Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-17 11:05:23

LOGOUT.hu

VoIP

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29301) zeon.hu válasza zolee001 (#29300) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Pl a Reenger 21- es számot ad.
500 forintért 200 perc 1 hónapra.
Feltölteni bármikkor lehet, kb 1 perc.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#29302) KTU válasza zolee001 (#29300) üzenetére


KTU
addikt

Reenger ingyen, szolgáltatáskimaradásokkal színesítve az életet.
Fonio / Ephone,
stabil szolgáltatás, elérhető normális ügyfélszolgálat mindkettőnél.

Amit ilyenkor szoktam ajánlani ,
A Linksys PAP2T Internet Phone Adapter [link] vagy valami hasonló.
Felcsatlakozik 2 darab sip szerverre és 2db telefonkészülékkel tudsz telefonálni rajta.

De akár szóba jöhet Gigaset A540 IP is + 1db Dect, már majdnem ilyen áron van, fiatalabb, korszerűbb, többet tud, stb.

Csatlakozik egyik ágra egy földrajzi telefonszám (Fonio / Ephone) a másikra pedig Dellmont, evvel kifele telefonál a másik számon pedig fogadja a hívásokat, mivel ugye a barátoknak / ismerősöknek "Matávos ingyentelefonálós számuk van" :W
Jó drágán. :U :D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29303) zolee001 válasza KTU (#29302) üzenetére


zolee001
őstag

Köszönöm a választ
Ránézek ezekre

(#29304) zeon.hu válasza KTU (#29302) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

20 ft/percért legyen is stabil, meg elérhető az ügyfélszolga! :D
Ennyiért szerintem már drága a voip, bár biztos van előnye is.

#?*@&!

(#29305) KTU válasza zeon.hu (#29304) üzenetére


KTU
addikt

Nem is sokat telefonálunk rajta "fizetősbe", arra ott van a Dellmont. :U

Átlagban, az a 2 000 Ft évente elsikkad átlagban, mivel sokkal nagyobb arányban megy ki hívás Dellmont-ról.
ill. nem minden hónapban használják ki a Reenger csomagokban lévő perceket, vagy esetleg több kell,
változékony igénybevétel miatt,
tudom lehet pluszban tölteni, és göngyölíti.

Szerintem a másik megoldás rugalmasabban alkalmazkodik a felhasználási szokásokhoz.
Főleg hogy gyerek / unoka másik országba, akkor plusz kell még 500 Ft havonta másik "nyugati" díjcsomagra, így már 12 000 Ft évente.

Legegyszerűbb amit általában választanak,
Dellmont + valamilyen VoIP adapter, "vezetékes" telefonkészülék általában van.
A mobiljukon fogadják a hívásokat.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29306) fa4hu


fa4hu
őstag

Régóta nem használtam, próbálok belépni a MobileVOIP-ba, de két napja már ezt írja ki:

"Error Service is temporarily out of order. Please try again later."

Mi lehet a gond, mit kellene csinálnom?

(#29307) KTU válasza fa4hu (#29306) üzenetére


KTU
addikt

Régen használt Dellmont fiókot weben kell "életre kelteni".
Belépésnél 2x is ad Captcha-t, és utána be tudsz lépni.
Ezután már kliensből is menni fog. Egyenleged is megmaradt, ha volt.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29308) fa4hu válasza KTU (#29307) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszönöm szépen, ez volt a megoldás!

(#29309) Siriusb


Siriusb
veterán

Tud valaki olyan klónt, ahol a nem EU-s hívószámos tarifa is olyan alacsony, mint az EU-s hívószámmal?

(#29310) asdf_ válasza Siriusb (#29309) üzenetére


asdf_
veterán

Miert problema egy eu-s szamot szerezni, aztan azzal kimenni dellmontektol?

(#29311) Siriusb válasza asdf_ (#29310) üzenetére


Siriusb
veterán

Miért fizessen valaki egy SIM kártyáért, amit úgysem használ majd senki?

(#29312) asdf_ válasza Siriusb (#29311) üzenetére


asdf_
veterán

Nem kell ahhoz sim kartya, havi 100-ert van 21-es korzetszamos szam, ha nem idiotakat hiv az ember, boven jo az is. Ha van auto a csaladban, akkor meg evi egy 5000 Ft-os feltoltes a sim-re, evi egy db. 5000 ft-os megyematrica es keszen is vagyunk, ket sms meg egy kenyelmi dij a buko osszesen.

(#29313) Siriusb válasza asdf_ (#29312) üzenetére


Siriusb
veterán

Macera. :) Lustaság fél egészség.

