Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14251) D.Orion


D.Orion
veterán

Tech karakterből "kicsit" visszavettem és elköltöttem némi PC-t a maszk és térdvédő tervrajzra. Előbbiből kettőt, utóbbiból egyet pörgettem csak. A maszkból ez a második lett a két slot-os. Újrakalibrálás még nem volt, ez csak amolyan gyors összedobás. Jövőhéten rágyúrok egy negyedik darabra is, meg sok-sok nyersanyagra a craft-hoz. Lehet craftolok még ezekből is, hátha jobb esik. Végre elmozdultam felfele. :DD

(#14252) bunfi


bunfi
őstag

Sehol sem vagy biztonságban! A mobile cover megtalál! :)) :))

[link]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#14253) Maxtreme válasza Garsza (#14243) üzenetére


Maxtreme
addikt

(#14254) norti


norti
addikt

Valamelyik cheater tegnap elhagyta a zöld cuccait :D

Közben meg tényleg "befejeztem" a játékot :D Köszi mindenkinek!

(#14255) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Tudom nem fogtok szeretni de mikor fogjátok észre venni hogy nem a pc a fő platform hanem a konzol tudom "csúnya grafika" joystick stb stb...😁 fejlesztők sz*rnak a pc-s portokba kivétel blizzard igaz már ők nyítnak a konzol fele! Elismerem hogy nálunk is vannak gondok de azért nem ennyire durva!! Alapból úgy tudom hogy ez csak konzolos cucc lett volna de a sok sírás miat kiadták pc-re ami látszik is hogy menyire érdekelte őket! Ha nem igy van nyugodtan mondjátok ☺ szóval azt tudom tanácsolni engedjétek el a pc-t ☺ ja a falcon ma nullazodik vagy holnap?☺

(#14256) Maxtreme válasza Bazsi1987 (#14255) üzenetére


Maxtreme
addikt

"fejlesztők sz*rnak a pc-s portokba"
Erre szoktam mondai hogy én sem hamis pénzzel fizettem a játékért..

Vagy akkor adják 6e forintért, és akkor mindeni belenyugodna abba hogy nincs support.. mert nincs.

(#14257) marilllyo válasza Bazsi1987 (#14255) üzenetére


marilllyo
veterán

A cheat-et leszámítva a többi bug sajna ugyanúgy ott van konzolon is. Szóval ez most az alapoknál lett eltolva.
Egyébként ki tudja, hogy apróságoknak tűnő bug-ért hol és mennyire kell belenyúlni?! Nyilván ha csak egy sort kéne átírni akkor már kész lenne.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14258) Snip3r_HUN válasza marilllyo (#14257) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A szándék sem látszik a cselekedeteikben. Fontossági sorrendet kellene felállítani,mert jönnek azzal hogy a glitchelők indokolatlan előnyhöz jutnak,akkor a csalók ? Ők meg még el is b@sszák más játékélményét.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#14259) norti


norti
addikt

Most azért elég nagy a csend, talán dolgoznak és lesz egy nagyobb patch, amiben kijavítják a hibák nagy részét. Legalábbis én ebben reménykedem.

(#14260) RazoR válasza norti (#14259) üzenetére


RazoR
veterán

Ne reménykedj! Reménykedni tilos! Optimistának lenni tilos! Reménykedni mersz???? Hogy képzeled???? Hogy jut ilyen eszedbe????? Felháborító!!!!! /sarcasm off

(#14261) ZsyfKo válasza Bazsi1987 (#14255) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Csak azért mert egyszerűbb konzolra játékot fejleszteni mint és ezért lusták rendesen kiadni egy játékot PC-re ezért nekem ne kelljen konzolt venni. Semmi bajom a konzollal 4 évig csak X360on játszottam, de számomra egy konzol nem tudja helyettesíteni a PC-t. Amúgy a legjobb ha van az embernek mindkettő, de ahhoz meg sok pénz kell.

OnePlus 8T

(#14262) #35434496


#35434496
törölt tag

Èn már annak is örülnék ha a csalókat kitiltanàk végleg.

(#14263) Maxtreme válasza norti (#14259) üzenetére


Maxtreme
addikt

Eddig is az volt, lapítanak mint sz*r a fűben...

(#14264) bunfi válasza norti (#14254) üzenetére


bunfi
őstag

Most lett világos, hogy hogy kerültek ezek oda.

Sajnos én nem tudom úgy "befejezni", mert 62/63-nál beragadtak az ECHO-k és nem tudom ha fene fenét eszik sem felvenni az utolsót...

