Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) Htibimor


Htibimor
senior tag

Beragadtam egy helyre, és nem tudok kijönni sehogyan se!

Kiléptem, meg be de nem segített. Volt már valakinek ilyen?

Update: csatlakoztam egy csoporthoz és az megoldotta!

[ Szerkesztve ]

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14902) [hun] warhea válasza Htibimor (#14901) üzenetére


[hun] warhea
tag

par granat alad es megoldva. :D igen volt mar sajnos.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14903) VTom válasza Htibimor (#14901) üzenetére


VTom
veterán

Fast travel?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#14904) bunfi válasza .LnB (#14900) üzenetére


bunfi
őstag

Igen, de úgy tűnik, hogy a 100%-os kill rate csak azt a létrát érinti. Még jó, hogy extraction zoneban van.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#14905) warcat


warcat
veterán

További böngészés redditről: (talán már volt,mobile coverrel lelépsz checkpointnál gyilkolás után)

Mobile cover is at it again
Vagy maga videó

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#14906) velizare válasza warcat (#14899) üzenetére


velizare
nagyúr

gyilkos létra ftw. még hogy ez a játék nem elég hc... még a létra is megölhet.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14907) [hun] warhea válasza bunfi (#14904) üzenetére


[hun] warhea
tag

lasd a jo oldalat, nem kell rugonak lenni, csak megvarni ameg valaki le akar maszni. :D

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14908) bunfi válasza [hun] warhea (#14907) üzenetére


bunfi
őstag

Nem szoktam más emberek kárára nyerészkedni, így is elég szenvedés a szintezés és a craft material kimentése...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#14909) RazoR


RazoR
veterán

Egyre nagyobb vicc ez a játék! Nem értem miért nem veszik már végre ki azt a rohadt mobile covert belőle! :(((

[ Szerkesztve ]

(#14910) [hun] warhea válasza RazoR (#14909) üzenetére


[hun] warhea
tag

Amiert a letrakat. :D :DD

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14911) RazoR válasza [hun] warhea (#14910) üzenetére


RazoR
veterán

:DDD

(#14912) velizare válasza RazoR (#14909) üzenetére


velizare
nagyúr

valószínűleg azért, mert a mobile cover jól működik, és a pályák vannak elkúrva. ez a létrás cucc is egy esési sebzésnek tűnik így kívülről.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14913) [hun] warhea válasza velizare (#14912) üzenetére


[hun] warhea
tag

az esesi sebzes nem a palya, hanem a fizikai dolgokat mukodteto engine feladata. nem? :U

mert a mobile cover jól működik, és a pályák vannak elkúrva +1
ez szvsz, hogy atrakod a mobile covert semmi mas, csak textura / palyahiba. nincs collision a coverrel igy azt at tudod rakni a falon az animacional meg szimplan nincs collision check igy atengedi a playert a falon :)

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14914) [hun] warhea


[hun] warhea
tag

Bocs, letelt a szerkesztes:
Aki vissza akarja kerni a penzet (igen igen tudja kire gondolok)

[link]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14915) bunfi válasza [hun] warhea (#14913) üzenetére


bunfi
őstag

Mindenért szegény mobile cover a hibás. [link] :P

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#14916) .LnB válasza [hun] warhea (#14914) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kár, hogy dobozos verziót nem lehet. Lehet visszakérném...

(#14915) bunfi Ezeket meg miért kickelték? :F

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14917) bunfi válasza .LnB (#14916) üzenetére


bunfi
őstag

Mert odasimultak a mobile cover oldalához kívülről. (egyébként szerintem nem kick volt, mert az nem dob Deltát)

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#14918) marilllyo


marilllyo
veterán

Sikerült bedőlnünk a legósdibb rugótrükknek. Ketten várjuk a helit. Odajön egy srác. Mutogatja, hogy ne bántsuk. Gondoltuk ő is csak fel akarja rakni a cuccát a helire. Elkezdjük csatolni. Bumm. 2 haverja kiugrott a fedezékből és már lőttek is le minket. Kiegyensúlyozott m44 pápá. :N

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14919) Maxtreme válasza [hun] warhea (#14914) üzenetére


Maxtreme
addikt

Amúgy ebből lehet is valami, vagy csak írjuk alá hátha alapon ...?

(#14920) velizare válasza [hun] warhea (#14913) üzenetére


velizare
nagyúr

ha a létra és a tető között nem folyamatos a fizikai layer, akkor ott lesz egy esés. erről nem tehet az engine.

@Maxtreme: szvsz semmi. nekem be van állítva az rss a devtrackerre, és visszatérő kérdés ez. de mindig elhajtják őket azzal, hogy a retailertől kérjenek refundot. aki uplayen vette, annak a supportnál kell rá ticketet feladni.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14921) velizare válasza RECSKA (#14870) üzenetére


velizare
nagyúr

a mai state of the gameben említették, hogy nerfelik a balancedet 1.2vel. illetve fixelik, mert nem így kellene működnie.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14922) Anonymus23 válasza .LnB (#14916) üzenetére


Anonymus23
veterán

A múltkor az AC Unity-nál úgy oldották meg, hogy akinek megvolt az SP, annak ingyen adtak egy FC4 vagy The Crew játékot, lehetett választani. Nekem így lett meg az FC4. Pedig a Unity is dobozos volt.

