Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k

Hozzászólások

(#15501) rainman72 válasza SPeti1984 (#15500) üzenetére


rainman72
nagyúr

:C

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#15502) Kiskutya válasza SPeti1984 (#15500) üzenetére


Kiskutya
veterán

9 de talán lehet 11re frissíteni. Ez van a gyerek szobában én a V645-ös (android 9)szoftvert tettem fel rá mert előtte voltak gondok. Most amire kell arra tökéletesen működik minden ezért nem is frissítem tovább.

hmm...

(#15503) djhir válasza Slyer (#15495) üzenetére


djhir
tag

Szia! Ez a guide funkció engem is idegesít, nagyon fapados a TCL-nél. Ez tényleg "csak" műsortájékoztató műsorújság helyett...van egy Samsung felvevőm, ami HDMI-n keresztül csatlakozik a tévéhez. Összehasonlításképpen készítettem 2 fotót, ami szinte egy időben, ugyanazon a tévén készült:
[kép]

(#15504) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

65c835 TV-re fáj a fogam, de van egy kérdésem vele kapcsolatban.
A Google TV-re elérhető médialejátszó progik mennyire bírkóznak meg a régi és újabb letöltött filmekkel?
A codec támogatásra gondolok; HDR, Atmos, stb.

Kössz!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#15505) Saccco válasza Bici (#15504) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem eddig a VLC és Vimu páros mindent vitt. A Vimu-t inkább DV tartalmaknál szoktam használni. Egy C725-ön Nova-val etetnek meg mindent.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15506) Bici válasza Saccco (#15505) üzenetére


Bici
félisten

Köszi!

Esetleg a Plex-et próbálta valaki?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#15507) Bici válasza Bici (#15506) üzenetére


Bici
félisten

Bocs a dupláért, csak azért kérdezem a plex-et, mert a vlc és a kodi esetén is olvastam olyat 2022 közepén, hogy nem minden atmos hang esetén műxik a pass-through, így vagy rosszul, vagy sztereóra mixelve játsza csak le.
Dolby Vision esetén is vannak gondok a legtöbb Google TV-s lejátszónál a fórumok alapján, de lehet, hogy ezek egy része már nem aktuális probléma.

Esetleg valaki próbált már HDR+Atmos filmeket lejátszani valamilyen progival?

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#15508) beverly


beverly
tag

Miért kér a google minden bekapcsoláskor igazolást?magyarul kijelentkeztet a rendszerből!

(#15509) mrszekely válasza Bici (#15507) üzenetére


mrszekely
csendes tag

Kodit használok 835-ön és hibátlanul viszi a DV és HDR 10+ tartalmakat is. Hangban nekem csak 5.1 van de nem volt még para, hogy ne ismert volna fel mondjuk egy true HD hangsavot.

(bocs, dv csak az mp4-es fileformatumnal ismeri fel, azt hiszem mkv-nal a HDR - t játssza le)

[ Szerkesztve ]

(#15510) Slyer válasza djhir (#15503) üzenetére


Slyer
senior tag

Hát igen, nagyon gagyi, de ez van :D

(#15511) djhir válasza Slyer (#15510) üzenetére


djhir
tag

A képe viszont tetszik, ezért marad. Előtte egy Qled nélküli Samsungot hoztam el, de azt még aznap visszavittem, mert annyira halovány, életlen volt a képe.

(#15512) Bici válasza mrszekely (#15509) üzenetére


Bici
félisten

Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#15513) rumkola


rumkola
veterán

[link]
Mi az a BFI vagy VFI amit emleget Viktor? Nem értem és a menüben sem találom.
Köszönöm!

(#15514) kr:sz


kr:sz
tag

Sziasztok!

Amennyiben egy PS5 mellé szeretnék egy jó tv-t, melyik lenne az ajánlott kategória? 48-as átmérőtől, de 60 fölé már nem mennék. Ami még fontos, hogy a streaming appok jól menjenek.

Köszönöm előre is!
Krisztián

(#15515) F.B.I. válasza kr:sz (#15514) üzenetére


F.B.I.
veterán

55C835 :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15516) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Én most 65C735 és 835 között vacilálok.
Nem szoktam TV-t váltogatni megy ameddig megy kb. Annyit hozá kell tennem, hogy filmnézés projektoron történik. A TV-t sorozatokra, YT és normál TV adókhoz használnám.

Ja és nálunk iszonyat sokat megy a TV. Ezért is max 65-öt akartam, vagy 55-öt. 75-nek már magasabb a fogyasztása éves szinten és felesleges kb ha nem mozizok rajta amúgy sem, arra ott a projektor.

