Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-17 11:05:23

LOGOUT.hu

VoIP

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) Beni2360 válasza zoolio (#31000) üzenetére


Beni2360
félisten

Épp itt van az asztalon a CISCO SPA112 de. Már évek óta kiktatva. Nem igazán tudtam belőni. Vissza gondolva volt pár hete nekem is, hogy nem hallottak, de hogy mi lett a vége már nem tudom, de azóta nem volt ilyen.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#31002) petir válasza Beni2360 (#30999) üzenetére


petir
senior tag

A MobileVOIP a Reenger-rel mennyire kompatibilis?
Használja valaki ezt a kombot ?

(#31003) instantwater válasza petir (#31002) üzenetére


instantwater
addikt

MobileVOIP a Dellmont saját applikációja, és csak az ő márkáikkal kompatibilis.

(#31004) Zeki


Zeki
nagyúr

Most jött emailben.
Megavoip.

(#31005) tlac válasza Zeki (#31004) üzenetére


tlac
nagyúr

nekem meg a StuntCalls-tól jött ugyanez

(#31006) nfer válasza Zeki (#31004) üzenetére


nfer
tag

Supervoip ajánlat ugyanez.

(#31007) Zeki válasza nfer (#31006) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor valószínűleg mindet Dellmont partnernél lesz/van ilyen lehetőség.

(#31008) petir válasza Zeki (#31004) üzenetére


petir
senior tag

~1100 Ft-ért korlátlan beszélgetés mobil és vezetékes irányban is?

És ez már úgymond áfás ár?

(#31009) Zeki válasza petir (#31008) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen. Ott van a képen is.
Viszont egyenleg feltöltésnél is számol mindenféle díjat.

(#31010) p.t.r


p.t.r
aktív tag

Jött stuntcalls és supervoipra is. Supervoip acc kettő is van, ezek közül az egyik van aktívan használva (~10eur/2hónap), a másiknál havi 0-5perc esetleg. Nyilván erre a másodikra jött az ajánlat. Egy cserét megér. :)

[ Szerkesztve ]

(#31011) petir válasza Zeki (#31009) üzenetére


petir
senior tag

Nálunk Reenger van használva havi 500Ft ért de a korlátlan beszélgetés lehet jobban esne...

Most gyorsan regisztráltam egy megavoip fiókot de én sajnos nem látok ilyen csomagot..pedig jó lenne.

Amúgy mivel jobb / rosszabb mint a Reenger itt az appba a szám ellenőrzésénél megerősített szám esetén valóban saját számot ír ki? 🙄

[ Szerkesztve ]

(#31012) ggabor02 válasza nfer (#31006) üzenetére


ggabor02
aktív tag

Freevoipdeal is küldött.

(#31013) p.t.r válasza petir (#31011) üzenetére


p.t.r
aktív tag

megerősített szám esetén valóban saját számot ír ki?

Bár nem engem kérdeztél, de igen, sajátot.

Egyébként meg saját példámból kiindulva, itt talán azokból a felhasználókból szeretnének többet profitálni, akik ugyan fizetgetnek, de fizetgethetnének többet is már akkor.

[ Szerkesztve ]

(#31014) itanczos válasza petir (#31011) üzenetére


itanczos
senior tag

Nem ajánlja fel egyből az előfizetés lehetőségét és általában azokra az account-okra adja, amit csak kevésbé használsz!
Ezért érdemes 2-t regisztrálni. Az egyiket csak néha (azt figyeltem meg, hogy azokon sem dobja fel, amit egyáltalán nem használsz) a másikat aktívan.
Közben rájöttem, hogy elég egy is, amiről hetente 1-2x indítasz egy hívást.
De szerintem csak pár hónap után dobja fel a lehetőséget.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#31015) betyarr


betyarr
veterán

most én vagyok nagyon béna,vagy a dellmonttal van gebasz,vagy a vodafos modemje szívat ezerrel?elköltöztünk és van ez a csodálatos szolgáltató meg az ő eszköze.csatlakoztattam az 510ip-t,a router látja,oszt neki ip-t,de a kapcsolataim mind "registration failed"-et mutatnak a telefon ui-jában.a kézibeszélő ha hívni akarok,akkor azt írja hogy "nincs ip kapcsolat".most ilyenkor mi van?

