Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44401) -=RelakS=- válasza cbmfan (#44400) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A rettegett 0. bad sector

Script? Milyen Script? A HÁNYattatott sorsú?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#44402) qnadam válasza Top cat (#44399) üzenetére


qnadam
veterán

csak azért nem, mert a vészhelyzet főcíme pont egy perc hosszú, felfér egyre is :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#44403) TESCO-Zsömle válasza cbmfan (#44400) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hányszor szokott egy év alatt jelezni? :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#44404) azbest válasza Top cat (#44399) üzenetére


azbest
félisten

élet és tudomány webes archivum 220 floppyn (1999), úgy hogy nem 1.44, hanem 2.00 -ára formázva, hogy több férjen :D Minden fordulóban 10-ből 1-2 hibás :D

Vagy a másik poén... egyik napon már nem ér le az mp3 fájl, mert szaladni kell a buszhoz a suliból. Ügyesen, letöltésvezérlő programmal folytatva másnap... hajrá, már csak 5% van hátra... 96%... 97%... 98%... 99%... 100%... jeee, na mindjárt kész.... 101%... 102%.... ... 120%.
Megváltozott másnapra a címen lévő fájl tartalma :D

(#44405) frescho válasza TESCO-Zsömle (#44403) üzenetére


frescho
addikt

Biztos nincs fals riasztás, hacsak nem trehány a megvalósítás

https://frescho.hu

(#44406) cbmfan válasza azbest (#44404) üzenetére


cbmfan
senior tag

erről a 120%-os alkohol jutott eszembe...

hányszor jelez a script? néhányszor! :D

én menő csávó voltam, nem szenvedtem flopikkal! HP (Sony) 2X2X24X-es CD író már volt 98-tól gépemben (54 ezer volt...), a 74 perces hozzá adott újraírható lemezt cirka 3/4 óra alatt írta tele. buffer underrun elleni védelem persze nuku, amíg írta a lemezt ránézni sem volt szabad a gépre. képernyőkímélő szigorúan kikapcsolva, ne zavarjon be még az sem írás közben.

hol vannak már azok az idők mikor betárcsázós nettel szereztük be a hallgatni valót egy éjszaka alatt, persze 128k-s verziót mert az kevesebb helyet foglalt.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#44407) azbest válasza cbmfan (#44406) üzenetére


azbest
félisten

ez már egy későbbi korszak :D

2000 körül még sulinetes 64kbps egy egész iskolának :D

2003 körül már mini cdrw -vel hodtam haza a vmware telepítőt egyik középiskoa felnőttképzéséről a tanári gépről :D
Akkor nagyon lassúnak tűnt a fejlődés, pedig visszatekintve, pár év alatt nagyon messzire jutott.

[ Szerkesztve ]

(#44408) frescho válasza cbmfan (#44406) üzenetére


frescho
addikt

Nekem valami korai HP író volt, aminek a legnagyobb baja az volt, hogy az ATA támogatás nem volt valami elterjedt az elején. Már akkor is szuper megoldás volt a linux. Előre megcsinálta az iso-t és azt már csak ki kellett lapátolni a lemezre, főként miután volt SCSI-ATA modul. X nélkül, simán konzolból nem volt ami megakassza :D Tudom-tudom, akkor linuxozni sajtreszelős mutatvány volt. Fogalmazzunk úgy, hogy akkor nem volt, hogy megválogatta a barátait a linux, de aktívan igyekezett megszabadulni tőlük. De én még slackware-rel kezdtem, szóval nem tudott elrettenteni. :D

https://frescho.hu

(#44409) cbmfan válasza azbest (#44407) üzenetére


cbmfan
senior tag

hajaj, teveklub főoldal betöltése minimum negyed óra, addig elvoltunk mással :D

ez HP 7570i ha jól emlékszem majd 8100i 4X2X24X lett firmware mókolással mert csak az volt az eltérés köztük. és már ATA33 volt ha jól emlékszem, simán működött mindenben.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#44410) #21346560


#21346560
törölt tag

"Számtech boltosok memoárjai, azaz amikor nosztalgiázunk..." :DDD

(#44411) cbmfan válasza #21346560 (#44410) üzenetére


cbmfan
senior tag

így van! vén f*szok vagyunk már mind... :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#44412) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Nekem a betárcsázós net kimaradt.
Commodore 128, a településen a 3 egyike. Suliban +4 és 16 verziók, otthon a többi gyereknek 64-es. Nálunk floppy, a többieknek zömmel mágnesszalag. Cserélgettük a játékokat, hozzánk hozták át a szalagmeghajtót, mi mentettük floppykra. Nem is tudom, egy tucat joystick-et elnyüstöltünk.
Persze a 64-esre írt játékok általában nem futottak a 128-ason, úgyhogy az első kiadott parancs go to 64.

