Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 22:04:37

LOGOUT.hu

Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35351) HollyBoni válasza #90933760 (#35349) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hogy tudok leszigetelni egy full clover GPU blokkot? Nem akarok szigetelni, túl rizikós, nekem nem éri meg. Nem szarakodás ez a szelep, és ha szobahőmérsékleten tartom a vizet még az is brutális hűtőteljesítményt ad. Szerintem a szigetelés nagyobb szarakodás. :P

Mindig panaszkodok hogy kint süt a nap a házban meg sötét van, nos ez most jól fog jönni. Olyan fedett helyre tudom rakni a radit ahol még akkor sem éri víz ha vihar van, és naponta 1-1,5 órát süt oda a nap. Kint is meleg van, de bent is, és bent passzívan menne szóval...
Viszont azt nem tudom hogy nyáron ki lehetne e rakni mindkét radit. Nem méregettem még de annyit tudok, hogy egész nap melegedik a szobám, és estefele érezhető hogy kint hidegebb van, és a szoba sokkal lassabban hűl vissza.

(#35350) ViZion: Valley Benchmarkra gondoltam, de próbáltam már BF4 és GTA5 közben, ugyanez a helyzet. Brutál sűrű a radim. Lehet szar ez a Phanteks venti, de leszabályozva tényleg semmit nem ér. Tudom hogy sokan mondtátok nem kell 8 venti, én a tapasztalatomat írom le.

[ Szerkesztve ]

(#35352) ViZion válasza HollyBoni (#35351) üzenetére


ViZion
félisten

Ejj, akkor a ház szigetelése nem valami jó. Nálunk bent nyáron is hűvös van, emeleten van csak meleg, de ahhoz is egy hetes 28°C kell, meg a gyerekek nyitogatják az ajtót...

Anyáméknál vertfal van, ha leeresztik a redőnyöket, akkor bent fázni lehet... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35353) HollyBoni válasza ViZion (#35352) üzenetére


HollyBoni
veterán

Jó régi ház kb fél méter vastag vályog fallal. :DDD Ha nyáron este nyitva hagyom az ablakot akkor másnap délutánig kellemes a hőmérséklet, de este mindig úgy érzem hogy bent melegebb van. De ez csak érzésre megy, lehet nem így van, majd mérni is fogom.

[ Szerkesztve ]

(#35355) DigitXT


DigitXT
félisten

Kicsit OFF, de ha már úgyis téma a fagyállózás, akkor egy fagyállóteszt...
Érdekessége, hogy pl. a Shelles sárga nem bír sz*ros -37-et sem, amit én
is használok! Tiszta szerencse, hogy 18 fok alatt még nem üzemelt a gép.

;]

(#35356) HollyBoni válasza DigitXT (#35354) üzenetére


HollyBoni
veterán

:Y

Nem nagyon szeretnék több vizet a gépbe mint ami most van. :DDD

Asszem nyárra meg van oldva a hűtés: Yate Loon 2200rpm, 1300ft! :Y Még ebay-en USA-ból is drágább (+vám ugye). Ebből 9db a kinti mora-ra 12 ezer, és gondolom tornádót csinálnak.

[ Szerkesztve ]

(#35357) Kbhont válasza HollyBoni (#35356) üzenetére


Kbhont
senior tag

Én biztos megkérdezném Grózit erről...
Ő folyamatosan tesztel, meg próbálgatja a ventiket!
Nem dobnék ki 12 pénzt ismeretlenül. :N

(#35358) HollyBoni válasza Kbhont (#35357) üzenetére


HollyBoni
veterán

A Yate Loon nagyon nem ismeretlen márka. A tápok felébe ez megy. Nekem is van itthon egy ugyanilyen.
2200rpm, olcsó, és tapasztalatból tudom hogy megbízható, a hang pedig tök mindegy mert kintre megy. Mi kell még?

Gondolom Grózi nem sok 2000rpm feletti ventit tesztel.

[ Szerkesztve ]

(#35359) Kbhont válasza HollyBoni (#35358) üzenetére


Kbhont
senior tag

Nem feltétlen kell 2000 feletti fordulat, hogy meglegyen a kellő nyomás. :N

(#35360) Snip3r_HUN válasza HollyBoni (#35358) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Radiátorokra általában nem a szállított levegő mennyiség a mérvadó, hanem a statikus nyomás.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#35361) HollyBoni válasza Snip3r_HUN (#35360) üzenetére


HollyBoni
veterán

Szvsz 2200-as fordulatú ventinél ezt nem kell nézni, mert bármelyik BŐVEN elég... Felesleges keresni valami 5 ezer forintos húdeszuper márkás ventit ami alacsonyabb fordualton megy de ahhoz képest nagy a statikus nyomása. Addig megyek fordulatszámban amíg akarok, úgysem fogom hallani, így bármilyen "ipari" venti jó.