(#31016) MaCS_70 válasza betyarr (#31015) üzenetére


MaCS_70
félisten

Erre már én is panaszkodtam itt, bár nálam az 510IP éppen viszi a Dellmont/Ephone accountokat -- de Androidon a Zoiper eldobja azokat, amint rááll az itthoni wifire. :W

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#31017) betyarr válasza MaCS_70 (#31016) üzenetére


betyarr
veterán

hihetetlen,de a bázisállomás újraindítása megoldotta a helyzetet... :U

(#31018) MaCS_70 válasza betyarr (#31017) üzenetére


MaCS_70
félisten

A jó öreg restart sok mindenre gyógyír... :)

Zoipert nem használsz véletlenül?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#31019) betyarr válasza MaCS_70 (#31018) üzenetére


betyarr
veterán

de,de nincsen vele problémám.igaz nem túl gyakran kell,mert van digi mobil.

(#31020) dkpisti


dkpisti
tag

Sziasztok mobilevoipot használok stuntcalls-al már évek óta de a hangminőséggel nemvagyok kibékülve tudtok másikat ajánlani ami jobb?

(#31021) betyarr válasza dkpisti (#31020) üzenetére


betyarr
veterán

próbáld meg zoiperrel.nekem egy ideje tökéletes.

(#31022) lszlogal válasza betyarr (#31021) üzenetére


lszlogal
senior tag

Sziasztok!

Van egy ONT-m, melyre beállítottam egy ephone.ch VoIP szolgáltatást.. Működik is a régi telefonokkal. De viszont: Ha például felhívom az OTP ügyfélszolgálatát, és nyomogatom a gombokat, a telefonközpontjuk nem reagál a gombnyomásra. Merre lehet keresni a problémát? Ezt okozhatja a régi telefon? Itt a VoIP konfiguráció:

[ Szerkesztve ]

(#31023) MaCS_70 válasza MaCS_70 (#30938) üzenetére


MaCS_70
félisten

A jelek szerint megoldódott az a problémám, hogy a vezetékes neten + wifin keresztül csatlakozó androidos telefonon elérhetetlenné válnak a SIP accountok a Zoiperben.

A megoldás egyszerű és logikus: a routerben törölni kellett az 5060 port továbbítását az ATÁ-ra.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#31024) itanczos válasza lszlogal (#31022) üzenetére


itanczos
senior tag

Szia!

A DTMF Transmission mode-t próbáld másra állítani. Elvileg ez lenne a kulcs.
Egyébként már én is bele futottam ebbe a problémába, de aztán valszeg egy szoftver frissítéssel megoldódott. (FreePBX)

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#31025) lszlogal válasza itanczos (#31024) üzenetére


lszlogal
senior tag

Nagyon köszönöm a segítséget, RFC2833-al működik ! Közben utánanéztem hogy ez mi is, nem csodálkozom, hogy eddig nem volt jó :D

(#31026) petir


petir
senior tag

Sziasztok,

Erről van valakinek valami bővebb infója?
Mert a magyar oldalon egy kukk infó nincs ellenben a linken irottakkal...

(#31027) asdf_ válasza petir (#31026) üzenetére


asdf_
veterán

Ami ha úgy van, azért is vicces, mert az ÁSZF változás 30 nappal előre közlendő.

(#31028) petir válasza asdf_ (#31027) üzenetére


petir
senior tag

Kérdés, hogy magyar szolgaltatónak vesszük e?

Tényleg másik után kell nézni..
Múltkor itt többen említették a 3 € -os unlimited Megavoip, StuntCalls , SuperVoip csomagokat - én akkor be is regisztráltam de sajna nem kaptam ilyen lehetőséget.

Az említett szolgáltatók közül melyik a legajánlottabb?
Tudnátok segíteni mit érdemes választani?

