Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-17 11:05:23

LOGOUT.hu

VoIP

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29801) Ludovicus


Ludovicus
aktív tag

A mai frissítéssel ingyenes lett a G729 kodek a Groundwire-ban.

(#29802) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

MIUI 10-el használ valaki Zoiper-t.
Feltenném az új verziót, de fölöslegesen nem, ha gond van vele.
(Nálam egyelőre a régi 1.53 verzió a jó)

#?*@&!

(#29803) instantwater


instantwater
addikt

Ma A510 IP-n CallingCredittel elég furcsa dolgokat tapasztaltam. Hívás közben szokszor kimaradt a hang egy-egy pillanatra, és kb 5 perc után volt egy szünet, és elkezdte a rendszer visszajátszani a beszélgetést a hívás elejéről, és ez 2x is megtörtént egymás után.

Utána próbáltam az androidos MobileVoipot, azzal tökéletes volt. Ugyanaz az account, ugyanaz a hívott fél, ugyanarról a hálózatról.

Volt másnak is ilyen?

Amit még észrevettem a Gigasetnél, és mindig fennálló hiba, hogy ha a másik fél beszél, és én is beszélek, akkor az ő hangját szakadozva hallom.
Androidos klienssel nincs ilyen hiba.

(#29804) fradi81 válasza zeon.hu (#29802) üzenetére


fradi81
veterán

Egy hívásom volt vele, nem volt gond.

moto g72, Ninebot d28e

(#29805) Pecsétes


Pecsétes
friss újonc

Kb. 5-6 hete használom a SuperVoip szolgáltatót Gigaset A510 IP telefonnal, azonban a hívószámkijelzés nem működik náluk. Hiába állítom be a saját hívószámomat a felületükön, random angol/francia számok jelennek meg a hívó félnél. Másnál nincs ilyen probléma?

(#29806) KTU válasza instantwater (#29803) üzenetére


KTU
addikt

Szombat 11 óra körül ugyan ez volt nálunk is, csak SuperVoip.
Nejem hívott Gigaset A510 IP-röl, és azt mondta ugyanazt a kb. 15 másodpercet ismételgettem.
Nálam csak simán megszakadt a hívás.
Visszahívtam Linphone hálózaton, megkérdezte jól vagyok-e :D

Visszanéztem a híváslistát, az a hívás pont 1 órás volt,
persze a valóságban csak pár perc.

Szakadozást nem tapasztaltam Gigaset-nél.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29807) KTU válasza Pecsétes (#29805) üzenetére


KTU
addikt

SuperVoip Gigaset A510 IP, nálunk is francia számok jelennek meg a hívó félnél.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29808) instantwater válasza KTU (#29806) üzenetére


instantwater
addikt

Most megnéztem, túlszámlázás nem volt, csak ez az ismétlős hiba. Mindegyik olyan 2.5-3 perc után. Aztán hívtam android appból onnan tökéletes volt és beszéltünk majdnem fél órát.

Nem baj, ha vannak ilyen hibák, mert filléres a percdíj, de jó lenne tudni mikor rossz, és akkor nem telefonálnék.

(#29809) tibor23 válasza instantwater (#29808) üzenetére


tibor23
senior tag

Na erre a "filléres" percdíjra hiszik sokan, hogy tényleg ennyi, és azt hiszik, hogy szinte ingyen lehet voip-on telefonálni, miközben a filléres azt jelenti, hogy 4Ft/ perc, és egy csomó random hibája is van a Dellmont-os szervernek. Azt meg sose fogod megtudni előre mikor nem küldi el a hívószámodat vagy mikor lesz használhatatlan a hangminőség.

(#29810) ACE-


ACE-
addikt

Nekem a callingcredit is most néha +44-es előhívószámot mutat, és ha kinyomom, elutasítom a hívást, rögtön újrahív, miközben én azt hallom folyamatosan híváskor, hogy kicsörög... ez így elég kaki... remélem csak ideiglenes hiba. Samsung S9 Voip beállításaival telefonálok. Ráadásul ügyfélszolgálat sincs... még egy e-mail sem.

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#29811) instantwater válasza tibor23 (#29809) üzenetére


instantwater
addikt

Hol a probléma?
Lehet beszélni 20 Ftért is atomstabil hazai szolgáltatókkal.
Ennyiért nekem belefér néha egy kis hiba.

(#29812) asdf_ válasza instantwater (#29811) üzenetére


asdf_
veterán

Azert a 20 Ft-os tarifak elott biztos egy 4/6 forintos nomadikus diginek mennek neki, nem a 19 Ft/perc az elso lepcso.