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#14265) RECSKA válasza bunfi (#14264) üzenetére


RECSKA
veterán

Youtubeon ott a hack. Ingyen letoltheto, oda teleportal, ahogy a celkereszt... Ennyi. Esz sem kell hozza. ( ezt a sok kocsog teleportosra irtam, nem az echora :) )

Tegnap rugoakodtunk, jott egy srac, agyonlott mindenkit. Ok. Visszamentunk ra. Szalad elottunk, majd hopp.... Volt nincs xD

Masik srac aimizva is alig birt bennunket kiszedni. Demmer egy allat, rugot lat, szalad xD

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#14266) Bazsi1987 válasza ZsyfKo (#14261) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Meg szerintem közel nem produkál akkora eladásokat pc-n egy játék mint konzolon és motivációjuk sincs sajnos 😕

(#14267) Snip3r_HUN válasza Bazsi1987 (#14266) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Amíg a játékos kifizeti a tizen x ezer Ft-ot a megvételekor,addíg igenis legyenek k*rvára motiváltak!

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#14268) Spancho válasza Snip3r_HUN (#14267) üzenetére


Spancho
őstag

Még jó ,hogy havidíjat nem kérnek a játékért :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#14269) marilllyo válasza bunfi (#14264) üzenetére


marilllyo
veterán

Melyik echo hiányzik?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14270) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Akik így ennyivel elrendezik a dolgot hogy "ó a pécére szarnak, oszt jó van ez így", kíváncsi lennék arra ha venne egy TV-t ami nem működne, akkor követelné e a boltba a javítást, vagy abba is belenyugodna hogy ó "há jójez így nekem"..

(#14271) Anonymus23 válasza Spancho (#14268) üzenetére


Anonymus23
veterán

Akkor legalább kezdenének vele valamit, mert így senki sem fizetne érte...
Olyan franciás ennek az egésznek a kezelése...

Tényleg account ban kellene minden csíternek, akkor talán meggondolnák, hogy mit csinálnak.
Bár az ilyenek meg minden játékot külön accra regisztrálnak, nekem meg van vagy 20 ubis játékom ugyanazon az accon, igaz én hülye csak játszani szeretnék :DDD Nem is értem magamat!

;) - The Power of the Light Side

(#14272) Maxtreme válasza Spancho (#14268) üzenetére


Maxtreme
addikt

Én meg azt mondom hogy kár, mivel akkor most 20e forinttal beljebb lennék... Mivel úgy tuti nem vettem volna meg.

(#14273) [hun] warhea válasza bunfi (#14246) üzenetére


[hun] warhea
tag

En attol tudnek "okadni", hogy ontod magadbol a negativizmust es tele"spammeled" a forumot ujra es ujra ugyan azzal es sajnalatos modon sokadmagaddal :) van jopar ember aki ezeknek a hibaknak ellenere is szivesen jatszik es szeretne infokat megosztani a kozosseggel de ahogy eszrevenni mar inkabb nem irnak, megmarad nektek homokozonak a div forum:)

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14274) bendeguz76 válasza [hun] warhea (#14273) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Szívemből szóltál.

bendeguz_HUN

(#14275) ZsyfKo válasza [hun] warhea (#14273) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Már tegnap gondolkodtam egy hasonló válaszon, mert azért ilyen hozzászólást komolyan.... Csak nem volt kedvem vitatkozni.

OnePlus 8T

(#14276) Htibimor


Htibimor
senior tag

Mi alapján lehet DZ kulcsokat kapni a játékban? Folyamatosan elfogy a cheater-ek miatt!

[ Szerkesztve ]

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14277) [hun] warhea válasza Htibimor (#14276) üzenetére


[hun] warhea
tag

Bossok dobjak dzben:) ha cheaterrel talalkozol erdemes nem safehousera hanem checkpointra menni kimenni a dz ele log out es log in aztan be ujra a dzbe:-) jo esellyel masik instanceba tesz ahol kevesebb verpistike van.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14278) [hun] warhea válasza ZsyfKo (#14275) üzenetére


[hun] warhea
tag

Nem is szabad vitatkozni:) "szep lehetsz, okos nem" :)

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14279) ßrainiac válasza [hun] warhea (#14273) üzenetére


ßrainiac
addikt

Akinek nem inge..

