Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13101) hroberto válasza hroberto (#13100) üzenetére


hroberto
veterán

Meg is rendeltem a T300 Chi-t. Gondolom nagy ugrás lesz a jelenlegi Miix 310-hez képest. :P

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13102) Romvr


Romvr
őstag

Van tudomásotok valamilyen Dashboard szerű alkalmazásról? Arról lenne szó hogy egy olyan alkalmazást szeretnék amit reggelente elindítva látom a naptárat, a bejegyzéseket arra a napra, e-mail-eket és egy időjárás előrejelzést. Google orientált lenne jó.

Keresgéltem de csak Androidra és iOS-re találtam megoldásokat...

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#13103) xpsyx válasza Romvr (#13102) üzenetére


xpsyx
tag

Olyasmi, mint anno az iGoogle szolgáltatás volt? Ez is valami hasonló: https://start.me/en

PSNID: xPxSxYx | iPhone Xr | Macbook Pro M1

(#13104) Romvr válasza xpsyx (#13103) üzenetére


Romvr
őstag

Valami ilyesmire gondoltam, de ez főleg az RSS-re és a Bookmarking-ra koncentrál. Ráadásul nekem nem mutatja a naptár eventeket sem hiába adtam rá neki engedélyt.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#13105) juve600


juve600
nagyúr

üdv

CHUWI HI10 PLUS -ról van valakinek tapasztalat ?

:R

(#13106) fabicska válasza juve600 (#13105) üzenetére


fabicska
aktív tag

Szia, nekem volt HI10, most (múlt hét péntek óta) Hi10 PRO-m van. Nem tudok mit mondani róla, ha érdekel valami, kérdezz nyugodtan.

A Hi10 PLUS és PRO között fogalmam sincs, mi a különbség.

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#13107) garrotter válasza juve600 (#13105) üzenetére


garrotter
tag

A Chuwi Hi10-nek van külön topikja, lehet, hogy ott nagyobb szerencsével jársz. Én már nem tudom követni, hogy melyik melyik, rengeteg fajta jelent meg a hi10-ből és elég soknak ugyanaz a neve (nekem is van egy hi10 4 gen dual boot). Nem érzek eget verő különbséget a Lenovo MIIX310-hez képest (azon kívül, hogy utóbbin nincs android), bár én a win-t újra tettem, hogy eltűnjön az összes kínai kiírás.

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#13108) _Karesz_


_Karesz_
tag

Sziasztok! Szeretnék egy tabletet, vagy esetleg egy tablet hardveres olcsó netbookot, amit az egyetemen tudnék jegyzetelésre, illetve egyszerűbb fejlesztésre használni. Ami fontos lenne, hogy kicsi legyen, minimum 3-4 órát bírja az akksija és a Visual Studio elfusson rajta (gondolom ez lesz a szűk keresztmetszet). Erre vajon képes egy z3735f atom proci? Milyen kategóriában érdemes nézelődni? Amikkel szemezek: az Auchan saját márkás netbookja, illetve a Navon hasonló szerkezete, de lehet szó valamilyen hibrid megoldásról is. Van egy 15.6"-os notebookom, csak nem szívesen cipelem minden nap melóba, majd utána suliba, szóval valami könnyen hordozható megoldást keresek.

(#13109) Papooo válasza _Karesz_ (#13108) üzenetére


Papooo
senior tag

A 32 giga tárhely miatt egyik se jó választás.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#13110) hroberto válasza _Karesz_ (#13108) üzenetére


hroberto
veterán

Az elsőben 1 Giga a RAM, alapból kilőve. Én már 4 Giga alatt nem nézelődnék. Plusz ahogy mondták minimum 64 GByte tárhely jó ha van.
Használtan nézegess Lenovo Miix 310-et, vagy valami kínai masinát.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13111) _Karesz_ válasza hroberto (#13110) üzenetére


_Karesz_
tag

A tárhely annyira nem fontos szempont, 32 gigán is elférek, ha akarok. A memória már érdekesebb, elvileg az elsőből is lehet kapni 2 gigás verziót, legalábbis a neten azt írják. A Levono tippet köszönöm utána nézek!

