Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) btudos válasza Napfénysüti (#11700) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nekemis :D ;]

Igazabol nem is maga a teny zavar, hogy elhagyott minket egy Nokiaert, csak a miertjet nem ertem teljesen. Persze a Nokia cuccok ott vannak, de az onmagaban nem er annyit amennyit rakoltott a projectre. A WP8 hulyesegei viszont ugyanugy megvannak abban is, es az alkalmazasok se jonnek gyorsabban (azert jatekokbol WP8-nal ritka a Nokia-only cucc)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#11702) Pttypang válasza Oppenheimer (#11697) üzenetére


Pttypang
veterán

Hajadra kenheted a multimédiás mennyországot, mikor droidos :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#11703) Napfénysüti válasza btudos (#11701) üzenetére

Mindenkinek saját dolga mire veri el a pénzét. :K
8X-ről én se látom amúgy értelmét 920-ra váltani de ha neki bejött akkor hajrá. Viszont kíváncsi lennék mennyi különbség van felhasználói szemszögből a két készülék között.

Més que un club!

(#11704) Oppenheimer válasza Pttypang (#11702) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mért? Mert vinné az .mkv-t felirattal? :D ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#11705) Pttypang válasza Oppenheimer (#11704) üzenetére


Pttypang
veterán

Aztán 5 colra kell az mkv, meg a fullhádé is gondolom.. :U
Felesleges tepsi lesz az is, a 4,3-as 920 még vmennyire kezelhető kategória egy nagyobb tenyerű ember számára.. de már az is majdnem sok :DDD

Everybody lies.

(#11706) marcusa válasza Napfénysüti (#11703) üzenetére


marcusa
addikt

Én pl a Nokia ingyen navija miatt döntöttem a 820 mellett, és nem bántam meg, nagyon jól összerakott kütyü, és program :)

(#11705) Crytec210 : a 920 az 4,5", a 820 4,3" :K

[ Szerkesztve ]

:-)

(#11707) legiaap válasza btudos (#11701) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt komolyan mondod, hogy nem tudod miért hagytam ott a 8X-et?
Mert szart fogtam ki. Egy frissítésem volt, fw-t nem kaptam. Napi 3-4-szer újraindulgatott.
Elegem lett belőle.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#11708) Napfénysüti válasza legiaap (#11707) üzenetére

Ez elég rosszul hangzik. :(
A te darabod lehetett hibás vagy ez jellemző több készülékre is?

Més que un club!

(#11709) btudos válasza legiaap (#11707) üzenetére


btudos
Topikgazda

Es ahelyett hogy elvitted volna szervizbe, inkabb eladtad. Nekem csak ez nem logikus, de egyebkent varjuk a valtasrol szolo tapasztalataidat :)

En elso nap megkaptam a Portico-t es a fw. update-et is, azota nem volt ujraindulas egy darab se. Igaz en kapok ertesiteseket is, szoval lehet az enyem a hibas ;] crey, ez szep lett :DDD

Kb. 8-9 eve elo US account amit a mai napig hasznalok, semmi turpissag nincs benne :)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#11710) crey válasza Napfénysüti (#11708) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Valószínű az övé, mert btudos-nak ilyen speckó accountja meg telefonja van, neki még a facebook notificationök is időben jönnek, és szinte semmivel nem szívott még. :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#11711) catroot válasza legiaap (#11707) üzenetére


catroot
veterán

"Napi 3-4-szer újraindulgatott."

Na majd most! ;] :P

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#11712) Pttypang válasza marcusa (#11706) üzenetére


Pttypang
veterán

Hmm, én úgy emlékeztem, hogy a 920 4,3 a 820 meg 4,0
Viszont még így se 5" ^^

(#11710) crey
Megkínozzuk az acc adataiért, aztán mindenki azt fogja használni? :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#11713) legiaap válasza btudos (#11709) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ismerve a szervizesek hozzáállását, tele karccal és ugyanolyan szar szofttal kaptam volna vissza.
A szervizesek melója az esetek többségében egy nagy humbuk.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#11714) btudos válasza legiaap (#11707) üzenetére


btudos
Topikgazda

Egyebkent a Lumia meg random fagyasokat produkal relative sok embernel, szoval nem tudom azzal mennyivel leszel boldogabb :(

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#11715) saiyajin válasza Воланд (#11678) üzenetére


saiyajin
senior tag

Es ez hogy erheto el? Mert pl. ennek a hozzaszolasnak az irasakor is itt van ez a fekete sav nekem, de a javaslatok ki vannak kapcsolva.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#11716) Pttypang válasza legiaap (#11713) üzenetére


Pttypang
veterán

Pedig a jabilosok olyan lelkiismeretes dolgozók.. :U
Én is leginkább azért vigyázok a telómra, hogy ne kelljen szervizbe leadni.. túl sok "csodás" történetet olvastam már a fórumon róla..

