Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-17 11:05:23

LOGOUT.hu

VoIP

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) v-man válasza Sayuar (#19994) üzenetére


v-man
őstag

Akkor ezt jól gondolom, hogy így használható?

Veszek egy új Vodafone simkártyát, megrendelem a vodafone net+ csomagot.
Feltöltöm 3000 ft-tal, ekkor 30 napig felhasználható 500 mb netet kapok bónuszként, ami 4G-n megy korlátozás nélküli sebességgel.

A 30 nap leteltével a 3000 ft-os feltöltésemből rendelek 1500 ft-ért 1 gb netet, majd 1 hónap múlva ismét (ha egyetlen hívást v sms-t sem indítok, pont kifutja - ez nem lenne gond, jelenleg is 2. simként csak adatkártya van a telómban).

A három hónapra akkor összesen 3000 ft-ért volt 2x 1 giga, meg 1x fél giga netem, utána egy újabb 3000 ft-os feltöltés és kezdem elölről?

1500 ft-os 1gb-os netnek mi a pontos neve? Vodafone oldalán nem igazán találtam meg.

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#20002) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok!

A dual-sim mobiltelefonomban slot 1-ben van egy mobilinternet (csak adat sim), slot 2-ben egy +36 20... feltöltős sim. A cél: slot 1 VoIP kimenő hívások, slot 2: bejövő GSM hívások. Voipblazer-en beregisztrálhatom a 20-as számom kvázi „kimenőnek”? Nem akadhat össze a kettő? :U ...ha pl. VoIP-pal hívok kifelé és bejön közben egy hívás a 20-ra? Vagy inkább regisztráljam náluk a mobilnethez kapott sim számát? :U

THX!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#20003) KTU válasza Eastman (#20002) üzenetére


KTU
addikt

A kimenő VoIP hívásba általában belevág a bejövő GSM hívás.
De ezt Somatom fórumtárs MTK-s és a régi S2 telóval jól tudja kezelni. [link]

Én meg úgy oldom meg hogy ha diszkrét a kimenő hívásom akkor nem veszem fel a bejövő GSM-et.
Majd visszahívom VoIP-on. :D

Voipblazer-en regisztrálni mindenféleképpen érdemes azt a GSM számodat amin elérhető vagy,
hogy lássa akit hívsz hogy ki az. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#20004) #79335424 válasza Eastman (#20002) üzenetére


#79335424
törölt tag

Milyen teló, milyen oprendszer?

(#20005) Eastman válasza #79335424 (#20004) üzenetére


Eastman
őstag

Samsung GT-S7582, Android 4.2.2.

Közben lett kanadai címem. Tényleg. :) Még képeslapot is írhat a voipblazer...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#20006) Sayuar válasza v-man (#20001) üzenetére


Sayuar
őstag

"A 30 nap leteltével a 3000 ft-os feltöltésemből rendelek 1500 ft-ért 1 gb netet, majd 1 hónap múlva ismét (ha egyetlen hívást v sms-t sem indítok, pont kifutja - ez nem lenne gond, jelenleg is 2. simként csak adatkártya van a telómban)."

Elfogy a bónuszneted. Megrendeled az 1500 Ft-os 1G-os netet. Az első 30 napos időszak végén, vagy ha úgy tetszik a 31-ik napon nem kell megrendeld újból az 1GB-os csomagot, mert azt a rendszer automatikusan megújítja. Arra kell csak vigyázni, hogy töltés előtt mondd le a megújuló adatopciót, hogy ne legyen egyszerre bónusz neted és megújuló neted is.

Megújuló adatopciók elnevezés alatt találod.

(#20007) Oroszlánom


Oroszlánom
tag

Sziasztok! Netroll még van? Köszönöm!! Esetleg más alternatíva mostanság?

