Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44251) DJGABI válasza tserrof77 (#44250) üzenetére


DJGABI
addikt

"Mindezek mellé hab a tortára.... tádááámm.... az adattörlő matrica.."

egyik kolléga nálunk is új telefont vett, aztán kérdezte mi is ez. Mi meg csak néztünk, mint hal a szatyorban. Vagyis hát, én láttam Bestbuy topicban hogy emagosok még egy powerbankra is rányomták, aztán ennyi. Nem érdekelt különösebben a dolog. De ha jól értelmezem kb annyit csinál mint egy gyári visszaállítás, csak épp NER kompatibilisan. Hát ezért aztán megérte egyáltalán legyártani azt a matricát. Tudom-tudom, EU rendelet....

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#44252) tserrof77 válasza DJGABI (#44251) üzenetére


tserrof77
senior tag

A powerbankra is rakásról csak annyit, hogy az adjunk a fekáliának egy pofont kategória. Papíron szigorú sorszámozásúak a matricák, de egy vacak .csv fájlban kell vezetni a kiadást, dátummal, VTSZ számmal. És ennyi. Se gyáriszám, sesemmi. Kb ahogy írtam. Sok hűhó semmiért... :U :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#44253) Josi válasza tserrof77 (#44252) üzenetére


Josi
aktív tag

Powerbankra minek?
A leírás szerint, HDD, SSD, pen drive, ami engem érint.
Mondjuk nem tudom, hogy SD kártyára akkor miért nem kell.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#44254) DJGABI válasza Josi (#44253) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] :DDD

bár itt szerintem simán csak benézték

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#44255) pn4hvq válasza Josi (#44253) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Én egy egér mellé kaptam...

(#44256) tserrof77 válasza Josi (#44253) üzenetére


tserrof77
senior tag

Kell. A weblapon nincs ott, de amikor kiküldték a listát, a pendrive-okkal egy VTSZ kategóriában ott vannak azok is.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#44257) scarabaeus válasza tserrof77 (#44256) üzenetére


scarabaeus
őstag

.

[ Szerkesztve ]

Quoth the Raven "Nevermore."

(#44258) tserrof77


tserrof77
senior tag

Mai kiborulós. Kb 2 hete eladtunk egy használt H81-es Gigabyte alaplapot, 1 hónap garival. Egy i5-4571 alá vitte el két fiatal srác. Tegnap visszahozták, hogy bootloop-ol. Nézem, gyári intel cooler, egyik lába nincs a helyén rendesen. Nemelőnyös... Proci ki, foglalat ellenőrzés, lábak épek. Proci alja picit sötétebb a szerintem elvárhatónál. Itt közöltem a két sráccal, hogy proci lehet K.O. Elmondásuk szerint eddig ment szépen, hétvégén hülyült meg a deszka.

Ma volt idő alaposabban foglalkozni az alaplappal. G3220 bele, 4GB Hynix ram. Indít. Kék uefi-s háttérkép, majd restart. Minden második próbálkozására a lap ezt csinálta. OK, cmos reset. Ugyanez. WTF... Dual biosos lap, szóval nemkéne... Valahogy nem akart magához térni. Kollégám már azt mondogatta, adjuk vissza az árát, de én csak nem engedtem el a dolgot. "Némi" guglizás után találtam egy másfél perces videót. A fő BIOS 1-6 lábát csipesszel összezárva, ráindítani a lapra. Amikor beröffen, elengedni. ÉÉÉÉsssss... tádáááámm... FELÉLEDT... A "B" biosból visszaírta magát.

Nyertem egy kis piros hangszórót, kolléga elismerését, a srácokat meg biztattam arra, hogy legközelebb ne fleseljék má' félre a lapot... Próbálták tagadni, de valahogy láttam, hogy közel járok az igazsághoz.

Kiborultam, mert kb 2 órát elvett az életemből a dolog, de a jóleső érzés kárpótol, hogy megy a deszka... :B :B

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#44259) -=RelakS=- válasza tserrof77 (#44258) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

legalább nem azért volt sötét a pforesszor alsó fele, mert kiengedte a gyári füstöt

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#44260) TESCO-Zsömle válasza tserrof77 (#44258) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

"Users always lie." (TFTS)

Nekem is volt csörtém itt az aprón, hogy a lyukasan vásárolt, hivatalos szervízben megjavíttatott és 2bar-on nyomáspróbázott radiátor folyik... Mondtam a jóembernek, hogy nálam itt a számla a javítástól és a próbáról, ha marhák voltak a vízhűtéshez és belehajtották a rögzítőcsavart azzal nem tudok mit tenni.