(#13112) zsocy válasza _Karesz_ (#13111) üzenetére


zsocy
őstag

Abból a 32-ből még lecsíp a windows is egy jó darabot, úgy is elférsz?
A memória a nagyobb gond, tényleg kell a 4 giga ha használható gépet akarsz.
A Lenovo jó gép, kollégám most vett egyet, érzésre teljesen jól reagál, működik szépen, bár Visual Studiot nem futtatunk rajta.

Nekem egy Dell Latitude 11 5175 van, az mondjuk egy másik világ (CoreM, 8gb ram, 256ssd), azon pl. a Photoshop is simán elfut, bár VS-t itt sem próbáltam :)

(#13113) bcl válasza zsocy (#13112) üzenetére


bcl
senior tag

Hol vetted?
Ezzel szemezek én is, de itthon csak horror áron találtam... :)
Kiegészítő-lelőhelyet is keresek... :)

(#13114) zsocy válasza bcl (#13113) üzenetére


zsocy
őstag

Itt vettem a PH-n nagyon jó áron, működik mindene szépen. Ez csak a tablet, nincs hozzá a billentyűzet sajnos, de eleve ilyen volt, nem a volt tulaj tartotta meg :)
Én sem találtam hozzá kiegészítőt, még a a Dell-nél sem tudtak mit mondani, pedig vevő lennék pár dologra.
Valószínű külföldi rendelés lesz belőle, ha egyszer ráveszem magam.

(#13115) _Karesz_ válasza zsocy (#13112) üzenetére


_Karesz_
tag

Igen tisztában vagyok vele, meg a Visual Studio sem 300 mega, azt is tudom. Köszönöm egyébként az ötletet, szétnézek. Ha már lúd, legyen kövér alapon a Photoshop sem lenne rossz. :D

(#13116) bcl válasza zsocy (#13114) üzenetére


bcl
senior tag

Küldtem PM-et, egy összehasonlító videóval! :)

(#13117) hroberto


hroberto
veterán

A Lenovo Miix 310-emben elkezdett mozogni a kijelző, és porosodik alatta. Fél éves a cucc, küldtem egy e-mailt a Lenovo felé. Elvileg ma már jön érte a futár. A válasz e-mail-ben 5-30 nap közé teszik a javítási időt. A gyakorlatban mennyire számítsak? Van valakinek tapasztalata?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13118) kovacs.adam9


kovacs.adam9
tag

sziasztok windowsos tabletot keresek, a leggyengébb is elég, olcsó legyen de nagyon. csak diagnosztikara kell, abbol is a legalapp program aminek semmi igenye nincs. olyan max 15.000ert erdekelne, ha ennel dragabb inkabb veszek eee pc-t. mit javasoltok letezik ilyen?:D akar hasznaltan is. ( bocsi az ekezetek miatt)

LG KP500 -> Sony Xperia X8 -> Huawei Ascend G300 -> Huawei Ascend P6 -> LG G2 -> LG G3 -> LG G4 -> Motorola Defy + Volkswagen Passat 2.0 benzin

(#13119) Papooo válasza kovacs.adam9 (#13118) üzenetére


Papooo
senior tag

Itt az aprón gyaktan tűnnek fel 1/16 gigás win10 tabok 15 körüli áron.
Az eepc.ben lévő ősatom az ilyen gagyi tabletek teljesítményének kb a harmadát tudja.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#13120) bcl válasza kovacs.adam9 (#13118) üzenetére


bcl
senior tag

Szerintem ez is meggondolandó.
LENOVO IDEATAB MIIX 2 - Lenovo outlet

Picit több (viszont ha cégre veszed, tényleg csak párszáz forinttal! :) ), de garis, meg esetleg másra is használható.
Meg tuti jó minőség, legalábbis nem valami dzsunka gyártó. :))

[ Szerkesztve ]

