Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-17 11:05:23

LOGOUT.hu

VoIP

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29751) stefi68 válasza Siriusb (#29749) üzenetére


stefi68
addikt

Köszi, hogy kipróbáltad, de biztos állítja a hangerőt?
Mert a hangerő csúszka valóban mozog ide-oda, de a hangerő nem változik (nálam).
Ugyanez a többi programmal is....

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#29752) stefi68


stefi68
addikt

Igaz, én a bétával próbáltam. Lehet különbség ebben a béta, lite és pro verzók közt?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#29753) KTU válasza stefi68 (#29751) üzenetére


KTU
addikt

Igen.
Általában média hangerőt kellene állítani a VoIP hívások alatt, ami általában nem ugyanaz a hangerő gomb nyomkodásával.
pl.: MIUI 10 alatt a hangerő alatt a 3 pöttyre katt, és akkor állítható.
Vagy 3d party app linkból. Képek hátterében ez az alkalmazás látható.
De így is, úgy is macerás, és lehet nincs is hatással a VoIP hívások hangerejére.

Ezért jobb VoIP kliensből intézni, mint pl. Groundwire,
És mellette van mikrofon hangerő állítási lehetőség is.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29754) stefi68 válasza KTU (#29753) üzenetére


stefi68
addikt

Mint írtam korábban, én próbáltam az összes hangerőt (média, rendszer, telefon), de egyik sem volt tényleges hatással. A Groundwire módszert pedig már kipróbáltuk és működik.
Ez már így használható...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#29755) KTU válasza stefi68 (#29754) üzenetére


KTU
addikt

Nem is neked akartam írni, csak így sikerült :U
hanem Siriusb-nek.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29756) Siriusb válasza KTU (#29755) üzenetére


Siriusb
veterán

Nálam simán szabályozta a voip hívás hangerejét a fizikai gomb (Redmi Note 3 + Havoc 8.1).
Azzal egyetértek, hogy az a legjobb, ha a kliensben tudod állítani, akkor nem kavarsz be más applikációnak.

(#29757) gyula38 válasza zagloba (#29748) üzenetére


gyula38
tag

Ki kell ábrándítsalak, az általad használt Rebtel local call módozat számlázásra kerül, most próbáltam az imént. Ha van ingyenes vezetékes szám hívási lehetőséged a tényleges szolgáltatód által, akkor valóban nem számítja fel a hívás díját, egyébként pörög a számláló... :)

[ Szerkesztve ]

(#29758) zagloba válasza gyula38 (#29757) üzenetére


zagloba
aktív tag

Lassan írom ,h mindenki megértse!😊 5 fontos 30 napos előfizetésem van! Ezért korlátlan hívásom van! Tehát nem fizetek se a mobil sem a vezetékes hívásért!😊 De az is lehet ,h engem szeret a program!😊 2 hónapja használom és amit elsőnek feltöltöttem pénzt, még most is rajta van ! Nem von róla semmi plusz díjat! Az 5 fontos havidíjat bekapcsoltad? Mert ha nem fizetted be, persze,h számol a vezetékes hívásért!😊

(#29759) Zeki válasza zagloba (#29758) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem a rebtel számol, hanem a mobilszolgáltatód, mert a vezetékes központi szám hívás rajta megy át.

(#29760) KTU válasza zagloba (#29758) üzenetére


KTU
addikt

"Rebtel-re váltottam...[link].."

"A vezetékesen keresztül hívok mindenkit! Nincs plusz költsége! 2 csengés a vezetékes hívás! A harmadik csengés már az ügyfélnél cseng!....[link]......"

Erre reagáltak a többiek.
Ami így megfogalmazva magában félinformáció, félrevezető.

Miért reagáltak, mert valaki csak olvassa, visszakeres, megtalálja, regisztrál a Rebtel-re és szembesül a valósággal, hogy a GSM szolgáltatója kiszámlázza a "behívásos kapcsolatot" ami valójában Local access, ami a Dellmont klónoknál is van, Stanlee fórumtárs itt nagyon jól leírta hogyan működik, (CallBack hívás leírásával kezdődik az írás, ami szintén jól ki van fejtve)

Igen írtad utána "5 fontért korlátlan előfizetésem van"
GSM hívásokra, így egyértelmű.
Ezt elsőre beleírod nem indul flame.
:)

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29761) zagloba válasza Zeki (#29759) üzenetére


zagloba
aktív tag

Ja értem mire gondolsz!😂 Azt viszont nem néztem!😊

(#29762) instantwater válasza zagloba (#29761) üzenetére


instantwater
addikt

Melyik szolgáltatóval hívod ingyen a rebtel local access számát?

