Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15606) tybsen


tybsen
addikt

Az 520-as topikban elmelkedtunk a musorrol meg a wp-s hianyossagok meg nem emliteserol es felmerult a gondolat, hogy lehetne update-elni a 8-rol irt elemzest. Itt reszletesebben elolvashato, hogy mire gondolok, egy + szavazat jott az otletre. Szerintem jo lenne, ha lenne egy ilyen folyamatosan frissulo resze a rendszer bemutatasanak, hogy mindig aktualis informaciokat lehessen elerni. Peldaul engem is nagyon erdekel a rendszer fejlodese, a hibak javitasa, de nem mindig jon at a tesztekbol, hogy mi a helyzet eppen.

Ha rossz helyre irtam, moderaljatok kerlek. :R

(#15607) kolosanyi válasza tybsen (#15606) üzenetére


kolosanyi
veterán

Továbbra is +1. :K

(#15608) littlelion21


littlelion21
addikt

Azt meg tudná valaki mondani hogy a telenyomor-nál a HTC 8X/8S hogy retekbe került már a kifutó modellek közé?
Ilyen kis készletet rendeltek, vagy ekkora a Nokia lobbi?

[ Szerkesztve ]

(#15609) daniel909 válasza littlelion21 (#15608) üzenetére


daniel909
addikt

ezért.
durván Nokia uralom van, a HTC nem sok embert érdekel. ami teljesen logikus egyébként.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#15610) hyperspace válasza littlelion21 (#15608) üzenetére


hyperspace
őstag

megnéztem a telenort, meg a telekomot is, biztos ami biztos (a telenyomor miatt), és én nem láttam egyik készüléknél sem, hogy oda lenne írva.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#15611) András.


András.
tag

Kezdek kiábrándulni... :( A tegnap hard reseteltem a telefont a képernyő fakulása miatt, továbbra sem oldódott meg, de kiderült, hogy a Nokiás olvashatóság javítós valami a felelős érte.
Deeeee... ma reggel óta, ha a telefon vízszintesen fekszik valamin, pl. az ágyon, akkor nem érzékeli az érintések nagy részét... ha kézbe veszem rögtön megoldódik... :(((

(#15612) mbale válasza András. (#15611) üzenetére


mbale
tag

Szervíz?

Zag Zag

(#15613) András. válasza mbale (#15612) üzenetére


András.
tag

Igen, ebből az lesz.
Az érintéses dolog előtt szoftveres dologra gondoltam, de ezek szerint nem az...

(#15614) daniel909 válasza András. (#15611) üzenetére


daniel909
addikt

nah még a végén kiderül h egyik sem bug hanem fícsör ;]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#15615) littlelion21 válasza hyperspace (#15610) üzenetére


littlelion21
addikt

2. oldal teteje

#15609: az komoly...a 18%-os 'other' kategóriában a 1st gen. készülékek lennének?

[ Szerkesztve ]

(#15616) AMD Power válasza András. (#15611) üzenetére


AMD Power
titán

Ez sajnos benne van a pakliban bármelyik telefonnal. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15617) András. válasza AMD Power (#15616) üzenetére


András.
tag

Sajnos igen, de már vagy 3 éve, minden Nokiámmal ugyan ez van... :(

(#15619) kezman


kezman
őstag

Ma furcsa dolgot produkált a 710-em, vonatoztam, gondoltam van egy órám, zenét halgatok, ok, aztán úgy fél óránál, se kép se hang, na mondom, mi a szösz, kikapcsolt a lelkem de nem tudtam visszakapcsolni csak aksi ki , aksi be és utána, ezt mégegyszer eljátszotta, azóta megy rendesen, valaki járt már így? :F

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#15620) balcsida válasza kezman (#15619) üzenetére


balcsida
senior tag

Omnia 7-em játszott el hasonlót.

(#15621) MasterMark válasza kezman (#15619) üzenetére


MasterMark
titán

Ma nem rég nekem is ugyanez volt. Teljesen lemerültnek jelezte az aksit, kikapcsolt, majd visszakapcsoltam, 0% írt. Aztán helyrejött. :U

Switch Tax

(#15622) savoo


savoo
addikt

Ma rászántam magam, hogy átírom a gmailos címem a microsoft accountoban outlookosra, telefonon megtörtént a HR, viszont csak az emailokat tudja szinkronizálni ez a szerencsétlen, csak azt dobja fel, se a naptárat, se a kapcsolatokat, pedig az accountoban benne van minden, telefonszámok, naptárak stb. Mi a fenét bénázok el?

