Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13501) tigomigocika válasza tlac (#13500) üzenetére


tigomigocika
senior tag

Office es távoli asztal

XBOX LIVE: rolandinho007

(#13502) _q


_q
addikt

Az normális, hogy ezek a tabletek melegednek? Passzív hűtésesek esetleg kevésbé mint az aktív hűtésűek? Nem kell-e tartani attól, hogy nem bírják a terhelést?

(#13503) hroberto válasza _q (#13502) üzenetére


hroberto
veterán

Az Atomok nem túlzottan melegednek. A Core M már egész szépen fel tud forrósodni.
Túlmelegedni nem fog. Max. visszaveszi az órajelet.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13504) this is life válasza _q (#13502) üzenetére


this is life
Ármester

A sajat tabletem , meg nem igazan tudtam 65-70° fole kuldeni ,pedig tokban van tartva baytrail atom , nix lassulas es tarsai , mint a rosszabb hoelvezetesu core m tableteknel . Chuwi vi10 pro ...

tigomigocika
Arra boven eleg lesz az atomos tablet , bar a teamviewer be tud neki futteni , de birja...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#13505) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Csak azt nem tudom miért a leggagyibb Z83xx atomot használják a gyártók amikor mindössze 6$ -al drágábban (kb 1600 Ft) tehetnének bele dupla erős, dupla gyors, sokkal nagyobb grafikai teljesítményű Z85xx Atomot is.. [link]

(#13506) this is life válasza Doky586 (#13505) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet hogy nincs az intelnel keszleten , 100000 db-nal mar erezheto az ar kulonbozet , meg azert hogy sz.pjanak a felhasznalok...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#13507) _q válasza this is life (#13504) üzenetére


_q
addikt

Chuwi 10 pro-hoz van toll és billentyűzet? Amúgy a helix-nél azt tapasztaltam azon kívül hogy meleg, hogy pl ha billentyű nélkül indítom és utána teszem rá a billentyűzetet akkor nem működik, kell egy restart, vagy néha nem fordul el valami miatt csak szintén egy restart után. Ezek miből adódhatnak? Bugos?

(#13508) Thom!


Thom!
veterán

Hogy lehet beállítani google chromeba hogy jól kezelje a böngésző a wacom tollat? Egy idő után állandóan lefagy a toll és idegesít?
A gép Thinkpad Yoga 260.

(#13509) this is life válasza _q (#13507) üzenetére


this is life
Ármester

A chuwi vi 10-hez nincs toll , a hi 10 prohoz van [link] , a billentyuzet nem felcsatlakoztatasa win bug , nalam az egerrel jatsza , esetleg megnezhetned az usb energiagazdalkodasi beallktasokat hatha lehet ott valamit kezdeni vele , de azert eros ketsegeim vannak ez ugyben , a wireles eger erzekeloje nalam ha nncs boot idejen bedugva akkor az egerentyu nem mukodik az istennek sem , de ez mar a th2 ota igy van (lehet hogy funkcio) :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#13510) _q válasza Thom! (#13508) üzenetére


_q
addikt

Mennyi idő után jön a gond? Durván 10 percig használtam és nekem nem volt ilyen.

this is life
Akkor biztosan bugos a windows a billentyűzet és az elforgatás beakadása se véletlen. Mire elég a chuwi-ba lévő processzor?

(#13511) this is life válasza _q (#13510) üzenetére


this is life
Ármester

A baytrail atom 2 giga rammal , alap dolgokra eleg, netezes , full hd filmnezes,irodai appok futtatasa , teamviewer , mellette tomoritest is birta ,futtatam mar android emulatort azon belul jatek ,proba keppen es furgen tette a dolgat (igaz melegedett is ezerrel). Amugy sokszor inkabb memoria limitbe lehet utkozni sem mint cpu limitbe . Az a baj hogy a fejlettebb atom proci se erosebb lenyegeben , igy ha kellene a plussz ero ,na az nincs . Ha tisztaban van az ember a hw korlataival , akkor kezes barany a vi 10 is .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#13512) Thom! válasza _q (#13510) üzenetére


Thom!
veterán

1 percen belül.. :(
Tollal kurva jó megy csak rövid az idő... :DD
Szó szerint lefagy touchpaddal tudom feloldani, utána megint jó.

(#13513) _q válasza Thom! (#13512) üzenetére


_q
addikt

Mit értesz az alatt, hogy feloldani? Illetve ilyenkor mikor 1 perc után nem működik akkor ujjal ugyan úgy használható? Mielőtt ismét feloldod a tollat előtte start menü vagy tálca se érhető el? Kérdés, hogy csak a chrome-ot nem tudod használni vagy ilyenkor az egész windows nem válaszol a tollra. Ha csak windowson belül vagy akkor nem csinál ilyet a toll?