Everybody lies.

(#11717) Воланд válasza saiyajin (#11715) üzenetére


Воланд
titán

jo kerdes. nekem a typing settings-nel minden pipa ki van szedve es nincs fekete sav a billentyuzet felett.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11718) Mr X válasza Воланд (#11717) üzenetére


Mr X
veterán

Szintén, billentyűzet beállításoknál javaslat mellől pipa kivéve, nincs fekete sáv. Omnia 7, XDA-s WP 7.8, ha ez számít.

(#11719) Oppenheimer válasza Pttypang (#11705) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nekem már nem telefonálásra kell egy telefon. Ezért is érzem magam kényelmetlenül a kis 4,3 inches kijelzőn.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#11720) Pttypang válasza Oppenheimer (#11719) üzenetére


Pttypang
veterán

& ezért néznek rád hülyén, mikor az 5 colos csodát a fejedhez tartod :DDD

Everybody lies.

(#11721) legiaap válasza btudos (#11714) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ejj de,megy az oltás itt is.
BB topikban azért oltottak, mert megmondtam a véleményem, a fényképezős topikban azért mert kiálltam a 920 kamerájáért itt meg mert váltottam.
Tele van ez a fórum jóindulatú emberekkel.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#11722) pzstm válasza legiaap (#11721) üzenetére


pzstm
titán

engem az érdekelne akár privátban is, hogy miért nem BB? :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11723) btudos válasza legiaap (#11721) üzenetére


btudos
Topikgazda

Latom nem vagy ma jo kedvedben, nem oltogatni akarlak, tudod hogy ez nem az a kozosseg, csak erdekel a miertje, illetve a tapasztalataid, mert szamomra egyaltalan nem logikus a valtas, meg ha el is ismerem hogy egyes dolgokban a Lumia jobb. Ennyirol van szo. Jol tudom hogy BB-t az alkalmazasok hianya miatt zartad ki?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#11724) daniel909 válasza Napfénysüti (#11703) üzenetére


daniel909
addikt

pedig van értelme. jobb kamera, képstabi, nokia cuccok, 32gb memória, nokia-törődés (frissítések pl a kamerához). úgyhogy simán megéri 8xről váltani szerintem.
#11721: tehát szerintem bölcs döntés volt. én is csak azért nem vártam meg a 620-at, mert nem tetszik külsőre.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#11725) Pttypang válasza btudos (#11723) üzenetére


Pttypang
veterán

A bb még kiforratlan, az alkalmazások hiányát szerintem kissé fura látni, miközben 70+ ezer alkalmazás van rá, ofc senkit se érdekel, hogy abból mennyi használható :)

Everybody lies.

(#11726) crey válasza btudos (#11723) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Alkalmazás ellátottságban rosszabb a BB jelenleg mint a WP... Függetlenül a marketing bullshittol

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#11727) Pttypang válasza crey (#11726) üzenetére


Pttypang
veterán

De van rá instagram, habár nem tudom mi értelme, de egyesek a fél kezüket adják érte, illetve ez számukra erős tényező, mmint a megléte a vásárolni kívánt telefon os-ére :P

Everybody lies.

(#11728) saiyajin válasza Воланд (#11717) üzenetére


saiyajin
senior tag

Áttettem a nyelvet angolra és bekapcsoltam az ajánlást, majd vissza mindent és most jó! Kész felüdülés így! :)

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#11729) btudos válasza Pttypang (#11727) üzenetére


btudos
Topikgazda

Aki Instagram miatt vesz telefont annak nem alternatíva a BB szvsz. :N

Amúgy 8X akku adatok, síelés alatt: -10 fokban kabátzsebben(ott se volt sokkal melegebb, legalábbis a kezem nem érezte jobban magát mikor próbáltam kicsit felmelegíteni :P ), folyamatos zenelejátszással (fél fülemben szól a zene menet közben, megnyugtat és szórakoztat a liften :) ), data, wifi off üzemmódban 7,5-8 óra alatt (kb. 9-17 h) nagyjából 30 %-ot merült, ami szerintem elég jó teljesítmény, főleg a hőmérsékletadatok ismeretében. :) (direkt nem a saját topikjába írom, ott mindenkinek van saját tapasztalata erről)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#11730) pushalias válasza Pttypang (#11727) üzenetére


pushalias
addikt

Az Instagram királyság annak fényében, hogy amit én láttam tesztfotó, az alapján a BB Z10 kamerája egy nagy, bűzölgő kupac. És akkor még dicsértem.

