Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) birorichard válasza [hun] warhea (#14448) üzenetére


birorichard
őstag

Nem igazán működik. :(

(#14452) norti válasza pzstm (#14446) üzenetére


norti
addikt

Nem tojik, de a sok sírás közben legtöbbször elveszik az érdemi info :) Kár, hogy nem lehet pirossal írni :D

birorichard: Akkor működik, ha épp betelik az aktuális bracket/session. Nyisd meg magad idegeneknek és akkor tuti átkerülsz, aztán mehetsz ki.

Viper26: jelenleg nem, sajnos :(

[ Szerkesztve ]

(#14453) Viper26


Viper26
nagyúr

Aim assist kikapcsolható valahogy?

iPhone 14 | FR955

(#14454) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Napi sz@rházi, teleport/1hit...
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#14455) birorichard válasza norti (#14452) üzenetére


birorichard
őstag

Így sem rak át, na mindegy, ez egy hatalmas nagy kalap szar, szociopata, komplexusos férgek gyűjtőhelye ez a dz. Egyszerűen nem hagynak játszani... Fos.

(#14456) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért elmennek a büdös p*csába a fejlesztők ezzel a drop system-mel. Az ember lenyomja kétszer egy nap hardon a Falcont, majd lenyomja szenvedve challangen is kétszer. És a négy körből egyetlen használható item se esik?! Az rohadt gáz már mikor a challange Falconért kapott itemet még ott helyszínen betöröm. A táskámban nincs más csak zöld cucc a fegyvereket és a modokat leszámítva, nomeg egy gold kesztyű. Egy Sentry vagy Striker kesztyű kellene, hogy kitudjak tenni 4+2 vagy 3+3-as szettet. De nem. Nincs. Nemdob. Sehol!!! Ja és nem csak én kapok ilyen haszontalan szarokat. A csapattársaim is. Mindenki ki van borulva, hogy egy challange reward ennyire sz*r legyen. Fullos Tactik szettem van, kell is mert szoktam healelni. De amikor már a 8.-at dobja és semmi szükségem rá, az már bicskanyitogató. Tegnap csapattársamnak esett Striker kesztyű, de naná, hogy nem átadható... :((( Warlord van akinek esett már három, én még esni se láttam. Nem mint ha annyira kellene, de azért elférne a táskában.

Egy baromi nagy katyvasz az egész loot. Bármi eshet bárhol, de sose akkor, és az amikor és ami nekem kellene. 215-ös GS-om van (a legjobb összeállításban). Értem én, hogy innen nehéz előrébb. De, hogy a kezdetek óta nem kapok sehol egy kesztyűt...felcsesz nagyon.

WoW-os drop system kellene ide. Amikor meg van adva pontosan, hogy mi/hol esik. És akkor lehetne járni farmolni. Így meg csak lutri az egész. Mert ami reddit-en is van leírás, hogy mi/hol esik egy hülyeség. Már többször felborult az ott leírt rendszer.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14457) [hun] warhea válasza birorichard (#14455) üzenetére


[hun] warhea
tag

A masik megoldas, hogy lecsokkented a gsedet 161 ala. Ehhez kell meg egy karakter, a stash a boo-n es 161 alatti gear. Ott joval kevesebb a rugo/csalo/glitcher

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14458) [hun] warhea válasza .LnB (#14456) üzenetére


[hun] warhea
tag

En is ilyeneket kapok. Errol szol a full rnd :) nrkem kidobta a kesztyut ezerszer, oszt'? Szerinted elorebb vagyok?:-)

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14459) vendingo válasza .LnB (#14456) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem csak striker zöldek vannak, mással még nem találkoztam. A lényeg, hogy sorban töröm be őket. :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#14460) [hun] warhea válasza vendingo (#14459) üzenetére


[hun] warhea
tag

Neked is mondom, szerintem butasag betorni a zoldeket mert tervezik az emerald crafting itemek behozatalak es a hozza valo matikat es ebben az esetben a gold/emerald konverzio mar nem lesz jo.

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14461) kovimester válasza .LnB (#14456) üzenetére


kovimester
aktív tag

Ebben teljesen igazad van.
A heti 240es item miat toltam le a falcont. A legutolsó teamben 3 hacker volt kb 5 percig tartot a 15 hullám, mondtam is hát ilyet na.... de amikor vége lett és a 240es item egy taktikus hatalma szütyker volt meg az APC dolga is taktikus megy egy csúcsminöségü hurka töltö.... na akkor mondtam jo is volt igy!