(#14280) duvi válasza ßrainiac (#14279) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez már nem az "ingről" szól, hanem az állandó és rendszeres sírásról (aminek valóban van jogos alapja, de nem naponta 100x) és a stílusról! Ezzel önmagát minősítette a "tisztelt" kolléga :(
"Ilyenkor tudnék okádni a sok hülyétől"

(#14281) RazoR


RazoR
veterán

Valaki fél 5-től valmit együtt? Napik, dz, bármi mehet.

(#14285) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kezdenek megint elszállni az indulatok, arra kérnék mindenkit, hogy értelmes ember módjára beszélgessen a topikban. Megértjük ha valakit nagyon zavar a rengeteg bug, glitch, stb, de ezt vagy tartsa az illető magában, vagy kérem hogy civilizáltan írja le. Köszöntem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14286) vendingo


vendingo
veterán

Holnapi "karbantartás" hoz valami újat, vagy csak a szokásos?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#14287) [hun] warhea válasza oriic (#14285) üzenetére


[hun] warhea
tag

Nekem nincs szuksegem uj topicra, de ami itt zajlik, az mar kritikan aluli. Ugy latszik ahhoz, hogy tortenjen valami kell nyitni egy ujat. Nem kritizalni szeretnem a forumot, en eddig is elvoltam itt, de az hogy nincs moderalva egy olyan bejegyzes ahol leirjak, hogy okadnak a hulyektol az amr tenyleg gaz... gondolom ezt belatod te is. koszonom, hogy visszatertel es odafigyelsz az indulatokra :) a masik topicot torolhetik nyugodtan. innentol ezt a vonalat lezartam en is es maradok itt.

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14288) flash- válasza oriic (#14285) üzenetére


flash-
veterán

A másik meg hogy lehet ticketet nyitni-chatelni a supportal, elég készségesek, ott kellene levezetni, de azt is kulturált módon...
ha sokan reklamálják a csalókat és a glitch használókat akkor azért szerintem nagyobb az esélye hogy megoldást találjanak erre.
hiába itt linkelitek a screenshotokat, nem hiszem hogy az ubisoftnál bárki is olvasná a ph fórumot

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#14289) [hun] warhea válasza vendingo (#14286) üzenetére


[hun] warhea
tag

Valoszinuleg csak a szokasos. En leginkabb a kovetkezo nagyobb patchtol varnam a megvaltast (bar meg az sem kizart, hogy abban sem lesz). Probalom Hamisht faggatni a hivatalos streamen, hogy van-e valami tervuk anticheat megoldasra, de egyelore ignoral. Ezt termeszetesen nemleges valasznak ertelmezem. Ettol fuggetlenul biztos, hogy lesz valami, csak kitartonak kell lenni.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14290) oriic válasza vendingo (#14286) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az eddigiek után ezt már senki nem tudja szerintem. Legutóbb is olyan karbantartás volt, ami nem hozott változást, aztán két napra rá meg patchelték az egyik glitch-et. Ha van eszük, akkor most komolyabban odafigyelnek majd.

Live-Die-Respawn

(#14291) RECSKA válasza [hun] warhea (#14289) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem lenne nagy dolog szerintem : bypasser es cheatengine ellenorzo. Ha a division futasa kozben barmikor is kulso program hozza akar ferni a division.exe altal memoriaban foglalt reszhez, jelezzen az ubinak. Igy azonnal kibukna, ha valaki mahinalna... De gondolom ennek a kivitelezese eleg nehezkes. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#14292) vendingo válasza [hun] warhea (#14289) üzenetére


vendingo
veterán

Lehet nem a patch-en kéne dolgozniuk, hanem a problémákon. Engem a csalók nem nagyon érdekeltek DZ-be, mert tudok róluk, ezért nem jártam be. Ma újraraktam a játékot, mert unatkoztam, aztán az első küldetésnél összerakott egy sráccal, aki a map végéből irtott a falon át. Pár körig élveztem a dolgot, jött is a PC, lett is AUG, de hamar meguntam a futkározást.
A kövi nagy patch új küldivel majd a nyáron várható nem?

Még a falcon se ment le nekem. Publicon lehet találni team-et, akikkel meglehet legálisan csinálni?

Amúgy pár nap kihagyás után azt vettem észre, hogy sokkal erősebbek lettek az ellenfelek annak ellenére, hogy én nem gyengültem, hanem +15k élettel futkározok. A shotisok és sniperek hamar földre küldenek. Történt valami változás ilyen téren?

RECSKA: Ennél a játéknál a Punkbaster vagy mi a szösz nem működne? Mondjuk az se megoldás mindenre, de a semminél több.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#14293) oriic válasza vendingo (#14292) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Még a falcon se ment le nekem. Publicon lehet találni team-et, akikkel meglehet legálisan csinálni?"