(#31029) asdf_ válasza petir (#31028) üzenetére


asdf_
veterán

A nordtelekom nálunk nyrt., így szerintem kénytelen lesz magyar lenni.

(#31030) Zeki válasza petir (#31028) üzenetére


Zeki
nagyúr

https://www.stuntcalls.com/country_subscriptions/info
Unlimited calls to your favorite country!
If you pay with Credit Card or Paypal and have the ‘Automatic Recharge’ setting enabled, Your account might be ready for Monthly Subscriptions.
With this subscription you can call landline and/or mobile phone numbers from the selected country for a small monthly fee.

(#31031) Zeki válasza Zeki (#31030) üzenetére


Zeki
nagyúr

A stuntcallson nem volt egyenlegem, de a megavoipon igen.

(#31032) petir válasza Zeki (#31031) üzenetére


petir
senior tag

Nekem ilyen nincs... :(
Nálam így néz ki ez az oldal:

Régóta előfizetsz?
Hány után dobta fel ?

Vagy fizessek elő a legkisebb csomagra és majd fel fogja ajánlani ?

[ Szerkesztve ]

(#31033) Zeki válasza petir (#31032) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nulla egyenlegre sehol. Töltsd fel 10 euróval. Az automatikus megújulást kapcsold be, akkor szerinte ott lesz.

(#31034) asdf_ válasza petir (#31026) üzenetére


asdf_
veterán

No, most már kiírták

TISZTELT ÜGYFELÜNK!

A Nordtelekom Mobile angliai szolgátatása 2021. december 31.-vel végérvényesen megszűnik.

A decemberi hónapban az ön által igénybevett szolgáltatások még elérhetőek maradnak, mindazonáltal csomagok (Bundle) vásárlására nem lesz lehetősége.

Minden felhasználónknak SMS-ben elküldjük az úgynevezett PAC kódot, amely segítségével angol mobiltelefonszámát megtarthatja, úgy hogy áthordozza azt egy másik szolgáltatóhoz.

A Nordtelekom Mobile szolgáltatás 2021. december 31. után nem vehető igénybe, véglegesen megszűnik. Minden megmaradt egyenleg és el nem hordozott telefonszám véglegesen és visszaállhatatlanul megszűnik. A szolgáltatás mellett esetlegesen igénybe vett magyar és lengyel telefonszámok is megszűnnek.

Ha bármilyen kérdése van, forduljon ügyfélszolgálatunkhoz

(#31035) petir válasza asdf_ (#31034) üzenetére


petir
senior tag

@Zeki - köszi meg fogom próbálni.

---

Felhívtam őket . A nordtelekomra valóban igaz a hír , hogy megszűnik tehát akinek angol sim-je van tulajdonképpen rájuk vonatkozik ez.
A Reenger egy külön szolgáltatás azt mondták ezt nem érinti a megszűnés és továbbra is használható.
Ez az ügyfélszolgálat telefonos válasza volt...aztán majd meglájuk.

(#31036) fkenny


fkenny
senior tag

Sziasztok!

Nincs valakinek meg a legújabb FW Linksys SAP-922 készülékhez? Elvileg a 6.1.5a lenne az, de ugye már kifutott termék és a gyártó honlapján semmit sem találni hozzá. :(

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#31037) ggabor02 válasza fkenny (#31036) üzenetére


ggabor02
aktív tag

http://csr248.wilogic.com/prov/fw/www.vpnbest.com/download/firmware/spa/SPA922_942/SPA922_942_6.1.5a/SPA942_6.1.5a/index.html
[link]

(#31038) fkenny válasza ggabor02 (#31037) üzenetére


fkenny
senior tag

Isten vagy, köszönöm! :R

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#31039) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Kérdésemre nem találtam megfelelő topikot, ha tudtok ilyet légy szíves linkeljétek be. Köszi!

Olyan "világ" SIM kártyát keresnék, amit szinte a világon mindenhol lehet használni. Jó lenne ha nem csak hang, hanem internet kapcsolat is működne. Van erre összeghasonlító oldal, illetve tapasztalat? Gondolom a nem EU országokban az internet elérés a legnehezebb.

