Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-17 11:05:23

LOGOUT.hu

VoIP

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) MaCS_70 válasza KTU (#20992) üzenetére


MaCS_70
félisten

+1 a KeePass mellett.

Egyszerű, ráadásul multiplatformos, Windowsra pedig nem csak hogy van rá portable változat, de a portableapps.com is kezeli, tehát az automatikus frissítése is megoldott. Ha pedig az ember eleve egy megbízható felhőbe (pl. Cubby, Tresorit, Jottacloud) menti az adatfájlt, akkor a szinkrongond is kipipálva.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#21002) kress


kress
aktív tag

A hívást fogadó oldalon a voip hívásoknak semmi költsége nincs? Például én Mo-ról hívok voip-on egy angol mobil számot, nála az én számomat jelzi ki, ami magyar, neki kell fizetni egy másik országból érkező hívásért?
Ugyan ez, csak Mo-i számot hívok voip-on, akkor nála az én számom jelzi, de valóban Mo-i számról kapja a hívást? Nincs roaming díj amit fizetnie kéne a fogadás miatt?

Erről lehet találni valamerre bármi infót?

(#21003) #79335424 válasza kress (#21002) üzenetére


#79335424
törölt tag

A hívott kutyaközönséges bejövő GSM hívásként kezeli (mivel számára az is). Ha a kártyája nincs roamingban, akkor nincs plusz költsége a hívásfogadásnak. Tehát, ha olyan Magyar számot hívsz, aki épp Magyar hálózatban van, akkor neki nincs plusz költsége a hívásfogadásért.

[ Szerkesztve ]

(#21004) domerator válasza #79335424 (#21003) üzenetére


domerator
veterán

A tengerentúlon tudtommal még van olyan hogy fizet a hívott fél is... lehet hogy csak egyes csomagokban, de mintha még élne ez a dolog. :U

Ha igen, akkor bizony fizet a voip hívásért is.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#21005) kress válasza #79335424 (#21003) üzenetére


kress
aktív tag

Köszönöm. A GSM-en történő hívás az megvan, csak mivel az én számom írja ki, abból nem derül ki a másik fél számára, hogy épp honnan hívják. Feltételezem nincs mindenhol egy előfizetésük, hogy helyi számról hívják az adott embert :)

(#21006) #79335424 válasza kress (#21005) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem értelek. Ha GSM -en hívsz valakit, akkor sem tudja, hogy honnan hívod, mégsincs plusz költség. Akkor VOIP hívásindítás esetén, a fogadó félnél miért kéne számítson, hogy honnan indult a hívás? Ez GSM -nél és VOIP -nál is a hívó fél költsége.

(#21007) Magnat válasza #79335424 (#20999) üzenetére


Magnat
veterán

A Lastpass már évekkel ezelőtt kompromittálódott...talán ebben a videóban volt róla szó, de nem vagyok biztos benne: [link]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#21008) #79335424 válasza Magnat (#21007) üzenetére


#79335424
törölt tag

Április végéig mobilneten vagyok, nem nagyon tudok Youtube -ozni.

(#21009) Herbali válasza kress (#21002) üzenetére


Herbali
tag

A hívás vègződtetèsi költsèget tartalmazza a hívás díja. Ezt a hívó szolgáltatója fizeti a hívott fèl szolgáltatójának.
A roaming azt jelenti: vándorlás. Akkor fizeted, ha "vándorolsz". Ha elhagyod a saját hálózatodat.
Ha a saját hálózatodban fogadsz hívást akkor nyilván nem fizetsz semmilyen költsèget.
Elèg inkorrekt dolog volna ha voip hívás esetèn a hívott fèlnek is számláznának valamit.
Ès ha a hívott oldalon nincs egyenleg, akkor azt nem tudnád felhívni?!

[ Szerkesztve ]

(#21010) instantwater válasza #79335424 (#21003) üzenetére


instantwater
addikt

Ez elég sok ember fejében él, ha külföldről hívják, akkor a hívásfogadás is díjköteles.
Sokan fel sem merik venni, ha valami nem 06 vagy +36 os a hívó.
Honnan ered ez a tévhit?

