Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59201) rfszabi válasza zzz03 (#59200) üzenetére


rfszabi
tag

Csak nekem leformáztatja... :(

(#59202) rfszabi válasza flesh (#59161) üzenetére


rfszabi
tag

Engem figyelmeztetett, hogy elérhető az iOS 8 frissítés..
Lumia 625 8.1 Cyan :DD :DD :DD :DD

(#59203) Bukk900 válasza MasterMark (#59199) üzenetére


Bukk900
őstag

A telefonon találtam nyomógombos reset leírást, ha ez sem megy, akkor csak a szervíz marad, először csak az a pontot csináld, hátha elég a soft reset.

1. Csatlakoztassa a töltőt, és töltse telefonját legalább 60 percig.

2. Ha telefonja nem tudja betölteni a kezdőképernyőt, indítsa újra, majd állítsa alaphelyzetbe telefonját az alábbiak szerint.

Fontos: Ezzel törli a telefonon található összes személyes tartalmat, és visszaállítja a gyári beállításokat.

a. Válassza le a töltőt. Nyomja meg és tartsa lenyomva egyszerre a bekapcsológombot és a hangerőcsökkentés gombot. Amikor a telefon rezegni kezd, engedje fel mindkét gombot.

b. Amikor a telefon rezegni kezd (ha a telefon ki van kapcsolva, kapcsolja be), azonnal nyomja meg és tartsa lenyomva a hangerőcsökkentés gombot, amíg a telefon képernyőjén meg nem jelenik egy felkiáltójel (!). Engedje fel a hangerőcsökkentés gombot.

c. Ezután nyomja meg a hangerőgombokat és a bekapcsológombot a következő sorrendben: hangerőnövelés, hangerőcsökkentés, bekapcsológomb és hangerőcsökkentés.

d. Várjon, amíg telefonja alaphelyzetbe áll. Eközben kb. 5 percig fogaskerék ikonok forognak a képernyőn, majd a képernyő kb. 30 másodpercre elsötétül. Végül a telefon újraindul.

e. Hajtsa végre a telefon kezdeti beállítási lépéseit. Ha megjelenik a dátum és az idő, ellenőrizze, hogy helyesek-e az adatok.

(#59204) zozzzzzzzzzz válasza flesh (#59161) üzenetére


zozzzzzzzzzz
tag

Na ilyet nekem is dobott be, valamint egy 11 vírus van a telefonomon, illetve egy olyat is, higy ha nem frissítek egy programot, akkor tönkremegy az aksim ..... (képeket csináltam, csak telóról nem tudom linkelni) :))

[ Szerkesztve ]

(#59205) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Sziasztok. Volt régen egy 610-esem még a kezdetekben. Most lett egy 630DS-em, probléma: FB messenger, vagy a sima böngésző, gondol egyet,hogy ő lefagy, megáll, és már jön is az ujraindulás. Miért van ez? :( hardveres erő van pedig, 610-es atomstabil cucc volt, pedig harmatgyenge volt, itt most nem erre számítottam :( napi szinten legaláb 1x előfordul. :R

Iphone 7

(#59206) Land


Land
veterán

Van már lehetőség pl. Egyik játék menteseit valahova lementeni? Kellene nyomnom egy Factory Resetet a 820-ason, mert Wp8-ra váltás óta ujraindul naponta egyszer, de van egy játék, amit 1 éve gyűrök és nem szívesen kezdeném újra...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#59207) cattus válasza Land (#59206) üzenetére


cattus
őstag

Ha a játék maga nem teszi lehetővé (FB, saját felhő), akkor sajnos nincs.

Do the thing!

(#59208) Land válasza cattus (#59207) üzenetére


Land
veterán

Demondefence a Fireflygamestol.. Félő hogy nincs ilyen. Elég gáz ez a Wp-ben.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#59209) MasterMark válasza Bukk900 (#59203) üzenetére


MasterMark
titán

Semmi nem történik, illetve ugyanaz. Az A pontál már az van, hogy nincs semmi. Ha elengedem akkor rövid rezzenés és ugyanúgy semmi.

Switch Tax

(#59210) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

az emailben letöltött képeket honnan lehet kipucolni? asszony előszeretettel küldözget 5 megás jpg képeket (de hogy miért? :D ), amiket nem találok se a fotók közt, se laptopon fájlkezelőben, de a storage sense alapján foglalja a helyet.
ugyanitt akkor már megkérdezném azt is, hogy mi a teendő, ha az onedrive a storage sense szerint 900 megát foglal, pedig már nincs beakadva feltöltés?

bónusz kérdés. lumia 930-am van, 5+16 mp jpg képeket készít. jól tudom, hogy a galériba az 5 mp képeket rakja be, onedrivera meg csak a 16-osokat tölti fel? azaz ha a 16-osokat töröm a mobilról miután felment onedrivera, az 5-ösöket fennhagyva, akkor a galérián semmi változást nem veszek észre, ugyanúgy meg tudom mobilon nézni a (gyengébb minőségű) képeket, csak több helyem lesz?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#59211) Burt1793 válasza ZavaBalazs (#59210) üzenetére


Burt1793
veterán

Na ez az 5 megás és 16 megás kép mizéria engem is érdekelne, attól függetlenül, hogy alig látni különbséget a kettő között, csak méretben. :D Én örülnék, ha lenne olyan opció, hogy csak 16 megásat csináljon.