[ Szerkesztve ]

(#31040) 4Grider válasza pinnacle (#31039) üzenetére


4Grider
nagyúr

A hazai szolgáltatók sim kártyáival is tudsz barangolni szinte a világon mindenütt. Még jó eséllyel mobilneted is lesz, persze jó pénzért.
Ha olcsón akarod ezt megúszni, arra mindig a helyi sim a megoldás. A kettő között vannak ugyan szolgáltatók, de náluk mindig van apró betűs rész...

(#31041) Zeki válasza pinnacle (#31039) üzenetére


Zeki
nagyúr

Google a barátod.

(#31042) pinnacle válasza 4Grider (#31040) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi 4Grider, Zeki! Hazai cégeknél (Telenoros, Kedvező Üzleti Flottában van) nagyon drága a nem EU-s ország. Légiutas kísérő az ismerősöm, csak arra kellene, hogy különböző repülőterekről haza tudjon szólni.

(#31043) Zeki válasza pinnacle (#31042) üzenetére


Zeki
nagyúr

Használjon ingyen wifin keresztül üzenetküldőt.

(#31044) pinnacle válasza Zeki (#31043) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Gépet nem hagyják el, azon meg nincs wifi. Keresek majd valami nemzetközi SIM-et.

[ Szerkesztve ]

(#31045) 4Grider válasza pinnacle (#31044) üzenetére


4Grider
nagyúr

Citysim. Egy a sok közül. Ez sem működik mindenhol (hasonlóan a többi nemzetközi simhez), és csak csomagokkal/kisbetűkkel olcsóbb mint egy hazai sim.

(#31046) pinnacle válasza 4Grider (#31045) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Az a gond, hogy hazai SIM-eknél nincs ilyen "pay as you go" megoldás, hanem napi, havi vagy havi díj kell. Direkt nemzetközi SIM topikot nem találtam, de most látom van kamionos, talán ott van tapasztalat, hogy EU-n kívül melyik a legjobban bevált SIM.

[ Szerkesztve ]

(#31047) kzs válasza pinnacle (#31039) üzenetére


kzs
tag

Amit a többiek irtak: a helyi SIM a megoldás. Az alábbi linken levö wikit már évek óta használom, ha tudni akarom, hol mi a legjobb deal. Sokáig nagyon naprakész volt, szerintem többé-kevésbé még most is

[link]Prepaid data wiki

(#31048) pinnacle válasza kzs (#31047) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

(#31049) garga01


garga01
senior tag

Sziasztok!
Korábban kaptam itt a fórumon nagyon sok és jó segítséget a Fritzboxal kapcsolatban, remélem most is van tippetek.
2 külön kérdésem is van:
- Az itthoni router egy 7390, amiben be van konfigolva egy freevoipdeal szolgáltatás, illetve feltöltöttem rá 10 eurot is. De sehogy se tudok hívást indítani. Hiába adom meg a *122#-et a szám előtt, ki se csörög csak azt a vonalhiba vagy milyen hangot adja. Próbáltam többféle formátumban is:
*122#003620...
*122#3620...
*122#0620..
De egyik se jött be, mi lehet a gond? Mindenféle wählhilfe (tárcsázó segéd) és ilyenek ki vannak kapcsolva a fritzboxban.
telefon eszközök:

voip beállítása:

- a másik kérdésem, hogy a fenti képen látható "mami" néven a mamámnál is be lett állítva egy fritzbox, ahol az a másik box a mi no-ip-s webcímünkön regisztrálja be magát, mintha egy helyi eszköz lenne. A képen lévő belső **620-as számmal tudjuk is hívni őt. De tőle viszont, felénk (pl. nappali belső száma: **2) nem tudok hívást indítani. Adott ott is a fritzbox egy előhívószámot, de hiába ütöm be, nem akar menni.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#31050) anadroid válasza garga01 (#31049) üzenetére


anadroid
senior tag

A Freevoipdealben engedélyezni kell a SIP használatát.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.