(#15623) mukibuci válasza savoo (#15622) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

sztem csak türelmetlen vagy, elvégre 48 órát írtak, hogy minden működni fog

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15624) savoo válasza mukibuci (#15623) üzenetére


savoo
addikt

Hm, én 1 órát láttam, de akkor valamit benéztem. :)

(#15625) mukibuci válasza savoo (#15624) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha átnevezi az e-mail címét, egyéb fiókadatai (például ismerősei, e-mailjei) nem módosulnak. (Az új címre való átállás azonban 48 óráig is eltarthat.)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15626) savoo válasza mukibuci (#15625) üzenetére


savoo
addikt

Aha, igen, közben megtaláltam én is. Köszi! :) Csak az volt furcsa, hogy egyáltalán nincs lehetőség sem a telefonban a live-os fióknál a kontaktok, naptárak szinkronizálására. Számomra úgy lenne logikus, hogy szürke és nem lehet kipipálni, de nálam most abszolút nem is látszanak, csak az email.

(#15627) mukibuci válasza savoo (#15626) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

majd kiderül :D én nem csináltam ilyet :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15628) Tomeeka28 válasza savoo (#15626) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Nincs ilyen lehetőség, de attól függetlenül szinkronizál. 2 hete csináltam én is ezt meg, kontaktok, naptárak, e-mailek jönnek mennek ahogy kell :C :C

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#15629) savoo válasza Tomeeka28 (#15628) üzenetére


savoo
addikt

És mennyit kellett várni? Ja amúgy hülyeségeket beszélek, mert a naptárakat szinkronizálta, viszont a kapcsolatokból csak a régi "msnes" címeket.

(#15630) Tomeeka28 válasza savoo (#15629) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Outlook-on beimportáltam a gmailes kontaktokat + a facebookot is, így az összes kontaktom benne van a hotmailbe is. Annyira jól működik, hogy a telón gmail nincs is beállítva már. (mondjuk a gmail fiókomat átirányítottam az outlookra). HR után rögtön működött is.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#15631) nicu71


nicu71
addikt

A Navigon Europe update-t jelez...kíváncsi vagyok,mit heggesztettek.
Vásárhelyet még mindig a két évvel ezelőtti állapotában mutatta,remélem már frissebb képet mutat...

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#15632) AMD Power válasza kezman (#15619) üzenetére


AMD Power
titán

Ilyen még nem volt. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15633) xperiasigi


xperiasigi
őstag

arra leszek kiváncsi hogy a nokia mikor jön ki fHD-s kijelzővel..(nem értem mi értelme ezeknek a giga pixelsűrűségeknek már de a piacnak ez kell..)

Iphone 6s

(#15634) mukibuci válasza xperiasigi (#15633) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

év végére elvileg már fogja támogatni a rendszer

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15635) xperiasigi válasza mukibuci (#15634) üzenetére


xperiasigi
őstag

hát kiváncsi leszek...

Iphone 6s

(#15636) mukibuci válasza xperiasigi (#15635) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link] - azt a HTC-t várom már régóta :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15637) greggggg válasza mukibuci (#15636) üzenetére


greggggg
aktív tag

milyen nokia formája van blueprinten.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#15638) btudos válasza mukibuci (#15636) üzenetére


btudos
Topikgazda

HTC-t? Biztos vagy Te abban? ;] Ha a HTC felfogható mennyiségű energiát fog belefektetni a WP-be, akkor én is maradok, de egyelőre nagyon a Nokia felé húzok, ha cserélem a 8X-et.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#15639) xperiasigi válasza mukibuci (#15636) üzenetére


xperiasigi
őstag

hát kiváncsi leszek...főleg hogy elkezdett jönni fel a WP tartaniuk kell az iramot :DDD
én HTC-t nem vennék szívem szerint (csak az az óra ami csak htc-re van az nagyon tetszik..)
mert úgy érzem már csak a nokiát érdekli a WP(amit értünk is miért :D)

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#15640) greggggg válasza xperiasigi (#15639) üzenetére


greggggg
aktív tag

kb majd olyan kiváltságos lesz mint a samsung az androidnál...