(#13121) AxBattler válasza bcl (#13120) üzenetére


AxBattler
félisten

Kár, hogy már rég kifogytak. :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13122) bcl válasza AxBattler (#13121) üzenetére


bcl
senior tag

Oh, ezt nem tudtam...
...ebben az esetben sorry, nem akartam félrevezető lenni! :)

(#13123) pècsimunkás válasza hroberto (#13117) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nekem a HP-m egy hét alatt újra a kezemben volt . Flextronix szervízelte . Akkumulátor csere volt .
Jack port is rossz volt , mondtam is , de úgy hozták vissza , hogy nem csináltak vele semmit .
Majd nyáron küldhetem vissza megint ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#13124) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Sziasztok. Tudtok valami infót a Jumper EZpad 6 tabletről? Z8350, 4Gb memória. Jó árban van EU raktárba, és tetszik, hogy 11,6 inch.
Ez után tetszik még az Onda Obook 20 is, de ez 10,1 inch. Erről esetleg tapasztalat?
Köszi!

(#13125) tlac


tlac
nagyúr

A Creators update-be bekerült egy touch pad:

(#13126) hroberto válasza tlac (#13125) üzenetére


hroberto
veterán

Ezt hogy hozod elő?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13127) tlac válasza hroberto (#13126) üzenetére


tlac
nagyúr

ha fent van a creators-os frissítés, akkor jobb klikk a tálcán és ott be lehet kapcsolni

[ Szerkesztve ]

(#13128) hroberto válasza tlac (#13127) üzenetére


hroberto
veterán

Fent van, köszi! :R

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13129) tlac válasza hroberto (#13128) üzenetére


tlac
nagyúr

neked az egde-dzel nincs ilyen problémád?

(#13130) hroberto válasza tlac (#13129) üzenetére


hroberto
veterán

Annyi nyűgöm volt már az Edge-el, hogy egy ideje Chrome-ot használok.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13131) tlac válasza hroberto (#13130) üzenetére


tlac
nagyúr

azt megértem, csak nagyobb az erőforrás igénye

(#13132) Dareius


Dareius
tag

Sziasztok!

Valaki valamit tud már ma megjelent samsung galaxy book 10.6 ról, hogy kb mibe fáj?

(#13133) molnartom válasza Dareius (#13132) üzenetére


molnartom
aktív tag

Nem lesz olcsó! [link]

(#13134) Dareius válasza molnartom (#13133) üzenetére


Dareius
tag

Köszi, hát szerintem 1300 $ nem ér meg főként, hogy a Microsoft Surface Pro 4 is olcsóbb. Az intel Atomos szériák nincsenek ennyire elszállva az árazással, habár nem összeegyeztethetők mivel jóval gyengébbek. De akkor sem érnek meg 100-200ezer forintot. Ennyire szűk lenne az igény erre a piaci szegmensre vagy ilyen lassú az átállás a laptopokról ?

[ Szerkesztve ]

(#13135) Dareius


Dareius
tag

Kis nyomozás után ezt találtam a jövőben megjelenő tab árakról. link

(#13136) Bazsee71 válasza Dareius (#13135) üzenetére


Bazsee71
őstag

Ez így már mindjárt jobban nézne ki, kíváncsi leszek. Én is vásárlás előtt állok, egyelőre erre a típusra várok.

(#13137) zsocy válasza Bazsee71 (#13136) üzenetére


zsocy
őstag

Jól néz ki, de mire ideér a dollárból euro lesz, és rájön a 27% áfa, meg a jóég tudja mi még...

(#13138) Bazsee71 válasza zsocy (#13137) üzenetére


Bazsee71
őstag

Akkor viszont keresek majd mást, mondjuk Asus-t. 200-220k körül húztam meg a határt.

(#13139) zsocy válasza Bazsee71 (#13138) üzenetére


zsocy
őstag

Azért várd ki a végét, és a hivatalos magyar árat. szerintem.