De van itt nekem egy 2200-as Yate Loon, mindjárt meglesem mekkora orkánt nyom át a radiátoron.

[ Szerkesztve ]

(#35362) seniman válasza HollyBoni (#35348) üzenetére


seniman
addikt

A szélein sincs semmi csavar hely? :F

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#35363) HollyBoni válasza seniman (#35362) üzenetére


HollyBoni
veterán

Így néz ki. A legcsövesebb mora szvsz. Bár picit több lyuk van rajta az első tulajnak köszönhetően. ;]
Valami fém rácsot lehetne rá csinálni, venni nem hiszem. Sajna fémhez nem sok szerszám van itthon, csak fához, lehet abból is lehetne valamit csinálni. Megoldom valahogy biztos. Ha a lamellákon átfér a gyorskötöző, nekem az is ok.

Kipróbáltam a 2200-as ventit ami itthon van. Kegyetlenül tolja át a radin a levegőt. Azért ne essünk túlzásokba, ha 9db 2200-as venti nem tud lehűteni egy mora-t akkor semmi. Lehet vehetnék valamit 2x annyiért ami kisebb fordulaton tudja ugyanezt a nyomást, de minek? :F

[ Szerkesztve ]

(#35364) ViZion válasza HollyBoni (#35363) üzenetére


ViZion
félisten

De hidd el, nem kell arra annyi venti, képtelenség. Hamarosan bekötöm a 280X-et is a körbe és jelentek. De nem hiszem el, h kint ~3 venti ne lenne elég.

Jah, bencs alatt nekem is meleg a proci, de ott már hiába növelem a ventifordulatot, a víz sebességet, nem tudom megfogni egy határon túl.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35365) seniman válasza HollyBoni (#35363) üzenetére


seniman
addikt

Ha már annyiféle fa ketyerét csináltál,a helyedben beépíteném őket egy éjjeli szekrénynek álcázott valamibe :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#35366) HollyBoni válasza ViZion (#35364) üzenetére


HollyBoni
veterán

Meglátjuk, először még ki kell rakni a radit... Nyáron 40 fokban meg azé' biztos fog kelleni hűtés. Lehet nem rakok rá 9-et, de elég olcsó, majd meglátom. Messze van az még. Mikor csak proci volt vizezve húzva max terhelésen kb fél óra kellett hogy egy picikét langyos legyen a radiátor, azért ha bent van egy VGA-is az más.

(#35365) seniman : Ja, mindenképp valami fa cuccon/cuccban lesz.

[ Szerkesztve ]

(#35367) DigitXT válasza HollyBoni (#35363) üzenetére


DigitXT
félisten

Ezt asszem úgy hívják, hogy core, tehát tényleg csak a radi, csupaszon.
Azért ha egy keretben van gyárilag, akkor kezelhetőbb valami...:))
(Jó, a gyári kiegészítők árairól ne beszélgessünk, mert a rácsi is horror.)

seniman: passz, de most pont az a bajom, hogy az a gyári "ruha" drága.

[ Szerkesztve ]

(#35368) seniman válasza DigitXT (#35367) üzenetére


seniman
addikt

Jól tudom,hogy kis mókolással a Mora3 ruháját rá lehet szabni?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#35369) carr


carr
őstag

Nem merek nekiesni a vga gari matricának...
Pedig a szett már készen állna... :/
Valami Gari msi matrica van valakinek? :))

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#35370) seniman válasza carr (#35369) üzenetére


seniman
addikt

Hajszárító,megmelegít,szikével alányúl............. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#35371) velizare válasza seniman (#35370) üzenetére


velizare
nagyúr

a hajszárító kiváló multifunkciós eszköz. ha a művelet nem sikerül, akár zuhanyozni is lehet vele. ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#35372) jhorogh válasza seniman (#35370) üzenetére


jhorogh
aktív tag

Pontosan. Ha nincs szike, akkor a sniccer is megfelel, csak le kell törni, hogy hegyes legyen.

