Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13751) Papooo válasza margithid (#13740) üzenetére


Papooo
senior tag

A T100 még egy év múlva is érni fog 30-at.
Ha drága (értsd 80k vagy fölötte) kíniai gépvásárlásról van szó, engem a garancia és a szervíz háttér (hiánya) ami visszatart.
Ha akkora összeget költ az ember, akkor ezek már lényeges tényezők lehetnek.
A tabletek eléggé fogyóeszközök: Leeshet, nedvességet kaphat, vagy egyszerűen csak elromlik.
Amikor ismerősök jönnek azzal hogy tabletet akarnak venni, és adjak valami tippet,először lepontosítom velük, hogy mire akarják használni, vagy hogy egyáltalán kell-e nekik.
Itt az esetek kétharmadában rájönnek hogy tök fölöslegesen vennék meg
Ha mégis kell nekik. akkor meghatározzuk hogy mit kell tudnia a gépnek.
Ezután azt mondom hogy nézegessék pár hétig az apróhirdetéseket, mert vagyon sokan beugranak a divatnak, megveszik a tabletet, majd rövid idő múlva rájönnek hogy semmi szükségük rá, és 30-50%-al olcsóbban túladnak rajta.
Ismerős autódiagnosztikára akart venni 80-ért egy kínai gépet, a vége egy alig használt, megunt Miix2 10 lett 30-ért, két évet még ezzel is kihúz, ha csak fizikailag ki nem nyírja.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#13752) szvarog


szvarog
tag

Sziasztok,

Kéne egy kis segítség, mert én nem igazán lelek jó megoldásra. Munkahelyen kéne a főnöknek egy speciális tablet ezekkel a feltételekkel:

1. 8” kijelző
2. Vezetékes kivetítés, vagy ha vezeték nélküli, akkor automatikusan ismerje fel a korábban beállított másik eszközt (projektor), tehát ne kelljen minden egyes alkalommal QR kódot beolvastatni vele és ne a WIFI-t foglalja le. Pl. a miracastra azt mondták, hogy projektorfüggő, hogy melyik tudja kezelni, de egy kis átalakítóval kompatibilissé lehet tenni a projektort.
3. SIM kártya hely legyen benne
4. Legalább 64 GB memória (ha 32 és bővíthető 64-re, vagy tovább, az is jó)
5. Windows op rendszer, végső esetben android

Én igazén ehhez megfelelő gépet nem nagyon találtam, mert mindegyik feltétel kötelező.

Ár nem igazán számít

Nektek valami ötlet?

Köszönöm ha tud valaki segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#13753) margithid válasza smc (#13750) üzenetére


margithid
veterán

Egyenlőre felteszem apróra asust meglátjuk menyniért vinnék, és alapján döntötök majd. Sokkal jobb proci úgyse lesz iylen áron

(#13754) mike1334


mike1334
veterán

Köszi mindenkinek az eddigi segítséget!
Még egy kérdés...van 80e forint alatt olyan passzív hűtésű, hosszú üzemidejű 10-13 colos netbook, ami jobb döntés, mint egy tablet+dokkoló kombó? Tehát teljesítményben és üzemidőben nem rosszabb, mint mondjuk egy miix 320, és mellette csendes és nem is sokkal nehezebb? Vagy erre csak tablet alkalmas?

margithid
Pontosan melyik típus, illetve van rajta még garancia?

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#13755) CB


CB
senior tag

Sziasztok!

Van egy Lenovo Thinkpad Tablet 10-es táblagépem.
A táblagépen 8.1 pro fut.
Tegnap este minden előjel nélkül bedobott egy világoskék képernyőt, és kért valamilyen kódot. Újraindítást követően megismételte. Opciók menüpontban csak azzal tudtam megoldani, hogy újratelepítést kértem.
Viszont most az áruház nem megy, mivel azt írja, hogy a a 8.1 nem támogatja, minden áron meg akarja vetetni a 10-es wint.
Volt néhány kifizetett alkalmazásom, amit most nem tudok feltelepíteni, mert nem megy az áruház.
Vissza lehet varázsolni valahogy az áruházat a gépre, hogy működjön?

