Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás

Hozzászólások

(#3760) kymco válasza SystemRoot (#3757) üzenetére


kymco
veterán

Ha csak az ateizmus topicba írogatnál, akkor még el is fogadná, hogy te nem feltételezed Isten létét. De mivel a vallás topicba is írsz, érvelsz, cáfolsz, győzködöl stb.... ez számomra azt jelzi, hogy te feltételezed a nemlétét Istennek... de ez szvsz szőrszálhasogatás...
Nem tekintem hívő embernek azt, aki bár azt mondja, hogy hisz Istenben, de valójában teljesen közömbös felé... úgy él, mintha nem létezne stb...
De fordítva is igaz szerintem, nem tekintelek nem hívő ateistának, mert érvelsz az ateizmusod mellett az Isten hittel szemben... és ez itt nekem a lényeg, a Rubicon :)
Sajnálom, ha bánt, de ettől még a saját tapasztalataimon alapuló saját véleményem ez marad.... én úgy látom, hogy te hiszel Isten nemlétében, és erről akarod meggyőzni az Istenben hívőket....

Én sem hiszek számos dologban (UFO, Chupacabra, Bigfoot stb), és mivel nem vitatkozom senkivel ezekről szvsz nem tekinthető a nemlétükben való hitnek... , de amint érveket kezdek felsorakoztatni, cáfolni a látszólagos tényeket, érvelni, filozofálni ennek kapcsán... ez már a nemlétükben való hitről tesz tanúságot.... nekem legalábbis.... a tévedés jogát fenntartom...
:)

www.refujvaros.hu

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.