(#21011) Sayuar válasza instantwater (#21010) üzenetére


Sayuar
őstag

Ha jól emlékszem, az indulás évében a westel 450-es így működött

(#21012) otps


otps
aktív tag

Valaki 5 oldallal korábban kérdezte, hogy mit nem értettem B felhasználó válaszában.

Szívesen megfelelek ilyen kérdésekre, ha a fórummotor 2016-ban upgrade-elődik legalább 2006-os szintre a 96-osról. Tudjátok, mint 'minden rendes fórum,' ahol vissza tudok keresni magamra, nyílt forrású példa: phpBB. A fórummotort jelenlegi formájában használni inkább fájdalom, mint öröm. Köszönöm!

Remélem fórumadmin nem látta ezt és nem fog ezért kipenderíteni innen. :F

(#21013) zeon.hu válasza otps (#21012) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Úgy érted, hogy a topik részletes keresője nem működik nálad?
Jelentsd a hiba topikban.

Szerk.
Érdekes, a link "átirányítási körbe került", nem nyitja meg...

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#21014) HXY


HXY
addikt

Szerintem a lánclevelek és a hoax-ok miatt. [link] [link] [link] [link] [link] *

Tényleg az utóbbi években hogy eltűntek ezek a "küldd tovább típusú" emailek.
Ám pánikra semmi ok, hiszen a helyüket gyorsan átvette a Facebook. :D
Oszd meg ezt, like-old azt, csatlakozz és kapsz ezt meg azt.

De ami a szomorú, hogy a 21-es körzettől is sokan félnek. Pedig ennek senki se keltette rossz hírét.Van aki nem meri hívni, pedig általában olcsóbb mint a budapesti vezetékes, vagy bármelyik mobil,de olyan is akad, aki fel se meri venni.

* Az MSN-es IQ teszt nem hoax, ez tényleg egy valós csalás volt. És még mind a mai napig működik, igaz nem az MSN-en, hanem popupként, és iPhone-t vagy iPad-ed ígér ha megadjuk a telefonszámunkat és válaszolunk az SMS-re. Természetesen termékek nevét helyesen leírni nem tudó, illetve az aktuális modellről származó képet feltölteni képtelen cégtől tárgyi nyereményt aligha várhatunk, de az biztos, hogy pár ezer forinttól gyorsan meg fognak szabadítani, ha válaszolunk az SMS-re.

[ Szerkesztve ]

(#21015) Magnat válasza Sayuar (#21011) üzenetére


Magnat
veterán

Még a Pannon Gsm így működött így az elején, de nem hiszem, h innen ered, inkább szimpla butaság. Én legalábbis több embernek elmagyaráztam már, rávilágítva pár sarkpontjára az egész logikának (hálózat elhagyása és a többi), akkor látszólag megértették, azután rá pár hónappal megint ment a dilemma olyan dolgokon, hogy a külföldön lévő kollégát mobil vagy vonalas számról olcsóbb-e felhívni -mindezt a roaming vonatkozásában "vizsgálták". :U

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#21016) #79335424 válasza Magnat (#21015) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerinted mennyire kavarom meg az embereket azzal, hogy felhívnak, én meg visszahívom őket külföldről, mert nekem az olcsóbb? :)

(#21017) Victoryus94 válasza #79335424 (#21016) üzenetére


Victoryus94
őstag

Miért kavarnád meg őket?
Felveszed, és szólsz h visszahívod... vagy kinyomod a hívást, és már hívod is vissza. /de ismerősöknek meg szólhatsz is, hogy csörögjenek, aztán felhívod őket, és akkor nem "lepődnek meg" azon, hogy elutasítod a hívást.