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#15641) xperiasigi válasza greggggg (#15640) üzenetére


xperiasigi
őstag

(#15642) savoo válasza Tomeeka28 (#15630) üzenetére


savoo
addikt

Én azt már rég megcsináltam, de most az istenért nem akarta behúzni magától a kontaktokat. Kínomban azt csináltom hogy a weben, a kapcsolatoknál, akikhez tartozott telefonszám is( tehát akiket akarta, hogy behúzzon) azokat a kedvencekhez adtam, majd amikor így nyomtam a telefonon egy szinkronizálást, akkor behúzta őket rendesen... Utána próbaképp kitöröltem a neten a kedvenceket, és a telefonon szinkronizálás utána is megmaradtak rendesen a nevek, ahogy kell. Nem értem igazából, hogy most ez mi volt, de végre működik. :U :C

(#15643) gzbotii


gzbotii
veterán

Valami hir, Taniara van 7.8?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15644) btudos válasza gzbotii (#15643) üzenetére


btudos
Topikgazda

Minden WP7-es készülékre van 7.8.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#15645) gzbotii válasza btudos (#15644) üzenetére


gzbotii
veterán

Ertem. Peddig hir volt, hogy nem mindegyik kapja majd meg...
Es a Tania meg eleg elfeledett model...

7.8 alatt a Me es PPL Hub is jelez rendesen ertesitesknek? Beepitett FB chat?
Hivatalos FB app-ban valami elorelepes november ota?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15646) btudos válasza gzbotii (#15645) üzenetére


btudos
Topikgazda

Hát amennyire 7.5 alatt, annyira jelez a Me és a People Hub is, toast notification tőlük továbbra sem jön. A Facebook chat elvileg valamivel jobb lett, legalábbis lényegesen kevesebb a panasz rá. FB App továbbra sem javult.

Ha valamiben tévednék, remélem egy 7.8 tulaj kijavít :B

Valóban volt hír, hogy bizonyos készülékek nem kapják meg a 7.8-at (pl. Optimus 7, vagy a DVP), de a Microsoft válogatás nélkül minden modellre kiküldte a frissítést, szóval elvileg a Tania is megkapta. (Ha máshogy nem, seveneighterrel tuti felmegy.)

szerk.: Olvastam az OFF-ban hogy nem javítják (ne mondd hogy nem szóltunk, hogy gáz lesz a cucc :P ), volt egy lelkes srác akinek Tania-ja volt, de aztán Ő eltűnt valamikor a tél folyamán. Ha elég a 4 GB belső memória, akkor nem rosszabb választás mint bármelyik másik non-Lumia WP.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#15647) gzbotii válasza btudos (#15646) üzenetére


gzbotii
veterán

Szervizben a telefonomat nem javitjak es most mast adnak helyette. Adott egy ZTE Grand X In es kevesebb mint fel aron Tania is. Anyagilag jelenleg nem allok tul jol, gondolkozom, hogy bevallaljam e a Taniat...

Valakinek volt itt Tania?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15648) tybsen válasza gzbotii (#15647) üzenetére


tybsen
addikt

Murphistic-nek van vagy volt Tania-ja, ez volt az utolso hsz-a, azota nem lattam en sem. Amugy nem rossz telefon, ahogy tudom - ahogy btudos is mondta, olyan mint a tobbi wp-s ami nem nokia es 4GB memoriaja van. Murphistic-nel nem jott elo egyebkent az "egyeb mappa"-problema.

[ Szerkesztve ]

(#15649) AMD Power válasza btudos (#15638) üzenetére


AMD Power
titán

Pont tegnap beszélgettük ezt egy vásárlóval. Jelenleg WP fronton minden tekintettben a Nokia a legjobb választás jelenleg.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15650) greggggg válasza AMD Power (#15649) üzenetére


greggggg
aktív tag

a nokia amugy nagy nyereséget produkál a wp-s eladásokkal? más oprendszert nem is árulnmak már nem? tehát s40-s60 nincs már?

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.