Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43301) Top cat válasza customer114 (#43300) üzenetére


Top cat
őstag

Nem követem az öreget.

Egyszer régebben véletlenül rátévedtem. Valamit "főzött". Hát mit mondjak?
Rácz Jenő sehol nincs hozzá képest. Visszaadja a Michelin-csillagját és szeppukut hajt végre ha meglátja. :D

Pont az "egyszerűsége" miatt kétlem, hogy ő csinálná az egészet.

(#43302) customer114 válasza Top cat (#43301) üzenetére


customer114
senior tag

Nem a videói érdekesek. Viccesek a hozzászólások. :)

(#43303) Mercutio_ válasza customer114 (#43300) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szakács Béla se létezik mégis elég élethű :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43304) Elemental válasza Mercutio_ (#43303) üzenetére


Elemental
addikt

Hát ez nagyon nagy :)

"Ma volt egy szabad félórám és segítettem egy keveset az iktatóban. Cserébe megleptek egy rostos üddítóitallal. Topjoy Fitness feliratú energiaital aminek visszazárható, biztonsági nyaka van. Vitaminokat is tartalmaz. Nagyon ízletes. Nem akartam elfogadni, de rámtukmálták."

(#43305) pycur


pycur
tag

Á nem reklámozunk. Az a videó egy szilveszteri kiadásba elmenne, de ahhoz meg túl hosszú. :D Percekig nem tudtam eldönteni hogy hülyéskedik, vagy nem :D De mint kiderült nem.

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#43306) Vicoo


Vicoo
senior tag

Nagyon halott a topik. Nincsenek vevők, vagy a sztorik fogytak el, ma már minden vevő tudja mit akar?

Ami régen sláger volt, a ne legyen integrált a VGA, az manapság az alábbi kijelentés: legyen rajta gyors a net!

(#43307) Elemental válasza Vicoo (#43306) üzenetére


Elemental
addikt

Az én vevőm ma nagyon tudta mit akar.
-Max van?
-Tessék?
-Max.
-Nincs. (egyszerűbbnek éreztem ezt állítani, pedig nem tudtam mit akar)
Utána ugrott be, hogy maszkot keresett :)

(#43308) TaaT válasza Elemental (#43307) üzenetére


TaaT
veterán

Ilyennel én is találkoztam már, orrom alá dug a kolléga egy papírt hogy valaki 50db maxot kér, mondjam már meg mi lehet az. :D

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#43309) TESCO-Zsömle válasza Elemental (#43307) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

-Páraelszívó csövet keresek. Kéménynek kéne...
-Hogy minek?
-Kéménynek! Tudja, kazánhoz...
-Sajnos nem tartunk ilyesmit...

Félek, hogy valahol megkapta és van (vagy inkább volt) egy lakás/ház, ahol valóban harmónoikacsőből tekertek kéményt gázkazánra... :O

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43310) Elemental válasza TaaT (#43308) üzenetére


Elemental
addikt

Mi már a pepsi maxot is pepsi maszknak hívjuk. :)

(#43311) cbmfan


cbmfan
senior tag

szombaton piacon kisebbségi ordít, hogy maszkát! van maszka ötvenivel! nézem, kiírva tépett kartondarabra, hogy makszka 50, ákombákom írással... ez is az élet iskolájában végezte tanulmányait. persze, hogy tőle fogok venni mikor gyógyszertárban is ugyanennyiért kapok...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#43312) gozso válasza cbmfan (#43311) üzenetére


gozso
senior tag

ha olcsóbban adná, akkor tőle vennéd? ;] :D

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#43313) cbmfan válasza gozso (#43312) üzenetére


cbmfan
senior tag

ja, elhoznám tőle beszerzési áron :DDD

ha már felbukkantál megkérdem, hogy Ferivel mi a helyzet? :)

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#43314) Zolás válasza cbmfan (#43311) üzenetére


Zolás
addikt

Vanília szekszkesztyű óccsójé! Gyáli piac, idénbarnult sokszoknyás családanya. Azóta is röhögök.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#43315) Pötyi válasza Zolás (#43314) üzenetére


Pötyi
őstag

Mindent vivő név az aluljáróban hamis pafürmöt áruló cigányasszonytól: Naomi KARAMELL parfümöt tessék!

Meghaladta a nyelvérzékét a "Campbell" szó kimondása...

:DDD

QNX is cool!

