Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14951) Htibimor válasza vegitossj7 (#14949) üzenetére


Htibimor
senior tag

Talán mégis történik valami a csíterek megfékezésére!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#14952) sith7 válasza [hun] warhea (#14947) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :DD

jó az, nem is kell más :N

(#14953) Maxtreme


Maxtreme
addikt

huhh ez nagyon jó olvasni. :R

Apropó cheaterek.. napi rohadék team:

Kurstyan, zenit_piter)

Megy is az ubinak.

(#14954) FR33


FR33
aktív tag

Sziasztok! Aki most kezdte vagy kezdi el és akar komolyabban nyomulni egységben az írjon rám ! :) most kezdtem el ( 4-5szint)

(#14956) bunfi válasza warcat (#14955) üzenetére


bunfi
őstag

Ez egy tegnapelőtti topic és a háttérinfó nélkül nem sokat ér.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#14957) Garsza válasza Maxtreme (#14953) üzenetére


Garsza
veterán

Akkor én nem küldöm, én is felvettem őket. De ezt a Kursztiant már jelentettem pár napja.

(#14958) RazoR válasza vegitossj7 (#14949) üzenetére


RazoR
veterán

Öröm és bódóttá!!! :C :K Már csak azért is mert most nézem, hogy Őstag lettem! :DD

[ Szerkesztve ]

(#14959) Snip3r_HUN válasza vegitossj7 (#14949) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Végre valami jó hír. :C

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#14960) duvi válasza vegitossj7 (#14949) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi a jó hírt! :K

(#14961) Raulblanco válasza vegitossj7 (#14949) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Érződik is a hatása, csodálkoztam is kicsit, hogy bent voltam kb 2 órát de nem hogy hackert, szinte rouge-t sem láttam. Elég nyugis volt ma a DZ így.

(#14962) RECSKA válasza Raulblanco (#14961) üzenetére


RECSKA
veterán

Demmerekkel mi azert belebotlottunk 5-10 cheaterbe... Roppent is a report. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#14963) flash- válasza Egonyolc (#14948) üzenetére


flash-
veterán

mikor gyorsutazok térképen sokszor bevillog a játék.
nektek nem szokott?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#14964) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Amúgy ha jelented hogy csalt valki a /reportal, akkor honnan tudják hogy tényleg csalt? Utána tudnak nézni?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#14965) Maxtreme válasza flash- (#14963) üzenetére


Maxtreme
addikt

igen. De ez már a kezdetek óta így van. (szal nem az 1.1 b*szta el :D)
Nem mintha bármit is számítana :)
Garsza: Szerintem nem baj ha Te is jelented őket, minél többen annál jobb.

[ Szerkesztve ]

(#14966) #35434496 válasza vegitossj7 (#14949) üzenetére


#35434496
törölt tag

VÉGRE!!! :C

(#14967) #35434496 válasza RECSKA (#14962) üzenetére


#35434496
törölt tag

DemmeR egyedül is lelövi a csalót olyan durva a karaktere. :D

(#14968) VGNGR


VGNGR
senior tag

Tegnap haverral ketten napiztunk, a Lincoln Challenge-re behívtunk két randomot. Hárman elfutottunk oldalt, a negyedik leállt harcolni, de kb. 15 másodperc múlva érkezett utánunk. Fent az oldalsó erkélyen kb. 30 mp alatt végeztünk, akkor már nagyon furcsállottam a dolgot. A védd meg a JTF mérnök résznél, amikor elvileg mindenki kuporog, hogy leteljen az idő, akkor láttam, hogy a random még mielőtt beérkezne jobb felülről a hullám, a falon keresztül one shotolja a mobokat. :( Csak a holttestük potyogott le a kamionra. Mire haverral megbeszéltük volna, hogy kifogtunk egy cheatert, olyan fagyást produkált a game, hogy csak gépkikapcsolással tudtam visszakerülni, addigra a cheater kilépett. Végül hárman fejeztük be a küldit.

