Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-17 11:05:23

LOGOUT.hu

VoIP

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29251) Zeki válasza Beni2360 (#29250) üzenetére


Zeki
nagyúr

Fakeusaaddress.com vagy hasonló, és megvan az amcsi rokon akire regisztrálj.

(#29252) Beni2360 válasza KTU (#29248) üzenetére


Beni2360
félisten

Na sikerült feltöltenem és működik minden rendben. :C
Vezetékes és mobil irányba is kimegy minden hívás. :K
A mobil számomat sikerült aktiválnom a vezetékest még nem. :U
Köszönöm a segítségeket mindenkinek. :R
-------------
Zeki - Olyan minimális a telefon forgalmunk, hogy nem számít.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#29253) tibor23 válasza zeon.hu (#29246) üzenetére


tibor23
senior tag

Kell egy Dellmont account is tartaléknak / ha valaki nem veszi fel a 21-es körzetszámot. Nekem Discountvoip van, már nem variálok velük minimális árkülönbségért, így is kitart nagyon sokáig a Reenger-nek hála. Reenger kimaradások miatt felesleges Fonio.

(#29254) KTU válasza tibor23 (#29253) üzenetére


KTU
addikt

Úgy gondoltam aki ide jár, annak evidens hogy van valamilyen Dellmont fiókja, kimenő hívásokra
:U
Feltölti 10 + fee €, $, £, stb. akármivel, és akár évekig használja.

Tudom, Reenger is olcsó kimenő hívásokra havi díjcsomagokra előfizetve.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29255) zeon.hu válasza tibor23 (#29253) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van kettő is, csak nem látom értelmét 3K forintot tárolni rajta.
De ha nem lesz más... :)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#29256) tibor23 válasza zeon.hu (#29255) üzenetére


tibor23
senior tag

Nincs jobb lehetőség alternatív voip-ra, és nem veszik el ha néha használod is. Vagy ha kiesik a Reenger, hívsz mobilról - ez is vállalható.

(#29257) dvdboy válasza tibor23 (#29256) üzenetére


dvdboy
csendes tag

Sziasztok srácok. Lehet, hogy tudtok segíteni, keresek egy hangfelvevő appot ami felveszi a voip beszélgetést. A régi telefonomon működőt a ZoiPer Beta felvevő app. Most, hogy felraktam az új telomra az istennek se akar működni, igaz akkor egy kolléga innen a fórumból segített. Megint jó lenne ha valaki tudna segíteni. Előre is köszönöm. Csá: Gabi

(#29258) gorbep


gorbep
senior tag

a SipDroid nálam a frissítés óta teljesen használhatatlan... híváskor vagy azonnal, vagy később, de mindig 1 percen belül mindkét oldal elnémul... és látszólag a program kilép.... de a háttérben az egyenleg erejéig fenn marad a hívás, ha csak a hívott fél le nem teszi... :W Eddig mindig tökéletes volt... kellett nekik piszkálni!
Aki szintén használja, tegyen egy próbát... bár úgy látom az anomália alkalmazás szintű... de hátha csak nálam van gond...

Megköszönnék javaslatot hasonló tárcsázóba beépülő pici ingyenes kliensre... mert GSM hívást már 3 éve nem is indítottam... csak most... véletlenül... :D

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#29259) dvdboy


dvdboy
csendes tag

Ismételtem Sziasztok srácok. Lehet, hogy tudtok segíteni, keresek egy hangfelvevő appot ami felveszi a voip beszélgetést. A régi telefonomon működőt a ZoiPer Beta felvevő app. Most, hogy felraktam az új telomra az istennek se akar működni, igaz akkor egy kolléga innen a fórumból segített. Megint jó lenne ha valaki tudna segíteni. Előre is köszönöm. Csá: Gabi

(#29260) stefi68


stefi68
addikt

A Groundwire legutóbbi (tegnapi) frissítése nálam (S7 Edge, Oreo) úgy megbolondította a gyári tárcsázót hogy a telefon használhatatlan lett tőle. Folyamatos FC... :W
Ment vissza mentésből a régi.

A hiba oka a tárcsázó integrálás. Ha valaki tud megoldást szóljon.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#29261) Beni2360 válasza stefi68 (#29260) üzenetére


Beni2360
félisten

Nálam a frissen telepített Softphone fogta le a tárcsázót. Törölnöm kellett.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#29262) herdsman12


herdsman12
őstag

Működik a Viber Out -> iNum hívás.

(#29263) whbear válasza Beni2360 (#29261) üzenetére


whbear
senior tag

Én is megvettem a Groundwire-t és az Acrobits Softphone-t is de fizetem a Briáért a havi 300 forintot inkább mert úgy működik mint az álom.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#29264) feketedini


feketedini
tag

Sziasztok! Reengernél a regisztráció után milyen gyakran kell feltölteni az egyenleget, hogy ne szűnjön meg a számom?