(#14462) Raulblanco07 válasza Rick3D (#14422) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Idő / arany materialban sokkal jobb a jelenlegi verzió, mint az 1.1 előtti, szóval csak akkor sírj miatta ha a jelenleginél rosszabb helyzetet szeretnél.
Jelenleg 1 stash 30 item, 30 sárga, ami 30 sárga material.
Régen 1 stash 29 lila 1 sárga, ami 58 kék és 1 sárga, ami kb 11-12 sárga material.
A stash-t feltölteni nem tart tovább most, mégis 2,5x annyi materialt kapsz belőle.

(#14463) Madoc


Madoc
veterán

És amikor 6 megszerzett suply drop-ból 6-ban csak lila cucc van?! Majd szét..szott az ideg4 :W

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#14464) .LnB válasza Madoc (#14463) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja a supply is baromira megéri a lilák miatt. :D Ez is mekkora ökörség már?! Meglátsz egy kóbor kutyát, lelövöd és dobja a goldot. Ott a supply, körülötte a boss és a többi ellen. Lelövöd őket, kinyitod és lila. :D nonszensz.
Mondjuk az nekem dobott már zöldet is. de kb 1 vagy két zöldet a többi mind lila.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14465) Hunner válasza Raulblanco07 (#14462) üzenetére


Hunner
senior tag

Gondolom lelkesen gyűjtöd a materialokat ha ilyen nagy szakértő vagy, csak craftolni nem szoktál belőle. Lehet hogy 2,5x annyi cuccot szerzel ha szétszeded ami jön, de 4x annyiba kerül craftolni heló.

No offense, csak ez az egyetlen téma amit végletekig lerágtunk már, és mindenki tudja, hogy sokkal szarabb lett a craft rendszer mint volt, a megemelt dropok ellenére is.

(#14466) vegitossj7: Kiegyezünk 3,5-ben? :DDD

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#14466) vegitossj7 válasza Hunner (#14465) üzenetére


vegitossj7
addikt

Csak 3x többe kerül craftolni az 1.1 patch óta. :U Nem 4 az. :D Ugye mennyivel jobb?

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14467) Htibimor válasza Raulblanco07 (#14462) üzenetére


Htibimor
senior tag

Úgy gondolom, hogy valahol neked is igazad van. Viszont az elmúlt 2 hétben semmi számomra használhatót nem dobott a 300 kivitt item-ből. Tehát azért lenne mit változtatni rajta. Sokat Diablo-ztam, de még az is jobb volt sokkal. Nem érzem a siker élményt. Én sokkal több Boss-t tennék bele, esetleg raid jelleggel csak csoportban. Ezzel is rákényszerítve, hogy ne egymást öljék. Illetve a supply drop-ok is lilát dobnak, ez kicsit kevés.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14468) Raulblanco07 válasza Hunner (#14465) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

4x annyiba kerül craftolni?
8 helyett 10 kell, a zöldhöz 30, ok, de szerinted ha visszaviszik 1.1 előtti állapotra, majd a zöldhöz is 8 kell? lófrancokat, 10-helyett lesz 8 a sárga, és 30 helyett kb 22-23 a zöld, ha tartjuk az arányokat, csak amit szedsz az lesz sokkal kevesebb.
egyébként igen, craftolok rendszeresen, és jobbnak tartom a mostanit az 1.1 előttinél.

(#14469) Snip3r_HUN válasza Raulblanco07 (#14468) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nocsak,és dz-be jársz-e materialt gyűjteni ,és talán pc-n ? A jelenlegi helyzetben több jön össze a mission-ök alatt mint dz-ből a kialakult csaló helyzet miatt.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#14470) [hun] warhea válasza Snip3r_HUN (#14469) üzenetére


[hun] warhea
tag

En futni szoktam crafting mati kort, es semmi de semmi bajom nincs a nyersanyagokkal :) a crafting matis ladakat mindenki elfelejtette? szarasig van belole a jatek es barmelyik dobhat - ujra - sargat. ami ugye igen nagy ertekkel bir mostanaban.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14471) birorichard válasza [hun] warhea (#14457) üzenetére


birorichard
őstag

20-as vagyok, még nincs is GS-em. :D De köszi, majd megpróbálom még1x, ha elértem a 30-t, aztán hagyom a picsába, nem az én világom.