(#11729) btudos Pontosan. Azzal a kamerával amit lő, azt nem érdemes megosztani.

(#11731) bogyo112 Egészen komoly emberek is Instagram-függők. Valamék igen veretes üzleti magazinban volt L920 teszt, aminek az volt a konklúziója, hogy elölről-hátulról kenterbe oboáztatja a Szifont, de nincs hozzá Instagram, ezért marad a Szifon.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#11731) Bogyó bá' válasza btudos (#11729) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

OFF: aki Instagram miatt vesz bármilyen telefont, az Tajgetosz-pozitív. Szvsz,

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#11732) Alexios válasza Bogyó bá' (#11731) üzenetére


Alexios
veterán

mondjuk az instagram meglétének lehet egy olyan üzenete, hogy még csak most jelenik meg a platform, de már van rá az egyik legnépszerübb app, míg a wp már mióta piacon van, és a konkurens platformok népszerü programjai elég nehézkesen érkeznek ide.

(#11733) btudos válasza Alexios (#11732) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ezt amúgy tényleg nem értem. Van egy Microsoft, ami a világ egyik (ha nem a) legnagyobb szoftvercége, és képtelen motiválni a legnépszerűbb alkalmazások fejlesztőit, hogy meglegyen az adott app WP-re is, miközben a tavaly már-már temetett BB képes erre, érdekes :U Biztos vagyok benne hogy kétszer ennyi WP-s telefon lenne a userek kezében, ha a fontos alkalmazások (Viber, Instagram, játékok (pl. Temple Run)) meglennének itt is.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#11734) Pttypang válasza Bogyó bá' (#11731) üzenetére


Pttypang
veterán

Rengetegen vannak ezzel így, ahogyan a kisállatnevelgetős mou, meg ide sorolnám még a saját véleményem szerint pár számomra useless appot, de inkább nem, még a végén megint megköveznének :)

(#11733) btudos
Aki az os-hez köthető appok miatt vásárol telefont, az tajgetosz pozitív a szememben. :U
Ofc kivételek vannak, melyek erősítik ezt a szabályt számomra.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#11735) Alexios válasza Pttypang (#11734) üzenetére


Alexios
veterán

hát pedig az okostelefonokon az alkalmazások a legfontosabbak kb., ezért is okostelefonok.
és akkor az értesítéseket még fel sem hoztam. de nem úgy néz ki, hogy ez különösebben érdekelné a microsoftot, nekem ebböl kezd leginkább elegem lenni.

[ Szerkesztve ]

(#11736) AMD Power


AMD Power
titán

Ez a 920... brutál jó. Próbáltam NFC összehozni egy S3 volt ami nem ment. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11737) saiyajin válasza btudos (#11733) üzenetére


saiyajin
senior tag

Ezzel egyetértek én is! Remélem legalább elgondolkodik az MS látva a blackberry miképp csinálja.

#11738) Crytec210
Az biztos. Viszont tényleg nem értem az állandó töketlenkedésüket.

[ Szerkesztve ]

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#11738) Pttypang válasza saiyajin (#11737) üzenetére


Pttypang
veterán

Viszont ha az MS kivárásra játszik, a BB pedig belebukik a stratégiájába, akkor az MS csak bólogatni fog, de tenni semmit.. :U

Everybody lies.

(#11739) Alexios válasza Pttypang (#11738) üzenetére


Alexios
veterán

najó, de mire vár? több mint 2 éve piacon van a wp, nem úgy néz ki hogy a csodavárás annyira bejönne

(#11740) Pttypang válasza Alexios (#11739) üzenetére


Pttypang
veterán

Pedig láthatod, a 920-ast megjelenéskor kb körbehordták, mint az olimpiai lángot.. :)

Everybody lies.

(#11741) Napfénysüti válasza daniel909 (#11724) üzenetére

Kamera az számomra lényegtelen felőlem majdnem csak ki is hagyhatnák. :D
Viszont a tárhely meg a frissítés nem rossz. Csak a 4,5 col már necces számomra méretben. :B

Més que un club!

(#11742) btudos válasza Pttypang (#11738) üzenetére


btudos
Topikgazda

A trendek azt mutatják, hogy a épkézláb mobil operációs rendszer nélkül nem lehet megmaradni, így hiába játszik kivárásra az MS, és hiába van valamilyen szinten monopolhelyzetben az asztali illetve vállalati operációs rendszerek piacán, nem teheti meg azt, hogy ne hasítson ki számokban kifejezhető méretű szeletet a mobil eszközök piacából, ami egyre csak bővül. Így bármi is lesz a BB sorsa, előbb-utóbb muszáj lesz lépnie valamit a Microsoftnak.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#11743) Alexios válasza Pttypang (#11740) üzenetére


Alexios
veterán

nyílván, ez a nokia érdeke, de a microsoft részéröl sok mozgolódás nem volt.