Köszi a válaszokat.

szerk.: Ha szerintetek ebben a topikban jobb helye lenne a kérdésnek, akkor oda is belinkelek.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#13756) margithid válasza mike1334 (#13754) üzenetére


margithid
veterán

Ez.
Atom Z3740 és 2 GB Ram.
Garancia már nincs sajnos...

(#13757) Papooo válasza mike1334 (#13754) üzenetére


Papooo
senior tag

Hp 2570p
3. gen i3-i5-i7 (max i7 3632qm) proci
max 16 giga ram
2,5"-os hdd vagy ssd
Kis akksival 2 óra, a legnagyobbal 5-6 órás üzemidő (az akku persze cserélhető, így annyit bír a gép, amennyi épp nálad van)
3G modemmel bővíthető.
Optikai meghajtó aminek a helyére optibayel még egy vinyó befér.

Általában az i5, 4gb ram, 320 gb hdd 45-60 körül van használtan

A másik hasonló a Lenovo x230, a 2570p legnagyobb ellenfele.

Ebben nincs optikai meghajtó, és nem cserélhető benne a proci, de tehető bele msata ssd a 3g modem helyére.
Ez is hasonló árban van

Mindkettő aktív hűtésű, de ha jól van beállítva és nem terheled, akkor szinte hangtalanok.
A teljesítményre se lesz gondod, az i3-on már a Word of Tanks is elfut játszható minőségben, persze akkor megy a venti is, ami a csövön kifér.

Mivel ezek anno 300-500 ezres gépek voltak, ezért a minőség és a strapabíróság garantált.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#13758) mike1334 válasza margithid (#13756) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi!

Papooo
No igen, ezeknél a szűk keresztmetszet az aksi...teljesítményben viszont sokkal többet tudnak, mint amit szeretnék. Kár hogy nincs "egybeépített" verzió ezekből a tabletekből. Az érintőkijelző pl így már nem lenne fontos nekem...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#13759) Papooo válasza mike1334 (#13758) üzenetére


Papooo
senior tag

Az akksi nem szűk keresztmetszet, mert ha lemerült, egy mozdulattal kiveszed, és beteszel egy másikat.
Anno ismerősöm elment horgászni, és az ismeretségi körből begyűjtött 6 db olyan akksit ami jó a laptopjába (neki "csak" három volt). kb 30 órányi filmet nézett meg kint a vízparton egy 17"-os Lenovo G700-on horgászás közben akkumlátorról.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#13760) mike1334 válasza Papooo (#13759) üzenetére


mike1334
veterán

Persze így jó lenne...de kifejezetten feltétel, hogy minél kevesebb helyet foglaljon, vinném magammal napközben és nem fér be több cucc...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#13761) hroberto válasza szvarog (#13752) üzenetére


hroberto
veterán

Windows fronton nem nagyon fogsz találni ilyet. A 8"-os méretet hanyagolják a gyártók. A SIM foglalat meg szintén nem jellemző a Windows tabletekre.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13762) erahurka válasza szvarog (#13752) üzenetére


erahurka
félisten

Nagyobb kijelző abszolút kizáró ok? A Miix 320-ból van, ami megfelelne neked, azzal a kivétellel, hogy 10,1"-os kijelzője van.

(#13763) kovacs65 válasza szvarog (#13752) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nekem van egy ilyenem:

Lenovo ThinkPad 8 128GB 3G - 20BN0035MS

Lenovo ThinkPad 8.
Display diagonal: 8.3",
Display resolution: 1920 x 1200 pixels,
Display technology: IPS.
Internal storage capacity: 128 GB.
Processor frequency: 1.59 GHz,
Processor family: Intel® Atom™,
Processor model: Z3795.
Internal memory: 4 GB.
Rear camera resolution (numeric): 8 MP,
Front camera resolution (numeric): 2 MP.
3G.
Card reader integrated.
Weight: 15.2 oz (430 g)

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#13764) schumy1


schumy1
aktív tag

Biztos van ilyen topik, de nincs kedvem keresni, hát ha itt is kapok választ.
Nemrég írtam hogy a Lenovo Miix 310 nem hajtja meg a külső HDD-t, ezért vettem egy aktív hubot.
Ma kaptam egy Y kábelt kipróbálásra és ha 2 helyről kap tápot akkor megy, mert valljuk be hogy a hub egy kicsit kényelmetlen.
A kérdésem a következő:
Laikusként feltételezem hogy ugye minden usb portból 5v jön ki, de mondjuk csak 500mAH-ban.
Ha két usb-ből kapja a tápot akkor nem 10v lesz? Vagy a benne lévő elektronika lecsökkenti 5voltra?
Baja lehet ebből a HDD-nek?
Az is érdekes, hogy amíg hubbal 20mb/s, addig Y kábellel 34mb/s a másolás, pedig mind a gépben lévő usb, mind a hub 2.0-s.

(#13765) Bogyó bá' válasza schumy1 (#13764) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem, 2 portról táplálva is csak 5V-ot fog kapni, viszont akkor már 2x500mA-t tud felvenni. Aggodalomra nincs okod.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#13766) szvarog válasza hroberto (#13761) üzenetére


szvarog
tag

És Android oldalon?

(#13767) szvarog válasza erahurka (#13762) üzenetére


szvarog
tag

Sajnos igen. Görcsösen ragaszkodnak a 8"-os mérethez....

Kicsit nehéz a feladat :D

(#13768) hroberto válasza szvarog (#13766) üzenetére


hroberto
veterán

[link]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13769) szvarog válasza hroberto (#13768) üzenetére


szvarog
tag

Köszönöm, de ezek nem igazán jók...

ASUS T300 Chi - kb egyik feltételnek sem felel meg.
S7 Edge - egy mobiltelefon...
KTM 690 SM- az meg egy motor? Mondjuk szép terepmotor, de akkor se tablet :)

De köszönöm mindenesetre.

(#13770) smc válasza szvarog (#13769) üzenetére


smc
addikt

:W :DDD

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#13771) szvarog válasza kovacs65 (#13763) üzenetére


szvarog
tag

wow.

Ez igen jónak tűnik.
Csak kérdés, hogy forgalmazzák e még?

:C :C :C

(#13772) zsocy válasza szvarog (#13769) üzenetére


zsocy
őstag

Ez ugye szarkazmus volt, és nem az aláírását nézted ajánlásnak?

Amúgy meg vedd meg a motort és ne is foglalkozz a tablettel, jobban jársz :)

(#13773) szvarog válasza zsocy (#13772) üzenetére


szvarog
tag

Amúgy egy idióta vagyok.
Persze, hogy az aláírást néztem :D

:W :W :W :W :W

(#13774) szvarog válasza hroberto (#13768) üzenetére


szvarog
tag

Igen az aláírást néztem.
Igen bamba vagyok.

Köszi a tippeket, de sajnos ezek se az igaziak.... :(

(#13775) Papooo válasza szvarog (#13774) üzenetére


Papooo
senior tag

Lenovo Miix 2 8" ?
Van belőle Sim kártyás változat.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#13776) smc válasza szvarog (#13774) üzenetére


smc
addikt

Ritka a 3G 8-as gépekben windows-zal. Android és Ipad? Bár ezek nem ide valók már, így a linkelt topikban megnézhetnéd.
[link]
HDMI MHL adapterrel lesz, közben lehet tölteni is. De van biztos benne képernyőtükrözés ha arra van inkább szükség.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#13777) szvarog válasza Papooo (#13775) üzenetére


szvarog
tag

Igen ezek jól lennének talán, de a baj meg az, hogy ezek kifutó darabok.
Hol találok belőle újat és megvehetőt?

(#13778) szvarog válasza smc (#13776) üzenetére


szvarog
tag

Ez egy igazán jó ötlet.

