válasza zolinho72 (#14958) üzenetére


Papooo
senior tag

Milyen régi a pendrive?
Nem lehet, hogy a haldokló pendrive miatt dobott fájlrendszer hibát a win10 telepétő?

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#14960) this is life válasza Papooo (#14959) üzenetére


this is life
Ármester

A beépített mmc törlésére nem lenne jobb ubuntu live futtatása ,esetleg telepítése , az mmc-t teljesen nullára írni ,hogy fájl recovery programmal semmit se tudjanak újból elérni ?
Vagy ugyanez windows alól ha már életet tudott bele lehelni .

zolinho72

Biosból próbáltad a windows10 telepítést indítani ?
Esetleg vedd fel velük a kapcsolatot [Itws Hungary Chuwi márkaszervíz] .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#14961) kezman


kezman
őstag

Sziasztok, párom kinézte ezt mérete miatt itt kérdem, vállalható, használat , inkább internet, mail, word, excel, :F :F :F :F :R

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#14962) tlac válasza kezman (#14961) üzenetére


tlac
nagyúr

méretre nem látok problémát, viszont ez nem tablet

(#14963) kezman válasza tlac (#14962) üzenetére


kezman
őstag

Igen, tudom , azért kösz, nem tudtam keresgélni a topikok közt, bocs. :R

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#14964) tvamos válasza kezman (#14963) üzenetére


tvamos
nagyúr

Talan ezt a topicot keresed. Vagy ezt.
De ha ugyis tudod, hogy off topic, miert nem teszed "off topic"-ba?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#14965) cooi11


cooi11
senior tag

Sziasztok!
Egy laikus kérdésem lenne!
Mobil internetett valamelyik operációs rendszeren kevèsbé fogyassza?
Win; Android; iOS; Linux.

(#14966) this is life válasza cooi11 (#14965) üzenetére


this is life
Ármester

Szerintem felhasználói szokás függő dolog ,ha mindegyik rendszeren kikapcsolod a rendszer automatikus frissítést ,korlátozod a háttérben futó alkalmazások ténykedését akkor nagy különbség nem lehet a net használat tekintetében . Az x86/x64 platform előnye a sok rétűbb felhasználásra való lehetőség , touch vezérlésre inkább windows 10 mint linux.
Ha az igényeidnek jobban megfelel akkor android ,érintésre jobban optimalizált felület ,kisebb súly ,takarékosabb hardver,tartalom fogyasztásra sokkal inkább alkalmas ,kényelmesebb mint ugyanez linuxon/windowson.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#14967) cooi11 válasza this is life (#14966) üzenetére


cooi11
senior tag

Köszönöm szépen!

(#14968) Hompi01


Hompi01
tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy vásároltam használtan egy Lenovo miix 310 tabletet amelyhez nem volt töltő.

Nah már most van egy miix 300as tabletem amelynek a töltőke jó lenne csak folyamatosan nyomni kell hogy töltsön tehát effektíve ez így nem jó.

Csináltam képet talán a töltő port beljebb van a kelleténél?

Aliexpressről rendeltem most másik kábelt remélem jó lesz.

Saját:
http://kepkezelo.com/images/jpwniap952b9sn6kddyx.jpg

Netes kép:
http://kepkezelo.com/images/enc1y5es4nyijkicl0nn.jpg

[ Szerkesztve ]

"Együtt erő vagyunk, szerteszét gyengeség."

(#14969) schumy1 válasza Hompi01 (#14968) üzenetére


schumy1
aktív tag

Elméletileg be kell kattania.
Ha már miix310.
Nézd meg kérlek, hogy megy e már rendesen az micro sd slot, nem dobálja e le a kártyát, mert úgy használhatatlan.
Akksid rendben van még?

(#14970) Aureal


Aureal
senior tag

5"-os adros mobil mellé egy win tablet kellene ismerősömnek.
Mi ajánlható ma esetleg olyan 8-10" körül ami nem csak minimál netezésre, youtubeozásra bírja teljesítményben? Játékra nem kell gondolni, inkább irodai alkalmazások stb a lényeg.
Köszi!