(#29265) whbear válasza feketedini (#29264) üzenetére


whbear
senior tag

Elvileg 3 hónap. Gyakorlatilag tovább él feltöltés nélkül.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#29266) tibor23 válasza herdsman12 (#29262) üzenetére


tibor23
senior tag

Isteni, köszönöm!

(#29267) stefi68 válasza whbear (#29263) üzenetére


stefi68
addikt

Briánál hogy lehet a névjegyek rendezési módját (vezetéknév/utónév) változtatni.
Nem élő az a két menüpont.... Amúgy szimpatikus.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#29268) feketedini


feketedini
tag

Rebelltel szolgáltatót próbálta valaki? Azt hiszem régen ez volt a voipshop.

(#29269) whbear válasza stefi68 (#29267) üzenetére


whbear
senior tag

Nekem úgy veszi át ahogy a telefon névjegyzéke van.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#29270) stefi68 válasza whbear (#29269) üzenetére


stefi68
addikt

Megjelenítés: Last name, First name
Rendezés ugyanez és ezen nem lehet változtatni, pedig a lehetőség elvileg ott van csak nem elérhető.

Nálam a névjegyzék fordítva van feltöltve, mivel jó pár alkalmazás nem tudta megfordítani és ez zavart.
Erre most ez jeleníti meg fordítva.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#29271) feketedini


feketedini
tag

Briat használok androidon és ephoneon nem megy a push beállítás. Reengerrel simán működik. Mit rontok el?

(#29272) whbear válasza feketedini (#29271) üzenetére


whbear
senior tag

NAT emulation be, single device registration. Nem használtad más klienssel pl. Groundwire és ott nem léptél ki a push szerverről és oda küldi ki a hívást? Én így jártam.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#29273) feketedini válasza whbear (#29272) üzenetére


feketedini
tag

Köszi! Sikerült azóta! sip.ephone.hu:31561
Ezzel a porttal megy. Szerintem a push szerver külföldi és azért csak ezzel a porttal megy.

(#29274) whbear válasza feketedini (#29273) üzenetére


whbear
senior tag

Igen az volt a hiba. El is felejtettem ezt mivel nagyon régóta külföldi szerveren fut a FreePBX nekem és ezt a portot használom én is.

[ Szerkesztve ]

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#29275) adolfo01 válasza whbear (#29274) üzenetére


adolfo01
tag

Csak ,hogy visszataláljak.

(#29276) zeon.hu válasza adolfo01 (#29275) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Esetleg jobb oldalon:
"Elmentem ezt az oldalt" :K

#?*@&!

(#29277) feketedini


feketedini
tag

Üdv! Ha egy földrajzi (06-1-es) számot irányítok át egy másik telefonvonalamon lévő 06-21-es telefonszámra amit ugye mobilon is használhatok, akkor az így már legális? Igazából elméleti síkon érdekel a dolog, jogszabály értelmezés, stb. :)

(#29278) Stanlee válasza feketedini (#29277) üzenetére


Stanlee
őstag

Mi nem legalis az atiranyitason barmire?

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#29279) Beni2360 válasza feketedini (#29277) üzenetére


Beni2360
félisten

Legális, csak az átirányitási díjat a szolgáltatód felszámítja.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#29280) KTU válasza Beni2360 (#29279) üzenetére


KTU
addikt

Amennyiben hálózaton belüli számra irányítod pl. Fonio-nál,
az biztos ingyenes, de gondolom az ePhone-nál is.
Csak a mobilszolgáltatók szednek hálózaton belüli számra irányításnál extra sarcot. :(((

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29281) goop válasza KTU (#29280) üzenetére


goop
őstag

Kivéve telekom előfizetésesről domino vagy másik telekom előfizetéses.

(#29282) tibor23 válasza KTU (#29280) üzenetére


tibor23
senior tag

Inkább azt mondanám, hogy csak a "kis" szolgáltatók nem szednek hálózaton belüli sarcot.

(#29283) tibor23 válasza feketedini (#29277) üzenetére


tibor23
senior tag

Ez nyilván teljesen legális, de ha nem korlátlan csomagban vagy akkor ezért fizetni kell.

Egyébként tudja valaki, hogy mostanában is vannak még egyes szolgáltatók egyes csomagjaiban "büntetőtarifák" a 21-es körzetszámra? Annyit tudok, hogy Domino FIX 1000Ft-os kártya (1GB net+80perc telefonálás egy évre) nem engedi a kezdeti 80 perc terhére a 21-es hívást, csak ha már feltöltöd.