Ritkán de akad. Legutóbb én kiakadtam pl, mert egyiknek sem tudtam megmagyarázni hogy jöjjenek le a pálya közepi szerelőaknába. :(

Live-Die-Respawn

(#14294) [hun] warhea válasza RECSKA (#14291) üzenetére


[hun] warhea
tag

szerintem annyira nem gazos checkolni. altalaban ugy oldjak meg (pont multkor beszeltem errol tsen vagy nem tudom hol), hogy van egy "shadow" ertek hexaban vagy enkodolva amit folyamatosan hasonlitanak a masikhoz. ha a ket ertek nem egyezik :
A) visszairja (non lethal solution) a shadow ertekere
B) you have been banned.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14295) [hun] warhea válasza oriic (#14293) üzenetére


[hun] warhea
tag

Nagyon sok falcon kort rendezek en is, es mas is itt ph-n csak eddig elveszett a sok spam kozt.
Aki hard falcon-t szeretne futni estenkent nyugodtan vegyen fel (rhdc). Nagyon szivesen segitek mindenkinek (igaz en mar onnan hasznalhato cuccot nem kapok) de ki szoktam dobalni, hogy nektek elobb meglegyen a szett.

Challenge falcon-ra is szivesen elmegyek ellenben oda ket kikotes van csak:
1: ne sirj jatek kozben, hogy nehez es ne ragelj ki :D
2: legyen eleg idod ra, mert optimalis esetben is tobb ora (ha nincs meg a szukseges gear)

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14296) bunfi válasza marilllyo (#14269) üzenetére


bunfi
őstag

Hát az jó kérdés, mert van még 3 a mapon, az állítólag a bugot javító patch előtt és után is megpróbáltam felvenni mindhármat, de nem nem változott semmi.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#14297) [hun] warhea


[hun] warhea
tag

A matchmakinget megkonnyitve letrehoztam egy FB csoportot. Orichalcost kerdeznem, szabad-e esetleg belinkelni? Konnyebb ugy falcon runokat szervezni ha kapnak a jatekosok ertesitest az uj korokrol. termeszetesen ha nem szabad nem linkelem.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14298) Anonymus23 válasza vendingo (#14292) üzenetére


Anonymus23
veterán

Már miért ne érdekelnének a csalók?
Szerintem téged is, mivel nem abban csal, hogy előrébb van a listán (kit érdekel), hanem a te előrehaladásodat veszi el jogtalanul. Azaz benn vagy a DZ-ben, kapsz valami jó cuccot (mondjuk zöld kesztyű, és még jó tálentekkel) és jön egy csíter, és lelő. Mivel ez nekem kb 100. boss kill után eset, hát nem mondanám, hogy nem vett el az életemből, ha mást nem hát időt.
Szóval vesszenek a csíterek, legyen bannolva egy életre az összes.

Igen, erősebbek lettek az ellenfelek.
Tegnap egy Sólyom után, este mondom, nyomjuk még le levezetésnek az Orosz nagykövetséget, challange módban mondjuk 10 perc. Erre fel meglepődve tapasztaltuk, hogy a 3 nappal ezelőttihez képest egyrészt erősebbek, másrészt többen is vannak itt-ott. Szóval feljebb tornázták a mobokat.

Vagy az is lehet, hogy a mobok is járnak kimenteni a DZ-be és ők azok a sok csíterek, öntudatra ébredt az MI és ezzel a szívatással kezdi, de nemsokára ön az atom...
:DD

;) - The Power of the Light Side

(#14299) oriic válasza [hun] warhea (#14295) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen, a rage quit szokott még előfordulni, főleg akkor amikor felteszem a c4-et és meghalok, de futnak oda hozzám, hogy felélesszenek, pedig én üvöltök nekik, hogy a mini checkpoint miatt úgyis feléledek. De neeem, jönnek oda és meghalnak, és vége. :DDD :W

Live-Die-Respawn

(#14300) flash- válasza vendingo (#14292) üzenetére


flash-
veterán

Falcon-t szivesen lenyomnám újra olyanokkal akik már megcsinálták és tudják is hogy hogyan kell megcsinálni.

Pubilcban?szinte esélytelen..

5 napig próbálkoztam napi 2-3órát mire beadott publicban egy olyan csapatot ahol tudták mit kell csinálni, nem a falat lőtték és használták a skilleket,

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.