[ Szerkesztve ]

(#21018) instantwater válasza #79335424 (#21016) üzenetére


instantwater
addikt

Igen, egy otthon élőnek ez kicsit felfoghatatlan mert sokak fejében külföld = minden drágább,
De majdnem biztos vagyok benne, hogy egész középeurópában Magyarországon a legdrágább egy perc belföldi hívás (az átlagkeresethez viszonyítva mindenképp), külföldre meg ne is akarj telefonálni, mert az horror.
Magyarország az az ország, ahol ha egy simkártyával külföldre mész, olcsóbb az SMS mintha otthonról küldenéd :C

Persze itt most lehet jönni azzal, hogy sok az áfa, meg telekomadó, meg adóadó, meg adóadóadódíj, meg kicsi piac nem szorítja le annyira az árakat...

(#21019) Stanlee válasza #79335424 (#21016) üzenetére


Stanlee
őstag

Anyukamat mennyire kavarja be, ha a telefonban xyz mobil neven szerepel a mobilom, aminek van mobil es vezetekes szama, persze a vezetekes szamot hivja, ami a mobilomon csong ki, de azert kell, hogy ingyen tudjon felhivni (nekem is meg neki is inygen van, roamingert nem fizetek). Mindig azt mondja, hogy nem akar sokat fizetni a telefonalasert, de ingyen van, megis aggodik. Erted :-)

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#21020) instantwater válasza Stanlee (#21019) üzenetére


instantwater
addikt

Sokaktól hallottam már, hogy milyen jó a vezetékes telefon, meg mindenféle családi csomagok, miegymás, mert sokszáz percet ingyen lehet beszélgetni. Aha, havi sokezerért.

Remélem a te virtuális vezetékesedet Dellmont klónnal hívja, ahol valóban ingyenes, és nem ilyen csodacsomaggal.

(#21021) Stanlee


Stanlee
őstag

Van mar VoLTE Mo-n, akar csak tesztuzemben is? Most olvastam, hogy a nemet T-Mobil elkezdte a tesztuzemet. Erdekelne a minosege.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#21022) Victoryus94 válasza instantwater (#21020) üzenetére


Victoryus94
őstag

Telekoméknál a vezetékes telefonon havi 3 ezerért full ingyen beszélhetsz (belföldön) bármilyen irányba, kapcsolási díj nélkül. (bocs, mobil irányba csak havi 5000 perc "ingyenes")

Ráadásul vezetékest hívni sem drága (telenornál 10ft körül van a hívása, gondolom telekom sem drágább, és voipról is occó), szóval szerintem még van ráció ezt használni -főleg családban, vagy ha valaki sokat tartózkodik otthon.

[ Szerkesztve ]

(#21023) instantwater válasza Victoryus94 (#21022) üzenetére


instantwater
addikt

Hasogassunk egy kis szőrszálat kedves kollégák :D

3000 Ft.
Tegyük fel, hogy a Dellmont alá akarunk menni költségben, akkor a 3 ftos percdíj eléréséhez 1000 percet LE KELL BESZÉLNI minden hónapban. Ami 30cal elosztva 33.3 perc.
Ez azt jelenti, hogyha napi több mint fél órát beszélsz, akkor megéri.
Viszont ha valamelyik nap nem beszélsz fél órát, és más nap nem "pótolod be" akkor már nem éri meg.
És messze van az "ingyentől". Ez egy marketing vakítás.
Voipon ha nem beszélsz, az ingyen van. Itt ha nem beszélsz, akkor annál kevésbé éri meg, minél kevesebbet használod. Pont.

Ha napi 10 percet beszélsz csak, akkor az 300 perc egy hónapban, azaz 3000 Ft / 300 perc, az pont 10 Ft percenként. És ez a minimum. Ha nem beszélsz egy nap, és máskor nem pótolod be, ha mondjuk elmész nyaralni akkor máris "bünteted magad" az "ingyenes" csomaggal.