(#20008) KTU válasza Oroszlánom (#20007) üzenetére


KTU
addikt

December közepén még volt.
Persze 1.re elzavarták a fiam hogy vegyen ilyen olyan amolyant, mert az nincs.
Aztán nekem kellett megmondanom hogy mit árulnak. :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#20009) Pzoli2 válasza Oroszlánom (#20007) üzenetére


Pzoli2
tag

Van én pár napja vettem ! :))

(#20010) Oroszlánom válasza Pzoli2 (#20009) üzenetére


Oroszlánom
tag

Sziasztok! Köszönöm!

(#20011) Joe123


Joe123
aktív tag

Sziasztok,

Ezt a szolgáltatót használja valaki?

[link]

Fórumban rákeresve nem volt találat, viszont úgy látom itt hívásonként lehet választani a 3 különböző minőségű dellmont verzió közül, ha esetleg a legolcsóbb nem elég jó. A standard alig drágább mint a grey.

[ Szerkesztve ]

(#20012) #79335424 válasza Joe123 (#20011) üzenetére


#79335424
törölt tag

Belenéztem:

"payments by: Bank Transfer, Moneybookers, Ukash, CashU, Credit Card & Paypal
Required minimum topup amount of EUR/USD 100,- :U
Supported protocols: SIP
"

Eastman:
Bocs, átsiklottam a válaszod felett! Nézd meg, hogy ez a Dual SIM Control működik -e nálad!

[ Szerkesztve ]

(#20013) Joe123 válasza #79335424 (#20012) üzenetére


Joe123
aktív tag

Oh, azt nem vettem észre.
Viszont most belenéztem a felhasználási feltételekbe és ott nem is 100-at, hanem 300-at írnak. Úgy tűnik ez inkább cégeknek van. 90 napig lehet visszakérni a fel nem használt egyenleget és mp alapú a számlázás. Ahogy nézem kb. ugyanez van a onevoopnál is, csak utóbbi kicsit olcsóbb.

(#20014) KTU válasza Joe123 (#20011) üzenetére


KTU
addikt

Volt már szó róla.
a megfelelő kereső szó: Grey :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#20015) conroy válasza KTU (#19981) üzenetére


conroy
csendes tag

tovabbra sem mukodik a neophone akarhogy probalom.az nem lehet baj hogy nincs feltoltve? / sip-et az oldalon nem kell engedelyezni kulon?nem talaltam a beallitasokban ilyet

(#20016) herdsman12 válasza conroy (#20015) üzenetére


herdsman12
őstag

Biztos, hogy nem a feltöltés a probléma, sip beállítás se rémlik a NeoPhone oldalán.
Használok pár számot, de nem felhőtlen a helyzet.
Otthoni Gigaset A510IP telefon, NeoPhone számmal bármikor stabilan hívható, de a mobilomon futó Zoiper NeoPhone számmal max akkor elérhető, ha pont a Zoiper van a megnyitott képernyőn. Pár hétig oda-vissza hívás stabilan működött.
Kipróbáltam a Media5-fone programot is, a helyzet ua.
Ennek röviden az a lényege, hogy stabilan elérhetetlen a mobilon beállított NeoPhone számom, Te meg pont az elérhetőségre pályázol.

(#20017) v-man válasza Sayuar (#20006) üzenetére


v-man
őstag

köszi, és mennyire tolerálják ha folyton lemondom a 2. hóban? :)

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#20018) zeon.hu válasza herdsman12 (#20016) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nálam elérhető a neophone/zoiper páros.
Nincs a telódon "Védett alkalmazások" vagy hasonló a beállításokban?
Zoiper beállítások-csatlakozás-ébren tartás ki van pipálva?

Egyetlen bajom a zoiperrel, hogy wifi váltáskor nem mindig (kb 20-30%-ban) maradok elérhető, mert azt írja, hogy regisztráció sikertelen. Ha ilyenkor kilövöm a futó alkalmazások közül és újra indítom, akkor ismét jó.

Erről jut eszembe:

Somatom!
Tamással nem beszéltél mostanában a Recent listáról Robot ügyben?

szerk:

Nem a zoiper beta-t töltötted le? Az nálam se volt jó.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#20019) Zénó75 válasza v-man (#20017) üzenetére


Zénó75
tag

Ekkora cégnél épp mint a lőtéri kutyát ;)

(#20020) sumsang


sumsang
aktív tag

Nagyon régen próbáltam már a delmont user hívást, de úgy látom már nem működik.
Van esetleg valami variáció a hívásra?