Szóval jöhetnek érvek és ellenérvek 735-835.

(#15517) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Sziasztok!
Pár napja az emagról rendeltem egy 50C735 -ös tv-t, 1 napig csak youtube 4k hdr demókat néztem, meg hagytam menni a tv-t ha valami baja van az kijöjjön. De semmi gond nem volt, nagyon elégedett is voltam a tv-vel. Aztán ma gondoltam megnézek 1 filmet a Fekete párduc 2-öt, ebbe elég sok a sötét jelenet és feltűnt hogy egyszerűen túl sötét, sok jelenetnél alig látok valamit, elkezdtem állítgatni de semmi nem segített, aztán rájöttem hogy ha nem pontosan szemből nézem akkor jó a kép... Ha felállók a fotelből akkor előjönnek a részletek, ha fél méterrel balra vagy jóbbról nézem pár fokos szögbe akkor is jó, de ha szemből akkor túl sötét és eltűnnek a részletek is, sok minden 1 sötétebb folttá válik szemből ha a jelenet eleve sötét. A nappali jelenetek gyönyörűek! Beletekertem más filmekbe is, és mindenhol ezt tapasztalom. Nagyon idegesítő mert pont szemből így nem jók a filmek, csak ha kicsit oldalról nézem... Aztán néztem a youtubon 1 tesztet "Vhiktor" youtube csatornáján, ahol végig mennek a színek, a feketével semmi gond, szerintem egységes, a színek is mind jók, nincsenek foltok semmi, de a szürke képeknél fekete vonalak foltok vannak kb középen, de ezek is igazából csak szemből feltűnőek. Pedig elvileg a VA panelnek pont szemből kéne jónak lennie szóval nemértem :( Próbáltam fotózni de telefonom vagy 5 éves így nem tökéletesek a képek de azért látni a problémámat...

Fekete szerintem ez jó

Szürke nem emlékszem már hány %-os fehér mellett (A ragasztő csikókat még nem szedtem le a tv-ről, azok lognak be a szélén)

Szintén szürke magasabb fehér % mellett


Film sötét jelenet szemből, ülve fotózva

ugyanez, felállva fotózva kicsit lefelé (ez a kékes köd a valóságba nincs ott, csak a mobil rakta rá, ez a valóságba tökéletes)

középről

fél méterrel arrébb ültem a ball oldalra

középről

enyhén balról


A filmek külső HDD-ről mentek 30+ GB-os jó minőségű verziók.

Ezen kívül 1 másik problémám is van, pc-vel összekötve több tucat pixelhiba van... vagy legalábbis pontosan úgy néz ki a jelenség mint a pixelhiba, de ugrálnak össze vissza, van pár pixel ami ugyanott villan fel fehéren vagy zölden, de a 99%-uk össze vissza véletlenszerűen villog, erről fotót nem tudtam csinálni mert olyan gyorsan eltűnnek és új helyen villanlak fel, de videót csináltam a tv 1 kis részéről közelről, hogy látható legyen, de így is teli van villanásokkal, az egész kijelzőn ennél vagy 5x több van! Ez a jelenség csak is pc-vel való összekötésnél jelentkezik, 2db hdmi kábelt is próbáltam, mind a 2vel ilyen, nem azonnal jelentkezik kb 5-10 perccel a pc- jelre váltás után.

Szerintetek mit kezdjek ezekkel a gondokkal? Vagy ez normális? :S Valami beállítás segíthet? Ha lehet nem szeretném vissza küldeni, már drágább is azóta hogy én kb 1 hete rendeltem, nem szeretném drágábban újra megvenni, vagy lehet cserét is kérni? igazából nem tudom milyen lehetőségeim vannak.

A válaszokat előre is köszönöm!

(#15518) rainman72 válasza Nwis86 (#15517) üzenetére


rainman72
nagyúr

Az a szürke az elég borzalmasan néz ki :Y

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#15519) rumkola válasza Nwis86 (#15517) üzenetére


rumkola
veterán

Állj el, és ugyanezt az írást küldd el az eladónak.