Ellenben eszembe jutott a Skype Out, ránéztem, $3,8 egy hónapra korlátlan vezetékes hívás Magyarországra. Lehet ez marad, mert elfogadható összeg és nem kell új programot betanulni, regisztrálni szolgáltatónál stb. Szerintem mindenkinek könnyebb lenne így, nekem biztosan. :D

(#29314) Zeki


Zeki
nagyúr

Ha a Rebtelt angol fontra állítjuk legalul, akkor a Global unlimited 5 font lesz, 1 hét ingyenes próbával.
:)

ám:
Please note:
Unlimited subscription is non-transferable, non-refundable and for private use only. Premium, special, service, and non-geographic numbers are excluded. Rebtel reserves the right to block any number that is misused and to restrict the abnormal use of more than 40 numbers or 1500 minutes.

[ Szerkesztve ]

(#29315) feketedini


feketedini
tag

Android 9-re a Briát vagy a Zoiper pro-t ajánljátok inkább? Push fontos.

[ Szerkesztve ]

(#29316) tibor23 válasza Siriusb (#29309) üzenetére


tibor23
senior tag

"Tud valaki olyan klónt, ahol a nem EU-s hívószámos tarifa is olyan alacsony, mint az EU-s hívószámmal?"
Ez után meg már jó a Skype out magyar vezetékesre.
Nem ártana egyértelmüen kérdezni mi a túrót akarsz egyáltalán.

(#29317) Siriusb válasza tibor23 (#29316) üzenetére


Siriusb
veterán

Gyengébbek kedvéért:
Olyan klónt keresek, ahol a nem EU-béli hívószámos tarifa is olyan alacsony, mint a az EU hívószámos.
Ha valamelyik szó jelentését nem ismered vagy nem megy a szövegértés, szólj nyugodtan, elmagyarázom másképp. Ha valami nem egyértelmű a fenti mondatban, leírom más szavakkal, ha szólsz.

Az, hogy esetleg szóba jöhet a skypeout is, annak nincs köze az eredeti kérdéshez, nem véletlenül kérdeztem a dellmont klónt.

(#29318) tibor23 válasza Siriusb (#29317) üzenetére


tibor23
senior tag

Az a gond, hogy te nem ismered az ide beirkált szavak jelentését, de úgy is mondhatom, értelmetlen a beirásod.

(#29319) Siriusb válasza tibor23 (#29318) üzenetére


Siriusb
veterán

Rendben van, legyen neked Karácsony.
Azonban a jövőben kérlek tartóztasd meg magad attól, hogy az én hozzászólásaimra reagálj. Bár az se lenne baj, ha alapból konstruktív módon próbálnál kommunikálni, de túl sokat nem akarok kérni.
Köszönöm.

(#29320) Stanlee válasza Siriusb (#29317) üzenetére


Stanlee
őstag

Nem kekeckedes, de tenyleg magyarazd el maskepp, hogy mire van szukseged, mert azt kered, hogy javasoljunk olyan dellmont klont, amivel olcson lehet hivni EU-n kivuli szamokat, aztan meg ideirod, hogy a vegen jo lesz a korlatlan magyar vezetekes is skypeout-bol, a ketto ellentmond egymasnak.

Nem kell kerdezni, ha az osszefoglaloban levo arosszehasonlito oldalon beirod azon orszagokat, amiket hivni akarsz, es kivalasztod a legolcsobbat.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#29321) asdf_ válasza Stanlee (#29320) üzenetére


asdf_
veterán

Tokre nem ezt irta... Ezt szeretne kikerulni:

Calling with a caller id from a EU member state:

Hungary (Landline) Ft 1.5625 Ft 1.9844
Hungary (Mobile) Ft 3.7500 Ft 4.7625

Calling without a caller id from a EU member state:
Hungary (Landline) Ft 12.5000 Ft 15.8750
Hungary (Mobile) Ft 3.7500 Ft 4.7625

(#29322) Siriusb válasza asdf_ (#29321) üzenetére


Siriusb
veterán

:R

(#29323) tibor23 válasza asdf_ (#29321) üzenetére


tibor23
senior tag

Igy már érthető, de ezt nem lehetett volna röviden és érthetően megfogalmazni?

(#29324) asdf_ válasza tibor23 (#29323) üzenetére


asdf_
veterán

Erthetoen megfogalmazta, en ertettem mar elsore is... (ellenben veled, aki meg pont arrol allt neki kioktatni, amit o maga nem ert ;) ).