[ Szerkesztve ]

(#20021) Fecogame válasza sumsang (#20020) üzenetére


Fecogame
veterán

Működik, ma is így telefonáltam ingyen. Leírás az összefoglalóban.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#20022) #79335424 válasza zeon.hu (#20018) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pénteken küldtem neki egy error logot. Azt írta, hogy most megállt nála az élet, nem tud fejleszteni, mert szervízben van a gépe és nem nagyon tudnak vele mit kezdeni. Felajánlottam neki a régi, 2,8 -as, dual core gépemet, de azóta nem válaszolt. Én meg reggel indulok németbe gályázni.

(#20023) sumsang válasza Fecogame (#20021) üzenetére


sumsang
aktív tag

Köszi, megoldódott már a probléma :F "kedves sógorom" Németo.-ban, szerencsétlenkedett, nem volt sip kliens feltelepítve a mobilján, csak a mobilevoip. :W Az meg ugye alkalmatlan a hívásfogadásra, persze ha a sip kliens netán nincs beregisztrálva a dellmont szerverére, szintén alkalmatlan a hívás fogadásra.
Amúgy > tíz éve használom, az első finareas cég voipbuster megjelenése óta, de itt a topikban is kitárgyaltuk már a "klónok hívását" kb. 3 éve. Arra viszont álmomban sem mertem gondolni, hogy mobilevoippal akarja fogadni a hívást, holott pár éve már használ dellmontos szolgáltatót. :Y

(#20024) KTU


KTU
addikt

Olcsó mobilnet Telenor:

Feltöltés 3000Ft-al.
Kapsz
150MB netet 1 hónapra. Ha be van állítva a 3 baráti 20-as!
Ez fontos hogy adj meg telefonszámot mert különben nem kapod meg a 150MB-ot!

Nekem ez is elég szokott lenni csak VoIP telefonálásra. :U

190Ft Telenor próba 500MB net, 1 hónap.
Nagyon fontos hogy már kérd is a deaktiválását hogy ne újuljon meg, mivel a 2. hónapban már 2000 akárhány Ft :Y

"Klikk 1 GB promóciós időszak ............................ Egyszeri díj 1500Ft"
A szolgáltatást az első megrendelést követően egyszeri 1500 Ft ért három hónapig használhatod.
A 4. hónaptól a havidíj 1 500 Ft.
Itt előre kifizeted a 3 hónapot, de csak 1 hónap árát kérik el érte.
Így 500Ft / hó az első 3 hónap.

Ekkor maradt még a kártyán kb.: 1500Ft amiből kijön a következő hónapra:
1GB net

Van 6 hónapra mobilneted 3000Ft-ból!

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#20025) Dluinet válasza KTU (#20024) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A Klikk 3+1 hónapból hogyan lesz 6 hónap?

A telenornál még mindig havi ciklusok vannak, vagy megrendelés napjától indul a ciklus?
A Klikk-ben van 4G is?
Telenornál városon kívül milyen az LTE lefedettség?

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#20026) KamuMazsola válasza KTU (#20024) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Hú! Ez hatalmas, újra klikk! :)
Én nem csak voipra használom, de így ismét ki lesz használva a második sim slot is. 1 GB elég szokott lenni egy hónapra.
Köszönöm a tippet!

Üdv.: KamuMazsola

(#20027) vgyuri válasza KTU (#20024) üzenetére


vgyuri
őstag

Telenor új sim 1.590 forint 600 forint lebeszélhetőséggel, 1.500 a minimum feltöltés összege, nem éri meg 3 havonta új simet venni. :(

[ Szerkesztve ]

(#20028) KTU válasza Dluinet (#20025) üzenetére


KTU
addikt

Új SIM esetén:

1. hónap
150MB, 3000Ft feltöltésből.

