Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15901) negyven2 válasza Mister_X (#15900) üzenetére


negyven2
veterán

Igaz, már válaszoltam neked az Xbox off topicban de a lényeg, hogy ez a fejlesztőkön múlik, hogy mennyire akaródzik nekik optimalizálni a programokat. Asphalt 7-et is megcsinálták 512-re, lehet, hogy majd ezeket is.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#15902) Psychonaut válasza Mister_X (#15900) üzenetére


Psychonaut
addikt

Aztán a fejlesztők sem írhatnak mindent csúcskategóriás mobilokra.Snapdragon S4 és Adreno 305 kulcsszavak láttán én nem hinném, hogy ez egy gyenge telefon.
Nem, de pont amiket említettél, eléggé hardverigényes játékok - és láthatod, nem is az általad említett komponensekkel volt a gond, hanem a RAM méretével. Ez pedig már optimalizálás kérdése. :)

(#15903) Tomeeka28 válasza negyedes (#15898) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Megvan mi volt a bibi, ki kellett rakni zárolási képernyőre a skype-ot és így jelez mindíg, annélkül offos...
Köszi a segítséget.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#15904) regener


regener
veterán

Hogy én mindig találok valami bugot...
Az IE előzményeit nem tudom törölni, sehogyan, hiába nyomom neki a kukát majd az igent, ugyanúgy ottvanminden előzmény, kivéve a facebookosak mivel azt valamiért nem menti a telefon.
Már kikapcsoltam az IE-ben az előzmények tárolását is, de eredménytelen.
Akkorsem tudom üríteni az előzményeket, pedig csak nagyrészt ph-s, hardveraprós és pár egyszerűbb oldalt szoktam nézni.
Továbbá tegnap az első alkalommal magától újtaindult a teló.

Ötletek? :D

Lehet csinálok egy hr-t, de a jelenlegi netsebességemmel nem tudnék semmit sem leszedni store-ból.

(#15905) mukibuci válasza regener (#15904) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem vigaszként, de most kipróbáltam és egyből törölt mindent :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15906) regener válasza mukibuci (#15905) üzenetére


regener
veterán

Régen nekemis engedte, csak heti 1x szoktam űríteni de most nem tudtam.

Osztálytársam (AMD Power ex-) L610-én is kipróbáltuk ma és neki is kiürítette.

Sőt XBOX Live sokszor nem enged szinkronizálni, meg fb sem. A chatet megsem említem újból, mint a múltkor is írtam sosem jó. (nem lát senkit fent, de ez most nem lényeg mert eddigis kaki volt)

Szerk. 2:
Most megint próbálgatom és végre sikerült törölni :D :D

[ Szerkesztve ]

(#15907) mukibuci válasza regener (#15906) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én 2 év alatt most nyomtam meg először ezt az ürítést :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15908) Mister_X válasza negyven2 (#15901) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát remélem is, hogy megcsinálják, mert így magukat vonják meg a pénztől... Amúgy az én telefonom hardverileg melyik WP8-asokkal egyezik (SoC)?

Más: IE nem menti el a bejelentkezési adataimat (PH!) és elég kényelmetlen mindig bepötyögni. Rábírhatom erre valahogy?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15909) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Microsoft Is Focused On Getting 200 Million Phones A Year - hát nem tudom milyen fókusztávolságot használnak :D

Mister_X: bejelentkezéskor rakd oda a 3 pipát és akkor bejelentkezve hagy

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15914) xperiasigi


xperiasigi
őstag

na már a sufnikba megjött..egész tűrhető ár érte..[link]

Iphone 6s

(#15915) daniel909 válasza xperiasigi (#15914) üzenetére


daniel909
addikt

sok

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#15916) Rage47 válasza xperiasigi (#15914) üzenetére


Rage47
veterán

ram miatt felejtős nekem.

(#15917) xperiasigi válasza daniel909 (#15915) üzenetére


xperiasigi
őstag

hát az tény h igy is sok érte de azért jobb mint amire sokan számitottak 90-95 ezerre..
szolgáltatoknál 80körül elhozható lesz kártyásan sztem szóval..