(#43316) cbmfan válasza Pötyi (#43315) üzenetére


cbmfan
senior tag

Zolás: nepáli extra csúszós öklözőzsír is volt hozzá?

jobbat mondok: Victor Hugo Boss parfüm! ez így rá volt nyomva dobozra, hátizsákos srác hordta cuccokat boltról boltra úgy 2005 körül.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#43317) gozso válasza cbmfan (#43313) üzenetére


gozso
senior tag

fátylat rá... ;]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#43318) Mercutio_ válasza Pötyi (#43315) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem haladta meg, csak "annak úgy semmi értelme" :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43319) Pötyi válasza Mercutio_ (#43318) üzenetére


Pötyi
őstag

- Kint van egy úr, azt mondta jöjjek be és csak annyit mondjak: Hippodrom.
- Talán Hyppolit!
- Hát így is lehet mondani, de akkor nincs semmi értelme.

:DDD

QNX is cool!

(#43320) KTU


KTU
addikt

Ma elkéstem, igazából 8:58-ra értem, 9:00-tól nyitva, de kell idő bekapcsolni ezt-azt,
szóval elkéstem.
Ahogy beértem a parkolóba, és kiszálltam az autóbol, senki nem volt a bolt környékén.
Egy bőrnadrágos Mother I'd Like to F@ck, ekkor ér oda, elém szinte beugorva, elkezdi rázni a bezárt ajtót, de veszettül.
Roló lehúzva, ZÁRVA tábla kint.
Köszönök, és mondom neki hogy,
-- Úgy látom zárva.
-- Én is úgy látom de hátha.
-- Elnézést kérek. Ha odaenged, kinyitom az ajtót. Elnézést kérek elkéstem, 1-2 perc és kiszolgálom.
-- Semmi gond, nem is néztem az órát, nincs még 9-se.
Eddig teljesen normális volt.
Várakozás közben a telefonját nézte.
Lehet közben leesett neki milyen idiótán viselkedett?
2 perc és nyitottam, néztem az órát.
Bejön, és mintha átbillent volna benne valami kapcsoló.
Lenéző, fölényes hangnemben hányta felém a szavakat.

-- Ilyet kérek!
Mutatja a nejlonzacskóban lévő feltehetően tintapatront, mivel be volt még tekerve több papír zsebkendőbe, ami tocsogott a fekete tintában. Kitolta két újjal és már tolja is az arcomba a tintás cafatot.
-- Elnézést kérek, így nem fognám meg, veszek fel kesztyűt, ha esetleg tudja a pontos számát...
-- Ha ilyen finnyás, miért dolgozik ilyen helyen?
-- Igen, pillanat már is nézem, de így nem fognám meg.
-- Hát de finnyás.
Két ujjal elkezdi bontogatni.
-- XYZ számú.
-- Tudok adni ebből a típusból XL nagy kapacitásút, vagy normál kapacitásút, mind a kettő jó a nyomtatóba.
-- Azt hittem itt értenek hozzá? Ilyet amilyen ez.
-- Elnézést kérek, a nagyobb kapacitású patron gazdaságosabb, ha sokat nyomtatnak evvel olcsóbban tehetik.
-- Adja már azt a patront, itt várok 15 perce.
-- Elnézést kérek, számlát írjak-e, készpénzzel vagy bankkártyával szeretne fizetni.
Odab@ssza a pénzt.
-- Számla nem kell, így is már mennyi ideje itt vagyok.

Pénztárgép, beütöm.
Különbséget visszaadom, közben megköszönöm hogy nálunk vásárolt, elköszönök.
Nem köszön.

Az ilyen olvasni nem tudó, vagy nem hajlandó emberek miatt kell évente egyszer minimum zárszerkezetet cserélnem.
Az emberi hangnemről nem is beszélve.
Kedvencem mikor a macskakaparásos sajtfecnit nyomják az arcomba, "ilyen kell" szöveggel.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#43321) dingdongkng válasza KTU (#43320) üzenetére


dingdongkng
tag

Amúgy az ilyen ügyfeleket lehet nem érdemes kiszolgálni, mert csak rosszul járhatsz vele.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#43322) -=RelakS=- válasza dingdongkng (#43321) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Biztos vagy benne? Nem az ilyen "ügyfelek" fogják aztán terjeszteni, hogy jajjdexarbolt, odanemenj?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#43323) Elemental válasza KTU (#43320) üzenetére


Elemental
addikt

Sok mindent tudnék írni, de felesleges. 25 éve dolgozom a kereskedelemben élelmiszer vonalon, és már azon a szinten vagyok, hogy utálok kiszolgálni, és ez pont az ilyen majmok miatt van. Sok mindent volt már, de szerencsére addig még nem jutottam el, hogy lecsapjak valakit, de párszor közel voltam hozzá.