(#13140) simongab


simongab
senior tag

Toshiba Encore Mini WT7-C-100 egyszercsak nem boot olt be ...hard resetre nem reagál

ezt látom indulás után:

Segítsetek :(

(#13141) zsocy válasza simongab (#13140) üzenetére


zsocy
őstag

biosba be tudsz jutni? Azt írják neten hogy disable efi boot a biosban és megjavul, bár nem tabletre hanem gépre szól az info. Lehet kell egy billentyűzet is hogy bejuss a biosba.

(#13142) simongab válasza zsocy (#13141) üzenetére


simongab
senior tag

bill re már nem reagál...biosól küldöm a képet

(#13143) Darknech


Darknech
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül, hogy mi történt a Xiaomi Mipad 3mal?
A hivatalos oldalukon néztem eddig, hogy 10 colos kijelzős , 8GB RAMos, intel procis szörnyeteg lesz Windowszal megtámogatva. Most újra megnéztem, megjelent, és egy 8 colos Androidos 4GB RAMos Mediatek procis valami lett belőle, nyoma sincs a korábbi verziónak. Csak dúskálunk a verziókban, és a Wines még nincs kész, vagy egyszerűen áttervezték az egészet úgy ahogy van?

(#13144) Warter válasza Darknech (#13143) üzenetére


Warter
őstag

Ahogy neztem a sima Androidos, de jon belole egy Pro az lesz a Wines szornyeteg.

(#13145) Darknech válasza Warter (#13144) üzenetére


Darknech
csendes tag

Köszi, akkor megvárom a Pro-t :)

(#13146) margithid válasza Darknech (#13143) üzenetére


margithid
veterán

Én is néztem, 1-2 hónapja már kint volt, azóta meg levették.
500$ért jó is meg nem is, ennyit nem szeretnék kiadni egy tabletre, de tudom, hogy csak a proci kerül fele ennyibe...
350$-ért lenne jó valami core M-es cucc, mondjuk 6 GB Rammal.
Apropó, a Snapdragon-os Windows tabletekről van valami infó már? Mikor jönnek ki, mennyibe fognak kerülni?

(#13147) this is life válasza margithid (#13146) üzenetére


this is life
Ármester

Suru csend van ez ugyben , vsz talan az ev vegere varhato , addigra vegeznek a w10 for arm projectukkel (egy kis szerencsevel ) de sanszos hogy azok se lesznek olcso darabok ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#13148) Polcrendszer


Polcrendszer
tag

Lenne egy kérdésem: ki szeretném cserélji a tabletben az akksit, viszont amit rendeltem annak csak 2 vezetéke van a meglévô mostani 3mal szemben, így viszont a 3. bekötése nélkül el sem indul az új akksival. Olvastam h elvileg a 3.tabletvezetéket (ami valami hô infóval kapcsolatos) az új feketéjéhez kéne kötni, de nem biztos h ilyen egyszerû. Valaki hozzá tudna szólni, aki ért hozzá?

A leghosszabb magyar mondat, ami visszafele is u.az :Kis erek mentén, láp sík ölén, oda van a bánya rabja, jaj Baranyában a vadon élo Kis Pálnét nem keresik.

(#13149) Polcrendszer válasza Polcrendszer (#13148) üzenetére


Polcrendszer
tag

meg nem tudom ez nálatok mennyire probléma, de nálam a töltés totál szívás. Olvastam h ez máshol is probléma a tableteknél, én pont ezért vettem egy nagy akksit és egy lipo töltôt, mert röhej, hogy nem lehet tölteni a gépet használat közben, sôt folyamatosan fogy, még csak nem is tartja a feszt...ez ellen tenni valamit? Bár már megoldottam volna, ha nem jött volna ez a 2 vezeték-3 vezeték probléma.

A leghosszabb magyar mondat, ami visszafele is u.az :Kis erek mentén, láp sík ölén, oda van a bánya rabja, jaj Baranyában a vadon élo Kis Pálnét nem keresik.

(#13150) hroberto válasza Polcrendszer (#13149) üzenetére


hroberto
veterán

Nem az első tabletet használom, de ilyen gondom még nem volt.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.