Tudom, szőrszálhasogatás azon vitatkozni, hogy 3 vagy 10 forintba kerül egy perc, viszont arra akartam rávilágítani, hogy a legtöbb ember nem használja ki a "korlátlant", és abban az esetben egyenesen DRÁGA az "ingyenes" :D

Egy átlag előfizető szerintem nem beszél 100 percnél többet vezetékesen, akkor pedig 30 kövér forintocska az "ingyenes" telefonálás.

[ Szerkesztve ]

(#21024) Magnat válasza instantwater (#21023) üzenetére


Magnat
veterán

Én ha ilyen csomagom lenne, hónap végén mindig felhívnám a telenoros vagy vodás feltöltős számomat és hagynám lepörögni, ami megmaradt az 5000-ből :DD

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#21025) Sayuar válasza Magnat (#21024) üzenetére


Sayuar
őstag

Ez olyan, mintha kifizetnél 10m3 vizet, elhasználsz 5-öt, a többit meg elfolyatod, mert kifizetted. Jobb lesz ettől neked?

(#21026) Magnat válasza Sayuar (#21025) üzenetére


Magnat
veterán

Ööö ... Vicceltem?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#21027) instantwater válasza Sayuar (#21025) üzenetére


instantwater
addikt

A telefonpercek lepörgetése kevésbé terheli a környezetet, mint a tiszta ivóvíz elpocsékolása.
Szerintem.

Amúgy ha össze tudnánk kapcsolni a "megmaradt perces" ügyfeleket hó végén egy jó kis voipos poolba, akkor szép kis pénzt lehetne generálni a megmaradt percek továbbárusításából.
Mindenki jól járna.
Ja, a szolgáltatók nem. Nem jutna Maseratira az igazgatónak. Mindjár megkönnyezem :D

Ez valószínűleg csak elméleti síkon működne, mivel relatíve drága egy VOIP-PSTN gateway, és kellene mindenkinek.
Bár ahogy hallottam a T már voipos routereket telepít. Arra a hálózatra pedig valahogy rá is lehet csatlakozni :)

[ Szerkesztve ]

(#21028) Sayuar válasza instantwater (#21027) üzenetére


Sayuar
őstag

Egy példának/hasonlatnak az a lényege, hogy bizonyos dolgot kiélezzen, adott helyzetre. Olyan példa nem létezik, ami az összehasonlított dologgal teljesen azonos fajsúlyú minden tekintetben.

A hasonlatomban nem a környezeten volt a hangsúly, oda írtam a lényegét a példának: a pazarlás mint elhasználási forma nem teszi jobbá az életed.

[ Szerkesztve ]

(#21029) Victoryus94 válasza instantwater (#21023) üzenetére


Victoryus94
őstag

Én napi 10-20 percnél többet nagyon ritkán beszélek, nekem nem is érné meg.
De a környezetemben sokan vannak, akik 1-3 órát beszélgetnek naponta. Nekik sem rossz választás a VOIP, de egy vezetékes csomag legalább annyira hasznos tud lenni. Mindkettőnek vannak korlátai, de egy 7-8 ezer Ft-s mobil csomaghoz képest előnyösebb áru szolgáltatás.

És azért elég sok ember van, akinek még nincs is okos telefonja, internet csomagja, vagy épp kezelni nem tudja azt (pl. idősebb korosztály). A vezetékes telefont viszont ők is tudják használni. Vidéken (még pest megyében is) pedig gyakori a mobilnet hiánya, sőt a vezetékes internetnek is örülnek, ha van 5 megabites csomag 4k/hó-ért.

Aki pedig nem beszél annyit, ott is van olcsóbb csomag.

