Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k

Hozzászólások

(#15801) Rendo84 válasza rumkola (#15800) üzenetére


Rendo84
senior tag

Köszi a segítséget.
Tehát ha jól értem, a 4K 144Hz-et nem sikerült eddig beállítanod, hogy "rendesen" működjön?
Illetve a Dolby Vision-ról mi a véleményed? Úgy tudom nem sok játékra van optimalizálva ez a funkció, de ettől függetlenül a HDR jobb, színesebb képet ad? PC game módban melyiknél ad szebb képet?

(#15802) rumkola válasza Rendo84 (#15801) üzenetére


rumkola
veterán

4K 144hz HDR-el és G-synccel néha bevillan (óránként 1x mondjuk). Ezek nélkül lehet, hogy jó lenne...

HDR-t neked kell saját szemmel megnézned, csodát ne várj, ez nem az az árkategóriás TV. Egyszerűbb az NVidia panelben feltolni a gammát meg a digital vibrance-t. :D
Dolby Vision X-BOX-on van, nem PC-n.

(#15803) ETOM válasza rumkola (#15800) üzenetére


ETOM
addikt

Ez az új fw (503 azt hiszem) nekem mintha javított volna a vrr+hdr kombon. Jól megy az FH5 egy órát toltam és nem jött elő eddig az az enyhe fényerő vibrálás. (C835 55")

Igaz olyat is olvastam, hogy visszavonták az fw-t azért nem ajánlja fel már.

Gamebart azt nem csak játék konzolnál lehet elő hozni?

[ Szerkesztve ]

(#15804) Bonifani


Bonifani
csendes tag

TCL728
úgy látom nálam is felement az új firmware, automatára állítva volt állítva a frissités
Úgy tűnik, hogy a hang dinamukusabb lett (nejem szerint)
Ami döbbenetes:az AV erősítö felé nem megy jel (Onkyo 686)
Eddig jól működött a CEC, és az Arc vezérlés is
Most is bekapcsolja az erősítőt, de a hang csak a TVn szól, az erősítő nem. És ez minden telepített alkalmazás esetén így van, sem a Kodi, Youtube, saját médialejátszó sem aktválja az erősítőt. :W
Még próbálkozok más hdmi kimeneteket is, de egyenlőre úgy látom, hogy a TV kimenetéről jó hangminőséget nem tudom megoldani
Ez lehet az új fw következménye ??
Ha igen,hogyan tudok visszaállítani a korábbi fw-t?

És ez mivel jár ?
Teljesen újra kell telepítenem az alkamazásokat, azok beállitásait ?

Köszönöm,ha válaszoltok :R

(#15805) rumkola válasza ETOM (#15803) üzenetére


rumkola
veterán

Gamebar előjön PC-n is, ott nincs fast-ra állítva, akkor nincs se gsync se vrr. Nekem a vibrálás megmaradt, de nagyon kell figyelnem, hogy észrevegyem. Akkor látványos, ha hirtelen sokat változik az FPS. Ha konstans, akkor egyátalán nincs.

(#15806) rumkola válasza rumkola (#15805) üzenetére


rumkola
veterán

Ja, és 144hz sincs FAST nélkül.

(#15807) Khaosz55


Khaosz55
addikt

10 éve vettem utoljára TV-t mivel projektorozom. 65C835-öt vettem az elsőt törve kaptam és most egy 935-öt vettem helyette. Elég lett volna a 835-is szerintem, de nem tudtam várni szükség volt a TV-re, nem szoktam TV-t cserélgetni. Nekem nagyon bejön. Kicsit meg vagyok keveredve még, 10 éves TV-n nem ilyen volt az OP rendszer, de idővel meg lehet tanulni, nem tartom kritikusnak. Kicsit bőség zavara érzésem van. A beépített media lejátszó tökéletesen viszi a PC-n universal media szerverrel megosztott tartalmakat. Tehát sorozatokat, YT, Gopro videóim, illetve TV-nézés lesz rajta.
Fekete szint remek, interpoláció és mozgásmegjelenítés számomra teljesen jó még a saját media lejátszójával is, akadásnak nyoma sincs és OP rendszer is gördülékenyen megy. Panssangersbe néztem bele és a sötét jeleneteknél kb olyan volt mintha tv eltűnne a nappaliba.
1-2 Dolog.
-Kodit felraktam, de csak FHD-ben megy illetve nem látja a PC-n megosztott tartalmakat.
-VLC látja a PC-n megosztott tartalmakat, viszont akadozik....
- Mobil képernyő klónozással van a gond. Nagy nehezen sikerült elindítanom, viszont csak állítva jeleníti meg a mobil képrnyőjét, hiába forgatom el a mobilt. Én csinálok valamit rosszúl ?
- A TV hangja tényleg jó, a sorozathoz el sem indítom a házi-mozi rendszert.
- AVR-be a TV-ből optikai kábellel vittem a hangot, nem tudom van-e rá más lehetőség is ?