(#35373) Omli85 válasza HollyBoni (#35319) üzenetére


Omli85
őstag

Nem feltétlen kell szelep elég egy termosztát aminek az érzékelője a közös tartályban van.
Amikor elmelegszik bekapcsolja a külső körön a pumpát amikor vissza hűl a tartályban a víz akkor meg kikapcsolja.
Egyszerű mint a szög nem kell ide rakétamérnöki tudomány... :). A külső kört megforgatni meg kb elég szinte bármilyen olcsóbb pumpa is.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#35374) HollyBoni válasza Omli85 (#35373) üzenetére


HollyBoni
veterán

Mennyi egy ilyen érzékelő és termosztát? Mi működteti az érzékelőt? Hogy tudom neki megmondani hogy hány fokos vizet szeretnék? Hogy rakok be egy zárt tartályba egy érzékelőt?

Ez totál ugyanazon az elven működik mint a keverőszelepes megoldás és most találtam 20 körül szelepet amin beállítok egy hőmérsékletet és folyamatosan állítgatja magát. Ahhoz meg nem kell még egy pumpa.

[ Szerkesztve ]

(#35375) rocketry23 válasza HollyBoni (#35374) üzenetére


rocketry23
tag

Talán segít: [link]

Nekem is van egy belőle, bár én másra használom.

(#35376) Grózi válasza Kbhont (#35357) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Mi már beszéltünk...(#35360) Snip3r_HUN leírta a lényeget,de ha kintre megy a Mora és a hang nem számít akkor akár az általa nézett is lehet.Bár én ilyen célra(nem számít a hang) vennék egy csomó kompaktra szánt gyári ventit(120mm-nekem van itthon bőven)-azt had vísítsanak odakint 2500-2600 rpm-n míg el nem döglenek! :DDD Bár a gyönge láncszem továbbra is a cpu blokkja lesz-részemről én ott kezdeném,2 Mora-val nehogy már gond legyen...

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#35377) Omli85 válasza Grózi (#35376) üzenetére


Omli85
őstag

Ebben én is igazat adok először a blokkot cserélném aztán ha úgy se oké akkor tovább gondolkodni, de mint írtam is nekem is hasonló blokkom volt és nálam se bírt az FX-el aztán megoldotta a problémát egy "szupermaci" MX blokk :).

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#35378) Snip3r_HUN válasza Grózi (#35376) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

8-10k körül már kapna egy supremacy-t amivel nyerne jópár fokot a mostani blokkjához képest.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#35379) Grózi válasza Snip3r_HUN (#35378) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Tudom,ezért is írtam hogy én azzal kezdeném.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#35380) carr


carr
őstag

Köszkösz! Hajszárítót már próbáltam, de csipesszel. Sniccer lesz az esti program.

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#35381) HollyBoni válasza Omli85 (#35377) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nem mondtam hogy nem fogok új blokkot venni... :)

De a Mora mindenképp kimegy mert miért ne\csak stb.

[ Szerkesztve ]

(#35382) mackosajt


mackosajt
addikt

Ki szeretném majd mosni a NOVA radit, mert vízzel már kiöblítettem (használt cucc), első blikkre olyan mértékű kosz jött ki, hogy pislogtam. Lyukakon benézve még mindig látszik lerakódás.
Bementem boltba, mondom veszek valami jó cuccot erre a célra.
Van sósavas vízkőoldó, de az kb. 5-10%-os, illetve nem szerencsés, mert megeszi a rezet, 500-600 Ft 1 liter. Nem vesszük meg.

Van ecetes vízköoldó, 5-10%-os, na ez jó lenne, de 300-500 Ft/liter... mondom nyátok ...csája, ez híg.

IF "KOVETELMENY">"KINALAT" THEN
GOTO "ELELMISZER RESZLEG" AND SEARCH="20% Ecet"
IF SEARCH TRUE="Boldogság"

Élelmiszer részleg, 20%-os ecet, 1 liter 170 Ft.
Na ennyit a speciális szerekről.

Illetve mondanám Hollynak, hogy van egy "felesleges" supermacim, de lehet mégis vissza fogok rá állni egyszer, így most még nem pazarolnám el. Majd lehet következő agymenésem egy D5+tartály lesz. :D

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#35383) jhorogh válasza mackosajt (#35382) üzenetére


jhorogh
aktív tag

Én is 20%-os ecettel szoktam takarítani a vizes cuccokat :)

(#35384) proci985 válasza HollyBoni (#35361) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nezd, nekem a black iceon a 600as Antec TC attolja a levegot, es az is egy eleg restriktiv borda.