MHL átalakítóval még nem találkoztam. Ez talán kicsit növeli a mozgásteremet :)

(#13779) smc válasza szvarog (#13778) üzenetére


smc
addikt

Használtam sokat, az a lényeg, hogy olyat kell venni amin keresztül tölteni is lehet a gépet.
És most spuri az android topikba, mert ez itt már off. :P

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#13780) schumy1 válasza Bogyó bá' (#13765) üzenetére


schumy1
aktív tag

Köszönöm, megnyugodtam.

(#13781) kovacs65 válasza szvarog (#13771) üzenetére


kovacs65
senior tag

Itt látható a teljes specifikációja is: [link]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#13782) szvarog válasza kovacs65 (#13781) üzenetére


szvarog
tag

És ez szerinted képes egy ilyennel üzembiztosan működni?

http://rexdigital.hu/spd/REX598917/MHL-ADAPTER-MicroUSB-HDMI-atalakito-kabel-11PIN-Sa

Mintha itt azt mondanák, hogy okés:
https://forums.lenovo.com/t5/Windows-based-Tablets/Lenovo-Miix-2-8-inch-HDMI-Adapter/td-p/1441951

Viszont itt a listában nem igazán van benne:
http://www.mhltech.org/devices.aspx?tid=1

Viszont ki tudja, hogy ez a lista mire is jó vagy sem....

[ Szerkesztve ]

(#13783) smc válasza szvarog (#13782) üzenetére


smc
addikt

Ehez nem kell, van külön micro HDMI protja.
Csak egy micro HDMI to HDMI kábel kell.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#13784) szvarog válasza smc (#13783) üzenetére


szvarog
tag

Igaz igaz.
Már kicsit sok az infó és benéztem.

Viszont ennek az esetében az a baj, hogy 2015-16 óta nem igazán lehet megvenni. Ami azért így 2017-ben baj.

Új kéne rendes helyről számlával.

(#13785) hroberto válasza szvarog (#13769) üzenetére


hroberto
veterán

Hát ez qurvajó volt. :DDD :DD :D
De, hogy tisztázzuk a dolgot a KTM 690 SM nem "terepmotor", hanem Supermoto. ;)

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13786) schumy1 válasza Bogyó bá' (#13765) üzenetére


schumy1
aktív tag

Egyébként hogy hogy nem?

(#13787) Bogyó bá' válasza schumy1 (#13786) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Párhuzamosan kapcsolódik 2 azonos, egyenként 5V-os / 500 mA terhelhetőségű áramforrás. (Fizika 7. oszt.) :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#13788) margithid


margithid
veterán

Na ma használtam kicsit anyum notebookját amiben i5 2520m van, ami benchmark alapján kb oylan erős mint a Core M.
Jelenleg vajsimán megy minden, de azért egy komolyabb weboldal 50%ban használja már a procit betöltés közben, és ugye itt van aktiv hűtés is.
Jelenleg igy nem fogok venni windowsos táblagépet, 400$-t nem adok egy olyan eszközért, ami már most általános felhasználásra jó csak. Ha menne egy torrent, egy képszerkesztő, vagy bármi, akkor már lehet már maxon járna a proci...
Tudom, ezek nem asztali gépek, de osztottam szoroztam és nekem jelenleg nem ér annyit az egész, hogy ennyi pénzt adjak egy táblagépért, miközben használható 5.5"-os mobil van 150$-ért.
Lehet úgyis egy asztali gépet kell összeraknom, meg jönnek a mobil 4/8-as intel procik, ráadásul az amd is belép a mobil piacra.
Inkább majd drágábban egy aktiv hűtéses, notebook/tablet.
Egy i5 8250u azért elég meggyőző számok alapján, és csak kicsivel drágább mint egy Core M...
Teljesítményben meg összehasonlíthatatlan a kettő.
Rájöttem, hogy nekem kell a teljesítmény is...
Ez szerintetek reális ár az asusért?