Iphone 6s

(#15918) saiyajin válasza xperiasigi (#15914) üzenetére


saiyajin
senior tag

Frankó, akkor gondolom legkesobb jovo heten lesz rola teszt. :)

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#15919) xperiasigi válasza saiyajin (#15918) üzenetére


xperiasigi
őstag

jaja..én is ebben reménykedem..

Iphone 6s

(#15920) negyven2 válasza Mister_X (#15908) üzenetére


negyven2
veterán

Vagy ha mobil felületről jelentkeztél be ( m.mobilarena.hu), akkor ott automatikusan be leszel jelentkezve.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#15921) Mister_X válasza negyven2 (#15920) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ofkórz Gamepod. De én nem szeretem a mobil verziót, a kis Xperia X8-amon is desktop nézetet használtam.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15922) daniel909 válasza Mister_X (#15921) üzenetére


daniel909
addikt

semmi

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#15923) Mister_X válasza daniel909 (#15922) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nemmondod, azért jött meg az eszem és vettem Lumia 620-at :D

OTG-n keresztül lehet WP8-as telefonokhoz billentyűzetet kötni? Akkor meg is lenne az ideiglenes PC-m.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15924) pzstm válasza Mister_X (#15923) üzenetére


pzstm
titán

nem.

Legjobb tudásom szerint OTG nem támogatott.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15925) Mister_X válasza pzstm (#15924) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kár.

Amúgy milyen játékokat ajánlotok, amik jól néznek ki és jók is? Mirror's Edge-el szemezgetek, PC-n imádtam és a demó alapján ez sem rossz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15927) pzstm válasza Mister_X (#15925) üzenetére


pzstm
titán

nekem iStunt is tetszik/tetszett :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15928) Mister_X válasza dejaris (#15926) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kösz! :R Párat szedek is le. Milyen intelligens a rendszer, ezekre a linkelre a Marletplacere visz, bezzeg droid ilyet nekem nem tudott.

Az Xbox és Xbox Live feliratos játékok miben különböznek a többitől?

@pzstm: ilyen pöpec link luxus? :DDD Ejj, most kereshetem ki :N

Más: a WP8 teljesen kompatibilis a 7-es appjaival, játékaival?

@mukibuci: Kösz, jó tudni. Akkor majd veszek nyáron egy Xboxot és egy Win 8-at, hogy teljes legyen a kör.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15929) mukibuci válasza Mister_X (#15928) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

xbox achievmenteket kapsz, ha játszol velük

pzstm: nekem az annyira nem adja. viszont a tiki towers és a bejeweled leköt már egy ideje

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15930) dejaris válasza Mister_X (#15928) üzenetére


dejaris
addikt

Nagyjabol igen, de van egy marginalis halmaz ami nem komatibilis.

(#15931) pushalias válasza Mister_X (#15928) üzenetére


pushalias
addikt

W8-nál vigyázz, hogy érintőképernyős bármit vegyél, mert azzal az igazi. Anélkül van, akinek szenvedés, azzal meg kúúúúúúúúúúúúl. Aka trúság.

Honor 9 / HP 8470P

(#15932) Mister_X válasza pushalias (#15931) üzenetére


Mister_X
nagyúr

:F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15933) daniel909 válasza Mister_X (#15928) üzenetére


daniel909
addikt

igen

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#15934) razzorr válasza xperiasigi (#15917) üzenetére


razzorr
őstag

85ért nem rossz. Csak az a fránya drive+
Mondjuk emiatt nem fogok 620at venni. Az 512 ram nálam lényegtelen, játszani nem szoktam, de a kamera és az elegáns kivitel fontosabb.
Reméljük jön a vodához,bár én úgy tudom hogy igen.

(#15935) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Létezik, hogy nálam csúnyább az Asphalt 7, mint a képeken? :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15936) greggggg válasza razzorr (#15934) üzenetére


greggggg
aktív tag

vodához mind2 jön.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#15937) AMD Power válasza xperiasigi (#15914) üzenetére


AMD Power
titán

Ennyiért sok.... majd ha szolgáltató is beveszik a szortimentjükbe akkor lesz jó.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15938) kávésbögre válasza Mister_X (#15923) üzenetére


kávésbögre
csendes tag

Amikor én azt írtam, hogy a droid azt tud OTG-n bármilyen perifériát fogadni, a gamepadtól elkezdve az egéren át a pendrive-ig, akkor én voltam a nevetség tárgya. Akkor most mégis van rá szükség WP-n?

