Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14751) sith7 válasza kovimester (#14740) üzenetére


sith7
nagyúr

hm ... meg fogsz lepődni , nekem sem életem ez a játék, de nem is írtam ezt :F

Ugy hogy nem fogok én itt celeozgatni én élvezni akarom de persze ez mindenkinek mást jelent!
értem, mondjuk nekem szoktak szólni a csapattársak, hogy kapcsoljam ki a mikrofont, mert én zokogva játszom, és zavarja őket ... :U

(#14752) oriic válasza .LnB (#14748) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Community manager. :D De kb most utálja a legtöbb gamer szerintem.

Live-Die-Respawn

(#14753) .LnB válasza oriic (#14752) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ránézésre egy kis noob takony. Vagy ilyet nem szabad mondani? :U :F Mekkora hülye az már aki belefut a cheaterbe, meg a mission start bugba aztán csak mosolyok kicsit, és azt se tudja most mi legyen... :(((

(#14750) bunfi: Az igen! Nagy karrier! : [link] :o

Ui: Biztos csak irigy vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14754) warcat válasza Raulblanco (#14686) üzenetére


warcat
veterán

Érdekes,hogy pont 40-es tár mellett tartod értelmetlennek az újratöltést,már a falat kapartam a Vectortól amikor végre jött a patch és lecserélhettem a francba :))

A vigorous-t,mint sok talentet,nem ártana átdolgozni (pl akkor legyen "on",míg aktív mindhárom hpcsíkod),ennek ellenére az overheal first aidet valamint azt az egyszerű trükköt kihasználva,hogy a first aid healfelhőd,amit kibocsájt, háromszor felgyógyít, ha ki-és bemozogsz belőle,a harcok jelentős részét overhealben töltöm.

A destructive talented nyers sebzésben az AUG fölé lendíti a Vectort,de kérdés milyen %-ban fordul elő az a kellemetlen helyzet,hogy lövöd az elitet de pont amikor már halna,kifogy a golyó és tölteni kell.Ez ugye eléggé függ a felszereléstől meg hogy milyen buffok vannak,de azért igenis mérlegelendő.

Én úgy gondolom,hogy az AUG az ideális középút a Vector és az MP5 között és most nagyon olcsón lehet hozzájutni egy korrekt darabhoz.
(csak megjegyzésképp: elhasználtam 999 darabra bespájzolt weapon parts-ot a hozzá tartozó tools-al és nem jött össze egy tökéletes hármas sem - bár legalább lett másodlagos fegyvernek egy navy mp 5 brutal,self-preserved és skilled,ami nagyon jó signature skill feltöltésre)

Más: A setekre visszatérve,tényleg ennyire felesleges mondanom,hogy a reckless chest +savage kesztyű elver minden más variációt jelenleg? :(
Kapsz egy 1.13-as szórzót a sebzésedre,csökkenti 10%-al az összes bekapott sezbést (ez működik a 65% armor cap mellett) a kesztyű meg gyakorlatilag ad 13-14% kritet ilvltől függően (hányszor lapulnak fedezekében mostanság challenge módban vagy akár pvpben az ellenfelek?)
Darálás megy ezerrel ahogy bejönnek az ejtón a spawnolós szobájukból.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#14755) velizare


velizare
nagyúr

holnap javítják a "protection from elites" bugot.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14756) vegitossj7 válasza .LnB (#14753) üzenetére


vegitossj7
addikt

Blizzard-nál is volt community manager. De itt tuti több pénzt adtak a "tudásáért". Full vega, no alkohol, totál beszari fajta, igazi híd a Massive és a habzószájú játékosok között. Az sem tudja, ha zárva van az ajtó, akkor csak a logout segít. Ma is inkább Xbox-on tolta, mert elege volt a PC-s cheaterekből. Amikor megkérdeztem hogy miért nem a /reportot használja, csak cincegett. Tudja ő is, hogy használhatatlan.
A másik a Natchai meg ki nem állhatja az embereket. Az meg Community Developer Manager, twitter röhög a bannolt embereken, akiket azért bannolt, mert kérdőre vonták a Massive-ot a jelenlegi helyzetért. :C :C :D

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14757) Anonymus23 válasza sith7 (#14751) üzenetére


Anonymus23
veterán

Minek küzdesz? Nincs értelme...

Gyere este falconra, elég jól felgearelted már magadat, mostanában meg nem toltuk!
:K

;) - The Power of the Light Side

(#14758) pzstm válasza bunfi (#14747) üzenetére


pzstm
titán

azt hittem, valaki kiszedte belőle vagy ilyesmi :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14759) Raulblanco07 válasza warcat (#14754) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

40-es tár, a talenttel ami 50%-ban nem használ golyót fejlövésre ez ugye jóval több a gyakorlatban. simán 80-120k, pulse után 150-200k fejre, nem igazán van ami kibírna 1 tárat is, elhanyagolhatóan ritka hogy lőni kellene sürgősen de kifogyott.