Minden esetre fimezésnél marad a Projektor, mert számomra az adja az igazi mozi feelinget.

(#15808) szjoci válasza Bonifani (#15804) üzenetére


szjoci
őstag

Szia!

Nekem is volt cec vezérléssel gondom a frissítés után, nem lehetett állítani a tv távirányítójával a soundbar hangerejét. Szerviz menüs reset all, reset shop, majd biztos ami tuti factory reset után mindent újratelepítve minden úgy működik mint a frissítés előtt...

[ Szerkesztve ]

(#15809) Gino20


Gino20
őstag

~2 hónapja a C835-el még kicsit egyedinek éreztem a problémámat, hogy eldobálja az ARC kapcsolatot és a CEC sem működött megfelelően az AVR-el, de úgy látom ez egyre rosszabb :((( .
Ez szerintem botrányos a TCL részéről :((( mondhatni nem is értem, hogy egy ilyen kaliberű gyártó tényleg, hogy a pélóba engedhet meg magának ilyen moslék fw-t/"kompatibilitást" :W

Nem vitaindítónak szántam :). A kapott összegért a képi világa tényleg pazar volt... csak szimplán érthetetlenül ülök a gép előtt és olvasom a hasonló tapasztalásokat...

(#15810) Louro


Louro
őstag

Csak úgy általánosságban: Ha valaki tapasztal hibát, azt jelzi a TCL felé (is)? Mert rendben, hogy itt esetleg kerülő megoldásokkal lehet orvosolni a hibákat, de ha a gyártó nem tud a hibáról, akkor az nincs is.

Bár az utóbbi időben egyre több helyen tettem fel ezt a kérdést, mert környezetemben sokan panaszkodnak az internetszolgáltatóikra, IKEA-ra, Aldira, de minden csatornát nem követhetnek a cégek :)

Mess with the best / Die like the rest

(#15811) saelin válasza MaiTai21 (#15244) üzenetére


saelin
veterán

Tegnap nálam is előjött ez a bug. Jó lenne ha a TCL kicsit összekapná magát szoftveres téren mert így hiába van alatta az árához képest jó hardver, ha nem működik.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15812) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Van valakinek kábeled DIGI szolgáltatása (set top box nélküli)?
Van arra lehetőség, hogy a tv az általa befogott csatornákat abban a sorrendben adja vissza, ahogy az a diginél ki van osztva?
Kérdezték tőlem privátban, de nekem csak set top boxom van itthon így nem tudom kipróbálni sem :R

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#15813) Varszegig válasza Vhiktor (#15812) üzenetére


Varszegig
veterán

Nekem így van, de szerintem nincs ilyen lehetőség. Különben ha van set-top boxod, és kihúzod belőle a koaxot, és átdugod a tv, akkor ki tudod próbálni. Mármint, ha digis set-top boxod van.

(#15814) Coradiel válasza Vhiktor (#15812) üzenetére


Coradiel
csendes tag

Nekem ABC sorrendben hozta be az adókat, nem a DIGI által küldött sorrenddel, nem jöttem rá, hogy lehetne a szolgáltató sorrendet beállítani rá.
Van még sima buta LG és Samsung tv is a házban azokon a DIGI-s sorrendben vannak az adók.

(#15815) xXxian


xXxian
senior tag

835-re létezik egy "ultimate" setup? ami elvileg szép képet / hangot ad?

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#15816) saelin válasza xXxian (#15815) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem állítsd be ahogy a te szemednek és fülednek megfelel. Én nem szeretem pl ha túl szín hű a kép, mert szeretem ha élénkek a színek a kijelzőn. Természetfilmnél nagyot tud dobni a látványon ha nem csak zöld a fű, hanem szuper zöld! :DDD

Persze ez én vagyok, de valószínűleg neked is jobb ha a te szemednek tetszik és nem egy standard értéket látsz ami akár fakó és élettelen is lehet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15817) Vhiktor válasza xXxian (#15815) üzenetére


Vhiktor
veterán

Próbáld ki hátha tetszik.
[link]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#15818) xXxian válasza Vhiktor (#15817) üzenetére


xXxian
senior tag

Úgy lesz, köszönöm!