(#14969) ScomComputer válasza VGNGR (#14968) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nem semmi....players111 és Maxtreme, barátaim is tudnának mesélni a minapi repülő ninja(noclip) emberkéről.... én már "sajnos" nem láttam,mert később csatlakoztam hozzájuk... :B

[ Szerkesztve ]

(#14970) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Ők is tudják:

A lot is going into 1.2, we're aware that it's the last chance to really entice players (and show them we're not retards). - Dijit fejlesztő szerint.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14971) .LnB válasza vegitossj7 (#14970) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a Dijit lehet az egyetlen értelmes ember közöttük. :)
De lássuk mutassák meg!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14972) VGNGR válasza ScomComputer (#14969) üzenetére


VGNGR
senior tag

Igazából az indíttatását sem értem ezeknek az embereknek, minek megy el mission-re? Neki nem kell creditet, materialt, geart farmolni. Bármilyen cuccon feltolja a páncélt, meg a dps-t. És mi a jó benne? Nekem speciel nagyon lehangoló volt, ahogy odáig eljutottunk küzdelem nélkül, ahol kifagytam. Egyszerűen semmilyen élményt nem produkál így a játék. :F

(#14973) Maxtreme válasza .LnB (#14971) üzenetére


Maxtreme
addikt

Pont ezt akartam írni. A abszolút. Végre egy ember aki úgy néz ki tenni is akar.

(#14974) .OM. válasza vegitossj7 (#14970) üzenetére


.OM.
aktív tag

marketing (dejavu-m van, de nem eladó..)

ex .Oldman.

(#14975) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Reggel pár órán át zavartalanul ment a DZ, aztán megint jött egy p*csfej csaló a szokásos 1hit/teleport...

[link]

(#14976) Maxtreme: Az a szép hogy az ingame report meg nem működött...

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#14976) Maxtreme válasza Snip3r_HUN (#14975) üzenetére


Maxtreme
addikt

reportold!

(#14977) pzstm


pzstm
titán

09:00-től Division-özök pár órát, olyan mindenfélét. Lehet jönni nézni, kérdezni is akár chatben, sőt a jelenlegi helyzetéről és jövöjéről is diskurálhatunk a játéknak :)

https://www.twitch.tv/pzstm

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14978) velizare válasza VGNGR (#14972) üzenetére


velizare
nagyúr

készül a 2hetes pihenő utáni időszakra. XD

@Maxtreme: vagy csak fogtak egy embert, aki még nem járatta le magát, és előtérbe tolták. most hiteles, kontextusba helyezte, amit a másik kettő mond, a cég meg beáll mögé, amíg tart.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14979) prokxy válasza vegitossj7 (#14949) üzenetére


prokxy
veterán

"Bizonyos "impossible event"-ek vannak a szerveroldalon, amiknek adatai ismeretlenek. Valaki eléri az értéket, repült." => oké, akkor le kell venni az RPM-et 9999-ről 3000-re => problem solved! :D

Ettől függetlenül a WH és társai mennek, szóval ez csak tüneti kezelés kb.

Viszont örülök, h amikor már mindenki aki hackelésre szánta rá magát, az megszerezte a max szintet, illetve a maxos GS geart, akkor lépnek, gratula, jóóóóóóóóó nagy szervezés kellett hozzá. :W

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14980) vegitossj7 válasza prokxy (#14979) üzenetére


vegitossj7
addikt

Igaz, de ezeknek semmi skillje nincs egy esetleg "jó leszek többet" magatartásnál. Jött egy ban, nem próbálja meg megint. (rendszerint) Bár azt sem értem, hogy egy stat wipe miért nem jár a 14 nap bannal...