Ha mielőtt meghal fogyok ki, amúgy sem töltené tele a tárat :)

Aki kérdezte, annak is mondtam, hogy vegye meg, a helyében Én is megvenném, gagyi talentes vector helyett persze hogy jobb az a szerintem gagyi talentes aug, lehet hogy neki a tár újratöltés jó talentnek számít. Régen mikor LMG-vel mászkáltam jóval gyengébb builddel, én is szerettem ezt a talentet, 90-es tár és emiatt mindig volt egy mob amire beadta az újratöltést, de jelenleg feleslegesnek tartom ekkora sebzés mellett.

A chestet valamelyikünk félre érti, én úgy emlékszem az 13%-al növeli a sebzést, és 10%-al növeli a bekapott sebzést is, nem csökkenti, vagy bugos?

A kesztyű tényleg király, csak sajnálnám levenni a 240-es Striker kesztyűmet, ahogy olvasom hallom elég ritka a jó szett kesztyű.

[ Szerkesztve ]

(#14760) sith7 válasza Anonymus23 (#14757) üzenetére


sith7
nagyúr

Igazad van, közben már rájöttem, ... csak sok a meló, nem volt időm a modker - be linkelgetni a hozzászólásaimat, hogy töröljék ki

Oké mester, ott leszek :K ... csak előtte visszaállítom a gear - emet

(#14761) marilllyo


marilllyo
veterán

Heti küldetés: gyűjt be 30 eszközt. Ez mi pontosan?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14762) ßrainiac válasza marilllyo (#14761) üzenetére


ßrainiac
addikt

Tools. Ladakbol. (Csipesz izé ikon)

(#14763) [hun] warhea válasza sith7 (#14751) üzenetére


[hun] warhea
tag

uh, ne is mondd. a fenebe is a melankoliaddal :D :R :C

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14764) Anonymus23 válasza sith7 (#14760) üzenetére


Anonymus23
veterán

Rendben, csak amikor sírsz tényleg kapcsold ki a mikrofont :)) ;]

Én örömmel hallgatom, amikor hátulról beszűrődnek a zajok, mint nálad aranyos volt, ahogy a fiad kérdezgette a játékot, vagy amikor Schwatéknál a kislány rendezi hátul a dolgokat, vagy 1-1 feleség hírfelolvasást tart a háttérben, így all in one kapunk játékot, és a világ dolgaiból sem esünk ki :C

Nekem ez a része az amit még nagyon élvezek benne, a közösség, amikor olyan emberekkel ismerkedhetek meg, akikkel egyébként az életben nem találkoznék.

Ebben persze benne vannak azok is, akik lenyúlják a lootodat (ugye Zilai :DDD ) amikor megfekszel.
Bár ha őrá gondolok - kidobóember, nem is olyan messze lakik tőlem-, még meg sem köszöntem neki, hogy odaadhattam a lootomat :DD
Jó arc nagyon egyébként :R

;) - The Power of the Light Side

(#14765) -=Jam=- válasza Raulblanco07 (#14759) üzenetére


-=Jam=-
őstag

A páncél az jelenleg bugos, mert csökkenti a bekapott sebzést. Úgyhogy ameddig ez nincs javítva, valóban az a legütősebb felállás szerintem is, hogy Reckless páncél + savage kesztyű + 4 sentry.

(#14766) [hun] warhea válasza Anonymus23 (#14757) üzenetére


[hun] warhea
tag

van meg hely?

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14767) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Hamish confirmed in StreamerHouse's chat that protection from Elites will be fixed during this week's server maintenance. "

Live-Die-Respawn

(#14768) Anonymus23 válasza [hun] warhea (#14766) üzenetére


Anonymus23
veterán

Persze, én legtöbbször Schwattal megyek (nagyon jó elektronika karaktere van), a többiek random, de Sith-el sokat játszottunk, mindig az a cél, hogy jól szórakozzunk.
Keressük egymást du/este...

(#14767) orichalcos
Nagyon jó, érezhetően hamarabb borulok egy elittel szemben (jelenleg +10% van, de volt korábban 22% is)...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#14769) RECSKA válasza Anonymus23 (#14757) üzenetére


RECSKA
veterán

Esti falconba en is benne lennek, ha szabad... ;) 9tol vagyok :(

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#14770) VGNGR válasza Anonymus23 (#14764) üzenetére


VGNGR
senior tag

Az sem volt rossz, amikor a minap mentünk Baluékkal DZ-ben, erre szembejön egy másik négy fős csapat és Ti voltatok azok! :DD
Balu mondta is, hogy valószínűleg ezt a @&#˘°^@& játékot már csak magyarok játszák! :N

(#14771) Anonymus23 válasza VGNGR (#14770) üzenetére


Anonymus23
veterán

:K
Nem számoltam még meg, hogy mennyien is voltunk, de kb 10-12 magyar jött össze véletlenül egy szerverre, 2x2 csapat volt.
Screent csináltam, este felrakom!