Első tulaj is pont azt tette. Csavarbehajtóval... Újabb fajta radiátor volt, amin van a csavarok alatt egy védőlemez, hogy ne tudd a csavart túlhajtani. Fickó beletolta a védőlemezt fél centi mélyen a lamellákba... :W

Tarzan erős, csinálni másik lyuk...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#44261) azbest válasza tserrof77 (#44258) üzenetére


azbest
félisten

Múltkor szívtunk hasonlót. Céges gamer estéhez a kolléga egy gépről átklónozta a telepített rendszert több másikra. Win persze nem indult. Sikertelen Win boot javítás után load bios defaults... ettől két gép folyton rebootolt, kép nélkül, minden valahanyadikra recovery bios kép, de az is rebootolt.
Netes keresés után varázs kombó, gép áramtalanít, bekapcs gombra rátenyerel egy időre. Majd fél percig nyomott bekapcs homb mellett áram visszakapcsol, gomb elenged, utána bekapcskor bios visszaflesselő recovery elindult.

Persze utána is volt amelyik hülyült. Talán diszk hiba, talán elfáradt kondi miatti memória hibázás. Régi, 10 éves gihabyte lapos gépek. Utána ubuntu telepítő is elszállt egyiken.

[ Szerkesztve ]

(#44262) shteer válasza azbest (#44261) üzenetére


shteer
titán

gihabyte - elírtad. helyesen: hibabyte :)

..szerintem jónak tűnik

(#44263) cbmfan válasza shteer (#44262) üzenetére


cbmfan
senior tag

lomistól jött cucc pedig bugabyte :D

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#44264) Gézengúz


Gézengúz
addikt

És így el is értünk az égi gugabájtokat számoló guga barátunkhoz. Lassan 3 éve nincs köztünk. :(

(#44265) cbmfan válasza Gézengúz (#44264) üzenetére


cbmfan
senior tag

így van, már odafent fingja el furulyán a száncsengőt egy nagy adag bableves után...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#44266) azbest válasza cbmfan (#44265) üzenetére


azbest
félisten

névrokonával lehet közösen főzőcskézni [link]

(#44267) solti_imre válasza Pötyi (#44220) üzenetére


solti_imre
tag

A Te hülyeséged miatt ne mást hibáztass!

"A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával" I9-13900KF, ASUS TUF GAMING Z690-PLUS, Kingston FURY 64GB KIT DDR5 5600MHz CL36, ARCTIC Liquid Freezer II 420, Palit RTX4090, Chieftec PPS-1250FC 1250W, Acer Nitro XV322QUP FreeSync 31,5", Phanteks Eclipse G500A ház

(#44268) cbmfan válasza solti_imre (#44267) üzenetére


cbmfan
senior tag

jólesett ezt beböfögni ide?

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#44269) Pötyi válasza solti_imre (#44267) üzenetére


Pötyi
őstag

Gondolom amikor megszülettél, te nem felsírtál, hanem elkezdted felmondani a másodfokú egyenlet megoldóképletét.

Képzeld, van olyan, hogy életedben először találkozol egy porblémával. Hihetetlen lesz, amit most mondok neked, de a megoldás olyasmi, hogy _utánanézel_ leírásokban, vagy _megkérdezel_ másokat, akik már találkoztak efféle porblémával és tanácsot kérsz.

Ez a fórum is ilyen hely.

Örülök, hogy nagyságrendekkel okosabb létedre megtisztelsz minket azzal, hogy leereszkedsz közénk.

QNX is cool!

(#44270) #12516608 válasza Pötyi (#44269) üzenetére


#12516608
törölt tag

Fogyasztóvédelmis jogásznak született és niccsét idézett állandóan két szop(tat)ás között. ;) :DDD

(#44271) kisi


kisi
aktív tag

Mai jófogás...
Szerintetek érdemes eladni?

40+ db Huawei Gpon terminal...
Új, bontatlan dobozok, mind fóliában... UK 12V 1A adapterekkel..

HG8010H5-20


[ Szerkesztve ]

(#44272) macilaci78 válasza kisi (#44271) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha pénzt kapsz érte és nincs szükséged a készülékekre, akkor az eladás racionális döntés.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#44273) kisi válasza macilaci78 (#44272) üzenetére


kisi
aktív tag

Már nem foglalkozom számítástechnikával, de azért egy ilyenekkel telepakolt konténerre én is rácsodálkozok...
A srácok lelkesen pakolták kifele, a konténerbe én meg be egy párat, ami a kocsiba befért per pillanat.. :D

(#44274) SP4C3 válasza kisi (#44273) üzenetére


SP4C3
veterán

Kinek tudnád eladni? Van valami kis szolgáltató aki feketén átveszi és van FTTH-ja, ahol az OLT kompatibilis ezekkel a modemekkel?