YL egy kozepkategorias venti, suru bordara is jo. modern sleeve / 2BB megoldasokat a kenesi / motorzaj miatt nem veri, de pushpullban gyakorlatilag hasonlo zaj mellett hoz egy San Acet. teljesen jo az az YL.

a fordulatszam mindegy, mert szabalyozod. minosegi 1600asok mind lemennek 5Vn 400ig, es ott meg indulnak. egy jol kiegyensulyozott venti jellemzoen amugy se nagyon zorog par nagyon vekony fordulatszam kivetelevel.

"nagy a statikus nyomasa": ha az oldalon azt irjak az buzzword, hacsak nem igazoljak tesztek. nezz teszteket. ha a ventit nem neztek suketszobaban / normalizalt fordulat mellett, akkor keress masik tesztet.

jellemzoen nemet oldalakon es a silentpcreviewen vannak nagyon jo suketszobas megoldasok.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#35385) ViZion válasza Omli85 (#35373) üzenetére


ViZion
félisten

Ezt írtam már, de nem volt jó. Mondjuk szerintem a keverőszelephez is kell még egy szivattyú, nem hiszem, h ott a hideg ágról a legyek hajtják bele a vizet...

mackosajt: ecet +1, utána meg ioncserélttel öblíteni, kész.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35386) deadwing válasza ViZion (#35279) üzenetére


deadwing
addikt

Vigyázzunk azért az ilyen tanácsokkal. Semmi garancia nincs arra, hogy 5V-on elindulnak a 12-es szivattyúk.
Aztán úgy jár, mint én... Inkább vegyen 1-2 ezerért egy fesszabályozót. Ami nekem van ennyibe került és egyáltalán nem melegszik, mivel kapcsolóüzemben dolgozik.

(#35321) HollyBoni: tudom HSM utálja, de nekem és asszem dave-nek is bevált, Enermax TB Apollish. Nálam most ezek vannak a Mora 2-n, legkisebb fordulaton visznek egy 4770k-t 4.5GHz-en és egy 290X-et 1150/1580-on. Olcsóak és relatív nagy a statikus nyomásuk. A fuvallatot éppen hogy csak, de érezni a radi túloldalán, szóval pont csinál annyi légmozgást ami tartós terhelés mellett min 15 fokot jelent a passzívhoz képest és ezt teljes csendben teszi.
Egyébként én azért nem raknám kültérre a radit, mert iszonyat módon el fog koszolódni. Kb hetente takaríthatod. Meg tényleg semmi értelme, ha bent is néma a cucc...

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#35387) ViZion válasza deadwing (#35386) üzenetére


ViZion
félisten

Vigyázzunk, h olvassuk el, a kolléga miről írt. :D
EK DCP 4.0, magam is 12 V-on használtam, amíg itt nem tanácsolták az 5 V-ot, és azóta is azon üzemel. Hibátlanul, mittomén 1,5 éve. Szal. ez gyakorlaton alapul, sokunknak volt ilyen, nekem sem a habokból mondták ezt.

Ha fesszabályzóval állítod 5 V-re az mivel jobb? Ha esetleg tud boost-ot, akkor OK, de 2k-ért kizárt. Enyém is kapcsolóüzemű, de nem a PC tápra kötöttem, hanem külsőre, ahol ca. 16 V a bemenő, amiből 6 V kimenőnél már melegedett az IC rendesen, ezért is hagytam. PC 12 V-re nem akartam kötni, de majd lehet az lesz, ha VGA-val együtt kevés lenne az 5 V.

Magam is szeretném kirakni a radit, mert nyáron annyi meleg sem kell a szobába. Hiába a klíma, ha asszony nem engedi, meg jórészt nem is kell amúgy. De a radi az csak fűt és az zavar.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35388) deadwing válasza ViZion (#35387) üzenetére


deadwing
addikt

Én csak azt olvastam te mit írtál, és az az 5V téma volt.
Egyébként te dolgod, vitatkozni sem akarok, de hidd el, nem én voltam az egyedüli ember, akinek nem indult el egyszer csak a szivattyúja ezen a feszen. Jó, igaz én is marha voltam, hogy nem figyeltem a szivattyú fordulatot. Mindegy, most már hanyagolom ezt az 5V témát, ígérem.

