Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49935) Madn!ght válasza Alu (#49932) üzenetére


Madn!ght
addikt

]Szia! Én hasonló helyzetben voltam, mint Te annyi különbséggel, hogy én csak a gtx 480-at szerettem volna vizezni. Nem kell bemutatni a 480-at, sajna játék közben az egész géphàzat felfütötte, emellett nagyon hangos is volt. Számolgattam, hogy az ac xp2 18000 ft, de mégis csak léghűtés, a meleg a házban fog rekedni ugyanúgy. 10k-ért találtam full cover blokkot rá. Mondom egy olcsó dual radi, egy olcsó pumpa és kész. De továbbgondoltam, hogy ha eladom a prolima armageddon hűtésemet, akkor a visszanyert lóvéból akàr a procit is a körbe építhetem. Olvasgattam a topikot, meghalgattam a tapasztalatokat. Sajnos az olcsó pumpát, az olcsó radit megvettem mielőtt megkérdeztem volna hogy érdemes-e. Szumma szummárum pár fölösleges kört és kiadást megspóroltam volna ha nem ugrok ész nélkül a dolognak.
Összességében az alábbi költségből oldottam meg a rendszerem kiépítését:
-t56 cpu blokk -8k
-ek fc gtx 480 -10k
- ddc 1t (tetővel tartállyal) -9k
- swiftech single rad - 4k
- extreme tripla -0k (cseréltem a prolima léghűtőmet)
- csatik csövek folyadék - 10k
Összességében használt és új alkatrészekből ésszel össze lehet egy hatékony rrendszert pakolni. Lehet egy picit több időbe telik, mint lecsapni egy kompaktra, amit pár perc alatt felszerelsz, de ez biztos hogy jó ideig ki fog szolgálni. Lejjebb láthatod a hőfokokat. A gtx 480 korábban 80 fokig melegedett, most fele, mindezt kussban teszi. A látvány pedig nem egy utolsó szempont. ;) (ja igen, ahogy elnéztem a kompakt vizet használók többnyire az egydi víznél kötnek ki) szóval hajrá! ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.