Van esetleg a tarsolyodban Sony KD-65XH9096-hoz is?

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#15819) ETOM válasza rumkola (#15805) üzenetére


ETOM
addikt

Igazad van. Azt hittem csak konzolnál elérhető. Ez a rész zavart meg: [kép]
Nálam itt vannak beállítva a dolgok: [kép] És itt találtam meg gamebart: [kép]

503 FW furcsaság: eddig VRR kikapcsolva belehetett játék alatt állítani a local dimming-t high beállításra. Aztán VRR visszakapcsolás után eltűnt ugyan az opció, de aktív maradt. Most viszont local dimming nem megy vagy csak low-n van ahogy nézem. 144Hz 4k.

Majd megpróbálom 120Hz-n mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#15820) Rendo84 válasza ETOM (#15819) üzenetére


Rendo84
senior tag

Nálam lévő helyzet: RTX 3090 vga, legújabb driverrel.
TV ezt írja a legújabb szoftver van rajta szerinte

Magyar nyelvre van nálam minden állítva, de ez az egy menüpont még is más nyelvű, ha minden igaz horvát?
Más felől nem tudom átállítani a csúszkát a távirányítóval!

eArc mode nálam is aktív, viszont a menüben utána nincs semmi! Sem ALL, sem pedig VRR :D

Gamebar: "Gamebarben állítsd FAST-ra a válaszidőt, így egyből lesz ALLM, VRR, G-SYNC."
Nem találtam, tudnátok segíteni hol állíthatom a válaszidőt?

144 Hz: Win 11 és nvidia vezérlőpultban is 120 Hz-et látok. 144 Hz hogyan hozható elő?

Próbálkozom, kitartó vagyok, de úgy érzem itt nem csak a tapasztalatlanságom játszik közre. :D

(#15821) ETOM válasza Rendo84 (#15820) üzenetére


ETOM
addikt

Jah ez bug nálam is ilyen azt hiszem ezért is raktam át angolra. :DDD
Gamerbart ezzel tudod előhozni pc-n: [link]

"144 Hz: Win 11 és nvidia vezérlőpultban is 120 Hz-et látok. 144 Hz hogyan hozható elő?"
Én úgy tudom, hogy csak AMD kártyákkal elérhető jelenleg úgy hogy ne kelljen valamit mókolni a háttérben. (Egyedi felbontás/hz stb.)

HDMI Mode: On állapotban van nálad? Próbáld arra beállítani ha nem.

(#15822) Rendo84 válasza ETOM (#15821) üzenetére


Rendo84
senior tag

Átállítottam angolra, hátha bug miatt nem tudom enable-ra állítani a game mastert, de egyenlőre nem sikerült így sem.
Gamebar-ban HGIG on és off módban sem és a boost fast-ra való állítással sem vált állíthatóvá a VRR és ALLM.
HDMI mode igen on állapotban van.
Fogalmam sincs mivel próbálkozhatnék még. Gondolom az hogy nvidia a vga, nem lehet gond, ettől független ezeknek a funkcióknak működniük kellene?

(#15823) saelin válasza saelin (#15811) üzenetére


saelin
veterán

Egy factory reset megoldotta a gondom. Azt nem tudja valaki hogy hogyan lehet a Tv-n egy telefonhoz hasonló recovery menüt előhozni? Nekem csak a tv os-en keresztül sikerült a reset, pedig biztos van azon kívül is valami safe mode vagy valami. Próbáltam keresni a Tv-n reset gombot de csak egy nagyobb gombot találtam az nem csinált semmit akárhogy is nyomtam, a másik meg egy hw kapcsoló a mikrofonra.

Rendo84
Pc-vel nem tudom mi a helyzet. Ps5-ön csak annyi volt nekem hogy game console-nak állítottam be a HDMI 1-et, game master on, majd az alatt a VRR-t bekapcsoltam. Konzol bekapcs és a game bar-on a HGIG és FAST/BOOST módot is benyomtam. A konzol így felismerte a VRR-t, ALLM és a 144Hz-et is.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15824) rumkola válasza saelin (#15823) üzenetére


rumkola
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#15825) kutyuska válasza Vhiktor (#15812) üzenetére


kutyuska
aktív tag

Csatornák szerkesztésére ott ChanSort. 2023-01-15 vagy újabb változata már kezeli TCL-t.

