Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13301) Game-over válasza nemalszom (#13296) üzenetére


Game-over
aktív tag

Csak áfa jön rá bárhonnan veszel, vám az 0% tabletnél, meg max. 2-4 k vámolási ktsg.

(#13302) tlac válasza Game-over (#13301) üzenetére


tlac
nagyúr

unión belül nincs áfa
nem véletlenül volt európais az ebay linkem

[ Szerkesztve ]

(#13303) Game-over válasza tlac (#13302) üzenetére


Game-over
aktív tag

Sorry, én is úgy értettem, a bárhonnant meg hogy mindegy hogy Kína vagy USA

(#13304) Richard!


Richard!
addikt

Üdv!

Windows 10 alapú tablet/tablet pc-kre fel lehet telepíteni iso képfájlokat, vagy bármilyen más programot? (Rosetta Stone)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#13305) tlac válasza Richard! (#13304) üzenetére


tlac
nagyúr

igen
asztali win van rajtuk, amit a hardver elbír, az menni fog
(a wins 10s lesz majd kivétel)

[ Szerkesztve ]

(#13306) thespilertm válasza tlac (#13278) üzenetére


thespilertm
csendes tag

Köszi, közben már találtam hardveraprón is használható képet :D
Egy nyomtató üzletben fogják m3 matt műanyag fóliára nyomtatni és lézervágni.
Ha érdekel írj rám és és akkor majd küldök róla képet, hogy milyen lett.
Többet is fogok nyomtatni, úgyhogy ha kell majd akkor meg tudjuk beszélni.
Jelenleg még tervezés alatt áll a dolog.

(#13307) Richard! válasza tlac (#13305) üzenetére


Richard!
addikt

Nagyszerű, köszönöm :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#13308) 22balu


22balu
aktív tag

sziasztok

lecsereltem a laptopomat egy lenovo thinkpad 10re es gondolkozom hogy mi ertelme a windows aruhaznak es az ott levo programoknak ha hasznalhatatlan.meg ugy a tablagep modnak se latom ertelmet. Valaki gyozzon meg hogy van e ertelme :D mire jo?? mert ha vlc kell akkor azt telepitem exe fajbol es nem aruhazbol .sima asztali modban hasznalom jelenleg.

koszi ;]

(#13309) kovacs65 válasza 22balu (#13308) üzenetére


kovacs65
senior tag

Győzzön meg a Microsoft. :DD

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#13310) 22balu válasza kovacs65 (#13309) üzenetére


22balu
aktív tag

jo :D de most en csinalok valamit szarul vagy tenyleg semmi ertelme...

(#13311) kovacs65 válasza 22balu (#13310) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nyugi, én sem használok onnan szinte semmit sem. :)

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#13312) Papooo válasza 22balu (#13308) üzenetére


Papooo
senior tag

A táblagép módnak van értelme, ha tabletet vagy valami hibrid gépet (yoga, flex, switch) használsz.
Az áruházban van pár egészen használható alkalmazás is, a nagyon sok haszontalan között.
Pl: MindigTV, Novine, TubeTube, RádióM, Szakácskönyv, Futár.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#13313) hroberto


hroberto
veterán

Nincs valami ötlet arra, hogy miért mutat valóságtól jelentősen eltérő összevisszaságokat a hátralévő üzemidőről a tablet?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13314) ®abstract® válasza Game-over (#13262) üzenetére


®abstract®
őstag

nekem a dual os rendszer vált be. android és windows között váltogatok.faxa :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#13315) zsocy válasza ®abstract® (#13314) üzenetére


zsocy
őstag

Én is. Csak én két eszközzel, mint az urak! :DDD
Van ami sokkal jobb droidon, minden másra meg ott a windows.

(#13316) ®abstract® válasza zsocy (#13315) üzenetére


®abstract®
őstag

ön nyert sir! :) ez így van.nekem is van még egy 6os droiddal.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#13317) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Helló!
Van egy céges Lenovo Tablet 2 gépem.
Szeretném resetelni a 'Bios jelszót.
Hogyan lehet ezt megoldani?

(#13318) tlac válasza Czmorek (#13317) üzenetére


tlac
nagyúr

kérd meg a céges rendszergazdát, hogy resetelje

(#13319) Czmorek válasza tlac (#13318) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Nem járulnak hozzá. Még windows-on belül ahoz sem ,hogy legyen adobe flash rajta.
Viszont soha nem ellenőrzi senki a tartalmát. Gondoltam újrahúznám, de lehet nem fog ez így összejönni.