(#59212) leslieke


leslieke
Jómunkásember

925-re mikorra várható a Denim?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#59213) Ádám16 válasza leslieke (#59212) üzenetére


Ádám16
addikt

Nincs hivatalos információ. A közeljövőben.

(#59214) trassher


trassher
addikt

Glance screen + weather továbbra is lehetetlen? Direkt emiatt kezdtem használni az MS féle Időjárás appot ami nem mellesleg egy rakás szar. A csempe időjárástól és napszaktól függetlenül egy felhős holdat mutat, csak az értékek változnak. Hiába állítottam be hogy a háttér az Időjárás alkalmazás legyen ott semmilyen adat nem jelenik meg, cserébe teljesen homár a "kép". Na ezek után sincs olyan lehetőség hogy "Időjárás" az állapotrészleteket megjelenítő alkalmazás menüben.
Volt már pár restart és a Denim is fent vala. Ötletek?

Redmi Note 7

(#59215) leslieke válasza Ádám16 (#59213) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Értem, köszi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#59216) Воланд válasza Land (#59208) üzenetére


Воланд
titán

irj a fejlesztonek, hogy 7.5 ota van erre lehetoseg (8.1-ben meg meg jobb lett ez) es tegye bele az alkalmazasaba.....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#59217) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

635-re mikorra várható a Denim?Sac/kb?

[ Szerkesztve ]

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#59218) zzz03 válasza vlcsko82 (#59217) üzenetére


zzz03
őstag

Jovo heten valamelyik szerdara...

(#59219) Воланд válasza vlcsko82 (#59217) üzenetére


Воланд
titán

jovore.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#59220) trassher válasza trassher (#59214) üzenetére


trassher
addikt

Kész bár a szokott módon teljesen illogikus a megoldás. Csak akkor működik ha zárolt képernyőnek az Időjárás app van beállítva. Vicces hogy a naptár eseményt meg tudja jeleníteni a glance, holott mégsem a naptár a zárolt képernyő ugye. :U

Redmi Note 7

(#59221) kiskakas


kiskakas
senior tag

Wifi kezeléssel lenne egy gondom, más is tapasztalta? 925 és 630-on is jelentkezik.. Ha a telefonon elmentek egy ssid+password-ot X helyen és Y helyen ugyanez a páros működik, visszatérve legközelebb X helyre, nem csatlakozik a wifihez, csak elérhetőnek jelzi.. Ha manuálisan csatlakoznék, kiirja,h vmi duplikáció, töröljem.. majd újra fel kell venni..

(#59222) Pikkolo^^ válasza Воланд (#59216) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A Rovio az Angry Birds Epicbe még a saját bejelntkezését sem volt képes betenni, biztosan "nehéz" lett volna.

(#59223) Mr. Nimbus válasza MasterMark (#59209) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Nekem anno 920-szal volt ilyen esetem, majd fogtam és csináltam egy softresetet (hangerő le+kikapcsoló gomb együttes nyomva tartása sokáig) és újraéledt a telefon. Egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#59224) MasterMark válasza Mr. Nimbus (#59223) üzenetére


MasterMark
titán

Ezt csinálom, de nem történik semmi.

Bármeddig nyomva tarthatom, ha elengedem rövid rezgés aztán semmi.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#59225) Mr. Nimbus válasza Mr. Nimbus (#59223) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Már lejárt a szerkesztés, látom, hogy az A pont a softreset...

Szerintem szervízgyanus.

Ha letöltöd a lumia sofware recovery toolt ott megpróbálod újrahúzni, talán úgy felismeri a készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#59226) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok!
Sajnos a Line Program még mindig nem egy. Pedig szükségem lenne rá. Akinek van a telefonján az kérem privátban vegye fel a kapcsolatot velem! Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R :R :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#59227) orangutan4


orangutan4
tag

Üdv,
Csoporthoz - csengőhang külön lehetséges?
Vagy csak 1esével lehet minden emberhez beállítani? :(

(#59228) lugosi válasza Bukk900 (#59203) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

WP-n így van a reset? Ez csak valami vicc lehet... Éjjel kecskét áldozni nem kell hozzá? :/

(Kissé mintha túlkomplikálták volna a srácok.)

(#59229) Воланд válasza lugosi (#59228) üzenetére


Воланд
titán

beallitasok --> nevjegy --> telefon alaphelyzetbe allitasa

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#59230) lugosi válasza Воланд (#59229) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez emészthető. Ez a másik, kissé komplikált megoldás a vészhelyzeti reset az, amire gondoltam. Na remélem sose lesz rá szükségem.