(#15520) Vhiktor válasza Nwis86 (#15517) üzenetére


Vhiktor
veterán

Állj el a vásárlástól.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#15521) agent11


agent11
tag

Ha valakit érdekel, a hétvégén találtam egy XDA-s linket.
V470 IMG formátum többek között C835-höz:

New TCL T615T03 Google TV Update available in V470.
MT9615 Platform .....C735 & C835 & C935.....(C728 & C825)
V8-T615T03-LF1V470.000389

V470 IMG

[link]
build date= Oct 11 2022
security_patch= 2022-06-05
gmsversion= Android_11_GTV
revision= 000389
IMG size= 2.09 GB

(#15522) mrmft válasza Nwis86 (#15517) üzenetére


mrmft
senior tag

Ennyit meg meg nezhetsz: Mozi mod, kontraszt 89, fenyero 57, nalam is egesz jo szort fenyben az 50"-os. A homogen hattereket, passzolom. Oldalra nalam minimailsan invertalodnak a szinek. De kozeprol a legjobb.

(#15523) rumkola válasza agent11 (#15521) üzenetére


rumkola
veterán

Én is találtam:

New TCL T615T03 Google TV Update available in V474.
MT9615 Platform ....C735 & C835/C935.......(C728 & C825)
V8-T615T03-LF1V474.000418

V474 OTA

build date= Nov 23 2022
build= 1669174746
security_patch= 2022-06-05
gmsversion= Android_11_GTV
product.build.fingerprint= TCL/G05_4K_GB/G05:11/AR2101/AR19:user/release-keys
revision= 000418
OTA size= 1.734 GB

V8-T615T03-LF1V474.zip

[link]

(#15524) F.B.I. válasza Khaosz55 (#15516) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ha van pénz 835, mindenképpen. Ha annyira nincs és szinte csak TV műsor (1080p mind max), akkor a 735 is elég de nem napsütésben, ablakkal szemben.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15525) Khaosz55 válasza F.B.I. (#15524) üzenetére


Khaosz55
addikt

Nem sajnálom rá a pénzt, illtev 10 évente szoktam TV-t venni, vagy ha kipusztul. 75"-os Tv azért nem néztem mert nálunk sokat megy a Tv legalább 8 órát és akkor még keveset is mondtam. 75"-nál jobban megugrik a fogyasztás mint a 55-ről 65"-ra. Illetve sima Tv-nézésre, YT, gopro videókhoz, sorozatokhoz bőven elég a 65" 3.5 méterről. Ha nagyot akarok akkor ott a projektor 124" a filmnézés azon megy.

(#15526) Khaosz55


Khaosz55
addikt

835 és 839 között mi a különbség ? Ielletve 735 és 739 között ?

[ Szerkesztve ]

(#15527) Kaba válasza Khaosz55 (#15526) üzenetére


Kaba
veterán

Semmi. A 739/839 emagos forgalmazású.

[ Szerkesztve ]

(#15528) mrszekely válasza rumkola (#15523) üzenetére


mrszekely
csendes tag

Amúgy ezek a frissítések miért nem jönnek automatikusan a tvre, ha ranyomok, hogy új firmware keresése?

(#15529) chubii


chubii
senior tag

Sziasztok!

Akadt egy kis gondom az 50C635-tel:
Első dolgom volt kikapcsolni az automata rendszer frissítést, miután beüzemeltem. Igazából hálózatra se volt felcsatlakoztatva 1 hónapig, utána viszont a Prime video miatt muszáj volt. Egyik nap a frissítő képernyővel kapcsolt be, nem örültem neki. Teljesen elégedett voltam mindennel, ezért nem is akartam ezen változtatni. Én nem nyomtam rá a frissítésre, rejtély mi történt...
Az új verzióval viszont észrevettem én is a hírhedt hangcsúszást ARC-on keresztül. Rendkívül zavaró (0,5-1s), a csúszkával se lehet már ennyire korrigálni. Mivel jelenleg újabb verzió nincs, hálózatról nem tud frissülni.
A kérdésem az lenne, hogy érdemes gyári visszaállítással próbálkozni, vagy egy korábbi verziót kellene feldobni rá? Mivel nem terveztem frissíteni nem is néztem meg sajnos milyen verzió volt fent előtte. Nincs valami log fájl, amiből ki lehetne deríteni?
Jelenlegi verzió: V8-R51MT05-LF1V508.020773

Most kezdtem ismerkedni a TCL frissítéses oldalával. Jól látom, hogy az R51MT05-V501 verzió lehetett fent előtte? November végén lett vásárolva a TV.

Köszönöm!

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#15530) F.B.I. válasza Khaosz55 (#15526) üzenetére


F.B.I.
veterán

735 és a 835 képminőségben és fényerőben sajnos ég és föld, főleg nappal venni észre :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15531) mrmft válasza Saccco (#15498) üzenetére


mrmft
senior tag

Nem nyert, problema a meghajtoval hibauzenet dob ha irasvedett a drive....