(#13320) this is life válasza Czmorek (#13319) üzenetére


this is life
Ármester

Nem biztos hogy jo otlet ceges gepet ujra huzni,group policy es egybeket mikent allitod vissza , ilyenbe nem vagnek bele ... esetleg egy password hack managerrel az admin jelszavat es egyebeket kinyerheted ,utana mehet a rendszer reset bios nelkul , de nem jatszanek a tuzzel ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#13321) simongab


simongab
senior tag

:Y :W Valaki vállal Toshiba encore 7 W8 feltámasztást? Pénzért... Csak a BIOS megy... PÜ jöhet

(#13322) Papooo válasza simongab (#13321) üzenetére


Papooo
senior tag

Csinálj egy win 8 telepítő pendriveot.
Usb elosztóba bedug, mellé még egy klavi és egy egér.
Bootolásnál biosba belépsz, kiválasztod hogy pendriveról bootoljon, és csinálsz egy tiszta win 8 telepítést

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#13323) simongab válasza Papooo (#13322) üzenetére


simongab
senior tag

sajna odáig sem megy el...

(#13324) WolfiMusic


WolfiMusic
csendes tag

Sziasztok!

Egy Lenovo Miix 310-et szeretnék újra telepíteni, lehetőleg clean installal. Próbáltam pendrive-ról, micro sd-ről bootolni, de hiába. A boot menu-ben csak a windows boot manager elérhető, hiába be van kapcsolva bios-ban a secureboot opció. Valaki próbálkozott már ilyesmivel?
Alaphelyzetbe állítanám, de nem történt semmilyen művelet hibaüzenettel abból is kilép.
Köszönöm előre is!

http://soundcloud.com/wolfimusic

(#13325) cucumber87


cucumber87
tag

Sziasztok!
Szerintetek maximum 80 ezer forintos árkategóriában most melyik konstrukció lenne a legjobb vétel ?

olyan variáció is érdekel ami 4g-t is tud SIM kártyával

[ Szerkesztve ]

Cooler Master MCS-S400-KN5N-S00 Silencio S400 FSP 550W HYDRO GE 550 AMD Ryzen 5 3600X MSI B450M MORTAR MAX Kingston 2x8GB HX432C16FB3K2/16 3200MHz DDR4 HyperX Fury Black Samsung 250GB 970 EVO Plus MZ-V7S250BW M.2 PCIe Be quiet! Pure Rock BK009 XFX GTS Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#13326) Game-over válasza cucumber87 (#13325) üzenetére


Game-over
aktív tag

Szinte nincs 4G-s win-es tablet, max. stickkel, ha már feltetted a kérdést a droidos topicban is, inkább azok közül válassz majd, ott van miből.

(#13327) cucumber87 válasza Game-over (#13326) üzenetére


cucumber87
tag

Köszönöm azért az útbaigazítást tőlem nagyon távol áll a tabletek világa ezért fordultam hozzátok :) azért WINESből is megköszönném a legjobb ár érték arányt 80ig mert nem nekem lesz és hátha ez jobban tetszik :)

Cooler Master MCS-S400-KN5N-S00 Silencio S400 FSP 550W HYDRO GE 550 AMD Ryzen 5 3600X MSI B450M MORTAR MAX Kingston 2x8GB HX432C16FB3K2/16 3200MHz DDR4 HyperX Fury Black Samsung 250GB 970 EVO Plus MZ-V7S250BW M.2 PCIe Be quiet! Pure Rock BK009 XFX GTS Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#13328) tlac válasza cucumber87 (#13327) üzenetére


tlac
nagyúr

használtam 1 év garanciával: 45k
német vagy angol billentyűzettel vannak

(#13329) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Megjött a lenovo miix 310 tablet amit rendeltünk.Tudnátok segíteni hogy hol állítom be azt hogyha a szövegmezőre kattintok akkor automatikusan felugorjon a billentyűzet. (nem a dokkoló :DDD )
Jelenleg minden szövegbevitel előtt manuálisan kell felhozni,nem túl kényelmes. :N

Üdv:Viktor

(#13330) tlac válasza Viktoár (#13329) üzenetére


tlac
nagyúr

(#13331) csurgoi


csurgoi
aktív tag

Üdv a fórumtársaknak!
Valaki ismeri ezt a tabot?
[link]

Esetleg tapasztalat, vélemény?
Mennyire jó ötlet lecserélni egy TECLAST X16 Plusról(2Gb/32GB Intel Charry 8300-Android 5,1) erre?