(#43324) macilaci78 válasza KTU (#43320) üzenetére


macilaci78
nagyúr

-- Azt hittem itt értenek hozzá? Ilyet amilyen ez.
-- Sajnálom, de csak ép, tiszta csomagolású termékeket forgalmazunk. ;]

dingdongkng: mindenkit ki kell szolgálni. Itt jegyzem meg, hogy az is kiszolgálás, ha elküldöd olyan helyre, ahol tudnak/hajlandóak vele foglalkozni. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#43325) azbest válasza macilaci78 (#43324) üzenetére


azbest
félisten

Van annak tevékenységkódja, kell plusz képzettség hozzá, hogy csúnya beszédes műsort is előadhat az üzlet? A stand-up comedy nem biztos, hogy ez, határ eset :D
TEÁOR 9234 - Máshova nem sorolható egyéb szórakoztatás?

Ha a számtech cuccok forgalmazása minden második vegyesboltnak benne van a tevékenységi körében, akkor a számtechbolt miért is ne lehetne komédiás előadó is egyben. Csak ki kell írni :D

Egyik kollégám kifejezetten élvezi, ha bunkó a kiszolgálás :D

Ha beír a panaszkönyvbe, akkor a válasz: az ügyfél ráutaló magatartással a műsoros kiszolgálást választotta.

[ Szerkesztve ]

(#43326) macilaci78 válasza azbest (#43325) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy szűk órás agyzsibbasztó kérdezz-felelek játék után az ügyfél megkérdezte, hogy "Ez micsoda és mennyibe kerül?" Teljesen monoton, kifejezéstelen hangon, balta arccal válaszoltam, hogy "Odaírtuk azon kedves ügyfeleink részére, akik tudnak olvasni.", majd otthagytam kicsit gondolkodni és egy visszatérő vevőt kiszolgáltam.
Majd visszamentem az előhöz: "Van még esetleg kérdés?" Feltett két lényeges kérdést, odafigyelt, megértette a választ és megvette azt a terméket, amit először javasoltam a beszélgetés 3. percében.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#43327) tserrof77


tserrof77
senior tag

Még múlt heti sztori:

Fószer (40-50 közötti, már mait a maszk és a ruha látni enged).

- Egy föstéket kérek.
- JÓ NAPOT kívánok! Milyen nyomtatóba szeretné?
- Mindegy, aggyon valamilyent, ha nem jó, majd visszahozom...

:W :W :W

Itt finoman elmagyaráztam neki, (illetve próbáltam) hogy pontos márka, típus kell, vagy minta. Különben bukó. A vége az lett, hogy én meg bunkó vagyok, hogy nem szolgálom ki.. :((( :(((

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#43328) scarabaeus válasza tserrof77 (#43327) üzenetére


scarabaeus
őstag

És miután durcásan elhagyta a boltot, gondolom, ment tovább egy gumiabroncsboltba, és kért egy gumiabroncsot, ugyanígy. :)

[ Szerkesztve ]

Quoth the Raven "Nevermore."

(#43329) azbest válasza scarabaeus (#43328) üzenetére


azbest
félisten

Vagy egy agyboltba, de ott is úgy követelt új agyat, hogy nem vitte magával a régit ;]

(#43330) dingdongkng válasza tserrof77 (#43327) üzenetére


dingdongkng
tag

Én szerintem rájöttem! Ennek az egésznek egyszerűen az az oka, hogy ezek az emberek nagysagrendi tévedésben vannak annak kapcsán hogy hányféle patron létezik. Ami logikus mert én is azt gondolnám hogy egy gyártónak van egy vagy két féle legfeljebb, de nagyrészt univerzális. Ha legközelebb ilyen ügyféllel találkozik valaki tesztelje már le nekem ezt az elméletet :). Hogy számszerűsítse, hogy több ezer féle patron kapható.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#43331) scarabaeus válasza dingdongkng (#43330) üzenetére


scarabaeus
őstag

Mint a kávé témája körül Bozzetto klasszikus animációjában (a szóban forgó pontra ugrik a link):
https://youtu.be/tzQuuoKXVq0?t=217

Quoth the Raven "Nevermore."

(#43332) cbmfan válasza scarabaeus (#43331) üzenetére


cbmfan
senior tag

ez se mai darab! :D még flash videóként láttam vagy 20 éve először...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#43333) macilaci78 válasza dingdongkng (#43330) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerintem ott tévedsz, hogy aki ennyire fogalmatlan, azzal sincs tisztában, több tucatnyi ismert, elismert nyomtatógyártó van a magyar piacon, továbbá a gyári kellékek mellett utángyártotthoz is van nem egy gyártó.