Mondjuk lényegesen könnyebb így netezni (mindenféle driver nélkül felismeri a telefon a billentyűzetet, egeret):

http://www.youtube.com/watch?v=1EVC7cP86Nk

Vagy így játszani:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-FDQ0Qiy3uU#t=364s

(#15939) Tyren


Tyren
aktív tag

Sziasztok!

Nagyon szemezek egy Lumia 720-assal. A rendszer nagyon tetszik, nagyon jó, hogy folyamatos, de van egy súlyos kételyem: A WP8 mennyire működik együtt gmail-lel és google calendarral?
A saját cuccaimat még át tudnám vinni outlook.com-ra (bár azt sem szívesen), de munkahelyen google-höz vagyok kötve és jó lenne, ha azt is hozzá tudnám lőni.
Hallottam olyat, hogy a google calendarba betett meeting 5 óra múlva jelent meg a telefonon... Van valakinek hasonló tapasztalata, vagy ez egyedi eset lehetett?

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#15940) negyedes válasza Mister_X (#15923) üzenetére


negyedes
addikt

jesszus, egyeseknek milyen fetisei vannak. :Y

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#15941) Mister_X válasza negyedes (#15940) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát na. Ha már van Office, miért ne használhatnám "normálisan"? Ez legyen akkor az én perverzióm, hogy (továbbra is, amúgy) telefonon írom meg a cikkeimet :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15942) kávésbögre válasza negyedes (#15940) üzenetére


kávésbögre
csendes tag

Szerintem a dolog sokkal egyszerűbb ennél. Ti írtátok, hogy ne mindig a saját helyzetünkbe gondoljuk bele magunkat. Hanem vegyük tudomásul, hogy nem mindenkinek van PC-je meg egyéb felszerelése. Viszont egy ezer forintos billentyűzetet azt tud venni valaki meg egy 600 forintos egeret és azt rádugva egy telefonra, teljes értékű PC-je lehet. Nem biztos, hogy az a helyzet, hogy valaki borzasztóan unatkozik és megpróbál minél többet kihozni a telefonjából.

[ Szerkesztve ]

(#15943) savoo válasza kávésbögre (#15942) üzenetére


savoo
addikt

"teljes értékű PC-je lehet"

Hogy mi? :D

(#15944) marcusa válasza savoo (#15943) üzenetére


marcusa
addikt

Ne válaszolgass neki, ne szítsd a tüzet, majd jön crey és takarít... De aztán 1-2 nap és jön egy újabb petroleumlam klón úgyis... :DDD

[ Szerkesztve ]

:-)

(#15945) crey válasza marcusa (#15944) üzenetére


crey
MODERÁTOR

reggel 08:37:31 - már ekkor láttam hogy kicsoda kávésbögre (mukibuci tanúsíthatja). Úgy voltam vele, hogy hátha meg lesz csendesen, és nem akar megint téríteni. Nem, ez úgy tűnik nem fog sikerülni.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#15946) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Silverlight 8-ra még most sem, sehogy?

(#15947) polonic válasza ng0ofy (#15946) üzenetére


polonic
félisten

Fuss neki mégegyszer.

(#15948) Karma válasza polonic (#15947) üzenetére


Karma
félisten

Én értettem, azt hiszem.

Nem, a WP8 böngészőben nincs Silverlight, és valószínűleg soha nem is lesz.

“All nothings are not equal.”

(#15949) crey válasza Karma (#15948) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Tudtommal a SilverLightot az MS ki is fogja nyírni záros határidőn belül (ha nem igaz, kövezzetek - tailor féle nem ér! :P )

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#15950) ng0ofy válasza polonic (#15947) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Neki fogok, két hónap múlva ismét, hátha addigra eltuntetik teljesen vagy támogatják wp8 ie10 böngészőjében.
Most pedig ismét lemaradtam ph!tvrol...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.