[ Szerkesztve ]

(#21030) Magnat válasza Victoryus94 (#21029) üzenetére


Magnat
veterán

Plusz azt se felejtsük el, h sok helyen csak adsl van és ha csupaszon kéred akkor meg lehúznak vmi plusz díjra a hurok karbantartása miatt vagy mi, szóval ebben az esetben ezt a díjat is le lehet vonni a 3k-ból, mert az mindenképpen fizetnéd ... szóval nincs abszolút igazság (ileltve Clouseau felügyelő szerint van, az hogy a bűnözés nem fizet jól :) ), meg kell nézni, h az adott szokások alapján ki mivel jár legjobban.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#21031) instantwater


instantwater
addikt

(#21029) Victoryus94
(#21030) Magnat
Ezzel teljesen egyetértek.
Csak vannak sajnos néhányan, akik boldog tudatlanságban fizetnek ezreket az "ingyen"ért, és ki sem használják.

(#21032) Stanlee válasza instantwater (#21020) üzenetére


Stanlee
őstag

Szia! A mobil prepaid kartyamat a vezetekes szammal ugyanattol a voip szolgaltatotol veszem, mint akinel van egy szinten havi 0 euros feltoltos voip elofizetesem. Errol hiv anyukam es mivel halozaton beluli hivasnak minosul, igy minden hivasert iranyomba 0 eurot fizet. En persze ha a mobilomrol hivok valakit, akkor azert fizetnem kell, de mivel nem ulok egesz nap a telefonon, igy annak a koltsege keretek kozott tarthato. De ha ez nem jonne ossze, akkor meg van a masik dellmont vonal, amin kereken 30 filler/perc-ert hiv fel. Szerintem az is eleg barati ar.

Amugy atlagosan elofizetonkent 500 perc/ho-val szamolnak a szolgaltatok, na hogy ez mennyire valos nem tudom, de pl. nekunk van olyan honapunk, amikor 100 perc alatt van a kimeno hivas, de olvastam mar olyan nagycsaladosrol is, akinek naponta 500 perc korul van a csucs kimeno hivasa, de szerintem az mar a masik veglet.

Amugy idoseknek szerintem megeri egy ilyen havi 3000 HUF-os korlatlan csomag. Csusszon be hetente csak egy 1 oras pletykabeszelgetes mobil iranyba (elnezik a hivott szamot) rogton horror telefonszamla lenne, igy meg nyugodtan alszik mindenki.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#21033) MaCS_70 válasza Victoryus94 (#21029) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ezt azért a szomszédom oldotta meg igen frappánsan:
- Havi 2400 forintot fizetett azért, hogy
- drágábban telefonáljon, és
- még egy előhívót is használni kelljen ehhez.

Eztán csináltam neki internetet és VoIP-ot (Ephone + BC egy PAP2T-vel).
Egy év után, amint lejárt a hűségidő, lemondták a netet, mert ez így még drágább lett nekik, mint előtte.
Nem értettem, de elmagyarázták, hogy ők bizony a régi telefonkészüléket használták tovább, ami a rendes PSTN-vonalat kezelte. Magyarázat: a háziasszony egyszer éjjel megijedt a router villogásától, úgyhogy inkább kihúzták a modem+router+ATA üzemet, és miután örömmel tapasztalták, hogy a régi készülék még működik, azt használták, de immáron fokozott lelkesedéssel.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#21034) Victoryus94 válasza MaCS_70 (#21033) üzenetére


Victoryus94
őstag

:D Ez igen, eddig ez a legjobb VOIP-es sztori, amit hallottam.

(#21035) n@p@lm válasza MaCS_70 (#21033) üzenetére


n@p@lm
őstag

Hát ez ku*** jó :D :D

(#21036) laci010777


laci010777
csendes tag

Sziasztok!

Problémám támadt: freevoip-on befizettem a creditet, viszont a telefonos mobilvoip alkalmazásban az összeg nem jelenik meg (gépen, interneten OK.)

ötletek? :)
telefonszám azonosítva van, korábban fel tudtam tölteni stb.

ksz.