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#13332) Game-over válasza csurgoi (#13331) üzenetére


Game-over
aktív tag

Nekem is Cube gépem van, igaz más árszegmensben, de nagyon jó gépeik vannak.

Van teszt róla a techtablets oldalon, érdemes elolvasni a kommentekkel együtt, mikor én néztem a sajátom itt (is) olvastam utána, tényleg hasznos oldal.

Szvsz 160$-ért EU raktárból egész jó ajánlat :)

[ Szerkesztve ]

(#13333) csurgoi válasza Game-over (#13332) üzenetére


csurgoi
aktív tag

Thanks Sir :R

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#13334) ®abstract®


®abstract®
őstag

üdv. tud valaki segíteni??

win 8.1 tablet safe módba indul el és lefagy.kb 10 perc múlva sötét lesz a kijelző,de a led világít körbe fekete a kép.
ujraindítások után ugyanez..

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#13335) zsocy válasza ®abstract® (#13334) üzenetére


zsocy
őstag

Húzd újra, vagy szervíz ha még garis.

(#13336) ®abstract® válasza zsocy (#13335) üzenetére


®abstract®
őstag

köszi uram.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#13337) zsocy válasza ®abstract® (#13336) üzenetére


zsocy
őstag

Szívesen segítenénk komoly elemzésekkel vagy hibafeltáró vizsgálódásokkal, de szerinted ezzel mit lehet kezdeni? Ismeretlen tablet, lefagy...
Vagy valami túlmelegedős hardver hibája van(erre a szervíz), vagy valami windows gyíkság akadt be neki (erre az újrahúzás). Persze ha te máshogy gondolod, vagy rájössz valamire oszd meg velünk is.

(#13338) ®abstract® válasza zsocy (#13337) üzenetére


®abstract®
őstag

köszi a segítséget,elengedtem a tabletet.visszaadtam a gazdájának ő pedig szervízbe vitte.acer volt amúgy.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#13339) r.levente75


r.levente75
addikt

A tabletemen valami nem frankó. A honlapok szétesnek, a ph is többször kidob be kell mindig jelentkezni. Ikonok, programok tűnnek el, jelszavakat rendszeresen újra be kell írni, nem jegyzi meg, stb. Mi lehet a gond, valami az operációs rendszerrel lehet?

(#13340) zsocy válasza r.levente75 (#13339) üzenetére


zsocy
őstag

Igen. Rakd újra a rendetlenkedő programokat, akár az egész os-t is. Ez ugyanaz a windows mint az asztali gépeden, ugyanazokkal a hülyeségekkel.

(#13341) r.levente75 válasza zsocy (#13340) üzenetére


r.levente75
addikt

Igen, telómon is meg mindenen ez van, hát nem vagyok maradéktalanul elégedett. A tabon gyári winfos van ha újra akarom rakni a rendszert akkor honnan lesz meg a szoftver mert úgy emlékszem nincs hozzá semmi. Telepíteni csak vinyórol vagy pendriveról tudok. Vagy rosszul gondolom?

[ Szerkesztve ]

(#13342) kkdesign válasza kkdesign (#13255) üzenetére


kkdesign
senior tag

Jól megjártam ezzel a szervizeltetéssel. Május 3-án leadtam és a mai napig sehol semmi jelzés. Megkerestem Edigital üfsz-ét. Annyit mondott az Úr hogy ők kicsit előbb látnak változást, de még semmi jelzés nem ment a szerviz felől. Mondom jó keresek telszámot tmxhez. Mert sajnos oda vitték... Fehívom a számot. "Jelenleg nem üzemeltetünk ügyfélszolgálatot, kérjük írjon emailt a ..... ra" Végülis ismerősök és fórumos tapasztalatok alapján én se üzemeltetnék Üfsz-t tmxnél, mivel 0-24ben csuklana a rokonsága az össszes telefonos kollégájuknak, mert annyira "remek" szerviz... Aztán kivétel ott is van.. de kevés.

(#13343) Game-over válasza kkdesign (#13342) üzenetére


Game-over
aktív tag

azt mondták, hogy nincs már ez a típus így ha javítható javítják, ha ne, akkor miix 320at adnak, vagy pénz visszát :)

Ezt mondtad még akkor mikor leadtad, úgyhogy ha még ez az opció pozitív lenne neked, akkor ez járható út:

Az Edigitalnak 30 napja van a szervizelésre, különben másik gép vagy pénzvisszafizetés. Nekem egy drágább fajta laptoptáskával volt gondom, leadtam, semmi válasz, 30 nap leteltével bementem, és visszaadták a pénzt.

