Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14351) sith7 válasza warcat (#14343) üzenetére


sith7
nagyúr

reckless chest 2 socket+savage gloves+4 set

itt melyik set -re gondolsz ?
a csapásmérőre ?

(#14352) vegitossj7 válasza bunfi (#14350) üzenetére


vegitossj7
addikt

Hülyeség, semmi baj a játékkal, csodás, jó móka. Aki nem így gondolja, az sír és hater... /irony off

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14353) Hunner válasza sith7 (#14351) üzenetére


Hunner
senior tag

Őrszem, egyértelműen. (Sentry)

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#14354) Rayner


Rayner
őstag

Hülye kérdés: hogyan tudok chatbe írni ? mármint csoportba

(#14355) bunfi válasza Rayner (#14354) üzenetére


bunfi
őstag

Alapértelmezésben "-" (kötőjel), oda beírod, hogy /group és kész. Onnantól a groupba írsz.

(#14356) -=Jam=- Köszi a kiegészítést a magyart illetően.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#14356) -=Jam=- válasza bunfi (#14355) üzenetére


-=Jam=-
őstag

angolban /g, magyarban /c

(#14357) Anonymus23 válasza vegitossj7 (#14352) üzenetére


Anonymus23
veterán

LOL te aztán nagyon kitartó vagy, nem bírsz leszakadni a témáról :DDD

Vannak gondok a játékkal? Igen vannak, elég sok. Ezt szerintem senki sem mondja itt, hogy ne lennének.

Csodás és jó móka? Ezt azért hadd döntse már el az, aki játszik vele...
Miért törvényszerű, hogy ha te nem élvezed, akkor a másik sem élvezheti a játékot? Vagy akkor a többi már mind retardált, mert nem éri fel ésszel, hogy hogyan is kellene éreznie?

Nekem megvan az AC széria összes része, mindet végigtoltam (talán az első rész amit nem) többször is, de szeritem összesen nincs azokban ennyi játékóra mint ebben. Minden baromsága ellenére roppant módon bejön a játék atmoszférája és a lövölde, még ha repetitív is, és pl jó társasággal nagyon jó órákat lehet vele eltölteni.

Tegnap pl. percekig röhögtünk a Lincoln alagútnál amikor a csaj hatástalanítja a bombát, az utolsó ember betámadott bennünket és mi meg mentünk és levertük a végén. A 4. csapattag egy idegen volt, de az is beszállt a játékba, és gondolom jót röhögött az egészen.
Csodás (szerintem nagyon szép a környezet, és a hangulata - főleg az időjárás változással - eléggé páratlan) és jó móka? IGEN, és nem vagyok elvakult, rohadtul utálom a sok csítert, és ha ezen nem változtatnak, akkor coop only lesz a játék, de attól még nem húzom le az egészet, bár kétségtelen csalódás lehet hosszútávon és összességében, de ha meg a játszott órák számát nézem, akkor meg mit mondjak? 277 óra most, és a nagy része nagyon jó szórakozás volt, szóval ha most itt abbahagynám, akkor is megérte. Hasonló árú játékok tized ennyire sem kötöttek le...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#14358) [hun] warhea válasza Anonymus23 (#14357) üzenetére


[hun] warhea
tag

:R

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14359) sith7 válasza Hunner (#14353) üzenetére


sith7
nagyúr

Egyértelmű ? :F

mi a 4. bónusza, ami ennyire egyértelművé teszi ? /melóhelyen nem tudom megnézni/

(#14360) -=Jam=- válasza sith7 (#14359) üzenetére


-=Jam=-
őstag

A fejlövések megjelölik az ellenfelet, 1 fejlövés +15% sebzés 10mp-ig, amit nem csak te hanem a csapattársaid is megkapnak. Egy ellenfél 3 jelölést kaphat, azaz +45% sebzés, ami azért elég brutál, főleg, hogy nem csak rád érvényes.

(#14361) F3rro71


F3rro71
csendes tag

Tiszteletem!