2. hónap
190Ft Telenor próba 500MB

3. 4. és 5. hónap:
Klikk 1 GB promóciós időszak ............................ Egyszeri díj 1500Ft

6. hónap a maradék egyenlegből ha van még 1500Ft akkor
- a. - 1GB net vagy
500MB 1000Ft és ekkor még marad 500Ft-od 7. hónapra 100MB netre.

A promóciók 30 napig vagy jelen esetben 90 napig érvényesek!
Mindegy mikor van a telenor hülye ciklusa.
Ez így van az összes akciósnál.
Sajnos ha pénzért (teljes díjért akció nélkül) rendeled, akkör jön a sz@patás.
Ha véletlen zárás előtt 1 - 2 nappal, akkor 1 - 2 nap múlva megint lemarja a teljes összeget.
Nekem is ezért lett elegem a Telenorból. :W

Ma rendeltem több kártyára Klikk 1 GB-ot,
és április 19.-ig van net.
Ezt írja webes felületen is.

(#20027) vgyuri:
Olcsóbban vettem talán tecsóba, és ha jól emlékszem 1000Ft körül volt,
és ebből van valamennyi egyenleg talán 400Ft, de lehet 600.
Majd ránézek.

Akinek nem jó konstrukció, nem használja. :U
:)

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#20029) KamuMazsola válasza vgyuri (#20027) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A piactéren 600 Ft, 600 Ft lebeszélhetőséggel, de liciten néha van olcsóbban is. A rosszfogáson meg 2 ezerért 3 ezres lebeszélhetőséggel.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#20030) Sayuar válasza KTU (#20028) üzenetére


Sayuar
őstag

Új SIM....
és mi garantálja azt, hogy:
1. a próba 500 MB csomag 1 hónap múlva (amikor lejár a töltés utáni neted és be szeretnéd aktiválni) élő ajánlat lesz?
2. vagy, hogy a Klikk 1GB 2 hónap múlva élő ajánlat lesz?
3. A 2-ik hónapra a próba 500-at írtad.Mi van, ha a ciklus közepére esik a 30 napos feltöltés utáni bónusznet lejárta? Akkor az 500 MB próbanetet csak 15 napra kapod?

[ Szerkesztve ]

(#20031) KTU válasza KamuMazsola (#20026) üzenetére


KTU
addikt

Hogy az 1. honap ne csak 150MB legyen.
Ezt csak bemasolom:

Feltöltöttél 3000Ft-ot.Egyenleged xxxxFt.
Rendelj most ingyen MyChat szolgàltatàst, ami korlàtlan Facebook, WhatsApp és Twitter böngészést + 250MB adatkeretet tartalmaz 30 napra, belföldön. Megrendeléshez küldd vissza dijmentes vàlaszban a "MyChat" szòt 2016.01.27-ig. A szolgàltatàs csak egyszer vehetö igénybe!

Igy 150 + 250MB az 1. honap ha 27.-ig feltoltod.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#20032) milenda


milenda
tag

Ez most a VoIP vagy a Telenor topic?

(#20033) Zeki válasza milenda (#20032) üzenetére


Zeki
nagyúr

A voiphoz kell mobilnet (ha nem csak otthonról nyomod).

[ Szerkesztve ]

(#20034) herdsman12 válasza zeon.hu (#20018) üzenetére


herdsman12
őstag

Biztos a telefonomnál van a gubanc. Redmi 2 Pro és két három hetente felteszem a legújabb fejlesztői ROM-ot, ráadásul nem tiszta telepítéssel. Kellene csinálni egy totál friss telepítést. Beállítások szerintem rendben. Tegnap beüzemeltem a gyári SIP klienst és azóta bármikor elérhető a telefonom, a beépített kliens fogadja a hívást, nem a Zoiper.
Nálam viszont az Adatforgalom - WiFi váltás egy pillanat és atombiztos.
Csak próbából lóg az itthoni hálón egy sima Hongmi, Zoiper - NeoPhone számmal, ez oda-vissza bármikor működik.