Akik hack-el tolták, fogalmuk sincs mit kell csinálni egy incursion-ön, szerintem egy challenge módot se tudnak letolni... Ha még most megállítják, akkor beragadhatnak a 220 gs-be és feljebb sose lépnek megfelelő skill nélkül. Sokan írták itt is, hogy vicces nézni a glitchelőket, 220 gs-be akik fekszenek meg nekirohannak a shotisoknak aztán meg ragequittelnek. Ha nem állítják meg, akkor tényleg ennyi volt, az ingyenes tartalmak elfogytak, semmi értelme az embernek (akinek még nincs meg) a season pass-t megvenni. Gondolom ez motiválja a céget csak...

1.2-es patch főként kliens alapú patch lesz, de akkor implementálják a végső védelmet. (Ha lehet hinni a szél susogásának...) Elvileg nagyon sok bugfix készen áll, csak várni kell a megjelenésre...

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14981) ßrainiac válasza .OM. (#14974) üzenetére


ßrainiac
addikt

loool

(#14982) velizare válasza prokxy (#14979) üzenetére


velizare
nagyúr

amíg nincs erre gomb a trainerben, addig ettől nem kell félned. azért találkozok/tam én szerintem kevés csíterrel, mert főleg este 9 után játszom, akkor meg ezeket már rég elzavarták aludni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14983) prokxy válasza vegitossj7 (#14980) üzenetére


prokxy
veterán

Legyen igazad. :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14984) [hun] warhea válasza warcat (#14955) üzenetére


[hun] warhea
tag

Igazabol a cheatereknek addig jo ameg tul sok masik nem cheatel. Ha kialakul egy zart de nagyobb kozosseg aki csal (tegyuk fel ugyan azzal a szoftverrel) pontosan ugyan olyan rossz jatekos lesz az adott kozossegben mint elotte volt. Hat persze, hogy elkezd rinyalni :)) kutyabu nem leszen szalonna he :)

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14985) ForRedGlory válasza prokxy (#14979) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem gondolnám. Le van írva, hogy vannak impossible eventek, aminek vannak értékei. Gondolom (remélem :D), hogy a rendszer regisztrálja, hogy XY helyről XY helyen nem találhat el valamit egy golyó, ha közben van tárgy. Kb mint a repülés. XY helyről XY idő alatt nem lehet elérni XY helyre, ha meg igen, akkor ban, mert cheat.

[ Szerkesztve ]

(#14986) ada19 válasza vegitossj7 (#14970) üzenetére


ada19
senior tag

Ez a komment törölve lett a threadből redditen. :DDD

Mégsenem

(#14987) vegitossj7 válasza ada19 (#14986) üzenetére


vegitossj7
addikt

A "retard" szó miatt. :U Ahogy írja is, nem PR-os, hanem csak egy ott dolgozó, aki addig válaszol, amíg nem lesz valami fontos dolga, valami nagy bugfix, vagy valami. Ez a tag végzi a bannolásokat is, ő bannolta a Hamish streameken az embereket instant.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14988) [hun] warhea válasza .LnB (#14971) üzenetére


[hun] warhea
tag

LnB te LnB ellax lennel?

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14989) .LnB válasza vegitossj7 (#14987) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"amíg nem lesz valami fontos dolga, valami nagy bugfix"

Ja mert most akkor nincs dolga. Értem... :(((

(#14988) [hun] warhea Nem tudom mi az az ellax. De a nevemben nincs olyan. Uplay: LnB87 Más helyeken meg simán LnB.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14990) [hun] warhea válasza .LnB (#14989) üzenetére


[hun] warhea
tag

Koszi! Azert kerdeztem, mert most lattam egy screen-t egy LnB.eLLaX nevu jatekosrol, es beugrott, hogy itt lattalak teged LnB nevvel. koszi amugy az uplayt.

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14991) .LnB válasza [hun] warhea (#14990) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyértelműen egy rajongóm lehet. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14992) [hun] warhea válasza .LnB (#14991) üzenetére


[hun] warhea
tag

:D igen, en is erre gondoltam :D

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14993) prokxy válasza ForRedGlory (#14985) üzenetére


prokxy
veterán

WH-nál én arra gondoltam, h látni mindent falon keresztül, nem feltétlenül azt, h lelövi.