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#44275) kisi válasza kisi (#44273) üzenetére


kisi
aktív tag

Szerintem Ebay lesz belőle...
Felteszem licitre, és vigye aki akarja...

(#44276) opr válasza kisi (#44275) üzenetére


opr
veterán

"This is a property of openreach..."
Én a helyedben nem szórakoznék vele.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#44277) qnadam válasza opr (#44276) üzenetére


qnadam
veterán

simán lehet, hogy típusváltás vagy akármi miatt kiszórta a szolgáltató, van ilyen. ezzel a huaweijel tele van az ebay.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#44278) TESCO-Zsömle válasza qnadam (#44277) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem tudom, nekem ezek nagyon egyben vannak... Én ahány cégnél eddig voltam, ott a leselejtezett termékeket szét kellett verni kalapáccsal, mielőtt a konténerbe kerültek. Ha valaki valamit eltett, az bérlevonást helentett a termék értékére, ha kiderült... Mondjuk ez kereskedelem...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#44279) qnadam válasza TESCO-Zsömle (#44278) üzenetére


qnadam
veterán

amikor a upc küldött új modemet, nagyjából azt mondták a korábbi ciscora, hogy vigyem el az elektronikai hulladékba.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#44280) -=RelakS=- válasza qnadam (#44279) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ez is változó. UPC/Fibernetnél szerintem volt, amit tételesen visszavettek, volt, amit "dobjam ki", vagy ha nagyon akarom, vigyem vissza nekik.
A Voda mikor frissítette a boxot, visszakérte a cisco boxot, külön listával, hogy mit mellékeljek. Face csoportban még vita is van róla, mert valakinek felszámoltak némi pénzt hiányzó alkatrészekért. :Y

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#44281) cbmfan


cbmfan
senior tag

TVNet, mikor lecserélték a 3Com cápauszony kábelmodemet Thomsonra megtarthattam én is. azóta is megvan valahol.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#44282) solti_imre válasza qnadam (#44221) üzenetére


solti_imre
tag

Bocs, nem Neked szántam! Átírtam.

[ Szerkesztve ]

"A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával" I9-13900KF, ASUS TUF GAMING Z690-PLUS, Kingston FURY 64GB KIT DDR5 5600MHz CL36, ARCTIC Liquid Freezer II 420, Palit RTX4090, Chieftec PPS-1250FC 1250W, Acer Nitro XV322QUP FreeSync 31,5", Phanteks Eclipse G500A ház

(#44283) solti_imre válasza Pötyi (#44220) üzenetére


solti_imre
tag

Természetesen nem úgy születtem, hogy értsek mindenhez. DE megtanultam, hogy amihez nem értek, abba nem ugatok bele.

"Mérnöki szemmel nézve egy ilyet csinálni totál értelmetlen, nettó anyagpazarlás! Kár volt legyártani! Most beletettek három diódát és két ellenállást, került hét fillérbe a kisz kínainak az előállítása, de ha beletettek volna négy diódát és három ellenállást, akkor meg lett volna kilenc fillér."

Te nem mérnöki, hanem 2 általános iskolát végzett szemmel nézed... Megköszönném, ha csatolnál egy HDMI to DVI átalakítót, "négy diódával és három ellenállással" - főleg, hogy ez egy VGA kábel legyen... By

[ Szerkesztve ]

"A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával" I9-13900KF, ASUS TUF GAMING Z690-PLUS, Kingston FURY 64GB KIT DDR5 5600MHz CL36, ARCTIC Liquid Freezer II 420, Palit RTX4090, Chieftec PPS-1250FC 1250W, Acer Nitro XV322QUP FreeSync 31,5", Phanteks Eclipse G500A ház

(#44284) Pötyi válasza solti_imre (#44283) üzenetére


Pötyi
őstag

Ha kívánod, nézhetem közgazdaságilag is, meg környezetszennyezésileg is, hogy mennyire értelmetlen volt legyártani az egyirányú átalakítót - és azokhoz a tudományokhoz se elég csak két elvégzett általános iskolai osztály.

De mivel te most kötözködni _akarsz_, ezért a diódáknak és ellenállásoknak a vicces, nyilvánvalóan túlzó fokú darabszámába kötsz bele. Evidens, hogy nem négy dióda és három ellenállás lesz és az se a kábel lengő részén, hanem a csatlakozó rész házában.