(#29763) Zeki


Zeki
nagyúr

Dellmontéknál az access number melyik szolgáltatóé?
0618088232
Ha Telekom lenne, az előny lenne. :)

(#29764) asdf_ válasza Zeki (#29763) üzenetére


asdf_
veterán

Telefonszám:+36 1 808 8232
Hordozási állapot: Szolgáltatók között nem hordozott
Eredeti szolgáltató: Voxbone S.A.
Szám típusa: földrajzi (vezetékes) szám

[ Szerkesztve ]

(#29765) Zeki válasza asdf_ (#29764) üzenetére


Zeki
nagyúr

Na bakker, ilyenről nem is hallottam, hogy van szám, ami nem a telekom/upc/invitel/akármi vezetékes szolgáltatók száma.

(#29766) Stanlee válasza Zeki (#29765) üzenetére


Stanlee
őstag

Az en egyik kedvenc szolgaltatom nev alapjan a FALU-TV Gyorbol. Amugy meg van vagy 140 szolgaltato aktiv szammezovel kishazankban.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#29768) KTU válasza Zeki (#29763) üzenetére


KTU
addikt

"Információ a telefonszámok hordozottsági állapotáról" [link]
Az (NMHH) Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság üzemelteti.
Itt lekérdezhetőek a magyarországi szolgáltatók számai, nem csak mobil és vezetékes, hanem a nomadikus (21), díjmentes (40, 80) és az emelt díjas (90, 91) telefonszámok.

Magyarországi szolgáltatók listája [link]
Legutóbb frissítve: 2019. augusztus 2.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29769) Zeki válasza KTU (#29768) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi!

(#29770) Mett


Mett
senior tag

Használ valaki CallingCredit-et? 2 napja busy-t ír ki minden hívásindításra. Kíváncsi lennék, hogy másnál is ez e a helyzet

(#29771) Zeki válasza Mett (#29770) üzenetére


Zeki
nagyúr

Megy, csak fos a minőség.

(#29772) Mett válasza Zeki (#29771) üzenetére


Mett
senior tag

Köszi! Nálad legalább megy..

(#29773) dvdboy


dvdboy
csendes tag

Sziasztok srások!

Men tudjátok, hogy melyik voip-on lehet felvenni a beszélgetést, várm a válaszokat.Üdv

(#29774) Zeki válasza dvdboy (#29773) üzenetére


Zeki
nagyúr

Zoiper, groundwire

(#29775) betyarr válasza Mett (#29770) üzenetére


betyarr
veterán

nálam is megy.a minőséget nem tudom,mert csak megcsörgettem vele magam.

(#29776) Mett válasza betyarr (#29775) üzenetére


Mett
senior tag

Köszi! Érdekes.. nálam itt ausztriában állandóan foglalt jelzés, otthonról kapcsolati hibát ír ki. Írtam nekik egy mailt.

(#29777) KTU válasza Mett (#29776) üzenetére


KTU
addikt

Nálam is jól működik.

Egyenleg lefogyott, akkor produkál ilyet.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29778) anadroid válasza KTU (#29777) üzenetére


anadroid
senior tag

Vagy zárolva van. Az elmúlt 1 évben beléptél-e a webes felületről, illetve használtad-e a saját szoftvert? Ha nem, akkor 1 év után zárolnak.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#29779) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Zoiper régi (1.53) verzió.
Páran panaszkodnak, hogy nagyon halkan hallanak, miközben én tökéletesen hallom őket.
Mit kéne állítani?

#?*@&!

(#29780) betyarr válasza zeon.hu (#29779) üzenetére


betyarr
veterán

sajnos csak a beszédhangszóró hangerejét lehet állítani a zoiperben :(( ilyesmivel küzdök én is.

(#29781) zeon.hu válasza betyarr (#29780) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Groundwire-t próbáltam töbször helyette, nem stabil sajnos.

#?*@&!

(#29782) betyarr válasza zeon.hu (#29781) üzenetére


betyarr
veterán

azt én is megvettem amikor akciós volt,de nem használom,mert nem megbízható.így maradtam a zoipernél.

(#29783) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Reenger másnál se megy?
(Megint...)

#?*@&!

(#29784) zeon.hu válasza zeon.hu (#29783) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Már megy. :D

#?*@&!

(#29785) ACE-


ACE-
addikt

Melyik most a legjobb VOIP szolgáltató? Telekom feltöltős kártyát használok, mellé pedig DIGImobil, Budapesten, tehát a legtöbb helyen van DIGI-s hálózat. Igazából az 5 Ft/perc DIGI-s jó lenne, csak nem a mindenki által ismert Telekomos számomról megy a hívás, ezért használnék ilyen Voip szolgáltatót. Viszonylag ritkán telefonálok, legtöbbször Viber, Skype, messenger kombó megy. Melyik lenne a legmegbízhatóbb? Gondolom azok a szolgáltatók, ahol ingyen vezetékes hívás van, megbízhatatlanok.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#29786) fradi81


fradi81
veterán

[kép]
Zoipert akartam kipróbálni de nem tudja beregisztrálni a fiókom, mi lehet itt a hiba?
[kép]

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#29787) Zeki válasza ACE- (#29785) üzenetére


Zeki
nagyúr

callingcredit.com
Talán versenyképes.