(#13789) tlac válasza margithid (#13788) üzenetére


tlac
nagyúr

de azért egy komolyabb weboldal 50%ban használja már a procit betöltés közben

na és?
ez nem jelent semmit, legalább rendesen ki is használja a procit a böngésző
nekem az asztali 4ghz-es i7-en is felugrik 1-2 mag 40-60%-ra egy index betöltődősénél

Ha menne egy torrent, egy képszerkesztő, vagy bármi, akkor már lehet már maxon járna a proci...

a torrent egy routeren is elfut, annak nincs túl nagy hardverigénye
persze, hogy ha te 1000 torrentet akarsz megosztani és seedszervenek használni egy tabletet, akkor az már más

egy képszerkesztő pedig algoritmus függvényében minden hardvert be tud zabálni

úgy érzem csak magadat próbálod meggyőzni, hogy nincs rá szükséged :)
pedig:
Jelenleg vajsimán megy minden

[ Szerkesztve ]

(#13790) Orionhilles válasza margithid (#13788) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Jelenleg vajsimán megy minden, de azért egy komolyabb weboldal 50%ban használja már a procit betöltés közben, és ugye itt van aktiv hűtés is.

2520M 32nm-en, míg egy egy Core M 14nm-en készült. 2520M mellé emiatt kell aktív hűtés, a 35W-s TDP-ről pedig nem is beszélve Core M TDP-je pedig 4.5W.. HD Graphics 3000 és 515/615 között pedig ég és föld a különbség, szintén az utóbbi javára. Sok-sok újdonság van benne, amit a modernebb oldalak ki is használnak, pl.: VP9 - YouTube.

Ha menne egy torrent, egy képszerkesztő, vagy bármi, akkor már lehet már maxon járna a proci..
Ezek szerint bírja.

A használható 150$-os telefonon futtathatóak Win32-es alkalmazások? :N

Tényleg ne kötözködésnek vedd, de ha nagyon könnyen hordozható, Win-es eszköz kell, ami sokáig bírja akkuval, akkor Core M, ha pedig inkább notebook kell, akkor U-s végő proci kell neked. De a 2 nem igazán egy kategória, Core M 4.5W-os TDP-je, szemben a 8205U 15W-os TDP-jével, ami fogyastás szempontjából nem elhanyagolható.

Lehet úgyis egy asztali gépet kell összeraknom... Ha nem fontos a hordozhatóság, akkor érdemesebb így tenned, jobban jársz vele, teljesítmény és bővíthetőség szempontjából legalábbis biztosan. :K

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#13791) margithid


margithid
veterán

Köszi a tanácsokat!
Asztali gép meló miatt kell majd.
Valóban, nagyon jól működik a 2520M 6 GB Ram és 60 GB SSD társaságában.
Nyilván a Core M jobb lehet, de 400$ a legolcsóbb ilyen gép, plusz lehet rájön még az áfa is!
Jelenleg amire használom a tabletet az főként ebook olvasás, kipróbáltam 5"-os telefonomon is teljesen jól tudok hosszú távon is olvasni.
Plusz ott még a böngészés is jobb nem is beszélve a telenor TV-ről ami asuson már csak sokadszorra indul el, ha elindul egyáltalán.
Lehet, sőt biztos, hogy általános használatra még évekig jó lesz a Core M, de legyen ott a lehetőség, hogy hátha nem csak általános használatra fogom használni. Ez olyan mint mikor valaki ritkán játszik, de mikor játszik, akkor legyen a gépébe olyan VGA amivel élmény a játék.
Nekem a windwsos környezethez kellene teljesítmény is. Androidon erre nincs szükségem, el is vagyok a snapdragon 430cal.
45k reális ár az Asus T100ért?

Egy iylen 8. generációs core i5 procis gép lenne nekem ideális, akár aktív hűtéssel is, notebook/tablet kombóban, 12"-on.

[ Szerkesztve ]

(#13792) Dani82


Dani82
senior tag

Sziasztok nem tudom ez e a megfelelo topic, de keresek szervizt vagy olyan embert, aki
Ert Surface Pro 3 javitashoz, ugy hogy szet kell bontani a gepet.
A tablet nem reagal semmifele bekapcsolasra, se a hard reset modok se semmi.
Elvittem egy tablet szervizbe megneztek de nem vallaltak,mert nem tudjak kinyitni. ☹️

[ Szerkesztve ]

(#13793) npnp


npnp
tag

Hello

11 éves lányomnak keresek egy 10" Win-es tabletet.