(#13514) _q válasza this is life (#13511) üzenetére


_q
addikt

Akkor összességébe arra amire a legtöbben használják arra jó, de csodát nem kell várni. Ilyenkor jöhet esetleg szóba az i5 ami viszont melegszik, illetve az ára se éppen az atomok szintjén van. Amúgy gearbest-ről van vám + áfa is ?

(#13515) smc válasza Thom! (#13512) üzenetére


smc
addikt

Surface pro ugyanez. Nincs rá megoldás. Elvileg egy chrome bug, majd javítják. Addig én edge-t használok. Evvan. :(((
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#13516) this is life válasza _q (#13514) üzenetére


this is life
Ármester

Gearbestnel csak akkor nincs áfa,ha ez raktárból jön, de ranezhetsz a spemallra is náluk is kapható és szintén rendelkeznek EU raktarral.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#13517) Thom! válasza smc (#13515) üzenetére


Thom!
veterán

Azért ez elég gáz, csak a chromenál van ez... :(

(#13518) smc válasza Thom! (#13517) üzenetére


smc
addikt

Nekem mondod? Majd kivágtam a használtan vett surface-t mert azt hittem hibás.. :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#13519) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sziasztok! [link] erről van valakinek véleménye? :) Eléggé elgondolkodtam egy ilyen vásárlásán...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#13520) Doky586 válasza AllTheBest (#13519) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

1600 Ft-ot kispóroltak belőle így fele annyit sem tud mint tudhatna [link]

(#13521) AllTheBest válasza Doky586 (#13520) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Az annyira nem zavar, tudom, hogy sokkal erősebb, simán rakhattam volna z8750-et is...
Engem összességében a felhasználói élmény érdekel :D Sikerült már egyszer belenyúlnom a sz@rba egy chuwi hi8pro-val...

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#13522) r.levente75


r.levente75
addikt

Borzasztó idegesítő, hogy a tabomat, nem tudom működésre bírni. Be van kapcsolva, nyomkodom a gombokat és semmi, mintha ki lenne kapcsolva. Egyre jobban utálom!

(#13523) zsocy válasza r.levente75 (#13522) üzenetére


zsocy
őstag

Esetleg próbáld meg újraindítani?

(#13524) r.levente75 válasza zsocy (#13523) üzenetére


r.levente75
addikt

A végén már az volt, azt a kis pöcköt kellett benyomni, hogy valami történjen. Nagy nehezen magához tért.

(#13525) tigomigocika válasza this is life (#13504) üzenetére


tigomigocika
senior tag

Köszönöm!

Remélem kiszolgál jó darabig :R

XBOX LIVE: rolandinho007

(#13526) Attila2003


Attila2003
tag

Hali. Van egy Alllview Impera i8 Windows-os tablet windows 8.1-el. Régebben feltettem a windows 10-et rá, de az automata elforgatást sehogy sem tudtam működésre bírni. Most újra 8.1 es van rajta, és szeretném tudni változott e valami, meg lehet e oldani az automata elforgatást. Vagy van valami program ami általánosan jó, vagy a Microsoft újított e valamit. Nem telepíteném újra a 10-est, ha nincs megoldás.Köszi.

(#13527) Papooo válasza Attila2003 (#13526) üzenetére


Papooo
senior tag

A még tavaly a Wi7 topicban láttam valami regisrty kulcsot, ami rendbehozta a win10 elforgatási problémát.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#13528) C$igu$sz


C$igu$sz
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban, hogy szükségem lenne egy Windows alapú "tabletre" ami gyakorlatilag egy nagyobb monitor 15-18" ig. Be kellene építeni cégem előterében egy fix helyre, hogy bizonyos emberek bizonyos dolgokat elérhessenek róla. Tableteket néztem 10" ig amik elfogadhatóak, de tud valaki bármilyen megoldást akár tablet akár nem nagyobb kijelzőre is, minél olcsóbb minél nagyobb és minél egyszerűbb... :R

(#13529) tlac válasza C$igu$sz (#13528) üzenetére


tlac
nagyúr

ha már ilyen nagy kell, szerintem inkább érintőkijelzős monitort keress

(#13530) Papooo válasza C$igu$sz (#13528) üzenetére


Papooo
senior tag

Vannak 19-25"-os érintőképernyős monitorba épített gépek, majdnem minden nagy gyártó (Acer, HP Lenovo) csinál ilyeneket.
Pl: Hp HP Touchsmart 310
Az aprón a komlett gépek között a touch vagy érintő szavakkal keress.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#13531) Dronte


Dronte
aktív tag

Hali!

Allview wi901n van valakinek tapasztalata vele? Őt néztem ki áldozatnak

Köszi!

(#13532) pècsimunkás válasza Dronte (#13531) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Az ár nem rossz . Honnan vennèd ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#13533) Dronte válasza pècsimunkás (#13532) üzenetére


Dronte
aktív tag

Jelenleg csak Ediginál látom, 52-ért. Elég tetszetős első látásra de a márkát nem ismerem igazából.