#11744 Crytec210: De pont ezaz, a 7.8-nál is csak töketlenkedtek, ment a ködösítés az utolsó utáni pillanatig, meg az ijesztgetés hogy a hd7, optimus7, stb nem fog frissítést kapni. Úgy ahogy van ki kéne rúgni még a takarítónöt is a wp kommunikációs osztályáról.

[ Szerkesztve ]

(#11744) Pttypang válasza btudos (#11742) üzenetére


Pttypang
veterán

Én se igazán értem, hogy egyszer jófejek és értelmesek, mert ugye minden telóra kidobtak 7.8-at, aztán meg ostobán kidobják az egészet az ablakon, a hiányos appokkal, meg a zászlóshajó hibáival..
(#11743) adam014
Tényleg :B
Számomra kissé beszűkült a wp világ, csak nokia jut eszembe hirtelen, esetleg a htc még, ha wp8 kerül szóba, így kissé egybefüggő lett már nekem.. :P
Szóval az MS nem törődik vele, a nokia meg húzza az egész os-t.. :F

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#11745) Alexios válasza Pttypang (#11744) üzenetére


Alexios
veterán

A nokia készüléket gyárt inkább, max eladásokban húzza az egészet.
A legnagyobb fájdalmam nekem a microsoft felé, hogy egyszerüen semmit sem kommunikálnak, már rég túlzásba estek a titkolózás terén, legalább szivárogtatnának valamit de nem. Azt se várom el, hogy a microsoft csapata programozza le a többi platformon elérhetö appokat, de tessék motiválni a fejlesztöket valamivel, nehogymár a nokia fizessen a viber-nek, ott a microsoft, tegye meg ö ezt, mert leginkább az ö érdeke lenne az hogy menjen a wp szekere. De nem. Vagy tartson fejlesztöi versenyeket, akármi, lássam azt, hogy foglalkozik a rendszerrel, mert most megjelent a wp8 és azóta konkréten teljes csönd van microsoft részröl.

(#11746) dejaris


dejaris
addikt

Mit nekunk instagram, a skypeot nem sikerult meg rendesen kiadni. Pedig az 100-szorosan hazon belul van az instahoz kepest.

(#11747) HuMarc válasza dejaris (#11746) üzenetére


HuMarc
addikt

Mert mi a baj a Skype-al? Nem kötekedésből kérdezem, hanem mert nem tudom.

(#11748) Pttypang válasza Alexios (#11745) üzenetére


Pttypang
veterán

Azért a marketingben jobban odateszi magát, mint az MS, nem csak a telefonok, hanem velük együtt az OS-el kapcsolatban is..

(#11747) HuMarc
Tudtommal az a nagy helyzet, hogy nincs normális kliens wp8-ra :DDD

Everybody lies.

(#11749) mbale válasza Alexios (#11745) üzenetére


mbale
tag

+sok.
Amit jelenleg az MS csinál, (vagy épp nem) az borzalmas és minimum a fél bagázs kirúgásával járna egy fiatalabb, vesztenivalóval rendelkező cégnél. Túl lomhák, túl öregek, és nem tudják/akarják ezt a játékot játszani. És lehet srácok mondani, hogy fujj instagram, így meg úgy szánalmas, de a helyzet az, hogy jelenleg 30+ millió felhasználóval rendelkezik és ennek a fajsúlyát még a most induló BB is felismerte.

A probléma nem közvetetten az instagrammal van, hanem ahogy adam014 is írta, az üzenetével.

@dejari: Nos igen, skype. A konkurens platformokra hamarabb készítették el, mint a sajátjukra, és ha ez még nem lenne elegendően szánalmas, a wp7-re még ennyire sincs. Ekkora flaskót...

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#11750) dejaris válasza HuMarc (#11747) üzenetére


dejaris
addikt

Ahoz kepest, hogy mekora hacacare volt meg osszel, h ilyen api olyan tapi, igy bele integralodik a beszelgetesbe, ugy olyan lesz mint az sms vagy hivas. Na ebbol lett egy nagy semmi. A legszebb, hogy jelzi a hivast, de meg egyszer nem tudtam felvenni mert mikor felveszem, akkor elkezd betolteni az app, ami kapasbol egy flashbang estenkent, mert feldnyomja egy pillanatra max fenyerore azt a babakek hatteret, na mire ezt lejaszodjuk, akkor latom, h percekkel ezelott hivtak, es akkorpersze hivhqtom vissza. De legalabb nem kerul penzbe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.