(#14769) RECSKA
Részemről OK, nem tudom, hogy fenn vagy-e nekem uplay-en, az én nevem mint az itteni + _hu taggel.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#14772) velizare válasza oriic (#14767) üzenetére


velizare
nagyúr

[link] ;) fórumon is írta natchai.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14773) Garsza


Garsza
veterán

Mai két cheater.
Az első tuti a második talán, nagyon gyorsan lefektetett, reagálni nem volt időm 82kHP 60%Armor. Bár ezt mondjátok meg ti.

kurstyan
dog_nabter

(#14774) velizare válasza Garsza (#14773) üzenetére


velizare
nagyúr

jelentsd őket, az ubi majd kiválogatja az övéit! :DDD
(az elsőt lehet kiphaselte a szerver - főleg ha nem láttátok azóta.)

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14775) bunfi válasza Garsza (#14773) üzenetére


bunfi
őstag

Én még azt is meg tudom mondani, hogy mit és hogyan használtak. Szóval igen, csalt mindkettő.

(#14774) cain69 phase? :N :N

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#14776) sith7 válasza Anonymus23 (#14764) üzenetére


sith7
nagyúr

&[hun] warhea

Próbáljatok így elviselni ! :O :O :O .... :D

Én örömmel hallgatom, amikor hátulról beszűrődnek a zajok, mint nálad aranyos volt, ahogy a fiad kérdezgette a játékot,

Azt hittem zavaró .,.. mondjuk én annyira nem tudtam így a játékra figyelni 100% - ban ... a legjobb az volt, amikor kb. 70 fokban maga fele fordította a monitort, hogy jobban lásson :DDD ... na akkor mondtam neki, hogy menjen szépen játszani :)

Bár ha őrá gondolok - kidobóember, nem is olyan messze lakik tőlem-, még meg sem köszöntem neki, hogy odaadhattam a lootomat

Szerencsés ember vagy, hogy még nincs gipszben a kezed :DDD :DD

(#14777) Edem05 válasza Garsza (#14773) üzenetére


Edem05
őstag

Az elsővel találkoztam ma én is, megcsináltam a pénzcsináló térdvédőm bementem DZ-be és ez a gyökér jött velem szembe. Egyszer megölt, kimentem DZ-ből és felmentem kintről DZ6-ig teleportal.

(#14778) RECSKA válasza Garsza (#14773) üzenetére


RECSKA
veterán

ez csit... mindkettőtöket 1 hitelt vectorral... :D

Anonymus23 : fentvagy, játszottunk is sokat együtt :) ( dedike1985 )

Challenge Falcon : Hétköznap este, 12 óra meló után nem biztos hogy el kellene fuckolni 3-4 órát arra, hogy meghaljunk az utolsó hullámnál :D

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#14780) [hun] warhea válasza Anonymus23 (#14768) üzenetére


[hun] warhea
tag

IGazabol ha kellokeppen utokepes csapat all ossze (es ahogy latom egesz jol alakul, szerintem en vagyok a leggyengebb lancszem) akar challenge is mehet felolem, ha azt terveznetek. Ellenben csak melo utan 8-9fele erek ra. :(

sith7:
ha oszinte akarok lenni, imadom amikor sirsz. :D :K

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14781) sith7 válasza [hun] warhea (#14780) üzenetére


sith7
nagyúr

:DD :C

(#14783) -=Jam=- válasza [hun] warhea (#14780) üzenetére


-=Jam=-
őstag

5 percig a kommented első sorában van egy piros szerkesztés felirat! Használd nyugodtan :DDD

így néz ki:

[ Szerkesztve ]

(#14784) Garsza válasza velizare (#14774) üzenetére


Garsza
veterán

Az lesz beküldöm a videókkal együtt.