Most is elfogadnék egy FC Primal-t vagy RotTR-t.

(#14918) marilllyo
Én már nem hiszek senkinek, ha olyan cucc van nálam, megy a T+QQ+ még beszúrom magamat :DDD
Előtte meg pulse, mert ha a közelben fehérlenek a bujkáló ügynökök, akkor inkább megyek tovább, vagy most már lassan ott tartok, hogy inkább lelövöm és rugóként felrakom az értékes cuccot, a veszített TP-t hamarabb vissza lehet szerezni, ha visszajönnek megbosszulni...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#14923) Hunner válasza marilllyo (#14918) üzenetére


Hunner
senior tag

m44-re minek balanced? Az úgyis bolt action, mire ráhúzza a következő golyót, balanced nélkül is beáll a crosshair nem? :B

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#14924) Maxtreme válasza velizare (#14920) üzenetére


Maxtreme
addikt

Aha, köszi. Valahogy sejtettem.

[ Szerkesztve ]

(#14925) Spancho


Spancho
őstag

Én örülök a mostani javításnak.
Valahogy felment 1000-re a Főnix kreditem :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#14926) [hun] warhea válasza Maxtreme (#14919) üzenetére


[hun] warhea
tag

Nem tudom, engem nem mozgatott meg. Csak az abbahagyomajatekot rinyasoknak kuldtem :D:D:D:D (ne vegyetek sertesnek, nem annak szantam. :DD )

Szoval a viccet felreteve, fogalmam nincs. Amikor neztem osszesen 3-an irtak ala, szoval nagy port nem kavart. IGazabol azt sem hiszem, hogy visszaadnanak barmit, igaz nem olvastam az EULA-t.

Ha engem kerdezel annak az eselye, - abban az esetben ha osszegyulnek a szavazatok - hogy visszaadjak az arat a jateknak konvergal a nullahoz. Nem ugy ismerjuk az ubit, hogy amit megkapott visszaadna :)

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14927) Anonymus23 válasza [hun] warhea (#14926) üzenetére


Anonymus23
veterán

Vissza nem kapsz semmit, max ajándékba kasz pl DLC-t vagy másik játékot, pl mint írtam a Unity-nál.
Ott is hatalmas volt a felháborodás, játszhatatlan volt sokaknak a játék, de azt se nagyon javították ki, inkább továbblépett a Ubi...

;) - The Power of the Light Side

(#14928) [hun] warhea válasza Anonymus23 (#14927) üzenetére


[hun] warhea
tag

Meglatjuk, igazabol azert postoltam, hogy aki tenyleg ennyire sertve erzi magat, talan jo alkalom arra, hogy kapjon nemi visszateritest.

en azert remelem, hogy nem fog tovabb lepni. nagyon bizom benne, hogy nem hagyjak a csavaban a nepet.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14929) warcat


warcat
veterán

Xboxon elvileg jól megy a refundolgatás, MS 1 hónappal megtoldotta a határidőt is rá a problémák miatt.
Én PC-n lapulok inkább, 41€-t brazil Uplay boltból így bugosan is megért a Gold amennyi idő beleszaladt(az más kérdés,hogy ebből mennyi volt értelmetlen,lelketlen farm)

Viszont itt a május, érkezik az Overwatch( + nekem a Stellaris,másnak ott a Battleborn stb) eléggé viszlát szaga van a dolognak.
A fegyverbalance-nak eddig erős nerf mindenre ami jó szaga van eddig + loot minőségére is erős buff kellene.
Mellé ott a játszhatatlan DZ PC-n csalóhadsereggel.

Ha ezek nem lesznek rendberakva 1.2-ben,akkor a rá egy hónappal júniusban érkező DLC ugyebár xbox exkluzív 30 napig , azaz 2 hónap stagnálás minimum, ott vége is van az egésznek.

EA: It's in the crate!

(#14930) ada19


ada19
senior tag

Hamish streamelés közben belefutott 1 cheaterbe, 5 percen belül bannolták - 2 hétre csak.

(#14933) cain69: utána azt mondta hogy először 2 hét, majd permaban. Nem értem, eddig 3 nap volt a hivatalos álláspont. Azt meg végképp nem hogy neki rögtön bannolják, nekem több kérésemre napok óta nem válaszolnak, mind cheateres...

[ Szerkesztve ]

Mégsenem

(#14931) ada19 válasza warcat (#14929) üzenetére


ada19
senior tag

Holnap D3 S6 indul, pont jókor. :)

Mégsenem

(#14932) Maxtreme válasza Anonymus23 (#14927) üzenetére


Maxtreme
addikt

Egy Rainbow Six Siege - Gold Edition-el esetleg tudnák kicsit enyhíteni a csalódottságom.