(#29813) instantwater válasza asdf_ (#29812) üzenetére


instantwater
addikt

250 Ft/hó, meglévő előfizetés mellé.

(#29814) asdf_ válasza instantwater (#29813) üzenetére


asdf_
veterán

A 250 Ft meg nem zavarna, a meglevo elofizetes melle az viszont uj info, azt nem tudtam, akkor ez nem nyert :/

(#29815) Beni2360


Beni2360
félisten

Sziasztok!
Van itthon egy 1 GB hálózati összeállításom. kellene 2 db hely még és gondoltam van egy 100 MB switchem és közbe iktatnám. A kérdésem, hogy voip telefonomhoz elég lesz-e ez a 100 MB kapcsolat? Válaszokat :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#29816) Stanlee válasza Beni2360 (#29815) üzenetére


Stanlee
őstag

kb. 0,1 Mbit-et hasznal egy vonal, szoval elegnek kellene lennie.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#29817) ElFeo válasza zagloba (#29758) üzenetére


ElFeo
tag

Szia,

én nem találok 5 fontos korlátlan csomagot, csak 12 fontosat. Merre lehet?
Köszönöm!

(#29818) zagloba válasza ElFeo (#29817) üzenetére


zagloba
aktív tag

https://photos.app.goo.gl/ywTNFqMtiEZZ8SmL6
Nálam 5 font!

(#29819) ElFeo válasza zagloba (#29818) üzenetére


ElFeo
tag

Nálam ilyet nem ajánl fel és egyébként EUR-ban írja ki az árakat. Regisztrációkor Magyarországot adtad meg?

(#29820) zagloba válasza ElFeo (#29819) üzenetére


zagloba
aktív tag

Számítógépen lépjél be! És ha bemész a fiókodba ott áttudod állítani az eurót fontra! És onnantól szerintem változni fog minden! :D

(#29821) Zeki válasza ElFeo (#29819) üzenetére


Zeki
nagyúr

Lap alján!!!!!!!
Ott átváltasz!
Utána keresed a magyar hívást, aztán az a drága, az unlimited world meg lesz az olcsóbb.

(#29822) ElFeo válasza Zeki (#29821) üzenetére


ElFeo
tag

Sikerült köszönöm!

(#29823) zichie válasza ACE- (#29796) üzenetére


zichie
senior tag

Már lehet (50-es) digis számot is hívni pár napja.

(#29824) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Reenger tölthető egyszerre 2 csomaggal?
Van hazai, de kéne nyugati világ is (ami hazai hívásra nem jó).

#?*@&!

(#29825) zeon.hu válasza zeon.hu (#29824) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ügyfélszolga válaszolt, használható egyszerre 2 különböző csomag ugyanazon a számon.

#?*@&!

(#29826) bijesz


bijesz
aktív tag

Sziasztok,

Supervoipot használtam eddig elégedetten.
A mai naptól a magyarországra irányuló hívásoknál a kijelzett szám egy változó angol szám lett.
Az üf azt mondta ez van nem tudnak mit tenni.
Első kérdésem, hogy ezt tapasztalta más is, ki lehet valahogy küszöbölni user oldalról?
Ha nem, melyik más stabil szolgáltatás létezik ami tudja ezt a "feature"-t.

(#29827) tyuli76 válasza bijesz (#29826) üzenetére


tyuli76
tag

Nálam +44 jelez ki a hivott félnél,már vagy 2 hete.mobilvoip.

(#29828) Zotyatv válasza tyuli76 (#29827) üzenetére


Zotyatv
tag

Sajnos nálam is. Zoipert használok. Sokszor fel sem veszik emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#29829) neopeti


neopeti
tag

Discontvoip is 44-es számot jelez ki, hiába van egy 70- es beállítva kijelzésnek :-(

(#29830) bishop100


bishop100
csendes tag

CallingCredit -nél nálam is megvan a +44 hiba. Ilyen volt nagyon ritkán régen is de az csak 1-1 napig tartott.

(#29831) herdsman12


herdsman12
őstag

Nálam eddig rendesen küldi a számokat a MobileVoIP (iOS).

(#29832) tibor23 válasza neopeti (#29829) üzenetére


tibor23
senior tag

Most én is megpróbáltam, bár már ritkán használom a Betamax-os accountaimat (pont csak a hívószámkijelzés miatt) és tényleg +44... hívószámot mutat. Így semmire sem jó kb.

(#29833) anadroid válasza tibor23 (#29832) üzenetére


anadroid
senior tag

FreeVoIPDeal és PennyConnect magyar vezetékes és mobil, valamint német vezetékes számra jól küldi.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#29834) ACE-


ACE-
addikt

Csodálatos, most töltöttem fel 10 Euróval, és így hogy külföldi számot mutat kb. senki nem veszi fel, akit hívok. Ráadásul ha a hívó elutasítja a hívást, 1 mp. múlva megint csörög. Az idegbajt lehet hozni arra, akit hívsz, ráadásul Te aki hívsz, nem is tudsz róla. Hogyan lehet visszakérni a pénzt? Ez így szart sem ér.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#29835) whbear


whbear
senior tag

Most a Rebtel vagy a Telz éri meg jobban és melyiknek jobb a hangminősége? Rebtel elég halk, arról panaszkodtak mikor anno használtam.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#29836) partymaci válasza tyuli76 (#29827) üzenetére