(#14472) norti válasza [hun] warhea (#14470) üzenetére


norti
addikt

10-ből 1 sárga, többi zöld és kék (semmire nem jók ekkora mennyiségben), szóval nem olyan, mintha kihoznál 9 sárga cuccot DZ-ből 3x fél órán belül :)

(#14473) pzstm válasza bulikavagyok (#14450) üzenetére


pzstm
titán

meg kupont nyelviskolába nem? ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14474) Hzoltan969 válasza Hunner (#14465) üzenetére


Hzoltan969
tag

Mi kerül 4x annyiba??? Patch előtt 8 alapanyag kellett egy cucchoz, patch után 10. A zöldeket ne keverjük ide, mert azok nem is voltak patch előtt.
Tudom, hogy a logika meg a matematika csak bezavar a jól hangzó érvelésbe, de azért gondoltam leírom... ;]

(#14475) [hun] warhea válasza norti (#14472) üzenetére


[hun] warhea
tag

3x fel orabol ennyi matit hoztal ki mati futasbol? :D 13-15 perc alatt cc 25 lada helyet jarok be. a legtobb helyen 3 lada amiben joesetben 3 mati van de van amikor csak 2, szoval szamoljunk 2vel. 15/3x2x25 :) majd ha maxolni akarja az ember valt instat es a 2 oras penaltyt sem kell levarnia :) (ez nem glitch, ez jatekmechanika)

mindekozben nem lonek ki. dzbol akkor szamolhatsz csak, ha kozben nem raknak pepesre a hackerek :)
hozzateszem, hogy ez unalmas, monoton jatekmenet a dz sokkal minosegibb gameplayt kinal.

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14476) velizare válasza .LnB (#14456) üzenetére


velizare
nagyúr

bármilyen kesztyű falconon csak és kizárólag a heti challenge rewardjából esik. nem fog kesztyűt dobni a hard heti küldi, valamint az apc sem hardon sem challengen. és mivel küldiből esik, nem transzferelhető. a warlord viszont igen.
ezen kívül kesztyű esik még a challenge instákból és talán dz-kben. a múlt héten elég sokat beszéltünk erről.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14477) .LnB válasza velizare (#14476) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom, már körülöttem mindenkinek esett, csak nekem nem. :D Nem hülye vagyok, csak mérges!! Meg szerencsétlen!! .......Na jó azért hülye is. :P

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14478) bulikavagyok válasza pzstm (#14473) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Why not? ;] :P

(#14479) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Hamish TheDivisiongame stream szerint jönnek a fegyver balance-ok a köv. patchben.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14480) .LnB válasza vegitossj7 (#14479) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az mit takar? Szerintem pont a fegyverekkel nincs nagy probléma.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14481) Snip3r_HUN válasza .LnB (#14480) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Kb. elkezdenek nerfelni... Ubifos/massive: fontossági sorrend probléma megoldásból egyes.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#14482) [hun] warhea válasza vegitossj7 (#14479) üzenetére


[hun] warhea
tag

jah, fel oraja kerdezgetem mukodik e a /report. vegre confirmalta, hogy mukodik. a 976. kerdesre. :D

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14483) .LnB válasza Snip3r_HUN (#14481) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az azért durva lenne. Gondolj bele, sokan vagy szinte mindenki nagyban a fegyveréhez geareli a többi cuccot. Ebbe baromira nem kellene belenyúlni. Főleg ha olyan szintű lesz, hogy felezik a crit chance-et vagy kiherélik a Deadly és Brutal talenteket, amit direkt mindenki kipörgetett. Ráadásul nem egy problémás területről beszélünk. Glitch-ek, Cheaterek, bugok, loot/drop rendszer reformja... nem nerf kell

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14484) norti válasza [hun] warhea (#14475) üzenetére


norti
addikt

Egy fél óra = 3 extract = 3x9 sárga, te meg szedegeted a zöldeket és kékeket bőven. Azt mondjuk megnézem, hogy 13-15 perc alatt, hogy jársz be 25 láda helyet :DD Teleport hack? :P
De amúgy hajrá, én értelmetlennek tartom az ide-oda rohangálást, meg váltogatást, DZ-ben közben jó fegyver is eshet és csapatban megvan a szórakozás is, nem is lőnek ki, ha nem olyan szerveren vagy, ahol cheaterek vannak.

