Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:12

LOGOUT.hu

TP-Link WR1043ND - N450 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48018) szabi_zoli82 válasza suste (#48012) üzenetére


szabi_zoli82
csendes tag

Lehet hogy hiba volt. Több fórumon kérdeztem meg a fórumtársakat az akkor még openwrt-s routeremmel kapcsolatban hogy az ftp-t miképpen lehet belőni, hogy lehet a felhasználókat beállítani a samba-nál szintén stb... Senki sem volt hajlandó segíteni, holott a többi írást olvasva nagyságrendekkel jobban benne vannak a közepében. Ami volt fent a masinán az Vargalex féle openwrt volt, lucival. Szerencsére a dd-wrt-s factory.bin fájllal hamar meg tudtam oldani a dd-wrt-re való áttérést, nem csináltam féltéglát a gépből. Nem kellett semmit sem átírni és átalakítani és nem kellett parancssorozni sem. Lehet hogy nem volt rendben valami a open-nel, mert nem csináltam meg a port forwardot sem, holott én úgy csináltam ahogy kell. Nem volt nyitva a port. dd-wrt-vel azonnal nyílik. Lehet hogy nekem sok az openwrt. :-) Nem vagyok világtalan, de nem nagyon kell a tudása. Ja, és kb hetente a luci megállt, nem volt semmi csak egy hibaüzenet, de a router ment tovább. Arra sem találtam megoldást. Az ilyen pici apróságok miatt váltottam. Nem én raktam fel rá az openwrt-t, így vettem. Nem kívánok cserélgetni rajta állandóan fw-t. A dd-wrt megfelelne, csak a printszervert kellene valahogy rárakni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.