Szabályozó: Nem 5V-ról hajtom hanem 6.5V-ról.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#35389) ViZion válasza deadwing (#35388) üzenetére


ViZion
félisten

Nem általános tanács, konkrétan erre a szivattyúra (esetleg nálad is ez adta meg magát?).
Nem én találtam ki, nekem is ajánlották tapasztalat alapján, és nálam is működik. A cél ~6-7 V (ahogy írtam korábban), mert itt még hangtalan, a több víz meg nem árthat. Csak VGA vizezés legyen meg, utána visszatérek a melegedős IC problémájára. Hirtelen nekiláttam egy alu bordát ráfaragni, de nem találtam ilyen kis csavart a rögzítéshez, majd bevásárolok és meglesem mit tud..

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35390) deadwing válasza ViZion (#35389) üzenetére


deadwing
addikt

Nem, nekem Phobya DC12-400 van, de ezek többnyire klónok, ugyanazzal a belsővel. Igaz ugyan, hogy az enyém nem pwm-es.
A pc molex 12V-ról nem fogsz melegedni, de ha otthon leszek, majd megnézem pontosan milyen is az a vacak ami nekem van.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#35391) HollyBoni válasza ViZion (#35385) üzenetére


HollyBoni
veterán

A biztonság kedvéért erősítsd már meg, hogy biztos úgy működne ez a keverőszelepes setup a gyakorlatban mint a fejemben.

Van a keverőszelep, amibe megy a kint radi és a benti radi vize (hideg meleg). A radik párhuzamosan mennek, és a szelep a bent lévő és a kint lévő radi kimenő ágán van. Beállítok rajta egy hőmérsékletet, és ő csak annyi vizet enged be kintről amennyi kell hogy a víz elérje a beállított hőmérsékletet.

Na most ide miért kéne még egy pumpa? Mikor szinte semmit kinti vizet nem engedne be a szelep olyankor akkora lenne az ellenállása hogy 1db pumpa nem tudná átpréselni rajta a vizet?

deadwing: Néma venti nincs, csak halk. ;] Na jó viccelek. Félig.

(#35392) ViZion válasza HollyBoni (#35391) üzenetére


ViZion
félisten

A keverő szelepest nem én írtam. :N Azt a verziót mondtam, ahol két kör van, egy kinti és egy benti, közös tartállyal.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35393) HollyBoni válasza ViZion (#35392) üzenetére


HollyBoni
veterán

Tudom, DigitXT ötlete, de te picit feljebb azt írtad szerinted kéne keverő szelephez is még egy pumpa.

DDC hogy tolerálja a -10 és +40 fokot, meg a folyamatosan max fordulaton működést?

(#35394) deadwing válasza HollyBoni (#35391) üzenetére


deadwing
addikt

A koszolódásra mint mondasz? Vagy vízbe rakod? Háhá, újabb ötlet :P

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#35395) HollyBoni válasza deadwing (#35394) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nem értem milyen koszolódásra gondolsz. Víz nem fogja érni. A poron kívül semmit nem tudok elképzelni, de arra meg ott a kompresszor. Belerepül egy madár, vagy mégis mi?

(#35396) Grózi válasza HollyBoni (#35395) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Legalább nem csak én fogom irtani a legyeket-szúnyogokat motorral,hanem te is a radival! :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#35397) deadwing válasza HollyBoni (#35395) üzenetére


deadwing
addikt

Igen, a porra gondoltam.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#35398) HollyBoni válasza deadwing (#35397) üzenetére


HollyBoni
veterán

Van kompresszorom ami 8 bart tud. Nagyjából 25 másodperc teljesen leporolni a radit.

(#35396) Grózi: Valószínű rakok rá hálót. Amúgy írtad hogy te egybevízről tennél rá ventit, az miben lenne jobb mint a linkelt YL? Meg mennyire jönne ki egy db?
Mondjuk nem tudom van e értelme YL-től erősebbet rárakni, meg árban sem nagyon lehet überelni.

[ Szerkesztve ]

(#35399) Grózi válasza HollyBoni (#35398) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Semmiben se,csak nekem abból van itthon egy rakat-ezért írtam.A háló jó ötlet,hidd el biztos belemennének a kis dögök.Egy-egy nyári gurulás után megtanultam,hogy a legkisebb lyukba is képesek úgy belekötni a bőrruhán hogy szinte képtelenség tökéletesen kipucolni.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#35400) Modst3R


Modst3R
senior tag

EKWB-nél készül vmi? Csomó kifutó termékük van. Egy ismerösöm gondolkodik vizen, elképzelhető h érdemes várni?

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.