(#13534) pècsimunkás válasza Dronte (#13533) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ha tetszik , vedd meg . Annyit megèr . Edigital- bál normális a gariztatás is .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#13535) this is life válasza Dronte (#13533) üzenetére


this is life
Ármester

Emag-on is kaphato , nem rossz darab, de a 32giga tarhely miatt kihagynam .... minimum 64 giga tarhely legyen . Amugy inkabb a cherry trail,4 giga rammal szerelteket preferalnam..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#13536) pècsimunkás válasza this is life (#13535) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Azt írta , hogy az ár fontos tènyező a HDMI port mellet . Amire szeretnè használni , ahhoz vègül is elèg . A 32 giga tárhely esetleg lehet kèrdèses , hogy elèg - e ...
Nem tudom a win10 mennyi helyet foglal . Nekem is ilyesmi tabletem van, èn 8.1- el használom , van 11 giga szabad hely van a 32- ből a C meghajtón .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#13537) this is life válasza pècsimunkás (#13536) üzenetére


this is life
Ármester

Alapbol , jol beallitva a win kb 10-12 gigat eszik , a maradek hely sok mindenre eleg , egyedul a nagyobb updeteknel lehetnek gondok , amugy inkabb itt neznek szet jo aron szoktak refurbised tabletek lenni lenovo outlet.
Jartam mar ugy 32 gigas tablettel hogy szenne le kellett csontozni a wint ,meghajto tomoritest is hasznalni kellett , hogy a th2 frissulhessen rs1-re ...ez van is raktaron es support teren a Lenovo mas dimenzio mint az alview ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#13538) Aske


Aske
aktív tag

Sziasztok, tudnátok ajánlani valamit ami tudja a következő ket?
10-12 coll
Ssd
Min 4gb ram
Fhd vagy afölött
Intel kaby lake processzor M3-7Y30
Elfogadható ár érték arány
Jol működő dokkolhato billentyűzet

Köszönöm!

(#13539) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Mi most a best-buy kínai tabik terén? Chuwi-kat néztem, kizárólag EU raktárból, első sorban, tinydeal-en. 10 incs körül nézelődök egyelőre.

Ajánlás / tipp?

Köszi előre is! :R

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13540) hroberto válasza Aske (#13538) üzenetére


hroberto
veterán

Hasonló tabletem van. Asus t300 Chi. 8 GByte RAM, SSD, FHD kijelző, Core M5 SoC.
Igaz nem olcsó, és azt sem tudom, hogy kapható-e még. Mondjuk ilyen paraméterekkel 200 alatt nem nagyon veszel normális gépet. Esetleg kínait.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13541) zsocy válasza Aske (#13538) üzenetére


zsocy
őstag

pl. Dell Latitude 11, ez pont ilyesmi amit írsz, vagy egy megfelelő Surface, Asus.
Nekem a Dell van, tökéletes kis gépezet.

Ahogy a kolléga írta, itt már vannak árak rendesen, olcsón nem lesz ilyen géped.
Itt az aprón nézz szét, szokott lenni jó áron hasonló.

(#13542) Aske válasza hroberto (#13540) üzenetére


Aske
aktív tag

Szia, köszönöm a választ! Presztízs márkák nem férnek bele. Kinaibol melyik vált be? Cube mix plus, ami elfogadhatonak tunik. Velemeny?

(#13543) kovacs65 válasza Aske (#13542) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nekem Cube i7 Book van, m3-6Y30 procival, 4GB, 256 GB, billentyűzettel.
Teljesen elégedett vagyok vele.

[link]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#13544) soldi3r


soldi3r
veterán

Hello!
8-9-10" koruli olcso tabletet vennek. Nem jatszani, csak bongeszni es esetleg filmet nezeni utkozben, netan skypeolni. Androidban nem annyira bizom, bar ott is koulnezek. Ezek a Linx markajuak mennyire megbizhatoak?

E30 (oo=[][]=oo)

(#13545) ANOka válasza Aske (#13542) üzenetére


ANOka
őstag

+1 szavazat a Cube i7 Book-ra.
Nekem is ez van, SSD-t én is nagyobbra cseréltem benne. (Topikja.)

(#13546) ANOka válasza soldi3r (#13544) üzenetére


ANOka
őstag

...ugyebár kinek mi az olcsó...
Talán egy tervezett keret összeget írhatnál.

(#13547) soldi3r válasza ANOka (#13546) üzenetére


soldi3r
veterán

Jogos, mondjuk ugy 30k-ig bezarolag.

E30 (oo=[][]=oo)

(#13548) this is life válasza soldi3r (#13547) üzenetére


this is life
Ármester

Melle ment

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#13549) Papooo válasza soldi3r (#13547) üzenetére


Papooo
senior tag

Nézz szét az aprón, most van néhány egészen olcsó és használható gép.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#13550) ®abstract® válasza Aske (#13542) üzenetére


®abstract®
őstag

ütős darab :) erősebb a core m proci mint a surface 3 pro ban ami van(I5 4300u).
antutu:217ezer.compó!

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Windowsos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.