(#21037) KTU válasza laci010777 (#21036) üzenetére


KTU
addikt

Próbáld meg másik alkalmazással. Finarea
Nem kell letörölni a régit a telefonról.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#21038) laci010777 válasza KTU (#21037) üzenetére


laci010777
csendes tag

jelenleg pont ezt használom/használtam.
letöröltem, újratettem nem oldotta meg a problémát, de az ötlet jó (bár én is gondoltam rá)
Megnézzük más alkalmazással

[ Szerkesztve ]

(#21039) laci010777 válasza laci010777 (#21038) üzenetére


laci010777
csendes tag

Nos a problémám nem oldódott meg. Feltöltött egyenleg, amelyik a gépen látszik, de a telefonos alkalmazásban (mobilvoip) nem.

Úgy látom a telefon azonosításra került - a rendszer sms-ben megtalál... :-/

(#21040) Zeki válasza laci010777 (#21039) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem lehet hogy más a login név a mobilevoipban, és így másik számlához csatlakozik?

(#21041) Silious válasza Silious (#20920) üzenetére


Silious
tag

Sziasztok!
Végül a probléma megoldódott, aki hasonló helyzetben van mint én, jelezni kell az adott oldal üzemeltetője felé a problémát, és akkor feloldják a korlátozást, és ismét lehet fizetni mindegyik módon :)
Más:
Ellenőriztettem a telefonszámomat, hozzá is van adva az oldalon (VoipBlazer), viszont ha hívok, valakit mindég azt írja ki, hogy rejtett szám. Mind asztali gépről (VoipConnect)mind androidról (MobileVoip). Itt van valami speciális beállítás, hogy lássák a számomat, ha már kérték hogy erősítsem meg?

(#21042) edk- válasza Silious (#21041) üzenetére


edk-
őstag

Mobilevoipban be van jelölve, hogy ezt a számot küldje (Caller ID alatt)?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#21043) Sayuar válasza Silious (#21041) üzenetére


Sayuar
őstag

Az app-ban is be kell állítani a hívószámot: home - caller ID

[ Szerkesztve ]

(#21044) Silious válasza edk- (#21042) üzenetére


Silious
tag

Köszönöm ez segített.
Az asztali verzióban viszont ilyen beállítást nem találok, ott hol lehet?

(#21045) krampoosz válasza edk- (#21042) üzenetére


krampoosz
tag

Ez melyik mobile voip alkalmazás ? ilyennel még nem találkoztam, de teccik :)

[ Szerkesztve ]

(#21046) KTU válasza Silious (#21044) üzenetére


KTU
addikt

Milyen alkalmazást is használsz pc-n.

Próbáld ki a Linphone asztali for Desktop pc alkalmazását.
Mennek vele a Delmont klónok, vagy bármi más is, több accuont kezelése, hívásrögzítés, tud magyarul.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#21047) Silious válasza KTU (#21046) üzenetére


Silious
tag

VoipConnect-em van amit alaból az oldalról lehet letölteni

(#21048) Victoryus94 válasza Silious (#21047) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nekem is az van, be lehet állítani valahol a hívószámot. -bocs, fejből nem tudom, hol keresd... gondolom a beállításokban.

(#21049) edk- válasza krampoosz (#21045) üzenetére


edk-
őstag

Képkeresővel találtam. IOS-en talán egy régebbi verzió?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#21050) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

A kábelmodemhez egy router csatlakozik, ehhez pedig a Fritz!Box 7270 "External modem or router" internet beállítással.
Minden jól is működött kb.1 évig, de most azt csinálja, hogy felveszi a kapcsolatot az Ephone fiókommal, lehet is használni a telefont, de kb. 15-30 perc után elveszti, és nem is tudja újra felépíteni.
A logban "Registration of Internet telephone number xxx failed. Reason for error: Remote site not responding. Timeout." hibaüzenet van. Az internetkapcsolat rendben van.
Ha újraindítom, megint jó 15-30 percig, és aztán megint megszakad a kapcsolat. Az Ephone-nál minden rendben, ők azt mondják visszaküldik az adatcsomagot, de ezek szerint a Fritz nem fogadja vagy nem ér el hozzá valamiért. Az 5060-as port a routeren meg van nyitva a Fritz felé.
Mi okozhatja a gondot szerintetek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.