Én például a saját magamat is beírtam a névjegyzékbe és jegyzetben ott van többek közt a porszívóm típusa, hogy tudjam, mihez keresek porzsákot. Nagymamám névjegyéhez is beírtam az övét... :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#43334) -=RelakS=- válasza cbmfan (#43332) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A csúnya, hogy a kávét leszámítva ha elforgatod a zászlót, simán igaz itthon is

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#43335) 5teve válasza -=RelakS=- (#43334) üzenetére


5teve
senior tag

:K
mi minden külföldi dolgot átveszünk, kivéve a jó részét.
csak egy példa: lásd túlóratörvény.
megvan a németbe is.
azzal a kivétellel, hogy ott ha túlórázol, annyival hamarabb vagy nyugdíjjogosult.
ooops...

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#43336) Zolás válasza 5teve (#43335) üzenetére


Zolás
addikt

A marhák! Itt meg jogosult vagy dolgozni életed végéig, ez sokkal jobb. Hülye hanyatló nyugat...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#43337) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Hátha valaki a topikban tudna segíteni nekem.
Legolcsóbban Windows 10 rendszerrel hogyan lehetne kihozni azt, hogy ismerősnek van 8 üzlete. Mind biztonsági kamerával felszerelt. Van 8 monitor HDMI-vel.
O külön külön szeretné látni az üzletek elő kameraképeit.
A PC-be 2db 4 megjelenítős VGA?
Esetleg néhány elosztó, átalakító?
Köszönöm. :R

(#43338) KTU válasza #04441088 (#43337) üzenetére


KTU
addikt

semmi

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#43339) DJGABI válasza #04441088 (#43337) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] deja vu, múltkor még 7 volt :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#43340) #04441088 válasza DJGABI (#43339) üzenetére


#04441088
törölt tag

Csak az a megoldás nem tetszett neki, fogalmam nincs miért és nyílt egy új tetováló szalonja...

(#43341) Syl válasza #04441088 (#43340) üzenetére


Syl
nagyúr

Linusnak van pár ilyen sokmonitortegygépre videója. Például: [link]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#43342) -=RelakS=- válasza Syl (#43341) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Olcsót kért (korábban), Linus meg Quadrókkal dobálózik :D


Ez pl tud 4 HDMI-t hajtani. 2-t a gépbe, aztán szerintem ott lehet a 8 monitor.

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#43343) #04441088


#04441088
törölt tag

Ja igen, egy fillérb#szo majomrol van szo. Mondtam neki a lehetőségeket, amiket ajánlottatok. Minél olcsóbban akarna megúszni.

[ Szerkesztve ]

(#43344) -=RelakS=- válasza #04441088 (#43343) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nem vagyok róla meggyőződve, hogy annál az nvidia kártyánál tud olcsóbb megoldást.

Vannak USB-s HDMI kimenetek, amik önmagukban videókártyaként működnek, de abból 4 máris drágább szerintem, mint ez a videókároly, illetve az USB-nek is kell bírnia információval ellátni. Ami nekem volt, nem tudom, hogy hogy működött pontosan, de hogy nem maga a kép adatfolyam ment át az USB-n, az kb 100 százalék :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#43345) #04441088 válasza -=RelakS=- (#43344) üzenetére


#04441088
törölt tag

Melyik kártyát mustassam meg neki még egyszer? Hátha felfogja az agya.

(#43346) -=RelakS=- válasza #04441088 (#43345) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

#43342-ben amit linkeltem.

Aquában most 21ezer pénz. Máshonnan, áfa nélkül lehet még olcsóbb is neki.
Ugyanott USB 3.0 -> HDMi 7ezer valamennyi, és az még csak egy darab kimenet.

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#43347) Mercutio_ válasza #04441088 (#43343) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gondolom vizuális típus: Mondd neki, hogy nincs trabant árban Rolls Royce hiába akarja ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43348) opr válasza #04441088 (#43343) üzenetére


opr
veterán

Ha minden draga volt neki, amit eddig ajanlottunk, beleertve az olcso ebayes hasznalt matrox kartyat is, akkor egy tukorrendszert tudok neki ajanlani meg egy tavcsovet. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#43349) -=RelakS=- válasza opr (#43348) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Illetve hogy gondolja át, mi a fenére használná, és nem-e lenne-e hasznosabb két monitort használni, 4-4 képpel 1-1 monitoron.
Ha ilyen fillérb@szó, akkor nehezen hiszem, hogy FullHD streamet kapna az üzletekből egyébként is.... :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#43350) DeltaPower válasza -=RelakS=- (#43349) üzenetére


DeltaPower
őstag

Az a másik dolog, hogy 8 monitorra nem sajnálja a pénzt, de 2 darab 20 ezres vga-ra igen? :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.