Van bestby készülék? Bújom a webet, de túl nagy a kínálat: többéves technikát is árulnak az újak mellett...

Igény az kevés: megbízható, legalább 2 évig működő gép kellene. Az sem baj, ha Win+android :(

A keret vagy 30-40e, vagy esetleg 60ig, de nem szívesen.

P

[ Szerkesztve ]

(#13794) Mike88 válasza smc (#13703) üzenetére


Mike88
senior tag

Nos, arra jutottam a dologban, hogy ugyan érteni nem értem miért, de 5V-al tudtam megoldani a történetet. Hiába próbálkoztam 3.7V-al, 4.2V-al, nem kapcsolt be a tablet. Aztán kutakodtam a neten, (már előtte is, de nem túl alaposan) és elég sok felesleges körtől kímélt meg egy youtube felhasználó: [link]

Az akku töltöttséget 100%-nak mutatja a tablet, és direktbe az akku csatlakozó pin-ekre kötöttem a betáplálást, (egy USB kábelt, majd azt a töltőjéhez /5V 2Ah/ csatlakoztattam) két + és két - pont van, mindkettőt bekötöttem.

Erre adjatok magyarázatot, hogy akkuról nyilván 3.7-4.2V-ot kap, és tápegységről mégsem megy ugyanarról a csatlakozás pontról 3.7-4.2V-al, csak 5V-al.

Egyébként nem feltétlen lett volna járhatatlan út az, amit tlac javasolt, csak nem pont úgy, ahogy Ő gondolta. Bizonyos tableteknél megoldható az, hogy egy USB kábelt megszakítva, arra 5V-ot adva az usb anyába csatlakoztatott eszközt vagy HUB-ot felismerje a tablet, azaz azt kezelni tudja, miközben tölt is a tablet, csak esetemben ez nem működött, próbálkoztam vele, írták is többen, hogy nem minden tabletnél megoldható, a windows-os tableteknél ált. igen, hát a Kingsingnél nem, túl egyszerű lett volna. :)

[ Szerkesztve ]

(#13795) GAbre


GAbre
veterán

Valakit tud ajánlani dual tabletre windows?
Már a második win 10et próbálom rakni,de nem lehet telepíteni érintőt meg többit se.
És nem is stabil.

Avatar

(#13796) mike1334


mike1334
veterán

Melyik jobb választás?

Használt, de garanciás Asus Transformer (T100HA-FU030T)
- Processzor: Intel Quad-Core Z8500 (1.44GHz)
- Memória: 4 GB
- Háttértár: 128 GB
vagy egy új Lenovo Miix 320 (64 gb)? (Processzor típusa Intel Atom
Processzor modell x5-Z8350
Memória 4gb)

A plusz háttértár nem döntő szempont.

Köszi!

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#13797) Bogyó bá' válasza mike1334 (#13796) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A kijelzőfelbontás és az USB Type-C csatlakozó miatt mindenképpen a Lenovo.

szerk: Miix 320 is van 128 GB-tal, én is olyat vettem. De, igenis döntő szempont a tárhely...

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#13798) Bogyó bá' válasza Bogyó bá' (#13797) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A 64GB-os Miix 320-akkal vigyázz, mert van belőle alacsony felbontású kijelzős is, pl.:[link]
Ugyanott a 128GB-os full HD-s: [link]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#13799) mike1334 válasza Bogyó bá' (#13798) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi!
Én alapból az alacsonyabb felbontásút néztem, és sok dolgot nem is tervezek rápakolni, így nálam tényleg nem lényeg a +64 gb.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#13800) Bogyó bá' válasza mike1334 (#13799) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

2017-ben azért mégse már 1280-as felbontást, na... :O
Gondolom pár évig használni akarod, így a 128 GB saját tárhely is indokolt. Szerintem...

szerk: a linkelt 128GB-os, fullHD kijelzős annyira jó a saját billentyűs dokkolójával, hogy úgyis rá fogsz kapni a használatára. De tényleg! :K

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.