(#15532) Khaosz55 válasza F.B.I. (#15530) üzenetére


Khaosz55
addikt

835 lesz. Gondoltam a +2 garira mivel nálunk állandóan megy a TV.
Ebben az árban kell másik gyártót is néznem vagy ez bestbuy?

[ Szerkesztve ]

(#15533) Vhiktor válasza Khaosz55 (#15532) üzenetére


Vhiktor
veterán

Ebben az árban abszolút best buy.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#15534) nhpeti


nhpeti
tag

Sziasztok! TV vásárlás előtt állok és felkeltette a figyelmemet a TCL 58P635 televízió. Viszont nagyon nem ismerem a márkát. Eredetileg a Samsung UE55AU7022-t nézegettem, viszont nem vagyok kibékülve a Samsung oprendszerével.

TCL-ekkel kapcsolatban viszont viszonylag sok negatív véleményt olvasok, hogy pixelhibás, hogy nagyon lassú az oprendszer stb.. Ezek valós vélemények szerintetek, vagy csak egyszerűen kevesebbet adnak el belőle mint Samsungból pl. és ezért több negatív véleménnyel találkozok a nagy számok törvénye miatt? :D

Képminőségben van bármi különbség a két TV között?

(#15535) Vhiktor válasza nhpeti (#15534) üzenetére


Vhiktor
veterán

Semmivel sem rosszabb mint egy Samsung, nekem múltkor egy 95b lassult be brutálisan.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#15536) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Tcl-re mennyi az alap garancia?

(#15537) #48613632 válasza Nwis86 (#15517) üzenetére


#48613632
törölt tag

Az enyém C725 és detto ugyanez a probléma. Ráadásul, én is pont a Wakanda Forever alatt sokalltam be a minőségre. (Ugyanez az éjszakai jelenet volt a tesztanyag, egy HDR10 egy HDR10+ IQ és Dolby Vision)

Az érdekes az, hogy DoVi anyag esetében jók voltak az éjszakai jelentek is, de a HDR10 egyszerűen pocsék.
Ez után a jelenet után van, hogy kopasz Walking Deados csajszi megérkezik a repcsijével Wakandába, ott elég szép képek vannak. Napfelkelte, miegymás. Azon teszteltem asszonnyal, aki nem hozzáértő, de egyből látta, mennyivel jobb a DoVi anyag a HDR-nél.

Az már csak hab a tortán, hogy a HDR10-hez, és a 10+ hoz nincs külön beállítási lehetőség, ugyanakkor nem is azonos a képminőség.

Egyszer már jeleztem ezt, akkor Vhiktor beállításait vettem át. (Youtuben fent van erre a tipusra)
Elsőre jónak tűnt, de aztán mára világossá vált, hogy egyszerűen ennek a TV-nek vacak a HDR megjelenítése. Ha lehet, használj Dolby Vision anyagot, azzal nem lesz gondod. HDR-t egyszerűen képtelenség jól belőni.

Egyébként a dynamic contrast highre tétele jelentősen javította az éjszakai megjelenítést, de ezzel is vannak gondok, igaz más jellegűek. Nézd meg a Vengeance c film első 5 percét, és rájössz, miről beszélek. A film elején váltakozik a scene, és a készítők nevének kijelzése, ami fekete alapon fehér betűkkel történik.
Ezek váltakozásakor idegesítően kimutatkozik a fényerő direkt váltakozása, egyszerűen pocsék. Viszont minden egyebet próbáltam, eléggé kizártnak tartom, hogy HDR-en lehet még bármit javítani, igaz, szemre állítottam, de itt nem is színhelyességről van szó.

A 20-as Kodi tudja a DoVi-t, igaz néhány DoVi anyagot HDR-ként akar megjeleníteni. Azt hiszem, valami verzió kavarás van itt is, de ezt nem vágom pontosan.

(#15538) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Megjött a 65C735, de nem igazán boldogulunk vele.

Most egy ideig olyan helyen kell mennie, ahol nincs internet, ő viszont az első beállításnál Google és TCL regisztrációt kér.

Erre most semmi szükségünk, csak egy HDMI bemenetet használnánk rajta, de nem tudjuk, hogyan.