(#20035) KamuMazsola válasza milenda (#20032) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A voip olcsó internet alapú hanghívás, ergó net is kell hozzá. KTU felhívta a figyelmet egy olcsó mobilnet lehetőségre. Mi a probléma?

KTU: Az sem baj, ha az első hónapban a 150+500-at kombinálom és csak 5 hónap jön ki. Még úgy is bőven megéri!

Sayuar: Ha nem tetszik, ne használd!

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#20036) Sayuar válasza KamuMazsola (#20035) üzenetére


Sayuar
őstag

Látom nem sikerült megérteni a kérdéseket....talán ezért sikerült a válaszod durcás ovisra....

(#20037) milenda válasza KamuMazsola (#20035) üzenetére


milenda
tag

Kedves KamuMazsola, nincs itt semmi probléma. Csak viccesnek találom, hogy a Telenor topicban egyáltalán nem beszélnek róla, holott nem csak VoIP-ra jó a KLIKK és általában mobilinternet.

(#20038) MaCS_70 válasza milenda (#20037) üzenetére


MaCS_70
félisten

De itt minden szolgáltató megoldásai érdeklik a fórumlakókat, mivel az ellenkező irányból, a szolgáltatás felől közelítünk, ugye. Vagy szerinted inkább olvassuk az összes szolgáltató topikját, még ha nem is vesszük igénybe?
Itt a választáshoz mindegyikről jó, ha van információ, ott meg a már meglevő ügyfelek beszélhetik meg a konkrét ügyes-bajos dolgaikat -- szerintem.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#20039) zeon.hu válasza herdsman12 (#20034) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Wifi-wifi váltásra gondoltam, mivel nálam a mobilnet mifiről jön, amit a telefon wifiként kezel.
Nem az idővel van gondom, hanem mint írtam, néha nem kapcsolódik a zoiper újra.

Tiszta telepítés meg ajánlott, sok hiba forrása lehet ennek hiánya.

#?*@&!

(#20040) edk- válasza KTU (#20028) üzenetére


edk-
őstag

A promóciók 30 napig vagy jelen esetben 90 napig érvényesek!
Mindegy mikor van a telenor hülye ciklusa.
Ez így van az összes akciósnál.

Ilymódon a Klikk 1GB közel 4 hónapig érvényes tud lenni (ha ciklusforduló után közvetlenül rendeljük). 3 fordulóig (megújulásig) érvényes az akció, legalábbis a sima Klikk-kel így volt.

Sajnos ha pénzért (teljes díjért akció nélkül) rendeled, akkör jön a sz@patás.
Ha véletlen zárás előtt 1 - 2 nappal, akkor 1 - 2 nap múlva megint lemarja a teljes összeget.

Ha ilyen esetben reklamálsz, eséllyel jóváírják az egyik levonást.

Sayuar:

Új SIM....
és mi garantálja azt, hogy...

Kockázat nélkül nincs rizikó.

3. A 2-ik hónapra a próba 500-at írtad.Mi van, ha a ciklus közepére esik a 30 napos feltöltés utáni bónusznet lejárta? Akkor az 500 MB próbanetet csak 15 napra kapod?

Akkor az első 15 napra csak a 190 Ft felét vonja le.

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#20041) milenda válasza MaCS_70 (#20038) üzenetére


milenda
tag

Drága Macs, ne offoljuk szét a topicot. Én egyáltalán nem kifogásoltam, sőt örülök neki, hogy a VoIP-pal kapcsolatos témák sorra kerülnek, sokat tanulok belőlük. Éppen csak – ahogy előző hozzászólásomban is írtam – viccesnek találom, hogy a VoIP topic részletesen kitárgyalja a (VoIP-hoz kétségtelenül hasznos) KLIKKet, a Telenor topicban viszont egyáltalán nem foglalkoznak vele (holott azért nem csak VoIP-ra jó).

(#20042) zeon.hu válasza milenda (#20041) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igény kérdése csak.
Ha senki nem kérdezi, nincs mire válaszolni.
Itt azért is kiemelt a dolog, mivel maga a voip az olcsó telefonálásról szól, ehhez kell/jól jön az olcsó(bb) net.