Szerintem hétfőn kedden menj be személyesen és kérdezz rá (talán ott van a 30 nap azon a papíron is amit adtak a gép leadásakor)

[ Szerkesztve ]

(#13344) kkdesign válasza Game-over (#13343) üzenetére


kkdesign
senior tag

Azon a papíron nincsen rajta ilyen sajnos, ki van védve azzal, hogy a javítás bevizsgálás időtartama kb. 30 nap. Máshol írhatják ezt még ?

Valamint tmxbe érkezéstől 30 nap vagy leadástól, mert nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#13345) Game-over válasza kkdesign (#13344) üzenetére


Game-over
aktív tag

Kerestem én is, de lehet akkor csak annyi a 30 napos határidő, hogy valami konkrétumot kell mondaniuk, hogy hogy áll az ügy.

Én leadástól számoltam, mikor bementem fel is hívta a forgalmazót (Case Logic), de asszem "nem történt érdemi előrelépés a garaciális ügyben", így rögtön visszaadta az árát.

a javítás bevizsgálás időtartama kb. 30 nap

Ez is jó, mert ha bemész jövőhéten, akkor tudsz rá hivatkozni hogy letelt a 30 nap, mi van a géppel? És ha kiderül hogy a TMX nem foglalkozott vele, akkor jó eséllyel visszadják az árát.

(#13346) kkdesign válasza Game-over (#13345) üzenetére


kkdesign
senior tag

Nagyon jó lenne, instant ott is hagynám az árát náluk, tehát levásárolnám 2017es ipadra, de amíg nem mondanak semmit addig nem tudok erre hivatkozni

(#13347) qqcqqc válasza kkdesign (#13346) üzenetére


qqcqqc
őstag

Az edigital garis ügyintézése teljesen korrekt. Nekem két alkalommal volt dolgom velük, az egyik egy alaplap volt, ott konkrétan bocsánatot kértek, hogy a forgalmazó valahol talált egy cseredarabot és nem kaphattam újabb modellt, a másik egy mobil volt, ott amikor leadtam tudták, hogy levásárlás vagy pénz vissza lesz belőle, és már előre szóltak, hogy 30 nap múlva miket várnak, mint új termék hasonló áron és ha kértem rögtön foglaltak nekem egy készüléket.
A 30 napot sajnos ki kell várni. Csak utána reklamálhatsz, és ha megindokolja a szerviz ez meghosszabbítható.

[ Szerkesztve ]

(#13348) kkdesign válasza qqcqqc (#13347) üzenetére


kkdesign
senior tag

Lehet az érződik, hogy nem vagyok elégedett az edigitállal, de velük igazából nincs bajom. Jóarcok itt Győrben is, ha nincs sok különbség az árakban akkor általában náluk veszem meg mindig. De a telemaxxal már más a lányka fekvése...

Nekem c sak a fentebbit mondták, de ugye ehhez kéne visszaigazolás a telemax részéről, annyit mondott üfsz-es kolléga hogy ők kicsit előbb látják, minthogy szervizkövetésben megjelenne a profil oldalon. Az a baj, hogy máér a boltok telefonszámait elrejtették :/ így nem tudom őket fgelhívni csak személyesen tudnám elintézni.. :/ de mindegy ahogy javasoltátok, majd jövőhéten beugrok hozzájuk :)

(#13349) Thom! válasza mukibuci (#1) üzenetére


Thom!
veterán

Dell Vanue pro szeretnék venni. Van valakinek tapasztalata stylus tollal való munkához?
7140 tipusú volna a gép.

(#13350) _q


_q
addikt

Sziasztok!

Adott egy windows-os Dell venue 10 tablet. Egy formázás után jött el a következő. Ahogy bootol feljön a Dell logo, majd utána éppen csak egy pár század másodpercig feldobja a következő üzenetet: rebooting system to make tpm2 settings in effect, majd újraindul és folyamatosan ezt csinálja. Hiába akarok biosba belépni, mindig előjön az előbbi üzenet és újra indul. Pendrive-ból tudok telepíteni, mert a hiba üzenet jelenik meg és nem lép tovább. Van ötlete valakinek, hogy mit lehetne tenni?

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.