Eddig csak olvastam a hozzászólásokat és maximálisan egyetértek az esetek többségében. Nagy rajongója vagyok a játéknak ezt a 196(medic)/192(dps) és ~250 óra is mutatja. Minden negatív aspektusát megtapasztaltam és azok sem tántorítottak el. Azt viccként fogom fel, hogy 10 Falcon Lost menetből 8 Tactician Backpack esett, volt hogy egyszerre kettő is. A csalókat elkerülendő nem szoktam nagyon DZ-be látogatni. De ami tegnap történt, azt sajnos az én időbeosztásommal nem könnyű megoldani másként. Rákényszerülök a pub csapatokra.
Történt ugyanis, hogy volt baráti országok nem túl idős fiaival próbáltuk megakadályozni hogy elzárják a vizet bruklinban. Sikerült is, de mielőtt felvehettem volna az APC-ből kiesett tárgyakat egy társammal egyetemben kidobtak a partyból. Ez hihetetlenül szarul esett. Ez pedig már, az én koromban veszélyes. Majdnem sztrókot kaptam az idegtől.
Egyszóval a saját egészségem érdekében hanyagolnám a public csapatokat. Korábban már próbáltam magam felírni a listára, de nem sikerült szerkesztési jogot kapnom. Szóval a uPlay azonosítóm: mr.ferro
Mikor online vagyok elvileg kapható lennék, a karihúzástól kezdve az incursionig bármire, akár még DZ-be is bemegyek.

Egyébként minden nagyon szuper! :)

További szép napot mindenkinek!

(#14362) Hunner válasza sith7 (#14359) üzenetére


Hunner
senior tag

Ahogy -=Jam=- írta, nagyon nagyon durva sebzésnövelés, masszívan OP. Bőven veri a Strikert (Csapásmérőt) sajnos, azon az 1% bonusz de ha mellélősz 2% lejön a bonuszból, nagyon nem éri meg. Fordítva esetleg jó lehetne...Így maximum akkor jó, ha 15méteren belülről lősz és mellkasra, vagy 5méterről fejre...Esetleg ha alacsony tűzgyorsaságú fegyverrel felpöcögteted a buffot magasra, majd átváltasz egy Sniperre és puffogtatsz... Túl sok a ha a setbonusszal, a másik meg tök egyértelmű. Fejbelövöd háromszor, utána bármit csinálsz kapod a növelt sebzést.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#14363) sith7


sith7
nagyúr

Értem, köszi a válaszokat, ez így tényleg durvának tűnik, és ha 3x fejbelövöm, akkor 3*10 mp, vagy minden fejlövéssel újraindul a 10 mp ?

(#14364) Hunner válasza F3rro71 (#14361) üzenetére


Hunner
senior tag

Gyors segítség amíg összerázódsz az itteniekkel, és kialakul kikkel játszol egy időszakban...

Mikor Matchmakinggel csapatot keresel, feljön egy ablak hogy talált neked csapatot nyomd meg a gombot a teleportáláshoz. Na itt kell észnél lenni, és jól nem nyomni meg a gombot, nem teleportálni, nem csatlakozni. Ha türelmesen kivárod hogy jöjjön 2-3 ilyen, előbb utóbb nem ezt fogod tapasztalni, hanem bemondja ISAAC, hogy játékosok csatlakoztak a te csapatodhoz. Ők ugyanúgy matchmakeltek mint te, csak téged válaszott a játék leadernek. Innentől nincs más dolgod, csak odateleportálni a küldihez, és lenyomni. Kirugni maximum te tudsz tagokat, mivel te vagy a group leader; szóval az a veszély nem fenyeget, hogy megszivatnak.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#14365) -=Jam=- válasza sith7 (#14363) üzenetére


-=Jam=-
őstag

A 3. fejlövés után jelenik meg az ellenfél feje felett az ikon, ami mutatja, hogy meg van jelölve, onnantól 10 mp. Tehát nem adódik össze az idő, viszont csak a 3. jelölés után lesz látható.

(#14366) sith7 válasza -=Jam=- (#14365) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, és ha letellik a 10 mp, újra 3 fejes, újra jel, és megint 10 mp +45% dmg ... nem semmi :)

(#14367) vegitossj7 válasza Anonymus23 (#14357) üzenetére


vegitossj7
addikt

Igen vannak gondok a játékkal LOL. Én nem felejtem el, 20 ezret fizettem érte, hangoztatni is fogom, hogy ezért egy kész játékot vár az ember. Lehet élvezni a játékot, de ez az igényeken is alapszik. Én nagyon szeretném, hogy senki se felejtse el, ha ezt így hagyjuk, szó nélkül lenyomják a torkunkon az ilyen befejezetlen "játékokat". Akinek ez megfelel, és mindenféle glitch és csalás velejárója mellett ajánlja a játékot, arra már tényleg sanda szemmel nézek.