A kérdésemet megismétlem: ha valami porblémával életemben először találkozok, akkor miért ne kérhetnék szaktanácsot? A segítségkérés a te értelmezésedben miért "beleugatás"?

QNX is cool!

(#44285) patomi válasza Pötyi (#44284) üzenetére


patomi
őstag

Csak egy troll, hagyd rá. Felesleges vitázni az ilyenekkel.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#44286) cbmfan válasza solti_imre (#44283) üzenetére


cbmfan
senior tag

ha már kedved van ennyire belemenni és értesz is hozzá kíváncsi lennék, hogy pontosan milyen elemekre lenne még szükség a kétirányú kábelhez, köszi.

patomi: én még etetem kicsit, hadd örüljön :)

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#44287) biker válasza Pötyi (#44220) üzenetére


biker
nagyúr

"Ma reggel ünnepélyes keretek közt kinyitottunk egy VGA kábelt. Bedugtuk a laptop HDMI portjába az egyik végét és a képernyő DisplayPortjába a másik végét."

Van itt baj... VGA kábel ami DP-HDMI, az nem vga kábel. Ez egy mobiltelefon, csak vezetéken be kell dugni, de egyébként mobil, ugye?

És igen, csak egyirányú a konvertálás, nincs kétirányú konverzió szerintem.

"A kérdésemet megismétlem: ha valami porblémával életemben először találkozok, akkor miért ne kérhetnék szaktanácsot? A segítségkérés a te értelmezésedben miért "beleugatás"?"

A mekkora szarezmá, ennyi idiótát, az nálad a tanács kérés?

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#44288) -=RelakS=- válasza Pötyi (#44284) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Azzal egyetértek, hogy a másik lehülyézése értelmetlen
Viszont meséld már el kérlek, hogy miért értelmetlen egy olyan kábel, aminek az egyik felét bedugod egy DP++ aljzatba a számítógépeden (sima DP porttal csak aktív kábel működne), a másik felét pedig egy HDMI aljzatba a monitorodon? (amúgy meg ezekben a "passzív" kábelekben is komplett elektronikára van szükség, hogy a DP 3.3V-os jelét 5V-osra konvertálják, ha jól értem )

Az, hogy te nem tudtad, hogy a HDMI-ből nem lehet csak úgy ukmukfuk DP-t csinálni, nem a kábel baja.
Mint ahogy az is az én bajom lett volna, ha a DVI-HDMI átalakítóimat azért vettem volna, hogy majd azzal jól meghajtom a régi csak DVI-t ismerő monitoromat, és most szitkozódnék, hogy a kábelgyártónak is ilyen-olyan rokonait, mert nem működik. Jepp, a monitor úgy van bekötve, hogy egy marék rézzel az életbe nem lesz összekötve a HDMI a DVI-al. (dual channel DVI-al működne elvileg, single channel a monitor) Igen, a kábel jó, DVI-HDMI irányban tök jól kiszolgált. Akkor is, ha egy DP-DVI -talakítóba dugtam, azt meg egy DP++ kimenetbe. Hangot is átvitte :Y

A szaktanácsokkal meg az van, hogy előbb kéne kérdezni, utána vásárolni. Ezt velem együtt sokan megfogadhatnák :DDD

cbfman
Egy olyan chipre, ami nem csak a feszültségeket tudja illeszteni, de a hdmi jelből dp jelet tud faragni. Fenti link mesél róla, hogy a DP++ források ismerik a hdmi jelet, de a DP vevők nem ismerik.
Tudom, hogy költői kérdés volt, de nem tudtam megállni ;]

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#44289) Gyuri27 válasza biker (#44287) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért nagy kérdés az, hogy bármi is be volt-e kapcsolva mikor a hdmi csatlakoztatásra került (ment-e benne a áram). Ugyanis a hdmi-nek van egy olyan hülye szokása, hogy nem mindig szeri ezt. És jobb esetben a kábel rosszabb esetben a monitorban lévő csati döglik meg.
Én mindig kikapcsolt, áram mentesen végzem ezt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#44290) Pötyi válasza biker (#44287) üzenetére


Pötyi
őstag

Az megvan, hogy az elmúlt negyven évben a "vga" simán átment a köznyelvben a videokártya gyűjtőnevére? Függetlenül attól, hogy éppen milyen fizikai csatlakozó van rajta? Vagy ha esetleg van a kártyán D-SUB és HDMI port is, akkor szabványügyi hivataltól kell állásfoglalást kérni, hogy szabad-e hivatalosan VGA-kártyának hívni az adott videokártyát?

