Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-18 14:44:30

LOGOUT.hu

A Toyota cégcsoport napjaink vezető gépjárműgyártója. Eladásokat tekintve első helyen áll a világ autógyártó csoportjai között. Ezt a helyet a hibridautók terén elért eredményinek köszönheti.
A Toyota cégcsoport tartozó márkák és érdekeltségek: Daihatsu, Lexus, Yamaha, Scion, Subaru, Hino, Isuzu, Toyota.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1907) psycroptic válasza rob210 (#1868) üzenetére


psycroptic
őstag

És mindenki más aki eddig hozzászólt:

Elvittem szervizbe futómű átvizsgálásra/állításra és fék vizsgálatra. Ott sikeresen megállapították, hogy az autónak nincs semmi baja, nincs semmi olyan dolog ami a feszületet/görbületet a tárcsába beleverné/beleütné. Háromszor kérdeztem meg, hogy, akkor mégis miért? Elmondta a szervizes, hogy a baloldaliban több, mint 2,xxx valamennyi a jobboldaliban meg 1,3 az értéke a deformálódásnak.(nem tudom, hogy milyen névvel illette). Ott is azt mondták, hogy szar a tárcsa minősége és pont. Felszabályozták a mostanit és elküldtek fizetni a kasszához. Nem tudom, hogy mitévő legyek. Ne kelljen már egy kib@szott személygépkocsiba versenyzéshez használatos tárcsa és betét szettet vennem. Vagy használjam így? De gusztustalan, mikor cibálja a kezemben a kormányt fékezéskor az autó.

PSNID: Tomy83PS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.