(#14971) Germany239


Germany239
újonc

Sziasztok! egy kis segítséget szeretnék kérni, Lenne egy alpentab tabletem, a pontos típusára eddig nem jöttem rá :( viszont kísértetiesen hasonlít a Onda V891w típusú tabletre.
eredetileg windows 8.1 volt rajta, de én felraktam rá a win 10 et.

megy szépen minden rajta az érintőpanel kivételével mert az össze vissza érzékel olyan mintha fordítva működne, lefel húzom a képernyőn az ujjam de felfelé megy az egér :D

A kalibrálás nem sokat javított a helyzeten, 8.1 el működött az érintő.

valaki tud erre valami megoldást? esetleg drivert a készülékhez?

(#14972) tlac válasza Germany239 (#14971) üzenetére


tlac
nagyúr

ha valóban onda, akkor nekik van driver-ük hozzá az oldalukon

(#14973) Upo válasza Germany239 (#14971) üzenetére


Upo
addikt

Persze a 8.1-ről nincs mentés ugye?
Ki kellett volna menteni arról a gyári drivereket.
Most lehet nekiállni kísérletezni.
Az alaplap feliratairól esetleg lehet keresni valami testvért aminek megvannak a driverei.
Ha van onda típus akkor meg lehet próbálni azt a drivert is. Attól még hogy "ugyanaz", nem biztos hogy jó lesz. A saját driverben minden be volt konfigurálva, gpio beállítások, eltolás, tájolás, protokollok, stb. Ha pl. ez is Onda, de az alpentab 5 centtel olcsóbb kijelzővel kérte, akkor simán lehet hogy ilyen gondok vannak az érintővel.
Mindenesetre sok szerencsét a keresgéléshez, más nemigen tud segíteni, csak akinek ilyen gépe van, pl. egy gyári win81 driver mentéssel.
Legközelebb meg jobban jársz ha előtte kérdezel, és utána dolgozol... :)

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#14974) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Sziasztok.

Milyen PowerBank-ot vegyek a Dell 5285 notebook-hoz?
Mert vettem egy 7800mah-s Varta-t, de meg sem nyikkantotta. Szerintem nagyobb feszültségű kell hozzá.
Mit tanácsoltok, egyáltalán van ezekhez a nagyobb teljesítményű tabletekhez powerbank?

(#14975) ANOka válasza B.Ricsike (#14974) üzenetére


ANOka
őstag

Legjobb tudásom szerint a power bankok alapból 5V-ot szolgáltatnak az USB port(jaik)on.
A te eszközöd hány V-ot szeretne? Hány V-os a gyári töltője?
(Ill. hány A-es?)

(#14976) B.Ricsike válasza ANOka (#14975) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Ezen 3A-t látok, de nézd meg, hátha te többet látsz!

(#14977) ANOka válasza B.Ricsike (#14976) üzenetére


ANOka
őstag

Viszont továbbra sem tudni, hogy hány V-ot kér a géped.
Mert a képen 5-20V-ig mindenféle érték szerepel, de hogy ténylegesen melyik van használva az nekem rejtély.

Én laptop power bank-ok között nézelődnék (pl.: #1; #2), de ezekről nekem nincs tapasztalatom, így ajánlani sem tudok!

[ Szerkesztve ]

(#14978) tvamos válasza B.Ricsike (#14974) üzenetére


tvamos
nagyúr

Elvileg a Dell PW7018LC valo hozza. Ha ez segit...

Nekem QC3-at tud a power bankom, (max. 12V,) es azzal sem tolt a laptopom. Gondolom kell neki a 15V.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#14979) B.Ricsike válasza tvamos (#14978) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Lehet megpróbálkozom vele!

Köszönöm!