Jó játéknak jó játék, de nem szabad elfeledkezni mennyire semmibe veszi a játékosokat a fejlesztőbrigád, nap mint nap. Amíg tényleges változtatás nem eszközölnek, addig én sem változtatok a stílusomon. LOL
Persze ez megváltozik mihelyt csinálnak valamit, nem pedig tördelik a játékot.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14368) vendingo válasza vegitossj7 (#14367) üzenetére


vendingo
veterán

Egyetértek veled, de már tényleg sok a panasz. Utálom én is a játék velejáróit, ráadásul csak emiatt a játék miatt vettem új VGA-t. Ez van, reménykedjünk a legjobbakban.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#14369) Maxtreme válasza vegitossj7 (#14367) üzenetére


Maxtreme
addikt

[ Szerkesztve ]

(#14370) Anonymus23 válasza Hunner (#14362) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ki fogom próbálni ezt a kombót is, ezt eddig nem is figyeltem ;)

(#14367) vegitossj7
Megértem, hogy panaszkodsz, mert nem ezt vártad, csak itt ezen a fórumon tényleg mit vársz?
Indítsatok petíciót, bármikor szívesen aláírom, csak ez a folyamatos panasz már unalmas itt, főleg mert SEMMI hatása nincs a játékra, és úgy tűnik, mintha mi nem látnánk és nem akarnánk elismerni a hibákat, és azt, hogy a csíterekkel szemben gyakorlatilag impotens a fejlesztő...
Menjünk tüntessünk kint Montreálban :)

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#14371) vegitossj7 válasza vendingo (#14368) üzenetére


vegitossj7
addikt

Én ramot, ssd-t, vidikarit és procit... Nem 20k volt az, hanem 130k. Bár a jövőre is gondoltam, de mégis ez volt a fő szempont.

Cain69: Hogyne, ilyen ez a showbiznisz. Véletlenül se nektek írok, hanem nekik. Tudják ők nagyon jól mit gondolnak az emberek, de tudom, hogy ők csak ezt a fórumot olvassák. Véletlenül se azzal jelez az ember, hogy nem játszik. Az hülyeség. Plz, legközelebb gondold át mit írsz. :C

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14372) velizare válasza vegitossj7 (#14367) üzenetére


velizare
nagyúr

te tényleg azt hiszed, hogy bármi is eljut a fejlesztőkig abból, amit a ph! fórumra beírsz?!

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14373) vendingo válasza vegitossj7 (#14371) üzenetére


vendingo
veterán

Én csak pár eurós játékokkal szoktam játszani, ezért totál felesleges volt emiatt VGA-t vennem. Sebaj, én még reménykedek, hogy idővel jobb lesz.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#14374) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Amúgy tuti szándékosan hagyták bent ezt a sok hibát, azért hogy a userek ne azzal foglalkozzanak hogy milyen rakat szar az optimizáció...

:DDD

(#14375) Habib[HUN] válasza Hunner (#14364) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Ez kifejezetten jó ötlet. Köszönöm a tippet. :R
Még alacsony szinten kolbászolok. Általában esténként hosszabb rövidebb időt. Aki akar felvehet: orrharapo néven futok.
Jelenleg csak pozitívumok fogadnak. Mondjuk még igen alacsony szinten vagyok. A DZ-nek nagy hangulata van. Öltek már meg cucc kimentés közben. Már raktam le a csomagom, amikor levadásztak. De ez egy ilyen játék. Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy ha már 100 órát belerakok és elszórakoztat, akkor már megérte a vásárlást. Ha többet akkor az nettó nyereség. 34 évesen már nincs rá időm, hogy gyorsan pár nap alatt kifaromoljak mindent :)

(#14376) pohár válasza velizare (#14372) üzenetére


pohár
félisten

nem, de itt sírni mennyivel egyszerűbb, mint mondjuk redditre leírni értelmesen a javaslatokat/problémákat

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14377) vegitossj7 válasza pohár (#14376) üzenetére


vegitossj7
addikt

Amiket 1 perc múlva törölnek. :U

Nem mellesleg azzal se vagyunk előrébb.