(#59231) l925 válasza leslieke (#59212) üzenetére


l925
tag

Én nagyon úgy érzek h a következő "hullámban" benne lesz a 925 is már :)

(#59232) Clemi válasza lugosi (#59230) üzenetére


Clemi
veterán

A vészhelyzeti reset az a hangerő LE + bekapcsoló gomb nyomvatartása, ami nagyjából az akku kivételnek számít és ez a módszer az unibody telók miatt van, ahol ugye nem lehet kivenni az akkut.
A továbbiakban leírt pontok a tényleges HR műveletek, mikor nincs asztali gép a közelben, hogy egy teljes hardveres törlést visszaállítást lehessen csinálni a telefonon.

(#59233) junior11 válasza l925 (#59231) üzenetére


junior11
veterán

Reméljük úgy lesz, bár némi aggodalommal tölt el, hogy sokan panaszkodnak a frissítésre (520&625&720 tulajok), mivel állítólag utánna a telefonjuk rosszabbul működik...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#59234) Jones528


Jones528
tag

Hello, Hogy és mivel tudok feliratos filmet lejátszani?

Nokia Lumia 1020

(#59235) Clemi válasza Jones528 (#59234) üzenetére


Clemi
veterán

USB-ről, vagy dedikált média lejátszóval.

(#59236) Jones528 válasza Clemi (#59235) üzenetére


Jones528
tag

Hogy érted hogy USB-ről? , Wp8 saját videó lejátszója nem kezelte, letöltöttem a MoliplayerPro-t és ezzel sem ment. Nem lehet hogy a Subtitle SRT formátumával van a gond?

Nokia Lumia 1020

(#59237) Clemi válasza Jones528 (#59236) üzenetére


Clemi
veterán

Bocsi, benéztem a topicot :Y A válaszom ide sehogy nem passzol :) A kérdésedre viszont én nem tudom a választ, mert nem szoktam egérmozizni.

(#59238) Melack


Melack
veterán

Miracast/DLNA megy L920-on? Ha igen, hogyan?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#59239) sputyi70 válasza Jones528 (#59236) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Ha átállítod a moliplayerben a subtitles text encoding-nál a Magyar (Magyarország)-ot csak sima magyarra úgy sem megy?

(#59240) Jones528


Jones528
tag

Igen így már lejátssza, köszönöm a segítséget:)

Nokia Lumia 1020

(#59241) l925 válasza junior11 (#59233) üzenetére


l925
tag

Van itthon egy 620as is arra már felraktam. Nem vettem észre h szarabb lett volna tőle ám javulást sem tapasztalok... A lumia camera ugyanolyan lassú mint eddig volt sőt a 925 ön cyannal továbbra is gyorsabb mint a 620on denimmel.. Mondjuk persze más a hardver ez igaz ugyh bízom benne hogy az erősebb lumiákon tényleg hasítani fog a lumia camera.
A mappázás és a mobilnet kapcsoló viszont nagyon hasznos és tetszik, leginkább ezért várom már nagyon az updatet.

(#59242) ferensz válasza l925 (#59241) üzenetére


ferensz
senior tag

L930-on Denimmel valami fenomenális a kameraindulási sebesség :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#59243) Burt1793 válasza ferensz (#59242) üzenetére


Burt1793
veterán

Ez így normális. Amúgy Cyan-nal is rendben van a dolog. Nokia Camerát használok most.

(#59244) l925 válasza ferensz (#59242) üzenetére


l925
tag

jaja láttam videót róla :) remélem 925ön is hasonló lesz vagy legalább a mostanitól gyorsabb

(#59245) havasil válasza Melack (#59238) üzenetére


havasil
csendes tag

Miracast nincs, DLNA-hoz kell a Lumia Play to alkalmazás.

(#59246) tomboy0013 válasza l925 (#59244) üzenetére


tomboy0013
veterán

A 830, 930/Icon és a 1520 kapja meg az új Lumia Camerát. 925-nél meg a többinél is marad ami most van.

(#59247) Balli


Balli
őstag

Lenne egy egyedi mail cimem, egy webtarhely szolgaltatotol, amit beszeretnek uzemeltetni. A bejovo mailek kiszolgaltatojara kaptam toluk egy cimet, amit be is irtam es mukodik. A kimenore azt irtak, hogy a helyi internet szolgaltato smtp cimet kell beirni. Viszont neha kulonbozo wifirol menne, neha vodanetrol, s vodanal nem is talaltam smpt cimet... Nem ertem mit kellene ide beirni

Athens 2004

(#59248) ZavaBalazs válasza ZavaBalazs (#59210) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

bump, erre valami ötlet?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#59249) orangutan4 válasza Jones528 (#59240) üzenetére


orangutan4
tag

A sima gyári lejátszó is kezeli a feliratot, csak annyi a trükk, h ugyan azon a néven legyen a telón, mint a film, és a video mappába kell betenni a film mellé. Ha így teszed rá telóra, akkor kezeli szépen:)

(#59250) l925 válasza tomboy0013 (#59246) üzenetére


l925
tag

tényleg ezt én is olvastam.. akkor a frissités denim része kb mindegy is a régebbi lumia tulajoknak..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.