(#14980) ANOka válasza tvamos (#14978) üzenetére


ANOka
őstag

Mert a fogadó oldal (a laptopod) nem QC3 kompatibilis.
Annak is hírdetnie kell magáról, hogy jöhet nagyban a szufla, különben a power bank megsütné.

[ Szerkesztve ]

(#14981) tvamos válasza ANOka (#14980) üzenetére


tvamos
nagyúr

Van rajta villam jel, az nem eleg? ;]
USB-C, es 15V kell neki, de tobbet nem talalok rola sehol. Nagyon nem is kerestem. A lenyeg, hogy a Dell powerbank kompatibilitasi listajaban benne van, akkor meg jonak kell legyen. Mondjuk nem artott volna csatolnom!
[link]

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#14982) ANOka válasza tvamos (#14981) üzenetére


ANOka
őstag

A saját gyártói bankjával biztos működik, de ugyan hol írták azt, hogy QC3-as?
Sztem sehol.

(#14983) ityam


ityam
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy Dell 7275 ös táblagépet billentyűzetes dokkolóval. Gondoltam kipróbálok rajta pár régebbi játékot amikkel szívesen játszanék és akár megfelelő sebességet is produkálhat a szerkezet hozzá és nem kell benne nagyon billentyűzetgombokat és jobbegérgombot használni. Ezek a kritériumokazért kellenek mert ügyebár csak balegérgombot lehet egyszerűen és gyorsan érintőkijelzővel csinálni.
Sajnos mindkét reménybeli játékom nem elvárásoknak megfelelően működik irányításügyileg.
Kings Bounty(heroes of might and magic jellegű játék aki nem ismerné azzal a külömbséggel hogy a világtérképen nem körökre osztott a mászkálás hanem real time): Egérrel ha játszik az ember és valahova kattint a képernyőn akkor a hős odasétál arra a helyre ahova az egérrel kattintottam egyet(nem kell duplaklikk). Ezt a billentyűzetes tapipados dokkon ha megteszem akkor megy is ahogy kell, de ha az érintőkijelzőt érintem meg valahol ami elvileg az adott helyen egy kattintást kéne jelentenie akkor baszik megmozdulni a hősöm. Sok sok nyomkodásból nagynéha egyszer elindul oda ahova nyomok de hát ez nem megfelelő egy játéknál természetesen.
Defense Grid 2(Tower defense játék): sajnos itt sem működik ugyanaz hogy ahova nyomok oda vigye a kamerát. Ha egy helyen állok a kamerával és nyomok mégegyszer balklikket akkor elő kéne hogy hozza hogy milyen tornyot szeretnék építeni de ezt is b@szik megtenni.
Ha nyomva tartom a kijelzőn az újjam és úgy húzogatom az ujjam a kijelzőn akkor kb azt csinálja amit kell(kis hibák ebben is vannak azért), de az más funkció hogy balegérgomb nyomtatartás mellett mozgatom az egeret.
Lényeg hogy nem teljesen úgy működik aa balegérgomb leszimulálása egy érintős windows10 es tableten ahogy kéne.
Azt szeretnék kérdezni hogy ilyen jellegű problémák más tabletnél is vannak vagy ez lehet csak az enyimnél van. Ha valaki próbált ilyen jellegű irányításos játékokat játszani és nála nem volt gond akkor megköszönöm ha megírja milyen tablettel próbálta és melyik játékot.
Lehet hogy többféle érintőkijelző driver van amit lehetne használni az eltérő működés kiküszöbölésére? Windows vezérlőpulton keresztük érintőkijelzős beállítások mindhatni nagyon karcsúk és azok önmagukban nem tudják megoldani a problémát.

Minden segítséget köszönök.