" Babra munka, de megéri! "

(#15826) Vhiktor válasza Rendo84 (#15822) üzenetére


Vhiktor
veterán

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#15827) Rendo84 válasza Vhiktor (#15826) üzenetére


Rendo84
senior tag

Fentebb írtam erről, hogy nálam az ALL és VRR is hiányzik ennél a menünél.
Sőt a HDMI fejlett szabvány menüpont is hiányzik.
Egyre erősebb a gyanúm, hogy az Nvidia miatt nem elérhetőek bizonyos funkciók nálam?
Gondolom te is konzollal, vagy pedig AMD vga-val használod?

(#15828) Vhiktor válasza Rendo84 (#15827) üzenetére


Vhiktor
veterán

Konzol meg gtx1080.
Akkor nem szokta feledni ezt az opciót ha nem hdmi bementrol lépsz be ebbe a menübe, hanem pl a home screenrol vagy beepitett media lejátszóból vagy ha nincs rakotve egyetlen hdmi sem a tvre.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#15829) Rendo84


Rendo84
senior tag

Egyébként ezt a kábelt vettem hozzá:
AlzaPower Core Premium HDMI 2.1 High Speed 8K 3 m fehér [link]

(#15830) Vhiktor válasza Rendo84 (#15829) üzenetére


Vhiktor
veterán

4k 120hz rgb vagy 444 átmegy rajta?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#15831) Rendo84 válasza Vhiktor (#15830) üzenetére


Rendo84
senior tag

Igen, mindenhol 4k 120 Hz és rgb-t látok beállítva.
Próbáltam a hdmi csatlakozót a hdmi 1 (144 Hz) és 2 (120 Hz) helyekre is bedugni, de a Game master csúszkát sehogy sem tudom elmozdítani.

Közben megtaláltam manuálisan az nvidia kontrol panelben hol tudok egyedi felbontá profilt létrehozni, de annyira most nem akarom babrálni, mert van néhány tényező, amit nem tudok biztosra mire kell belőni: pásztázás típusa, polaritás és a frissítési gyakoriságot is ezred pontosan kell megadni. Ennek majd utána nézek.
Ettől független 120Hz-en is be kellene tudom menni a game master menüjébe. Illetve azt sem értem a csatlakozó menü-m miért ilyen "tesco gazdaságos". :)

(#15832) Vhiktor válasza Rendo84 (#15831) üzenetére


Vhiktor
veterán

Nincs bekapcsolva az intelligens kép mód?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#15833) ETOM válasza Rendo84 (#15831) üzenetére


ETOM
addikt

A "game master" az csak akkor érhető el ha játékkonzol van csatlakoztatva ott írja is.
Az nekem sem érhető el csak a gamebar.

Ott lesz a gond, hogy hiányzik a HDMI Mode rész ez lenne a "HDMI fejlett szabvány" magyarul?
Addig nekem sem ment a VRR míg ott át nem raktam automatikusról>bekapcsolt állásba.

[ Szerkesztve ]

(#15834) Rendo84 válasza Vhiktor (#15832) üzenetére


Rendo84
senior tag

Intelligens beállításokon belül adaptív fény-re gondolsz? Mikor beüzemeltem a tv-t, az volt az első hogy ezt kikapcsoltam.

ETOM: Azt lenne jó tudni, miért hiányzik a csatlakozó menüből nekem az a funkció. A gamebar amit mutattál, a létező összes beállítással kipróbáltam.
Van még egy ugyan ilyen kábelem arra az esetre ha konzolt, vagy média lejátszót is csatlakoztatnék, esetleg kipróbálhatom a másik kábellel is. De úgy láttam ez a típusú mindenre is jó.

(#15835) rumkola válasza Rendo84 (#15834) üzenetére


rumkola
veterán

Milyen VGA van? Másik kábellel is próbáld!

(#15836) MaiTai21 válasza saelin (#15823) üzenetére


MaiTai21
csendes tag

Neked is előjött a kép becsíkozódás és a dolby vision is bebugolt ? Mindkettőt megoldotta a gyári vissza allitas?

(#15837) rumkola


rumkola
veterán

TCL-hez magic remote :D

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#15838) Kiskutya válasza rumkola (#15837) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nem tűnik rossznak!

hmm...

(#15839) radir01


radir01
tag

https://tcl-promotion.com/hu/

5 év Gari Február 1. és Április 30.-a közötti vásárlásokra!
Vásárlástól számított 30 napon belül regelhető a + gariért!
Én sajnos már kicsúsztam bőven a 30 napból de aki mostanság vette a Tv-t vagy tervezi a vásárlást azoknak ez hasznos promo lehet! :R

(#15840) Rendo84 válasza rumkola (#15835) üzenetére


Rendo84
senior tag

RTX 3090. Igen próbáltam másikkal, annyi hogy ugyan olyan típusúval tudtam csak, mert két azonosat vettem, de semmi sem változott.