Amiket írok nektek szól, nem a Massive-nak. Én is azt szeretném hogy jobb legyen a játék, de aki képtelen a kritikát kezelni a kedvenc játékáról, az sem jobb, mint a "sírás". Nem zavar engem egyáltalán, ha jól szórakozik az ember, viszont kezd már vicc kategória lenni, miszerint ha 1-2 rossz szó éri a házat naponta, az már elviselhetetlen. Főleg, hogy az utóbbi 10 évben ennyire nagy lejtmenetet nem láttam a játékiparban, játékfejlesztés cím alatt.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14378) Maxtreme válasza pohár (#14376) üzenetére


Maxtreme
addikt

Tény, csak az a baj hogy mit várunk olyan comunity/fejlesztőbrigádtól aki ha bármi rosszat szólsz a termékükre, bannolnak, sőt ha tehetnék máglyán égetnének el. :)

Maradjunk abban hogy egyiknek sincs értelme. :DDD

(#14379) velizare válasza vegitossj7 (#14377) üzenetére


velizare
nagyúr

azzal viszont konkrétan hátrébb vagyunk, amit itt művelsz.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14380) marilllyo


marilllyo
veterán

Az optikák által kapott bónuszokat csak akkor kapjuk ha belenézve lövünk?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14381) bunfi válasza marilllyo (#14380) üzenetére


bunfi
őstag

Beb@szna, természetesen nem.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#14382) RECSKA válasza sith7 (#14366) üzenetére


RECSKA
veterán

En socoval 3 lovessel feltoltom a strikert. Ekkor atvaltva m1ara crit nelkul 400e, crittel 1.3m-et sebzek. Sajnos meg nem volt alkalmam 4 orszemet felvenni ( sot, 3at sem ), de akik velem szoktak jatszani, biztos tudnak meselni, milyen a striker+m1a kombom xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#14383) sith7 válasza RECSKA (#14382) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem .. nekem megvan a 4 - es striker set, ami ha felpörög nagyon adja, főleg közelharcnál, épületen belüli harcnál, pl.: mint itt a Lexington - ban /alap dps 232k/

Erre a 4- es őrszem bónuszra azért kiváncsi vagyok :K ... mint ahogy a te lila M1A - dra ... lehet ilyent most venni valahol ?

(#14384) grHawk válasza velizare (#14379) üzenetére


grHawk
aktív tag

Nem értek egyet. Habár a most következő hasonlatom kicsit sarkítja a dolgot, azért párhuzamot lehet húzni: a forradalmak előtt is kell valaki aki feltüzeli a népet, aki ráébreszti az embereket arra, hogy szart esznek és ízlik nekik. Tekints az itt, az - alulértékelt jelentőségű - PH fórumon mondott rossz véleményekre és panaszokra egyfajta ráébresztés célzatú vélemény nyilvánításként. A játékfejlesztők (és elsők közt a Ubi brigád) egyre jobban használja ki a játékosai bizalmát, akikben a sosem szunnyadó remény az E3 és egyéb bemutatókon látottak (és az ebbe beleképzelt elvárások is persze) iránt még mindig él, hiába a rengeteg fejlesztői moslék, hazugságok, impotens programozók bénázásai, ezek a játékosok - még ha immel-ámmal is - de lefogják nyelni ezt a sok szemetet. Nagyon vártam a játékot, nem tettem magasra se a lécet, mert engem az atmoszférája fogott meg, ki is játszottam a küldetéseket, a játékidőm másik felében pedig challange és dz volt az elfoglaltságom, majd 120 óra után kimúlt a láng. Nekem megérte a pénzt, de ettől függetlenül a tények léteznek: átkúrtak minket mint a jóélet. És ha nap, mint nap felmész játszani, megvéded a nagyközönség előtt, fórumokon, akkor újra meg fogják tenni. Mert megéri. Mert nem vagy Te vagy én más nekik, csak egy kis jelentéktelen pénzforrás. Az már csak bónusz, hogy ha limitálni próbálod az ellenreklámot. Én megfognám a massive progamozóit és egytől-egyig pakolnám őket az utcára a médiáért felelőseikkel együtt, beleértve a community managerek. Ugyanúgy, ahogyan az én vagy a Te munkahelyeden sem tűrik meg a balfaszságot, ott sem kéne. Csak Neked vagy nekem nincs egy több ezer fős rajongótáborom, aki folyamatosan megvédi a balfasz húzásaimat, ha ezt csinálnánk. Szerintem igen is kell, hogy az emberek elmondják a véleményüket, hiszen ezzel a szolgáltatás nyújtó félt kényszerítheted rendes munkára, nem értékelhetetlen szarra, amit jelenleg tapasztalunk.

