Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Demo07

    aktív tag

    válasz HUN_Szuh #58089 üzenetére

    Tudtommal ki lehet még mosni a radikat citromsavval(oldja a lerakodást) ha színes folyadék volt, de majd nálam sokkal jártasabbak megírják a tuti módszert!

    Amúgy amikor láttam a buildet, és kiderül, hogy D5 revo, akkor kicsit bennem is megállt a cucc, pont ilyet vettem én is,de még nem tudtam nekiállni építeni.
    Bízok benne, hogy nálad megoldódik a dolog hamar, és hogy a 100-ból az az 1 szerencsétlen eset volt ami a tiéddel történt. :(

    Amúgy a radikat beépítés előtt átmostad valamivel, nem maradhatott benne valami a gyártásból és az akaszthatta meg a pumpát?
    Én a jobb félni mint megijedni elv alapján rendeltem egy szűrőt is, biztos ami biztos, főleg, hogy első víz lesz :D

    ------------
    OFF: Amúgy Merlin Hardveres rendelésnél ha olyan 18-20 napot ígérnek a beszerzésre, akkor mennyire tartják azt, gondolok itt arra, hogy netalán előbb is megjöhet a cucc? (már csak azok a dolgok hiányoznak)
    (Vagy inkább biztosra mennek, és több időt mondanak, bebiztosítva magukat? Így lenne logikus..)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés