Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9251) Samanbacsii válasza ^Sunrise^ (#9250) üzenetére


Samanbacsii
őstag

:DDD ...Na, de hát a víz ott fog cigizni a sarokban... :F :DDD

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#9252) Petyb00 válasza Játékos (#9249) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Tuti szebb, de ha így fogalmazom át a kérdést: Van értelme 10-es belsejű csövet használni, ha a rendszerben van egy 20 elemes Cora, ahol az elemeket "L" csatikkal kötöttem össze?
(Ha nem vesszük figyelembe, hogy milyen szépek azok a vastag csövek)
Nem azon a 6000 forinton fog múlni a dolog, ez nem olyan, hogy megveszed és egy év múlva kidobod, remélem/gondolom.

Az öttlet onnan ered, hogy a réz íves megoldás az nem gyere be :S

(#9253) Pulsar válasza Samanbacsii (#9232) üzenetére


Pulsar
veterán

hát 10w is elég hatűrérték arra figyelj. Én már füstöltettem meg alaplapot így, pedig pont 10w-al terheltem :U

(#9254) Samanbacsii válasza Pulsar (#9253) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Valszeg nem fogom eröltetni az alaplapi csatlakoztatást. Egyenlőre próbálom beszerezni a megf. ventit... :O

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#9255) shteer válasza #72042496 (#9242) üzenetére


shteer
titán

van ám, meg nekem is van ilyen pisztolyom és akinek kell, "beszerzési" áron odaadnám, mert én mégsem fogom használni :)

..szerintem jónak tűnik

(#9256) shteer válasza Petyb00 (#9252) üzenetére


shteer
titán

jó szivattyúval szvsz érdemes :K

..szerintem jónak tűnik

(#9257) Nyugdíjas válasza shteer (#9256) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nyilván nem lesz ideális az áramlás. De a legtöbbször úgysem lesz ideális semmise, hiszen nem laborban épít az ember gépet. Meg kell közelíteni az ideálist amennyire csak lehet az ésszerűség határain belül;)
Tehá tebben az esteben lehet, én sem ragaszkodnék a 10mm belsőhöz. Egyébként sem jó,mert úgy lehet járni elég könnyen, mint én(foam-cooling:D)...

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#9258) Nippon


Nippon
őstag

Beszéltem a rugós palival és felvázoltam, hogy mire lenne szükség.
Szüksége lenne egy csőre meg egy csatira a mintadarabhoz. Mondjuk egyszerűbb lenne, ha nem 12 féle csőmérethez kéne bilincset gyártania. Gondolom egy határon belül használható eltérő csövekkel is.
Árat nem is tudott mondani, csak annyit, hogy nem lenne egetrengető.

Hm?

(#9259) ^Sunrise^


^Sunrise^
tag

Amig nem jonnek meg a radik addig mokultam a gepen ma delutan:

[link]

(#9260) gyurczy válasza Petyb00 (#9246) üzenetére


gyurczy
őstag

Nagyjából 6,5-7 cm a két csatlakozó külső széle közötti távolság, T csatin mértem a sarokban félhomályban, nem volt humorom elővarázsolni a cuccost, csak gyorsba saccoltam...

Nekem is ez a tervem amúgy, lehet, hogy holnap át is szerelem a Cape Cora cuccost, tervezem már egy ideje, csak egy oszlopos fúró híjja volt a felfogatás megoldásának, de azt holnap orvosolni tudom.

Ha melóztam tolok fotót...

[ Szerkesztve ]

(#9261) easy...rider válasza Reset Elek (#9220) üzenetére


easy...rider
őstag

Hát szerintem az a sor h: "Jó kis blokknak tűnik ez!" nem túl semmitmondó...
"Szerintem fölösleges túlkomplikálni a GPU blokkokat..." nem értem ebben mit nem tudtál megérteni :F
"Biztos eleget fog hűteni" ebbe se hiszem h beleköthetnél
(itt volt egy üres sor ez tényleg semmitmondó volt) :R
"felszerelt állapotról is tehetnél fel képeket" szerintem ebbe se köthetsz bele.

De hát bennem van a hiba mint mindig és sosem másban... :( sajnos

[ Szerkesztve ]

(#9262) rob210


rob210
nagyúr

Emberek létezik már a 3850-3870-re komoly blokk?

Renault power

(#9263) Thrawn válasza rob210 (#9262) üzenetére


Thrawn
félisten

Persze :)

ps: Jó az aláírásod :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9264) varga911 válasza rob210 (#9262) üzenetére


varga911
senior tag

Ha nem fullcoverben gondolkodsz, akkor ottvan még a Swiftech MCW-60R is. :) Holnap majd mondok tapasztalatokat...

(#9265) Lucif-R válasza Nippon (#9258) üzenetére


Lucif-R
senior tag

csek aláirásban link... ott gyűlnek a méretek :R

(#9266) shteer válasza varga911 (#9264) üzenetére


shteer
titán

de csak ha odaadom :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#9267) Nyugdíjas válasza shteer (#9266) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

megnétuggyam ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#9268) Delta-Laca válasza varga911 (#9264) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

Swiftech-ügyben majd én is mesélek, ha a kezeim közé kerül ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Delta-Laca

(#9269) #41635072


#41635072
törölt tag

Hali!
Tegnap összeraktam az új vízhűtésemet, egyenlőre csak házon kívül, tesztelésként.(nem csöpög-e stb...)
Azt a következtetést vontam le, hogy xspc x2o szivattyút nyugodt szívvel vegyetek, mert én fél méterről komolyan nem hallottam a hangját. :U
Amúgy meg szerintem bőven elég a 400l/h, mert 3másodperc alatt kiüríti a tartályát.

[ Szerkesztve ]

(#9270) varga911 válasza Nyugdíjas (#9267) üzenetére


varga911
senior tag

Maga nem alszik? Ilyen korban már le kell időben feküdni... :D

(#9271) hossszú


hossszú
őstag

Gainward 8800GTS-re felszerelheto az EK-FC88 GT blokk?

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#9272) shteer válasza hossszú (#9271) üzenetére


shteer
titán

:K

..szerintem jónak tűnik

(#9273) hossszú válasza shteer (#9272) üzenetére


hossszú
őstag

Koszi :R

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#9274) Reset Elek válasza easy...rider (#9261) üzenetére


Reset Elek
aktív tag

Lehet, hogy most nagyon meg fogsz sértődni, de azért elmondom, mit gondolok.
Az, hogy a hozzászólásodban nem volt egyetlen tény, indok, vagy bármi ilyesmi, szerintem alátámasztja a "semmitmondó általánosság" jelzőt.
Lehet, hogy te még azon a szinten vagy, hogy az ilyen hozzászólások elférnek egy szakmai topic-ban, de mi máshogy gondoljuk. Tessék alkalmazkodni a többséghez.

Ha az ilyen hozzászólásokkal esetleg azt próbálod elérni, hogy olyannak tűnj, aki ért a vízhűtésekhez, jelzem, sikerült. Most valóban olyannak tűnsz, mint aki úgy csinál, mintha értene hozzá.

És a legfontosabb, hogy ha mégis hülyeségeket írsz, legalább ne próbáld megmagyarázni...

Elméleteidet, véleményeidet továbbra is örömmel fogadjuk, amennyiben rendesen kifejted, megindoklod, érvekkel-tényekkel alátámasztod azokat. Hozzászólásgyűjtögetésre viszont van másik topik.

Köszönjük, hogy következő hozzászólásoddal is emeled ezen komoly szakmai topic színvonalát.

Az elmélet és a gyakorlat viszonyának elméletét már jól ismerjük a gyakorlatból. Indoklás nélkül a hozzászólásod csak a ''vélemény'' szintjét éri el...

(#9275) B@bL3ve5 válasza Reset Elek (#9274) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

és ez mind az én blokkomból fakadt ki :DDD

(#9276) Sanya595


Sanya595
senior tag

Sziasztok.Én nem rég álltam át vizhütésre.
Kérdésem az lenne,hogy nem tudtok-e vga blokkot erre a karira?
Ati radeon 1650 pro?
De ha lehet,ne horror áron.

(#9277) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy ezt hogy lehet rögzíteni a 4 kis kampós alaplapokon? Mint pl. P5B?
Van hozzá tartozék? :U
Köszi! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#9278) Játékos válasza Játékos (#9277) üzenetére


Játékos
addikt

Bocs, megvan...
:B

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#9279) easy...rider válasza Reset Elek (#9274) üzenetére


easy...rider
őstag

inkább PM
csak h megőrizzük a SZAKMAI TOPIC SZINVONALÁT

[ Szerkesztve ]

(#9280) #41635072


#41635072
törölt tag

Na gyerekek!
Rendszer:
XSPC Delta blokk E6300-on
XSPC X2O szivattyú
MAG Tripla Extrém egyenlőre egy ventivel.
3.15Ghz-n, 1,4V-n(biosból) ortossal 50C! :C

(#9281) B@bL3ve5 válasza #41635072 (#9280) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

képeket :)

(#9282) szacsee válasza easy...rider (#9279) üzenetére


szacsee
nagyúr

Álmodik a nyomor! ;]

(#9283) #41635072 válasza B@bL3ve5 (#9281) üzenetére


#41635072
törölt tag

hááát most lusta vagyok, meg majd ha meglesz a radin minden venti, meglesz a helye.
Meg persze ha megjön a neon. ;)

[ Szerkesztve ]

(#9284) B@bL3ve5 válasza #41635072 (#9283) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

kivi lennék h Te h rendezted el. nekem kedden lesz meg a cucc :) addig ötleteket kell gyűjtenem :)

(#9285) mrdan206


mrdan206
tag

Van egy 3luku Watercsilles Cpu blokkom és azt szeretném kérdezni h a közepén kell a viznek bemenni vagy a 2 oldalsón???

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#9286) Thrawn válasza mrdan206 (#9285) üzenetére


Thrawn
félisten

Középen.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9287) mrdan206 válasza Thrawn (#9286) üzenetére


mrdan206
tag

Akkor joh raktam össze köszi

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#9288) #41635072 válasza B@bL3ve5 (#9284) üzenetére


#41635072
törölt tag

Az 5colos bővítőhelyekre tettem a szivattyút.(A bővítőlapkák mögé) Nekem ott nincs semmi ,mert külső optikai meghajtóm van.
Blokk a cpun, radi meg kint. Ezek között pedig csövek. :))

(#9289) B@bL3ve5 válasza #41635072 (#9288) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

azt hittem Te cső nélkül oldottad meg :D a csövek hosszára és irányára lettem volna kivi de majd meglátjuk ha végleges :)

(#9290) Pulsar válasza B@bL3ve5 (#9289) üzenetére


Pulsar
veterán

wifi-s víz :DD

(#9291) RockHaRD válasza Pulsar (#9290) üzenetére


RockHaRD
addikt

lol :DDD

(#9292) Pulsar


Pulsar
veterán

Úgy néz ki eselí cuccom lesz. Kég G80-as GTS. Hogy érdemes ezeket a fűtőbetétes kártyákat hűteni? :) Párhuzamosan, sorba?

[ Szerkesztve ]

(#9293) Játékos válasza Pulsar (#9292) üzenetére


Játékos
addikt

Én nem félnék sorban hűteni őket, még így is nagyságrendekkel jobb, mint a gyári hűtő.
De miért nem í izmosabb VGA-t veszel? Annyira olcsó a G80 GTS? Remélem, azt tudod, hogy messze nem fog 2-szer úgy menni, mint 1?! :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#9294) Lucif-R válasza Pulsar (#9292) üzenetére


Lucif-R
senior tag

kicsit off de játékosnak igaza van... nem éri meg még az SLI... 1,4-1,6 os többletet ad kb... amellett 2x annyit eszik és fűt... rádobsz a két kártya árára még 1 kicsit és már ottvagy hogy megveszel egy jóóóval jobb kártyát... :U imho... :R

(#9295) Játékos válasza Lucif-R (#9294) üzenetére


Játékos
addikt

Semmilyen okból nem éri meg, hacsak nem roppant jó áron jut a karikhoz. De 2 G80 GTS árából lassan lehet venni egy G92 GTS-t, és azzal nincs eselí probléma. Ja ! Azt számoljuk bele, hogy egy karira csak 1 blokk kell, tehát egy 10k-t ott is fog az ember! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#9296) Pulsar válasza Lucif-R (#9294) üzenetére


Pulsar
veterán

Játékos, Lucif-R: Ezzel tisztába vagyok, csak az a kártya ami a gépmbe van, ingyé volt, és a másik sem lesz sokkal többe. Csak alaplapot kell csernélnem. Szóval nekem így kicsit jobban megéri :) A technikai paraméterekkel meg tisztába vagyok, de valahogy nagyon izgatja a fantáziám két 88GTS :)
Játékos: Csak azlért gondoltam a párhuzamosításra, mert így is egy Q6600 van benne, meg egy G80, és játék közben a víz 40 fokra felszalad. (És most épp nincs is húzva semeik sem)

[ Szerkesztve ]

(#9297) Pulsar válasza Játékos (#9295) üzenetére


Pulsar
veterán

de egyblokkom már van, szóval így is úgyis kellene egy másik (mégegy)

(#9298) Játékos válasza Pulsar (#9297) üzenetére


Játékos
addikt

Testvér!
Ha most 40 fokos a vized :Y , akkor vicces lesz 2 GTS, amik azért tudnak fűteni egy kicsit.
Ha ingyen van a VGA, akkor eladnám, meg a blokkot is, és a 2 kari árán (+ alaplap csere :Y ) vennék egy G92-t, amivel még a vizem se forrna fel...
A Te döntésed, de nekem eszembe nem jutna, ha százan biztatnának se! :DDD
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#9299) shteer válasza Pulsar (#9292) üzenetére


shteer
titán

Hogy érdemes ezeket a fűtőbetétes kártyákat hűteni?
Érdemes ezeket a kártyákat SLI-be kötni? :U

szerk: látom közben már felvetődött ez a kérdés... hááát, én akkor sem támogatom :) mint tapasztalt SLI-s :DDD

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#9300) Pulsar válasza Játékos (#9298) üzenetére


Pulsar
veterán

Kösz, legalább öszinte vagy :DD
Sok a 40? terheletlenül 28. Szóval megugrik rendesen. Monjuk se a quad, se a GTS nem arrol híres, hogy harcol a globális felmelegedés ellen :DDD
Meg mondjuk beszereltem a házba a radit, és ház belsejéből fúja ki a levegőt a radin kereztül. Biztos ez is számít egy két fokot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.