A minap felmentem játszani, de a starthoz képest olyan szinten bugos volt minden, mint egy nevesebb játék privát változatán. És oké, hogy benne van 120 ~élvezetes játékórám, ők NEM azt ígérték, hogy futni fog a játék egy-két hónapig, aztán játszhatatlan lesz, vagy csak erős kompromisszumokkal. Le is töröltem, és nem azért mert a tartalom volt rossz/kevés/unalmas, hanem mert NEM
MŰKÖDÖTT úgy, ahogy kéne. Játszhatatlan ZS kategória lett belőle, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#14385) RECSKA válasza sith7 (#14383) üzenetére


RECSKA
veterán

nekem gold az m1a... :) De nem a legjobb, kellene rá egy gonosz talent...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#14386) sith7 válasza RECSKA (#14385) üzenetére


sith7
nagyúr

jajjj ... összekevertelek warcat - tel :R

Sentry bónuszra visszatérve, a csapattagok is látják, ha meg van jelölve az enemy ?

(#14387) RECSKA válasza sith7 (#14386) üzenetére


RECSKA
veterán

Igen, az az egesz csapatra vonatkozik. Ezert a jelolo.

Kiprobalnam szivesen. De dz6ban is 3 lovestol elfekszenek xD minek jelolgessem :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#14388) .LnB válasza RECSKA (#14346) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14389) Htibimor válasza sith7 (#14383) üzenetére


Htibimor
senior tag

Azért ez brutális! Gratula! :R

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14390) RECSKA válasza .LnB (#14388) üzenetére


RECSKA
veterán

Ez sem szar... :)

De a fix 13.5% critesely minden lovesnel ott van. Ha nem fedezekbe van az ellen. Es a +10% elitekre sem rossz, dz6ban szinte csak olyan van...

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#14391) pzstm


pzstm
titán

Please note that Weekly Maintenance will now take place on Thursdays instead of Tuesdays (same time). There will be no maintenance tomorrow.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14392) sith7 válasza RECSKA (#14387) üzenetére


sith7
nagyúr

szuper :R

Htibimor

köszi :R

(#14393) FaTHI


FaTHI
őstag

Srácok, még csak 22-es szintű vagyok, de DZ-ben egy random társam valami Rpg-szerűvel oda durrantott az ellennek mikor összefutottunk többször is, elég hatékonyan. Mi lehetett az a fegyó!

(#14394) VirDan válasza FaTHI (#14393) üzenetére


VirDan
aktív tag

Sticky Bomb
:D

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#14395) VTom


VTom
veterán

Lehet, hogy kicsit OFF, de a Dark Zone Contest-ről nincs semmi hír? Nézegetem a honlapot, március 23 után írták, hogy lesznek eredmények, de azóta sincs semmi...

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#14396) velizare válasza grHawk (#14384) üzenetére


velizare
nagyúr

eleve nem értem, hogy aki már nem játszik, minek jár vissza trollkodni, meg kísérteni, de 120 élvezetes óra a játszhatatlan játékkal... egyre jobbakat találtok ki. meguntad, ezt tiszteletben tartom, és szerintem ezzel mindenki így van.
figyelj. a játék olyan, amilyen. bugos, gltiches, és még cheaterek is vannak benne. szerintem neked nem kell magyaráznom... de párunknak még akkor is tart a 120 óra. és azzal, hogy minden glitchet, bugot, cheatet itt ww1st problemként adtok elő, a legtöbb, amit el tudtok érni az az, hogy ezt elrontjátok. vagy ez a cél?
btw, több tárgyi tévedés is van van a hszedben.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14397) Beckett válasza [hun] warhea (#14295) üzenetére


Beckett
tag

Nekem is nagyon elunták/lemaradtak a haverok, így ha már felajánlottad bejelöllek uplayen, mert a falcont még hardon se sikerült összehozni randomokkal. Szívesen csatlakozom én is értelmes emberkékhez akár dz, napi témába is, nick TBeckett28, fôleg este vagyok

(#14398) sith7


sith7
nagyúr

Volt szerencsém látni működés közben az őrszem set - et, hát durva nagyon

+1 kérdés

Csak mesterlövészpuskával lehet jelölni, vagy akármilyennel , lényeg, hogy fejlövés legyen ?

(#14399) [hun] warhea válasza sith7 (#14398) üzenetére


[hun] warhea
tag

akarmilyennel csak hs legyen

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14400) [hun] warhea válasza Beckett (#14397) üzenetére


[hun] warhea
tag

nyugodtan jelolj:) viszlek teged is amint lesz idom (de legkesobb hetvegen). koszi elore is az egyutt jatszott idot :)

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.