partymaci
aktív tag

Nálam is előjött ez, még nem oldódott meg, Egyesült Királyságot ír sajnos :(

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#29837) betyarr


betyarr
veterán

a minap belefutottam ebbe az "beszélgetés-ismétlődős" dellmont hibába.azaz a 9 éves fiam botlott bele,én csak mellette álltam.az osztálytársát hívta fel este a házi miatt.a vonal túlsó végén mondja a gyerek anyja,hogy adom az illetékest.jött is az osztálytárs a telefonhoz,elkezdte lediktálni.egyszercsak csend.a fiam mondja neki,hogy akkor térjünk rá a matek házira.csend.egyszercsak megint megszólal a gyerek anyja,hogy,adom az illetékest.a gyerek megint elkezdi mondani előlről a házikat.a fiam csak néz,megszólal,hogy ezeket már mondtad,a matekot is diktáld le.csend.amikor harmadszor is az anyja szólt bele,hogy adja az illetékest,akkor kezdett el derengeni,hogy valaki említett itt a fórumon valami hasonló estet.elvettem a fiamtól a kagylót,beleszóltam,de csend volt.kinyomtam és újrahívtam őket.kiderült,hogy az osztálytárs ahogy tartotta a telefont,az arcával lenyomta a hívás vége gombot.percekkel a történtek előtt.
igaz nagy móka volt,mert már azt hittük,hogy szórakoznak velünk az osztálytársáék,vagy bolondgombát ettek és elment az eszük :DD

(#29838) instantwater válasza betyarr (#29837) üzenetére


instantwater
addikt

Nekem volt ugyanez a hiba pár hete.
Nem lesz ez így jó, ha szaporodnak ezek a hibák, és még a caller id is köhög, ahogy látom.
:(

(#29839) betyarr válasza instantwater (#29838) üzenetére


betyarr
veterán

és akkor most gondold el,ha egy fontos hívás közben történik meg ez.vagy valami öreg rokonnal fordul elő (sokan írták,hogy idősebbeknek is beállították valamelyik dellmontot takarékossági okokból).simán földhöz vágja,mondván,hogy ez a telefon megbolondult :U
amúgy jelezted feléjük?

(#29840) instantwater válasza betyarr (#29839) üzenetére


instantwater
addikt

Nem jeleztem.
Ugyanabban az időben amikor voip telefonról csinálta ezt a bohóckodást, felhívtam ugyanazt a felet android kliensről és ott tökéletes volt.

Te mivel indítottad a hívást? Appal vagy hardverrel?

Az ügyfélszolgálat itt csak dísznek van. Ennyi pénzért ne akarj még ügyfélszolgálatot is.
Náluk mindig minden jó.

[ Szerkesztve ]

(#29841) betyarr válasza instantwater (#29840) üzenetére


betyarr
veterán

hardveren ment ki a hívás: a510ip.

(#29842) instantwater válasza betyarr (#29841) üzenetére


instantwater
addikt

Nekem is ugyanilyen készüléken volt ugyanez a hiba. CallingCredit márkanevet használom.

(#29843) betyarr


betyarr
veterán

érdekes,mert én is a cc-n vagyok :Y

(#29844) zoolio


zoolio
tag

Van olyan nem Dellmont klón, ami megbízhatóan küld beállítható hívószámot, nem csinál ilyen hülyeségeket és kb. Dellmont áron működik??

(#29845) bishop100


bishop100
csendes tag

Tud valaki ajánlani olyan VoIP szolgáltatót ahol működők a szám küldés?

(#29846) instantwater


instantwater
addikt

Akinek köhög a Dellmont, azoknak csak SIPen köhög, vagy a saját appjukkal is?

[ Szerkesztve ]

(#29847) Stanlee


Stanlee
őstag

Stuntcalls a kovetkezokre kuldte ki helyesen a beallitott nemet vezetekes szamot fritz!box-rol inditott hivas eseten:

- Telenor mobil
- O2 mobil
- T-mobile DE Mobil
- ephone magyar vezetekes

Ez alapjan nalam meg szerencsere mukodik.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#29848) bishop100 válasza instantwater (#29846) üzenetére


bishop100
csendes tag

Nálam SIP -el is rossz és mobilevoip -al is.

(#29849) instantwater válasza bishop100 (#29848) üzenetére


instantwater
addikt

Köszi.
Azért kérdeztem, mert nálam legutóbb amikor az ismétléses hiba volt, akkor appal jó volt a hívás.
Hívóazonosítóra még nem panaszkodtak. Tudják, ha valaki külföldi számról telefonál, az én vagyok.

(#29850) KTU válasza whbear (#29835) üzenetére


KTU
addikt

Telz csak saját kliens.
Kapsz 0,2 € kezdőegyenleget ingyen ki tudod próbálni.
Kis összeggel is lehet tölteni. Sok a tax. :U

Nálam default beállításokkal halkabb mint Groundwire,
de itt is lehet húzni a mikrofon és hangszóró hangerőn.

2 eurós PayPal feltöltés:
Prepayment for Telz's services.
€2.00 EUR 1 €2.00 EUR
Subtotal €2.00 EUR
Tax €0.54 EUR
Total €2.54 EUR

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.