Édesanyám könyvelő volt, hazahozta a munkát a 64-essel. Antennakábellel összekötve a 2 gép és toltuk a lanpartyt.

A következő gép már egy K6-2 procis gép volt 350 MHz-cel és 5,1 GB Quantum Fireball HDD-vel és 1 mbps kábelnettel. Akkor azt éreztem, a világ minden játéka, zenéje ráfér. Pár hónap után kiderült, nem így van. :D Amíg a szalagavatómon voltam, infós unokabátyám telepítette az új gépet K7 Duron procival és 20 GB HDD-vel. Szegeden egyik első vevője voltam a 80 GB-os HDD-nek, USB Rack, had menjen... Az otthoni gépről rámásoltam a CoD UO telepített mappát, az egyetemi könyvtár gépére meg felmásoltam, 10-en toltuk egyszerre nyri szünetben a lanpartit. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#44413) Jester01 válasza macilaci78 (#44412) üzenetére


Jester01
veterán

Az csak "go 64" volt ;)
Egyébként ha a commodore gombot nyomva tartottad bekapcsoláskor akkor nem kellett parancsot írogatni, egyből c64 módban indult.

Jester

(#44414) macilaci78 válasza Jester01 (#44413) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nemigen volt kitől kérdezni akkoriban. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#44415) ollie válasza macilaci78 (#44414) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát de miért nem kerestél rá az interneten? ;]

***

(#44416) azbest válasza cbmfan (#44411) üzenetére


azbest
félisten

csupa senior meg veterán :D

#44409cbmfan
ó, fogalmam sincs, hogy mi a tevém neve és hogy fel lehet e még támasztani 20 év után :D
Csak a két email címre emlékszem, amit akkoriban használtam, abból az egyik még él :D

#44412macilaci78
én a betárcsázóst mobiltelefon soros kábelével játszottam 2005 körül :D

[ Szerkesztve ]

(#44417) cbmfan válasza macilaci78 (#44412) üzenetére


cbmfan
senior tag

volt pár gépem nekem is, persze konzollal kezdtem. Amstrad GX4000 (az ordas bukása cégnek) NES, SNES, majd C64 flopival, másolgatás ment nálam is :) aztán jött a PC korszak...

- valami 486

- passz milyen Cyrix 233 MHz-re húzva S3 Trio-val, 32 Mega RAM-mal és 3.2 Gigás Quantummal, talán Toshiba CD olvasóval és a korábban említett HP íróval

- Celeron 333 valami lappal és dupla magas kétoldalas 66 MHz-es 64 Megás RAM-mal (a mai napig nem találtam belőle másikat) az S3-mal és Diamond Voodoo 1-gyel és 36X-os Creative CD olvasóval

- PIII 600 MHz (4.5X133 Coppermine, nem 6X100 Katmai) Asus P3B-F lappal és 128 Mega RAM-mal (ami bővítve lett 256 Megára) Voodoo 3 3000-rel és még mindig a 3.2 Gigás Quantum-mal, de jött mellé 13.6 Gigás WD, majd 30 Gigás Quantum LCT20 ami el is füstölt persze a gagyitron Skyhawk táp miatt.

- TuaCerka 1.3 GHz Asus TUSL2-C lappal, a korábbi 256 Mega RAM-mal, 13.6 Gigás WD és 60 Gigás Maxtor HDD-vel, V3 maradt amit váltott egy Voodoo 5 5500. a lap elfüstölt, jött helyette egy Asus TUV4X és még 512 Mega RAM két menetben, végén egy Sapphire 9700 Pro 75 ezerért... 13.6 Gigás WD is kiköltözött, ment be egy 120 Gigás Seagate. ODD is cserélődött, 24X10X40X LG és "p*nás" Pioneer DVD olvasó ami elfüstölt, cserélődött 8163B-re ami a mai napig megvan mert olvassa a legkarcosabb lemezt is.

S754 Athlon 64 3000+ Abit VIA chipsetes valamilyen lappal és 512 Mega kék bordás Geil RAM-mal ami duplázódott. 9700 Pro, 120 Gigás Seagate, LG író és DVD olvasó maradt az elején, majd az író lecserélődött egy beépített kártyaolvasós Benq kombó meghajtóra. jött 320 Gigás Hitachi SATA HDD. meg is bántam, soha többet AMD-t...