De mivel pont leszarják az én kedély/mentális állapotom, erre sok esélyt nem látok.

:DDD

ada19: Micsoda óriási büntetés. Visszajön, és folytatja tovább. Vagy ha nem, már akkor is "megérte" neki vélhetőleg.

[ Szerkesztve ]

(#14933) velizare válasza ada19 (#14930) üzenetére


velizare
nagyúr

3 nap helyett kapott két hetet, vagy a végleges helyett?

@warcat: jöjjön, meg a dio3 franctudjami is, legalább tisztul a játék meg a topic.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14934) marilllyo válasza Hunner (#14923) üzenetére


marilllyo
veterán

Igaz! Nem m44 volt. Nem tudom pontosan. Kép alapján olyasmi volt mint egy m1 garand.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14935) ForRedGlory válasza [hun] warhea (#14914) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Sajnos NVIDIA kuponos, úgyhogy ezt buktam, de a season Passt az UBI oldaláról vettem, így azt szépen vissza fogom igényelni jó eséllyel :D

(#14936) velizare válasza warcat (#14899) üzenetére


velizare
nagyúr

kezdődik a kabaré: ubi qa nem tudja reprózni az esetet.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14937) Hunner válasza marilllyo (#14934) üzenetére


Hunner
senior tag

Lehetett m44 ettől még, ezek vannak: Marksman Rifles Ha 200+ RPM-es volt akkor M1A, ha 55RPM-es akkor m44 vagy SRS, de igazából mindegy is, csak azért kérdeztem rá, mert úgy tudom az a közvélekedés hogyha nem sorozatlövő snipert használsz akkor nem kell rá a balanced :U :)

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#14938) RECSKA válasza ForRedGlory (#14935) üzenetére


RECSKA
veterán

ezek a visszaigénylések... :D

Nem kellett volna megvenni előre...
Én goldot vettem. Tőlem holnap le is állhatnának a szerverek, akkor is megérte :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#14939) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Én tegnap kaptam dz-be 1 zöldet és egy 180 körüli sárga első hullámos m1a-t. De mivel meghaltam pzstm felvette. Majd visszaadta a safe room-ba. Reggel meg láttam hogy pont az nála maradt és a többi sárgát adta vissza. :D Na mind1 most már remélem bezúztad Pzs. :D Cartman.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#14940) [hun] warhea válasza RECSKA (#14938) üzenetére


[hun] warhea
tag

Jaja en is igy vagyok vele. Goldot vettem en is + dlcket. Minden cent megerte.

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14941) bendeguz76 válasza ForRedGlory (#14935) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

én átveszem tőled a season Passt.irj privit mit kérsz érte

bendeguz_HUN

(#14942) pohár válasza bendeguz76 (#14941) üzenetére


pohár
félisten

na, és azt mégis hogy gondoltad?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14943) [hun] warhea válasza bendeguz76 (#14941) üzenetére


[hun] warhea
tag

season pass II-t :D

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14944) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Na, ez még ad reményt...

[link]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14945) VGNGR


VGNGR
senior tag

Ha valakihez betársulhatnék Falcon Hardra mostanában, az vegyen fel pls. Uplay ID ugyanaz mint az itteni.

(#14946) sith7 válasza vegitossj7 (#14944) üzenetére


sith7
nagyúr

Röviden, magyarul ? :D

(#14947) [hun] warhea válasza sith7 (#14946) üzenetére


[hun] warhea
tag

remeny.
:DD

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14948) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

új ficsőr infralátás :W
bár ez inkább az AMD sara lesz...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#14949) vegitossj7


vegitossj7
addikt

A DZ hackelések ellen.

[link]

Jön egy nagy hullám hacker ban.

"We are no longer handing out 3 day bans. 14 day ban, then permaban for repeat offenders"

Hamish a ban osztó, akit meglát hackelni az repül, 5 perc alatt 13 repült.

Bizonyos "impossible event"-ek vannak a szerveroldalon, amiknek adatai ismeretlenek. Valaki eléri az értéket, repült.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14950) ada19 válasza vegitossj7 (#14949) üzenetére


ada19
senior tag

Dijit kommentjei között lehet erről bővebben olvasni, a lényeg kb. annyi hogy logolják az "impossible event"-eket, és report esetén összevetik az adatbázissal. A kettő együtt szinte garantált ban. Tud(nak) a /report nehézségeiről azok esetén, aki összevissza nevet használ szándékosan - szerinte ők már alapból gyanúsak és bekerülnek egy adatbázisba.

Szerk.: arról is ír hogy bizonyos országok jogi úton nem teszik lehetővé a permabant rögtön, ezért globálisan kell (egyelőre) ezt alkalmazni. Ezért először 15 nap, majd permaban.

[ Szerkesztve ]

Mégsenem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.