Hivoszam != hivott szam :U

[ Szerkesztve ]

(#29325) tibor23 válasza asdf_ (#29324) üzenetére


tibor23
senior tag

Hivószám nem egyenlő hivott szám. De nagyon nem.

[ Szerkesztve ]

(#29326) asdf_ válasza tibor23 (#29325) üzenetére


asdf_
veterán

Igen, pont ezt irtam en is, ennek fenyeben probald ismet ertelmezni a kerdest, es maris meglesz, hogy nincs azzal semmi gond (es mielott seggberugnak flame-elesert en ki is szallok ebbol):

Tud valaki olyan klónt, ahol a nem EU-s hívószámos tarifa is olyan alacsony, mint az EU-s hívószámmal?

(#29327) Stanlee válasza Siriusb (#29322) üzenetére


Stanlee
őstag

Nincs olyan dellmont klon, ami eseten az EU-s iranyba torteno, vonalas iranyu hivas nem EU-s hivoszam kijelzessel nem lenne draga.

Forras: https://www.voipkredi.com/page.php?page=betamax-dellmont

Remelem tudtam segiteni.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#29328) Siriusb válasza Stanlee (#29327) üzenetére


Siriusb
veterán

Köszönöm! Kicsit reménykedtem, hogy csak én nem találok. :(

(#29329) Stanlee válasza Siriusb (#29328) üzenetére


Stanlee
őstag

Esetleg a tobbiek probalkoztak mar azzal, hogy ha nincs megadva kimeno hivas eseten caller-id, akkor hogyan viselkedik az arazas. Nekem csak EU-n beluli szamok vannak megadva, igy nincs vele tapasztalatom.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#29330) vpeter3


vpeter3
csendes tag

Sziasztok!

Erről hallott már valaki? Elsőre jónak néz ki.

(#29331) tibor23 válasza vpeter3 (#29330) üzenetére


tibor23
senior tag

Szerintem főleg annak jó, aki folyamatosan utazik EU-n belül, pl. kamionsofőr. +46-tal kezdődő hivásokat sokan nem fognak fogadni, de visszahivni sose.

(#29332) vpeter3 válasza tibor23 (#29331) üzenetére


vpeter3
csendes tag

Cégnevet sem nagyon látni, hogy kivel szerződsz, viszonteladót egyet ír egész Európára ( Lajosmizsén). Fura...

[ Szerkesztve ]

(#29333) zoolio


zoolio
tag

Üdv,
Sajnos mostanában (újra) többször is azt tapasztalom, hogy - akár több különböző - Dellmont-klónról indított hívás esetén a rendszer vagy nem küldi el a hívószámot, vagy valami véletlenszerű, teljesen ismeretlen külföldi számot küld el. Akár asztali átalakítóról (ATA), akár okostelefon applikációról indított hívásnál.
Van valakinek erre megoldása? Akár másik szolgáltató, akár valamilyen beállítás.

(#29334) tibor23 válasza zoolio (#29333) üzenetére


tibor23
senior tag

Ez a szokásos Dellmont problémák egyike.

(#29335) KTU válasza zoolio (#29333) üzenetére


KTU
addikt

1 Dellmont fiók --> 1db caller ID (telefonszám) hozzárendelve / beállítva weben, SIP szervernél engedélyezve.
Az eszközön / vagy alkalmazásba csak a felhasználói nevet írom, pl..
Így használom, nincs hívószámküldés problémám, vagy nem jelezték még. :U

Az androidos / akármilyen Finarea alkalmazásokban külön be kell állítani.

Tudom van akinek jól működik több caller ID-val beállítva.
pl. :)

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29336) tibor23 válasza KTU (#29335) üzenetére


tibor23
senior tag

Nálam több hivószámmal is jól megy, egyszerre 3 számmal be van regisztrálva a Fritzbox, de néha vannak ilyen hibák a Dellmont-nál.

(#29337) martonl válasza vpeter3 (#29330) üzenetére


martonl
senior tag

Nem tudom, kinek a nevén lesz a SIM kártya, de tudtommal a svédeknél azért kell a vásárláshoz személyes adat. Nem sok jövőt jósolok neki.

(#29338) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Van hangminőségben kiemelkedő Dellmont klón, vagy ez mind egyforma? Próbáltam már a Freevoipdeal, Stuntcalls, Callingcredit, Browsercalls-t, én mindenkit jól hallok MobileVoippal, de a hívottak panaszkodnak a hangminőségre.
Inkább ne legyen a legolcsóbb, de a hangminőség jó legyen.