Celeron 420 Giga 965-DS3 lappal, 2X1 Giga 1066 MHz-es RAM-mal, hogy tudjam húzni. be is jött, 1.6 helyett ment 3.6 GHz-en stabilan. optikai meghajtók és a 320 Gigás Hita maradt, jött bele egy használt HIS 1650XT, 500 Gigás WD (talán kék)

C2D E8200 Giga EP45-DS4 lappal, 512 Megás Giga GF 9600 VGÁ-val. RAM, 320 és 500 Gigás HDD maradt, jött még egy NEC 7173S SATA író majd 64 Gigás ADATA SSD ami elfüstölt és cserélődött 120 Gigás Kingstonra. később VGA is cserélődött egy Giga GTX 650 TI Boost-ra és a proci egy használt Q9400-ra majd QX9770-re (nem beszól, kellett, na :D Q9400 gyorsabb volt húzva 4 GHz-re mint a 9770...) vége felé RAM is bővült közben 4X1 Gigára és árvíz előtt pont sikerült vennem egy 2 Terás Samsungot 16 ezerért.

i5 4670k ASRock Z87-Extreme3 lappal, 2X4 Giga 2400 MHz-es (azt hiszem) Geil RAM-mal. VGA, SSD, 2 Terás HDD maradt, DVD író cserélődött másik NEC-re mert nem nyílt a tálcája. jött egy 4 Terás Seagate, 512 Gigás ADATA NVMe SSD PCIe átalakítóval. 21 január elsején hajnalban lefagy gép, füstszag. indítom, se kép, se hang, kivert a víz.. VGÁ-t kiveszem, integrálttal indul, megúsztam. a kártyának égett szaga volt erősen mert elfüstölt a VRM... Ideiglenesen jött helyette egy Sapphire 7870XT. így elvoltam májusig, de akkor már érezhetően instabil volt a gép.

és jött a jelenlegi vasam, i9 10850k, ASRock Z490 Pro4, 2X8 GB GSkill 3600 MHz, Thermaltake vízhűtés, 1 Terás Samsung NVMe SSD. Kingston SSD-ről költözött a rendszer az 512 Gigás NVME-re, 2 és 4 Terás SSD, ODD, 7870XT maradt. vízhűtésből elszivárgott a lötty hét hónap alatt ezért cserélődött és nemrég jött egy 3070TI.

házak, tápok, egyéb perifériák is cserélődtek persze, de maradtam a lényegnél. ennyi idő alatt volt még jó pár ezer gép kezeim között amiket használtam vagy foglalkoznom kellett velük, de ez már csak ilyen szakma :)

azbest: a mai napig használom a 98-ban regelt hotmailes címem. néha vicces visszaolvasni régi levelezéseket de egyben szomorú is hisz van amit olyanoktól kaptam akik már nincsenek köztünk.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#44418) macilaci78 válasza ollie (#44415) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Írtam, hogy a K6 procival jött meg a házba a net? :U Akkor a Commodore már a padláson pihent.

azbest: én a hősemberképzővel futottam egy kört. Trópusi Bikuci, egy 2 méter magas, szőke, kékszemű, néger afroamerikai. :N

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#44419) tserrof77 válasza azbest (#44416) üzenetére


tserrof77
senior tag

Az enyém pont elmúlt 20 éves. De nem ő volt az első.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#44420) cbmfan válasza tserrof77 (#44419) üzenetére


cbmfan
senior tag

99 karácsonyán "született" az enyém, de egy 2008-as költözés utáni két hétig tartó nettelenség miatt elpatkolt mert elfelejtettem lefagyasztani...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#44421) azbest válasza cbmfan (#44420) üzenetére


azbest
félisten

fizetős sms-sel lehet hogy feltámasztható :D vagy valami ilyesmit ír. Nekem az a legnagyobb bajom, hogy nem csak lefagyasztani felejtettem el, hanem a nevét is, a régi email címem pedig egyszer már törlődött, így a regisztrációs levél sincs meg :D

(#44422) bobsys


bobsys
addikt

Van kozuletek valaki Szentendre vagy Budapest eszaki reszerol (III./IV, ker) boltos?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#44423) envagyok


envagyok
veterán

Nem nagyon találok forrásokat, de hátha itt sokan dolgoztatok nagykerekbe, boltokba.
Érdekelne kíváncsiságból hogy bizonyos korokban adott termékek mekkora tételben találhattak gazdára hazánkban.
Pl:
2000-2001
Geforce 2 ultra videókártya
Mondjuk egy mx200-hoz képest
2001
Geforce 3 ti500
2002
Geforce 4 ti 4600
2003
Geforce fx5800 ultra/5900 ultra/ 5950 ultra
Pentium 4 s478 2m cache gallatin magos
2004
Pentium 4 3.73GHz lga775
Geforce 6800 ultra
2005
Geforce 7800gtx
Pentium D 840ee , pentium D 955
2007
Geforce 8800 ultra
2008
Geforce 9800gx2
Core2quad QX9770

Egyáltalán van itt valaki, aki a fentiekből adott el újat?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#44424) biker válasza envagyok (#44423) üzenetére


biker
nagyúr

"Egyáltalán van itt valaki, aki a fentiekből adott el újat?"