(#14785) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Holnap nem lesz fegyverbalance patch.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14786) [hun] warhea válasza -=Jam=- (#14783) üzenetére


[hun] warhea
tag

Ne haragudj, de lattam es tudom, hogy van, ellenben rohadtul szerkesztettem am es leduplikalta valahogyan. en biztos, hogy nem irtam be ketszer :) fogalmam sincs miert duplikalodott le. lehet lejart a szerkesztes kozben, mert el kellett mennem es amikor ranyomtam a modositasra siman nem szerkesztette hanem ujkent adta hozza? vagy csak szimplan kezd konvergalni a bugok szama ph-n a division-ehez. de most direkt ki fogom probalni, hogy nyitvahagyom :D

Szoval ha ez ujkent kerul be akkor a PH bugos, nem en :D

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14787) [hun] warhea válasza -=Jam=- (#14783) üzenetére


[hun] warhea
tag

ezekszerint en voltam a bugos :D

vegitossj7: Holnap nem lesz balance patch.
Ez varhato volt :) Ahogyan state of the game sem lesz megint nagyon nagy valoszinuseggel :)

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14788) Anonymus23 válasza RECSKA (#14778) üzenetére


Anonymus23
veterán

Jah, így már megvagy, csak mivel más ott a neved, így nem kapcsoltam össze.
Hétköznap este én is csak HARD-ra gondolok.

Challenge még nem volt, de szerintem ki lehetne próbálni, mert eléggé vegyesek a vélemények.
Mondjuk így hétköznap este csak úgy mennék bele a challengbe, hogy előre eldöntjük, ha pl 2-3 óra alatt sincs meg, akkor leléphetünk, ne legyen sértődés belőle.
A hard tegnap kb fél óra alatt megvolt, de kínlódással is 50 perc körül szokott menni.
Most már mindig figyelünk arra, hogy wave elején mindig elnyomja valaki a pulse-t, ha nem emlékeznénk is látjuk kik és honnan jönnek, aztán nem fejetlen rohangálás van, hanem rendezetten aprítjuk őket.

;) - The Power of the Light Side

(#14789) Raulblanco07 válasza Garsza (#14773) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

egyértelműen az a második is.

(#14790) vegitossj7 válasza [hun] warhea (#14787) üzenetére


vegitossj7
addikt

Holnap lesz State of the Game. :U Ez tuti.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14791) [hun] warhea válasza vegitossj7 (#14790) üzenetére


[hun] warhea
tag

Remelem igazad lesz :) :R

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14792) Edem05


Edem05
őstag

Hát ez már nagyon durva. Bemegy az ember DZ-be és csak cheaterek vannak! Nyitom a checkpoint kaput azt kijön mögöttem még egy csávó, majd elszalad speed hack-el, megyek 200 métert látok pár mobot azt egyszer csak nincsenek, összerogytak. Persze, hogy egy másik csávó lőtte ki őket falon keresztül. Ez még a jobbik eset, mert nem lőtt agyon engem is. Lehet addig szüneteltem ezt a játékot amíg nem javul a helyzet, már ha javul...
Egyelőre a helyzet siralmas :O

(#14793) norti


norti
addikt

The servers will shut down for maintenance on Thursday 9am CEST/8am BST/3am EDT/12am PDT. Downtime ~ 3 hours

Changelog:
Protection from Elites will now correctly reduce damage received from Elite enemies
Fixed a bug with Rehabilitated where the talent could remain active when used in combination with a tear gas grenade
Fixed an exploit where players could go through walls by using a ladder while the Jumping Jack emote is active
Falcon Lost: Players will no longer be able to shoot inside the incursion when they are standing outside of it

[ Szerkesztve ]

(#14794) vegitossj7 válasza norti (#14793) üzenetére


vegitossj7
addikt

Faja, akkor május végéig nem lesz kliens alapú patch...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14795) marilllyo


marilllyo
veterán

A beragadó tár bug is baromi idegesítő tud lenni. Eddig csak néha néha csinálta de ma egy Lexi kör alatt vagy 8x.

Vagy ez valami feature? Beragadhat a lőszer mint a valóságban? :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14796) pohár válasza marilllyo (#14795) üzenetére


pohár
félisten

persze, ott is be tud akadni :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14797) duvi válasza marilllyo (#14795) üzenetére


duvi
nagyúr

(#14798) marilllyo válasza pohár (#14796) üzenetére


marilllyo
veterán

Az oké csak kétlem, hogy ezt direkt akarták volna belerakni. :D

(#14797) duvi : Hmm.. most, hogy így mondod...lehet. Bár ragadt már be 25 lőszernél is. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14799) D.Orion válasza Edem05 (#14792) üzenetére


D.Orion
veterán

Ma hárman bementünk rúgó célzattal. Volt is eredménye, aprítottunk néha szépen.
De láttunk olyanokat, hogy sírni tudtunk volna. Hárman lőttünk egy másik két fős rugó csapatot, de valahogy egy mm hp-t se tudtuk lelőni róluk. Ők meg piff puff halottak voltunk, miközben még ragyogott rajtunk a kék non+ultra...

(#14800) Anfänger


Anfänger
őstag

cheater noob.

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.