A kérdés arra vonatkozott kábé egy hónappal ezelőtt, hogy ez normális-e, hogy az átalakítás csak egy irányban működik, de ezt már megválaszolták előtted sokan. De tessék, csak neked, csak most: Hogy mellékesen hozzáteszem, hogy én, IMHO értelmetlennek találom az egyirányú átalakítót, az már nem a tanács kérés része. Azt orvosilag az úgynevezett ideglevezető káromkodásnak hívják, hogy péntek délután, amikor a porbléma felmerült és már minden bolt bezárt, ne kapjak gyomorfekélyt az idegességtől.

QNX is cool!

(#44291) biker válasza Pötyi (#44290) üzenetére


biker
nagyúr

"Az megvan, hogy az elmúlt negyven évben a "vga" simán átment a köznyelvben a videokártya gyűjtőnevére?"

A VGA=Video Graphic Adapter, mindig is a videokártya, vagyis a képi megjelenítést végző egység (lehet cpu integrált) neve volt, nem az elmúlt 40évben ment át bele.
Ez ugye megvan?
Meg hogy előtte EGA/CGA és még előtte monochrome időkben mi volt a neve?

A VGA kábel a klasszikus VGA kártyák egyik korai szabványos kábele, a VGA csatlakozóval. HD15
A DVI- S-Video, HDMI, DP mind más, és pl nincs oda-vissza DVI-VGA kábel sem, és odavissza S-video-akármi kábel sem.

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#44292) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Baszki én értem hogy Pötyi kicsit túltolta az öntriggerelést abban a hsz-ben, főleg hogy az ismeretinek hiányának köszönhette a stresszt, de hogy azóta is ostorozni kell érte, nem sok egy kicsit? :))

(#44293) Jazzos


Jazzos
tag

Vettem egy kandallót, de viszem vissza, mert azt nem mondták, hogy csak fából lehet meleget csinálni, melegből fát nem. Na jó, csak vicceltem. :D

(#44294) -=RelakS=- válasza biker (#44291) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Úgy érzem, hogy ez már ízlés kérdése :D

A videókárolyt simán le VGA-zom izomból, pedig tudom, hogy az egy megjelenítési szabvány, viszont VGA kábelnek egyedül azt nevezem, aminek mindkét végén a 15 tüskés csati van

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#44295) Balinov válasza patomi (#44285) üzenetére


Balinov
félisten

B+, azt hittem skizo vagy és saját magaddal beszelgetsz, mire leesett hogy azonos avatar de más ember :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#44296) solti_imre válasza cbmfan (#44286) üzenetére


solti_imre
tag

Nagyon bonyolult a kérdésed :) , de ha beírom a google keresőbe (tudod, "https://www.google.com/"), hogy "HDMI to DP schematic", akkor talán ki lehet elégíteni a kíváncsiságod, pl. ezzel a linkkel:

https://www.kinet-ic.com/rd4-2600/

[ Szerkesztve ]

"A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával" I9-13900KF, ASUS TUF GAMING Z690-PLUS, Kingston FURY 64GB KIT DDR5 5600MHz CL36, ARCTIC Liquid Freezer II 420, Palit RTX4090, Chieftec PPS-1250FC 1250W, Acer Nitro XV322QUP FreeSync 31,5", Phanteks Eclipse G500A ház

(#44297) cbmfan


cbmfan
senior tag

...én meg csak hátradőlve székemben olvasom a topikot...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#44298) koby11h válasza cbmfan (#44297) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ja, vihar a biliben...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#44299) solti_imre


solti_imre
tag

Ja és elnézést, ha bárkit is megbántottam, csak nem szeretem, ha valaki úgy ül volán mögé, hogy a pedálokkal akar irányt váltani és a kormánnyal gázt adni - miközben lehülyézi az adott típus tervezőjét, hogy rossz helyre rakott mindent...

"A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával" I9-13900KF, ASUS TUF GAMING Z690-PLUS, Kingston FURY 64GB KIT DDR5 5600MHz CL36, ARCTIC Liquid Freezer II 420, Palit RTX4090, Chieftec PPS-1250FC 1250W, Acer Nitro XV322QUP FreeSync 31,5", Phanteks Eclipse G500A ház

(#44300) solti_imre válasza cbmfan (#44297) üzenetére


solti_imre
tag

Örülök, hogy segíthettem! :DD

"A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával" I9-13900KF, ASUS TUF GAMING Z690-PLUS, Kingston FURY 64GB KIT DDR5 5600MHz CL36, ARCTIC Liquid Freezer II 420, Palit RTX4090, Chieftec PPS-1250FC 1250W, Acer Nitro XV322QUP FreeSync 31,5", Phanteks Eclipse G500A ház

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.