(#14984) Rive


Rive
veterán

Üdv,

Új Chuwi Hi10 Air: Win10, 4G RAM.
Eddig androidos tabletem volt, úgyhogy most eléggé el vagyok veszve: kell-e vírusirtó és milyen ajánlott: milyen böngésző ajánlott? Valami könnyűsúlyú levelezőprogram is kellene...
:R

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#14985) hroberto válasza Rive (#14984) üzenetére


hroberto
veterán

Szia!
Gondolom használsz laptopot vagy asztali gépet. A tableten ugyanaz a Windows van mint egyéb eszközökön. Tehát használd azt amit megszoktál.
De ha nem használsz más eszközön Windowst, akkor szvsz megfelelő a Windows beépített vírusirtója. Böngészőből Edge, Chrome, Firefox... Választhatsz.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#14986) Rive válasza hroberto (#14985) üzenetére


Rive
veterán

Gondolom használsz laptopot vagy asztali gépet.

Linux alatt :DDD

Levelezőnek valami egyszerűt mit ajánlanál?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#14987) hroberto válasza Rive (#14986) üzenetére


hroberto
veterán

:DD
Nem sokat levelezek, azt is inkább mobilról, de néhanapján a Windows beépített levelezőjét használom.
Egy próbát megér!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#14988) ANOka válasza Rive (#14986) üzenetére


ANOka
őstag

Levelezőnek a Thunderbird-öt ajánlom a Firefox "műhelyéből".
De 12 az egy tucat: más nyílt forráskódú is létezik.

(#14989) Rive


Rive
veterán

Köszönöm a válaszokat, megpróbálom ezekkel :R

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#14990) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Egy kis story time a szenvedésemről ha valakit érdekel (gondolom nem, de ki kell adnom magamból valahol :DDD ).

Tönkrement a win tabletem kijelzője (Lenovo miix 510-ISK) és rendeltem utángyártottat, mivel az eredeti ausztrál kijelző majdnem annyiba kerül a gyár oldaláról rendelve, mint maga a készülék. Aliexpressen pedig csak 'original quality' meg ilyen álneves LCD panelek voltak csak olyan árban, amit hajlandó voltam a tabletre még költeni.
Egy kis várakozás és beszereléssel való szenvedés után (érintőpanel működésre bírása az eredeti touch board átszerelésével, mert elfelejtették közölni a kínaiak (vagy leírni bárhova is a termék adatlapján), hogy nem adnak a kijelzőhöz, annak ellenére, hogy a képen amit küldtek üzenetben, volt touch board - sokáig nem működött az érintés aztán egyszer csak jó lett a végtelen+1-edik összeszerelés után; lightbleed megszüntetése az LCD panel hercehurca miatt stb stb ) sikerült kicserélni és tökéletesen működik, úgy összesen 12 órát foglalkoztam vele és ma éjféltől reggel 7:30-ig ( :O ) dolgoztam rajta utoljára, fél nyolckor kinyilvánítottam, hogy perfect... Egy dolgot leszámítva, ami a Lenovo tollal való kompatibilitás.
Annyit szórakoztam ezzel az egész cserével és olyan sokat vártam a csomagra, hogy úgy vagyok vele nekem nem kell a jó kis pressure sensitive toll, nem küldöm vissza a csomagot, jó lesz így. Az eladó csak annyit mondott üzenetben, hogy nem tudja, hogy támogatja-e, mondom köszi.

Szervízben 80 ezerért javították volna, mondtam köszi nem, megoldottam 42 ezerből, igaz úgy, hogy tollat már nem támogat.

Namármost a kérdésem, hogy tudtok-e ajánlani olyan érintőtollat, ami bármilyen kapacitív felületen, megbízhatóan működik? Onenote jegyzetelésre használnám mindössze, semmi komoly.

Ez lenne az utolsó beruházásom a tabletre (egy 1 TB pcie ssd kivételével, amit nem kalkulálok a tabletbe, mert más eszközökben is tudom majd használni), legközelebb már egy újat veszek - jelenleg a harmadik generációs thinkpad x1 tablet a kiszemelt, de ahhoz még gyűjteni kell :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#14991) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Sziasztok !