Biztos is. Akkoriban egy havernak hordtam cuccot Bp-ről szegedre, mert jártam az országot eleve. És úgy 2001 környékén esett le pont egy jó áras Geforce 2 GTS (elsa gladiac) és ment a kis Athlon 750-ről P4-re upgrade-elt gépbe. És mindig ha hoztunk rendelésre valami izgalmasat, akkor mentünk tesztelni a szervizbe :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#44425) envagyok válasza biker (#44424) üzenetére


envagyok
veterán

A GTS az elérhető áron volt, abból sok volt, illetve medion gép is volt vele szerelve, használtan 3-4 év múlva sok bejött
Geforce 2 ultra, amire kíváncsi lennék.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#44426) tserrof77


tserrof77
senior tag

Beütött a kááánikula. Ilyenkor miért jönnek számtekboltba, naaa... miért???? Tádáámmmm...

Hűtőpaszta, sűrített levegő, meg notebookhűtő. :C :C

És hozzák takarításra a gépeket, laptopokat. Legalább a klíma áramszámláját ki tudjuk termelni...

Mai gyöngyszem, egy gamer TUF noti... 3 és fél éves, még sose volt takarítva... Erős késztetést éreztem, hogy vegyek fel maszkot meg gumikesztyűt, amikor az alját leszedtem. :U :U

Totál:

Alsó fedél, belül:

VGA hűtő:

CPU hűtő:

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#44427) Josi válasza tserrof77 (#44426) üzenetére


Josi
aktív tag

Ez nem veszélyes. Majd mikor az alkatrészeket sem látod a porszőnyegtől, na az az igazi :)

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#44428) tserrof77 válasza Josi (#44427) üzenetére


tserrof77
senior tag

Mire nem veszélyes, már elnézést?? Ez nem sima por, jó fajta tapadós, cigifüstös. Ennél rosszabb nem sok van. A gépnek sem tesz jót, nekem meg pláne. Bár így is szerencséje volt, mert nem rántotta be a ventilátor házba egyik venti sem egyik "kis" porcsimbókot sem, hogy blokkolja magát... :U :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#44429) Spet válasza tserrof77 (#44426) üzenetére


Spet
addikt

Élő szövet a fém vázon :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#44430) #12516608 válasza Spet (#44429) üzenetére


#12516608
törölt tag

Nem láttatok még tisztességesen fekete "Frodógyilkos" pókhálót a muter borospincéjében... :K 2kg a présház részben... A műanyagnyél sikítva meghajlik... :DDD

(#44431) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok!

Kutatásban vagyok. Kellene egy b terv munkát illetően! Kamasz korom óta érdekel az infomatika. Most degeneratív izületi kopás miatt a kezemmel nem gépelhetek sokat (és nagyon nehéz dolgokat nem pakolhatok). így a Linux-os karrieremnek lőttek! De eszembe jutott, hogy lehetek számtech boltban eladó. Gondolom naprakésznek szükséges lenni a termékkekkel, ami még érdekel is és tudni szükséges eladni. Ez utóbbit gondolom meg tudom tanulni. A pénz nem annyira fontos most!

Az eladónak egyben tudnia kell laptopokat is karban tartani? Ez mennyire tanulható? (Egész ügyetlen vagyok, de persze fogni, főleg apró dolgokat meg tudok fogni, finom motoros mozgással nincs gond).

Milyen képességek szükségesek egy ilyen munka ellátásához?
Miből áll egy számtechboltos munkája? :R

Képzettségemet tekintve mehetnék (mérnökinfó foszk, könnyűipari mérnök bsc) nagyvállalathoz is értékesítőnek (IT szolgáltatások és termékek). Ezt az irányt majd még átgondolom.

(#44432) TESCO-Zsömle válasza I02S3F (#44431) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem így most hirtelen a vállalati tech-support ugrik be, mint legetőség, főleg telefonos vonalra koncentrálva. A gépelést meg legalább részben kiváltani valami Speech-To-Text rendszerrel, ha megoldható.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#44433) I02S3F válasza TESCO-Zsömle (#44432) üzenetére


I02S3F
őstag

Szuper vagy! Köszönöm! :DD

Ha telefonon van speech to text, akkor pc-re is van!