(#29788) KTU válasza ACE- (#29785) üzenetére


KTU
addikt

Legolcsóbb a supervoip

Hungary (Landline) € 0.004 € 0.005 (kb. 1,34 Ft)
Hungary [non-EU-callerid] (Landline) € 0.040 € 0.051
Hungary (Mobile) € 0.010 € 0.013
(kb. 3,35 Ft)
Hungary [non-EU-callerid] (Mobile) € 0.015 € 0.019

ez tán a callingcredit és a cheapbuzzer

Hungary (Landline) € 0.005 € 0.006 (kb. 1,675 Ft)
Hungary [non-EU-callerid] (Landline) € 0.040 € 0.051
Hungary (Mobile) € 0.010 € 0.013 (kb. 3,35 Ft)
Hungary [non-EU-callerid] (Mobile) € 0.025 € 0.032

Csak a Magyarországra indított (EU-callerid-val) vezetékes hívások árában van eltérés.
Ezek a legolcsóbbak.
Csak a nettó árakat forintosítottam.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29789) ACE- válasza KTU (#29788) üzenetére


ACE-
addikt

Értem hogy legolcsóbb, bár van ennél olcsóbb is a táblázatok alapján, ahol pl. ingyenes a vonalas hívás. De vajon megbízható? Stabilan működik? Nem lesznek hangszakadások, megszakadások, sípolgatások hogy nem tudok telefonálni, stb.? Ti használjátok ezeket?

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#29790) Zeki válasza ACE- (#29789) üzenetére


Zeki
nagyúr

Használjuk. A vezetékes ingyenes meg talán csak 120 nap.

(#29791) anadroid válasza Zeki (#29790) üzenetére


anadroid
senior tag

2005 óta, ha ez mond valamit. Az ingyenesség 10 euró illetve 10 USD feltöltésenként 120 nap, kevesebbre arányosan kevesebb, de legalább 5 piculát rá kell tetetni (10 alatt csak viszonteladó tud feltölteni). Vannak olyan szolgáltatások is, ahol kevesebb ingyen nap jár.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#29792) KTU válasza ACE- (#29789) üzenetére


KTU
addikt

"Viszonylag ritkán telefonálok,...."
Ebből nekem az jött le, hogy 10€, 10$ vagy 10£ feltöltés után 120 nap ingyen telefonálás, csak vezetékes irányba, nem a legjobb választás.
Részletezve, heti 300 perc ingyen beszélgetés, napi 42,85 perc,
görgetve értendő, mindig csak az utolsó 7 napot számolják visszafelé.
Mellé minimum 2x drágább mobil percdíjak, sipdiscount és freevoipdeal a "legolcsóbbak", e felett akár 18x drágább Dellmont klón is van.
Ha ennél többet telefonálsz, de a 120. nap után mindenképpen gyorsan elfogy az egyenleged.
Itt tudod összehasonlítani.

Ezen kívül jó lehet még a Telz
percdíjak:
Hungary (Landline) € 0.006 ____________ Callback € 0,019
Hungary (Mobile) € 0.013 ____________ Callback € 0,026
Ingyen kipróbálható, kezdésnek kapsz 0,2 € kezdőegyenleget ingyen.
Ez csak okostelefon alkalmazásból használható.

Dellmont klónokat nap mint nap használok, főként Gigaset IP eszközökről, itt szinte mindig jó a hívás minősége.
Okostelefonos alkalmazásból is használható, itt sok mindentől függ a hívás minősége.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29793) ACE-


ACE-
addikt

Az él még, mint régen, hogy külföldi címre regisztrálva nem lesz ÁFA?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#29794) Zeki válasza ACE- (#29793) üzenetére


Zeki
nagyúr

fakeusaaddress.com
asszem.

(#29795) Dracula72 válasza Zeki (#29794) üzenetére


Dracula72
senior tag

https://fakeusaddress.com/

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#29796) ACE-


ACE-
addikt

Na elvileg műkszik, úgy látom a DIGI-s számokat nem nagyon lehet vele hívni, akkor derült ki amikor azzal akartam próbálni. De nyilván mivel van DIGI-s számom, azokat nem a SIP-ről fogom hívni :)

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#29797) doky67 válasza Zeki (#29386) üzenetére


doky67
csendes tag

Szia!
Hol lehet azt beállítani, hogy csak wifi és/vagy (?) mobilneten menjen? Nálam wifin megy szépen, de ha mobilneten akarok hívni vele csak sima mobilhívást akar. :(

(#29798) Zeki válasza doky67 (#29797) üzenetére


Zeki
nagyúr

Wifi,Mobile data zöld, phone Line szürke

[ Szerkesztve ]

(#29799) fradi81 válasza fradi81 (#29786) üzenetére


fradi81
veterán

Zoiper gond megoldódott: hálózati beállítások-átvitel típusa--> UDP

moto g72, Ninebot d28e

(#29800) KTU válasza fradi81 (#29799) üzenetére


KTU
addikt

Sajnos a képből túl sok mindenre nem lehetett rájönni.
Köszönöm hogy beírtad, mi volt a probléma.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.