Windows 8.1 - re várható még frissítés ?
Júliusban csináltam a tableten egy gyári visszaállítást , de egy hónap után sem jött semmi frissítés , és nagyon merült a tablet . Alvó módban kb 10%- ot óránként . Gondoltam megcsinálom megint a resetet , de ugyanaz . Merül , mintha vízbe dobtam volna .
Az elmúlt 4 év során 3x-4 x megcsináltam a resetet , és ugyanígy merült az első frissítésig , ami általában egy héten belül megérkezett , utánna alvó módban kb 1-2% merülés volt éjszaka .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#14992) tlac válasza pècsimunkás (#14991) üzenetére


tlac
nagyúr

frissítés win-re? ;]

(#14993) kissj83


kissj83
tag

Üdv!
60-70 éves szüleimnek szeretnék táblagépet venni, főleg beszélgetésre, video-chatre.
Tudnátok segíteni milyen tabletet lenne érdemes venni az alábbi szempontok szerint?
-10 col körüli kijelző
-csak android
-semmi erőforrásigényes dologra sem lenne használva csak video-chat, néha 1-2 YouTube video
-csak belföldről, újonnan, garanciával
-tárhely minimális is elég
-semmi játék vagy különös alkalmazás nem lenne futtatva
-árban rugalmas vagyok, annyit adnék érte amennyit érdemes. Csak egy teljesen alap gép kell ami nem gagyi minőségű és rendesen össze van rakva.
Jöhet ami eszetekbe jut, aztán válogatok, de nem tudom hol kezdjem, mi manapság az ajánlott kategória.
Köszi! :R

(#14994) pècsimunkás válasza kissj83 (#14993) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Kérdezd meg esetleg az Androidos tablet topikban . Én valami Samsungot vennék , ha droidos tablet kellene nekem .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#14995) kissj83 válasza pècsimunkás (#14994) üzenetére


kissj83
tag

Bocs, rossz topic!
Admin törölheti, szerkeszteni már nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#14996) vakablak93


vakablak93
őstag

hali, nem tudom jó topikba írok-e de nincs jobb ötletem, az érdekelne hogy mivel nem ismerem ezeket a procikat, ezen két tablet közül meiket válasszam:
surface Go 8/128 Gb + Pentium gold vagy az aktuális core M3 8.gen-es + 4/128 gb-osban, nem tudom meikkel járok robban, amire használnám , néha napján csak utazás közben készerkesztés illetve netezés, szövegszerkesztés + youtube+netflix ezekre tudom van app az áruházban, kb ennyi ez is csak utazásokkor, mielőtt valaki ajánlaná sem droid sem ios nem játtszik a nekem kedves appok csak win-re elérhetőek a mobilos verziókat nem csípem, csak a szuperkompaktság miatt akarok ilyet, meg mert nekem bejön a win10 tapicskolása de azért szereznék hozzá egy pen-t.

Nem tudom hogy a magasabb alapórajelű de turbónélküli processzorral és több rammal vagy magasabb turbóórajelre képes processzorral de kevesebb memóriával szereltel járnék jobban, tudom vannak egyéb külömbségek is ,de ez az ami akadályoz a választásban.
Szerintetek melyik a hatékonyabb?

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#14997) tlac válasza vakablak93 (#14996) üzenetére


tlac
nagyúr

nekem 4gb ram van a tabletemben és kezd kevés lenni ha sok fül van nyitva az edge-ben
ráadásul jön a chromium alapú új edge, ami szerintem szintén több ramot fog enni, mint a mostani megoldás

procikat nagyjából itt össze tudod hasonlítani
[link]

[ Szerkesztve ]

(#14998) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Segítséget szeretnék kérni.
Vásároltam egy Lenovo Miix 320 at. Őssze kötöttem a tévével, a gégen rendesen visszintesen van a kép a tévén meg függőlegesen. Hogy tudom beállitani hogy visszintesen legyen a tévén is? :F :W

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#14999) tlac válasza szita.erno (#14998) üzenetére


tlac
nagyúr

restart így összekötve a tv-vel?

(#15000) jonnyjoker01 válasza jonnyjoker01 (#14990) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Senki?:(

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.