Sokféleképpen lehet a csíterkedést mérni, csak legyen jó és tuti biztos, mert ha vki olyat, esetleg több embert vág ki a banhammer, aki nem adott rá okot, na akkor van probléma, sírás, jogosan.

Ja igen, aki a YT-on mutogatja (YT celeb akár, tökmind1), h mit hogyan csinálj a csíttel és ott a uplay neve és még mindig látom, h aktívan játszik, na akkor kicsit nem tudok hinni ezeknek az 5 perc alatt 13 ember vágott ki a szerver.

Egyébként mikortól él ez a dolog? Pl. a képernyőn egyik sarokban ezt szépen kiírhatná, ahogy a PB vagy a FF teszi pl. a BF4 alatt, aztán látnám, h ez tényleg így banolva van és nem parasztvakítás... :U

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14994) ada19 válasza prokxy (#14993) üzenetére


ada19
senior tag

Szerintem félreértés történt: nincs még automatizmus erre (ha egyáltalán lesz) - jelenleg csak report, Ubisoft ticket vagy egyéb megerősítés (mint ahogy tegnap figyeltem Hamish a streamet) kapcsán bannolnak csak.

Mégsenem

(#14995) .LnB válasza prokxy (#14993) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha valakit reportolnak, annak megnézik az "adatait" ha kimagaslóan nagy anomáliát találnak bármilyen adatban akkor rögtön megy a bann. Ezt rendszernek sem nevezném. A két dolog együtt kell. Report+és "impossible event".

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14996) Dani79


Dani79
tag

Tegnap este DZ-ben akkorát szívott egy 4-es rouge party, hogy visítottam a röhögéstől.
jött a supply drop odaértem ölöm a mobokat erre megjelenik a 4-es "segítettek" leölni mindenkit.
Nyitom a ládát 2 sárga, de nem vettem fel mert közben gyors megnéztem még valamit a térképen.
Erre mind a 4 nekem esett és persze elhaltam, de nem volt nálam csak 1 kék item...na azt a káromkodást ami ezután jött. (mivel az item addig nem tűnik el amíg DZben vagyok így még ezt 4x eljátszottam velük:)
utána mentem 1 kört felszedtem a 9 sárgát egy gyors körbefutással és kimentés akkor mikor épp aktív volt egy kimentési pont csak én attól jó messze :D:D amúgy 2db m1a 1db mp5 és 1aug is volt a csomagban bár zúztam is őket.

(#14997) [hun] warhea válasza Dani79 (#14996) üzenetére


[hun] warhea
tag

Nyitom a ládát 2 sárga, de nem vettem fel
supply-bol erkezo itemek egybol a taskadba kerulnek, nem kell oket kimenteni. Automatikusan bekerul a taskadba amikor kinyitod a ladat. Hogyhogy nem vetted fel? :F

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#14998) .LnB válasza [hun] warhea (#14997) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Minden ládánál van egy boss ami sárgát dob.. a földre. LE! :U :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14999) Dani79 válasza [hun] warhea (#14997) üzenetére


Dani79
tag

Akkor lehet hogy a boss dobta és ládásat elvitték...fáradt voltam már (mondjuk csak 1 supply volt atöbbi nevesített)

(#15000) velizare válasza .LnB (#14995) üzenetére


velizare
nagyúr

ahogy a leírtakból kivettem, most végre kaptak valami toolt, ami rászűr nekik ezekre az eventekre. ha jól értettem, akkor eddig kézzel kellett kitúrniuk a ban reasont. ha ez igaz, ez jelentősen fel tudja gyorsítani a folyamatot, de úgy tűnik, ragaszkodnak az emberi interakcióhoz.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.