A kérdés tehát az, hogy hogyan lehet átugrani a csatornakeresés átugrása utáni képernyőt, ahol Google, TCL meg távirányító-regisztrációt kér.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15539) Nwis86 válasza mrmft (#15522) üzenetére


Nwis86
aktív tag

Sajnos így se jó, egyedül az segít a sötét jeleneteknél ha a gammát -3 ra rakom, de utána meg akkor a nappali jeleneteknél lesz fakó a kép :D Amúgy a nappali jelenetek normális beállítások mellet gyönyörűek, alapvetőleg nagyon tetszik a tv, csak a sötét jelenetek katasztrófa.

Rohadt idegesítő ez, fél éve TV-t keresek, az euronics akciókról mindig lekéstem, most végre emagon elcsíptem ezt jó árba, 155-ért, most már 165 az ára. De volt 180 is. Erre 1 ilyen szart kaptam :( Amúgy a dobozt nyitva kaptam, furcsálltam hogy nyitva van, de a tartozékok zárt csomagolásba voltak, lehet már 1 visszaküldött tv-t kaptam ?
Én soha nem küldtem még vissza semmit, nem is tudom mi a menete, utána kell olvasnom.

A "P" szérián gondolkozok az olcsóbb, abból nagyobbat is tudnék venni és még úgy is olcsóbb lenne, kérdés mennyivel gyengébb annak a képe, mennyit számít a qled, valaki aki esetleg már látta mind a 2 típust, tudna erről valamit mondani? Nyugodtan vehetem a P szériát is, 635-öst, vagy most már ez a C735 után azt rondábbnak fogom látni?

(#15540) F.B.I. válasza #48613632 (#15537) üzenetére


F.B.I.
veterán

Vagy csak a könyvtáras verziók xarok, streamingről nézve, teljesen jó a megjelenítés.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15541) #48613632 válasza F.B.I. (#15540) üzenetére


#48613632
törölt tag

Kizárt. Ez kb minden HDR-re igaz, no meg streamingen minden verzió DoVi.

(#15542) F.B.I. válasza #48613632 (#15541) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor rohadt szerencsés vagyok a C728-al, semmi ilyet nem veszek észre.....lehet nem észleli az agyam. ;]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15543) beverly


beverly
tag

C 839-re felraktam a 474 verziót!netflix illetve hbo maxnál DV tartalomnál olyan fényerő van hogy beleég a retinámba!fényerő állításra nem reagál!

(#15544) rainman72 válasza beverly (#15543) üzenetére


rainman72
nagyúr

Vagytok bajba ezzel a hdr fényerővel. ;]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#15545) gyépés válasza MaCS_70 (#15538) üzenetére


gyépés
aktív tag

Telefonon mobil hotspot? Aztán ha beregisztrált a tv, megnyugszik szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#15546) Vhiktor válasza Nwis86 (#15539) üzenetére


Vhiktor
veterán

Ha megemeled a fényerőt ilyen mérétkben akkor megemeled a fekete szintet is és elveszted a kontraszt nagy részét, tehát fakó lesz minden.

Állítsd be úgy ahogy a videómban van:
[link]

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#15547) gyépés válasza #48613632 (#15537) üzenetére


gyépés
aktív tag

Nem lehet, hogy ez a tv ennyit tud sima HDR szabvánnyal? Amennyire tudom, a sima statikus HDR pont ezt csinálja, ha nem elég magas a tv max. fényereje. Pont erre találtak ki a dinamikus HDR szabványokat (DV, HDR10+), hogy ezt a jelenséget a kisebb fényerejű tvknél is kezelni lehessen. Szerintem, ha nem tud a tv legalább 800-100 nit max. fényerőt folyamatosan, nagyobb területen és statikus HDR-t használsz, akkor ez a "normális" sajnos. Bár ezt a tv-t nem tudom mennyit tud max. fényerőben.

[ Szerkesztve ]

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#15548) mrmft válasza Nwis86 (#15539) üzenetére


mrmft
senior tag

En SDR-ben neztem, probald ugy. HDR / DV beallitasok masok.

(#15549) MaCS_70 válasza gyépés (#15545) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem, ahol most van a tévé (lényegében egy pincehelyiség), ott nincs mobilnet. :(

De létezik az, hogy regisztráció nélkül nem tudok bekapcsolni egy tévét???

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15550) agent11 válasza MaCS_70 (#15549) üzenetére


agent11
tag

Én most flash-eltem újra a hétvégén és ha az elején azt választod, hogy csak szimpla TV-ként szeretnéd használni, nem pedig okos TV-ként akkor nem kell regisztrálni. Ha jól emlékszem...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.