Embere válogatja, na.

(#14485) velizare válasza .LnB (#14483) üzenetére


velizare
nagyúr

pedig a shotgunnal és az lmgvel igazán kezdhetnének valamit. utóbbit a lőtéri kutya sem használja, a shoti meg endgame pve-ben nagyon high risk w/o reward. capelt kinetic mitigationnel is könnyen bedarálnak.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14486) [hun] warhea válasza norti (#14484) üzenetére


[hun] warhea
tag

dehogy teleport hack, wg-tol indulok nyugatra, nagyjabol egymas mellett van az osszes egyvonalban. es legyszi "ne sertegess" :Y

Igen, egyertelmuen dz is kecsegteto, de amikor hulla vagyok, es egyedul ez tokeletes modja annak, hogy meg egy utolso loketet adjak a jateknak mielott nyugovora terek :D

Azt is tedd hozza a 3x9 sargahoz hogy:
- ha fent vannak a bossok
- ha fent vannak a ladak
- ha nincs cheater
- ha nincs ha :D

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14487) oriic válasza vegitossj7 (#14479) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mi baj van a fegyverekkel? Kb semmi. :O

(#14489) storm3

Kb akkor hagyom ott a játékot ha az SMG-ket nerfelik annyira, hogy ne legyen értelme használni őket.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14488) [hun] warhea


[hun] warhea
tag

Hamish-t es a twich-es csapatot epp kiramolta egy cheater :D:D:D:D:D
Felirta a nevet, a /reportot meg csak tavolrol sem hasznalta, szoval :D

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14489) storm3 válasza oriic (#14487) üzenetére


storm3
senior tag

Azon kivul hogy 99.9% smgt hasznal. Es azon belul 80% vectort, valoban minden ok. :P
Bar igen, ez szerintem sem a legfontosabb dolog amit javitani kene.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#14490) Snip3r_HUN válasza [hun] warhea (#14488) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Remélem minden alkalommal belefutnak majd egybe,hogy végre észhez térjenek.

(#14491) Raulblanco07: ez a szerencsésebb eset,ha majd nap mint nap csalókba botlanál bele neked sem lenne kedved DZ-be menni...

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#14491) Raulblanco07 válasza Snip3r_HUN (#14469) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Igen, tegnap is úgy 3 órát voltam bent pc-n DZ1-6 között, többnyire 4-6-ban, egyszer meghaltam egy cleaner boss miatt, ropogósra sütött sajnos :(

(#14492) [hun] warhea válasza Snip3r_HUN (#14490) üzenetére


[hun] warhea
tag

:D meglepo modon hirtelen nincs bent a cheater az instaban :D le kellene oket streamsnipe-olni :D

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14493) Edem05 válasza oriic (#14487) üzenetére


Edem05
őstag

Más játékokban az SMG-k ilyen gyenge izék, csak magas a fire rate-jük, itt meg még az Assault Rifle-t is lenyomja a plusz crit chance-el.

(#14494) velizare válasza [hun] warhea (#14488) üzenetére


velizare
nagyúr

nem xone-on játszanak?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14495) [hun] warhea válasza velizare (#14494) üzenetére


[hun] warhea
tag

nope :) ott nincs csiter plusz a granat shift+g-re van neki rakva. tuti pc

aztmondja a barom hamish, hogy "joey vedo says suck my cocky... XD"
nem eleg, hogy savazzak szegenyt, de meg be is olvassa :D

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14496) kovimester


kovimester
aktív tag

A DZ tp hogy lehet megnövelni.?
Csak olyat találok higy ölési tp.

(#14497) pzstm válasza [hun] warhea (#14488) üzenetére


pzstm
titán

permaban gyanús a gyerek :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14498) [hun] warhea válasza pzstm (#14497) üzenetére


[hun] warhea
tag

meg is kapta :D "cya later mate" mondta egybol utana :D
addoltam hamish-t uplayen, buszke voltam, hogy lattam magam felvillanni a streamben :D

mindjart szettrollkodom, hogy torlom, addolom torlom addolom :D

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14499) vegitossj7 válasza [hun] warhea (#14498) üzenetére


vegitossj7
addikt

Csak így tovább. :R Ezaz, büszke vagyok rád.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14500) bulikavagyok válasza kovimester (#14496) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Azzal nő a DZ-ben is az XP-d!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.