(#29339) Zeki válasza pinnacle (#29338) üzenetére


Zeki
nagyúr

Vedd fel a mikrofon hangerejét.

(#29340) pinnacle válasza Zeki (#29339) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Nem a hangerővel van gond, hanem torz, mintha "dobozból" beszélnék. Itthon kipróbáltam, most wifiről, hálózatról jó volt.
Egyébként mostanában van új ajánlott Dellmont klón, vagy mindegy melyiket választom. Lehet a legolcsóbb callbackes kellene, azzal talán jobb a minőség.

(#29341) Zeki válasza pinnacle (#29340) üzenetére


Zeki
nagyúr

Próbàlj régebbi mobilevoipot. Hátha.

(#29342) pinnacle válasza Zeki (#29341) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Sajnos régebben sem volt jó. Ha nektek nincs ilyen problémátok, akkor lehet nálam van a gond. Voltam már Telenornál, Blue Mobilenál, most a Telekomnál vagyok, telfonból Samsung S Advance, S3 Neo, J5 2016, most J5 2017 van, de a hívottak többnyire panaszkodnak. Nagyon ritkán én is halok torzulást, olyan elnyújtott "gépi" hang jön be, lehet a hívottak is így hallanak engem,

(#29343) whbear válasza pinnacle (#29342) üzenetére


whbear
senior tag

Esetleg kipróbálhatsz valami sip voip appot. Pl. Linphone nagyon jó a hangminőség és ingyenes. Vagy SessionTalk. Nem kell a pro verzió ha csak kimenő hívás van.

[ Szerkesztve ]

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#29344) KTU válasza pinnacle (#29342) üzenetére


KTU
addikt

Sokat használjuk a Dellmont klónokat.
Nem vettem észre ilyen állandósult problémát amit leírsz.
Néha-néha előfordulhat, de ez általában netkapcsolat probléma, túlterhelt hálózat,
nálunk vagy az internetszolgáltatónknál.

Ellenpróba másik szolgáltatóval (nem Dellmont klón), hogy avval milyen,
pl. Reenger, ad pár perc ingyen beszélgetést,
vagy
Telz, itt is kapsz pár percet. Play alkalmazás

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29345) zeon.hu válasza KTU (#29344) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Telz saját számon megy?
Mennyi a minimum feltöltés?

#?*@&!

(#29346) KTU válasza zeon.hu (#29345) üzenetére


KTU
addikt

Telz

Saját mobilszámot jelez ki.
Így néz ki egy hívásindítás, kiválaszthatod hogy "Callback" vagy VoIP hívás "Internet call" legyen.

2€, 5€, 10€, 20€ -val tölthető,
PayPal, Google Play, Bankkártya fizetési lehetőségek.

Díjak Euro Cent-ben:

"vezetékes" hívószámok
0.6 ¢/min.

Mobil
Pannon, mobile
1.3 ¢/min.

T-Mobile, mobile
1.3 ¢/min.

Vodafone, mobile
1.3 ¢/min

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29347) zeon.hu válasza KTU (#29346) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:R

És egyéb hálózatba, EU-ba?

#?*@&!

(#29348) KTU válasza zeon.hu (#29347) üzenetére


KTU
addikt

Külön "Rates" oldalt nem találtam ahol listaszerűen lehet nézelődni.
Főoldal ország beüt, és mutatja.
pl.
Díjak Euro Cent-ben:
Germany Internet call
Pay as you go. No connection fee.

landline
0.3 ¢/min.
E-Plus, mobile
1.3 ¢/min.
Lyca, mobile
1.3 ¢/min.
O2, mobile
1.3 ¢/min.
Others, mobile
1.3 ¢/min.
T-Mobile, mobile
1.3 ¢/min.
Vodafone, mobile
1.3 ¢/min.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29349) vg válasza pinnacle (#29342) üzenetére


vg
addikt

Nekem nem voltak ilyen problémáim amíg jó pár évig egy olcsó mobilt használtam, hanem inkább késett a hang, mert csak 3g telefont volt, wifin viszont jó volt. Most már egy jobb készülékem van, amiben van 4g is, de itt is a régebbi fapados mobilevoip verziót használom a 4.63-t, hiába már 9es android van a telefonon. Gyakorlatilag tökéletes, nem késik, jól hallható. Le tudod tölteni mobilevoip pont com oldalról, egy próbát megér.

(#29350) zagloba válasza pinnacle (#29342) üzenetére


zagloba
aktív tag

Érdemes a ZoiPer T is kipróbálni! Kodeket ulaw és alaw ra állítani!😀

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.