(#15841) mrmft válasza radir01 (#15839) üzenetére


mrmft
senior tag

Hasznalhatatlan: "Odabrani datum nije u okviru promocije produžene garancije!" uzenetet dob meg a mai napra is. Pedig pont bele fernek...

(#15842) zolko74 válasza mrmft (#15841) üzenetére


zolko74
tag

Szinte csak az eMAG által forgalmazottakra érvényes a promóció. (A Telekom is játszik egy darab 43-as készülékkel)

(#15843) nemox


nemox
csendes tag

Hátha segít másnak is ...
TCL C728-as TVm van (55" V503) és elfelejtettem a PIN kódot amit beállítottam.
A Gyári beállítás visszaállításánál is kéri ezt a kódot, így nem tudtam visszaállítani.
Míg itt a fórumon javasolta vki a 0423 kódot, ezzel ment a visszaállítás. Persze mindent újra kell setupolni.

Egyébként ennek a PIN kódnak nem sok értelme van, a beállításokat, csatornákat és a HDMI csatlakozásokat teszi jelszóvédetté, ez valljuk be nem sokat ér, ha a gyerekek előtt szeretném korlátozni és a Youtube-ot, meg a Plexet nézik.

hamubasültpogácsa

(#15844) Lord Norbert válasza ETOM (#15678) üzenetére


Lord Norbert
csendes tag

Nem volt coil whine. Azóta ugye jött újabb frissítés is, de azzal sincs. Local dimming ennél is működik.

(#15845) szjoci válasza nemox (#15843) üzenetére


szjoci
őstag

Youtube-ra, plex-re, sőt a tévére is lehet külön fiókot csinálni, akár gyerekekre is "'optimalizálva" ;)

(#15846) mandju válasza Lord Norbert (#15844) üzenetére


mandju
senior tag

Érdekes dolgok ezek... 835-ös készülék. Auto frissítés kikapcsolva. Ennek ellenére egy áramszünet után feltette az 503-as firmware-t. Ezzel a local dimming nálam ismét nem tökéletes. Nem kapcsolja le teljesen a kijelzőt 0 IRE mellett.

Működik, de nem úgy, ahogy én elvárnám. Ha már egyszer megvan a lehetőség, hogy zónánként lekapcsolgassa a kijelző egyes részeit, akkor használják... igen a coil whine kiküszöbölésére született ez a "fél" megoldás, de akkor legalább hagytak volna választási lehetőséget. Akár egy kapcsolóval. Engem kevésbé zavarna a "cicergés", mint az emelt feketeszint.

Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy aki azt írja működik a local dimming, őnáluk egy 0IRE tesztábrával tényleg nullára kapcsol ki a kijelző? Mert akkor még érdekesebb a dolog... vagyis készülékfüggő...

Az utolsó firm talán a 468 volt, amivel számomra megfelelően működött. Vagy visszaflashelem és bekalibrálom újra, vagy hagyom ahogy van... igazából úgyis csak meccsnézésre használom a tv-t, meg a kisfiam néz rajta mesét... ott amúgy sem annyira számít a feketeszint. Csak a tudat, hogy ennél tudna sokkal jobb is lenni...

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#15847) beverly válasza mandju (#15846) üzenetére


beverly
tag

Szia !468 elérhetőséget tudnál adni?

(#15848) mandju válasza beverly (#15847) üzenetére


mandju
senior tag

Hát, sajnos nem. Most nézem, hogy az eltárolt linkek mind halottak...

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#15849) nokia3650365


nokia3650365
aktív tag

Sziasztok! TCL 55C735 öt vettem 2 hete, teljesen megvagyok vele elégedve. Vhiktor kalibrációs beállítását is megvettem, így a kép is szépen be lett optimalizálva. Monitorként használom sokat a tvt,viszont a videókártyám csak 2.0 hdmi így 4k 60hz- et tud. Lenne értelme lecserélni, a kártyát a 144hz miatt? Játszani nem játszom csak filmezek gépről, meg netezem, dolgozom rajta. Köszi előre is.

(#15850) zsolt501 válasza nokia3650365 (#15849) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Csak film nézés miatt ne cserélj, filmek esetén semmi értelme, én a kadencia helyes film lejátszást támogatom.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.