(#29284) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Reenger használható külföldről hazai irányba? És Eu-ban tartózkodó magyar számokra?
(Külföldi meló lesz pár hétig, haza is kéne telefonálni és egymás közt is)

#?*@&!

(#29285) whbear válasza zeon.hu (#29284) üzenetére


whbear
senior tag

Szerintem semmi akadálya. Külföldi IP-t is beenged a szerverük. Viszont az ismert VPN és VPS szolgáltatók ki vannak tiltva tartomány alapján.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#29286) zeon.hu válasza whbear (#29285) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!
Bár jó lenne biztosan tudni.
Mondjuk ha nem megy, feltöltöm valamelyik Dellmont fiókot.

#?*@&!

(#29287) tibor23 válasza zeon.hu (#29284) üzenetére


tibor23
senior tag

En most probaltam az Osztrakoknal magyar netes kartyaval roamingolva. VPN-nel belepek az otthoni netemre, es akkor a Fritzfon app egy kis ido mulva automatikusan bejelentkezik az otthoni halozatba. Innentol kezdve a kaputelefon is kicsong nalam, es hivasokat is ugyanugy kezdemenyezek, mint otthon.
Ha van valami megszokott jo voip kliensed, valoszinu neked VPN sem kell, esetleg akkor ha a Reenger nem szereti a kulfoldi IP-t (szerintem birja). A VPN+Fritzbox App azert jo, mert tokeletesen stabilan mukodik, nincsenek elbaxott frissitesek, es az egesz otthoni voip halozatom ugy mukodik, mint otthon. Ez persze megvalosithato Asterisk megoldassal is, mint "whbear" kollegae, de akkor is kell egy "kulso" Voip kliens, aminel a Fritzfon App biztosan jobb.

[ Szerkesztve ]

(#29288) zeon.hu válasza tibor23 (#29287) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Csak mobilnet van, azt használom itthon is.

#?*@&!

(#29289) ggabor02 válasza tibor23 (#29287) üzenetére


ggabor02
aktív tag

A csodás, stabil működésű Fritznél nincsen jobb :)

(#29290) whbear válasza tibor23 (#29287) üzenetére


whbear
senior tag

Nekem az Asterisk felhőben fut. Volt már cseh, angol, holland adatközpontban is. A Reenger nem a külföldi IP-t nem szereti, valószínűleg normál polgári IP tartomány alatt semmi gond nem lenne, hanem a VPS szolgáltatók által használt IP tartomány van kitiltva biztonsági okokból. Mindezt onnan tudom, hogy nem akart regisztrálni és hívtam őket akkor mondták hogy a Rendszergazdának írjam meg az aktuális IP-t és kérjem hogy engedje be. Így is lett.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#29291) Ludovicus


Ludovicus
aktív tag

Sziasztok! Ti is tapasztaltátok, hogy a Groundwire legutóbbi frissítése óta nem működik jól a közelségérzékelő? Hívás közben, amint kikapcsol a képernyő, bontja a vonalat.

(#29292) stefi68 válasza Ludovicus (#29291) üzenetére


stefi68
addikt

Nekem a legutóbbi teljesen megbolondította a telefon (Phone) alkalmazást.
Folyamatosan FC-zett. Alig tudtam újraindítást csinálni..., ment vissza a régi.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#29293) nfer válasza Ludovicus (#29291) üzenetére


nfer
tag

Igen, nekem is.

(#29294) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Dellmontok közül mi most a legjobb/legolcsóbb?

#?*@&!

(#29295) tibor23 válasza zeon.hu (#29294) üzenetére


tibor23
senior tag

http://voip-comparison.com/

(#29296) KTU válasza zeon.hu (#29294) üzenetére


KTU
addikt

Egy ideje SuperVoip-ot regisztrálgatok

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29297) Zeki válasza KTU (#29296) üzenetére


Zeki
nagyúr

A callingcredit.com is ilyen áron megy.

(#29298) asdf_


asdf_
veterán

Most nezem, csendben halkan eleg szepen megdragultak ezek, nekem meg siman valami forint alatti vezetekes tarifa remlik, amikor eloszor regisztraltam valahova...

(#29299) KTU válasza Zeki (#29297) üzenetére


KTU
addikt

A vezetékes 1/5-del olcsóbb.
mobil ua.
tudom csak kb. 30 Fillér.
:U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29300) zolee001


zolee001
őstag

Urak!
Magyar végzödésü (21-es is ha van még) VoIp szolgáltatás van e még természetesen számmal együtt illetve ki mit ajánlana ?
Havidijas konstrukció nem akadály de 1 bit alatti userek használnák
Köszönettel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.