#?*@&!

(#20043) edk- válasza milenda (#20041) üzenetére


edk-
őstag

De foglalkoznak.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#20044) Pzoli2 válasza MaCS_70 (#20038) üzenetére


Pzoli2
tag

+1
Szerintem is nagyon hasznosak ezek a hozzászólások mivel így mindenki könnyen hozzájut az információkhoz. :C

(#20045) v-man


v-man
őstag

Én is köszönöm a klikkes infót, épp azon variálok mire váltsak invitelről, így a múltkori vodafone-os és ez is nagyon hasznos volt, főleg mivel két telenoros simem is van amivel eljázszhatok egy fél évet olcsón 😃

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#20046) ÁrPi2 válasza Pzoli2 (#20009) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Ez az olcsó netroll-Teszt amit most vettél?

És öö .. ez volt már azelőtt (tavaly) neked, vagy újonc vagy benne :U ?

(#20047) nTom


nTom
aktív tag

Rendszeresen olvasom ezt a topikot, mindhárom szolgáltatótól van feltöltőkártyám, ezért hangsúlyozottan fontos számomra a minél olcsóbb mobilnet megoldása. Kifejezetten örülök az ilyen részletes leírásoknak. Biztos mások is így vannak ezzel.

Tehát, köszönöm az ilyen hozzászólásokat! . ☺

(#20048) Zénó75


Zénó75
tag

A szolgáltatók fórumán mindenki azon agyal, hogyan ne fizessen feleslegesen sokat a telefonálásért.

Ezt a problémát itt már mindenki megoldotta kb a harmadából így ezzel már nem nagyon kell foglalkozni :)

Mivel nekünk az is mindegy milyen interneten telefonálunk, nem kell számot hordozni, vagy várni amég a nagy három éppen dolgozik az aktuális problémán ami miatt nem lehet telefonálni a hálózatukon. Lásd hét eleje telekom.

Nekünk az se gond ha a szomszéd wifijén fogadunk/indítunk hívást, vagy délelőtt egy telekomos mobilkártya van a készülékben, délutan már egy osztrák mobilszolgáltató mert éppen arra van dolgunk, nálunk a telefon ugyanúgy cseng, és mi is bárkit elérünk pár forintért.

Már csak ilyen apró problémáink vannak mint a mobilnet éppen hol hogy olcsóbb :)

(#20049) KTU válasza Zénó75 (#20048) üzenetére


KTU
addikt

:K

Nálunk csak VoIP-on megy a telefonálás.
Családba mindenhova raktam Dect telefont VoIP adapterrel, ingyen beszélünk.
Mindegy hogy a rokon a város másik végén, vagy az ország másik felén van.
Itt netszolgáltató eléggé fix.

Mobilon más a helyzet.
Alap hogy mindenkinek dual simkártyás telefonja van.
Így mindegy hogy melyik szolgáltató adja a mobilnetet,
csak olcsó és éppen ahol vagyok használható legyen.

Sőt beszereztem 4G-s Mifi routert (Mobil wifi hotspot, tudja a B20 LTE frekit is),
hogy Ausztriába ne keljen cserélgetni a netkártyát a telefonba. :U

Ha már Ausztria EU.
Elsődleges gsm számot átvinni a vodafonehoz,
EUHAZAI kód SMS-ben a 1270-re,
és így ingyen fogadod a hívásokat gsm számodon, nem pedig 20akárhány Ft percenként.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#20050) Pzoli2 válasza v-man (#20045) üzenetére


Pzoli2
tag

Igen ez az olcsó netroll-Teszt amit most vettem most más nevére 2gb 490ft 2 hónapig érvényes , elégedett vagyok vele :K én duál sim-es telefonban használom 4g nagyon jó ha nincs leárnyékolva .ez a második ilyen net&rol teszt kártyám .
Mi is ingyen beszélünk egymással [link] 15 napig napi 3 hívás ingyenes :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.