[ Szerkesztve ]

(#44434) TESCO-Zsömle válasza I02S3F (#44433) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Megérte TFTS-t olvasni Reddit-en. :DDD

Nem is az a kérdés, hogy van-e, hanem hogy a vállalati policy engedi-e telepíteni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#44435) frescho válasza TESCO-Zsömle (#44434) üzenetére


frescho
addikt

Ha Mac-et lehet használni, akkor gyárilag be van építve. De hogy siri-vel tudjam le a napokat? Akkor már inkább adjon valaki egy sajtreszelőt :O

https://frescho.hu

(#44436) -=RelakS=- válasza frescho (#44435) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Vajon ha fekete Apple terméked van, azon a siri is "fekete"? [video]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#44437) Balinov válasza frescho (#44435) üzenetére


Balinov
félisten

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#44438) I02S3F válasza TESCO-Zsömle (#44434) üzenetére


I02S3F
őstag

Hogyan képezhetem magam support témában? Rendkívül gyengének érzem a probléma megoldó képességem! Munkahelyen csak egyszerű, nem fejtörő feladatokat kapok. Lehet okkal. Mit javasolsz? :R

(#44439) -=RelakS=- válasza I02S3F (#44438) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ha support, akkor szerintem kezdd ott, hogy hülyéket bírod-e?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#44440) 5teve válasza -=RelakS=- (#44436) üzenetére


5teve
senior tag

csúcs ez az ürge. :DDD
a netflixes sorozatába sokkal öregebbnek tűnik.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#44441) Pötyi válasza I02S3F (#44438) üzenetére


Pötyi
őstag

Szerény véleményem szerint olyan 20+ év, üzemeltetésen alapuló tárgyi tudással. Mert nem az a dolog lényegi része, hogy a magad porblémáját oldod meg, vagy másét (support), hanem hogy _megoldod_ a porblémát. Ha meg tudsz oldani porblémákat, akkor tudsz adni supportot is. Mert ha befut a hibabejelentés, hogy "Nem megy a gépem!", akkor szamárvezető nélkül, fejből végig tudod-e vinni a logikus, rávezető kérdéssort kezdve a hálózati tápkábel bedugott állalpotára történő rákérdezéstől, hogy milyen gép, mi nem megy, a program, vagy az egész gép, van-e kép, sípolt-e, egyáltalán van-e áram, és még vagy hatezer okos kérdés. Na és ott van még a pszichológiája is a dolognak, még ha olyan hülye a júzer, mint a föld, akkor sem küldheted el ordítva melegebb éghajlatra, hanem nyájasan, szobahőmérsékletű hangon kell vele beszélned. Ismétlem: fejből tudva a felteendő kérdéseket, nem pedig egy bölcsész szakról kimaradt telefonos supportosnak készített szamárvezető alapján.

Nehéz és összetett dolog ez.

QNX is cool!

(#44442) ollie válasza I02S3F (#44438) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rendkívül gyengének érzem a probléma megoldó képességem!

Akkor ez lehet, hogy nem a te szakmád lesz.
Persze az is kérdés, hogy hány éves vagy, ha még nagyon fiatal, akkor talán lehet fejleszteni. A logikai készséget kéne fejleszteni, mert összefügg.

***

(#44443) I02S3F válasza ollie (#44442) üzenetére


I02S3F
őstag

A többieknek is köszönöm a válaszokat!

És neked is! :R

(#44444) cbmfan


cbmfan
senior tag

most nem csipogott a szkript hanem fanfárok szóltak... :D

szerk: 55555-re megint kell várnom pár évet...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#44445) thesound válasza cbmfan (#44444) üzenetére


thesound
őstag

[link] :D

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#44446) F.E.K.. válasza cbmfan (#44444) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Belehúzunk, és hipp-hopp megvan az... :DD

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#44447) cbmfan


cbmfan
senior tag

konkrétan ez! :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#44448) tserrof77 válasza cbmfan (#44444) üzenetére


tserrof77
senior tag

És hány évet akarsz rá várni? ;] ;] :B :B

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#44449) thesound válasza tserrof77 (#44448) üzenetére


thesound
őstag

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#44450) cbmfan válasza tserrof77 (#44448) üzenetére


cbmfan
senior tag

mondták ma már neked, hogy b*szódj meg? :DDD

csak nem szabadulok ettől soha 10+ év után sem...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.