Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43101) Beba Snake válasza TESCO-Zsömle (#43100) üzenetére


Beba Snake
junior tag

Ezeknek reggel 6-ra bevezetném a kötelező megjelenést a szopóbárba. Reggeli torna helyett. Utána tuti, hogy nem fikázásra és szófosásra használnák a szájukat. :K

Szigorú a stílusom, mint a lópokróc. Nem miattad, nem ellened. A sündisznó is tüskés b@ssza meg a ló! Aki meg belém rúg, azt székely módra visszaadom!

(#43102) macilaci78 válasza TESCO-Zsömle (#43100) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ilyen gyenge csajozós dumát... :N

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#43103) Mercutio_ válasza TESCO-Zsömle (#43100) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jaj, a wannabe barista, aki 1 teát nem tud főzni, de okoskodik , mert azt hiszi a számára/szerinte drága KV árában az is benne van, hogy fikázhat ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43104) Vicoo


Vicoo
senior tag

Csak ezt az érzékelőt kell visszarakni.
Oké, elküldöm a szervizbe.
Na de mondjon már árat!
Hát kb 5-10000.
MI DE HÁT EZ EGY HATSZÁZ FORINTOS KIS SZAR! (SIM foglalat, nyomógombos telefon)
Igen, az alkatrész lehet, a munkadíj a sok, ráaásul ezt egyben cserélik valószínűleg, kb alaplappal együtt.
Ugyanmá, hát ez hülyeség, megkérdezem egy barátom az ingyen megcsinálja, naviszlát!
:R

(#43105) ollie válasza Vicoo (#43104) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az megvan, hogy senki sem dolgozik ingyen? Az 5-10000 Ft egyáltalán nem sok.

***

(#43106) Vicoo válasza ollie (#43105) üzenetére


Vicoo
senior tag

Hát de ahol nem kell kalapálni, vagy fúrni, az nem munka.
Unokám amúgy is ingyen szokta beállítani, szomszédgyerek is! Na meg ez csak egy forrasztás, há na!

Remélem a szomszéd a csehszlovák pákával jól szétégeti az egészet a bánatba.

(#43107) BlacKSouL válasza Vicoo (#43106) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Barátom segített szétszerelni a telefonom, ripityára, mivel ő már szerelt párat magának, és kicserélte a hangerő gombot. Cserébe én segítettem kicserélni az 530d-ben az intercooler csövet, amire márkaszerviz 180k-t mondott, független szerviz 120-at, mi meg a háztartási boltban vett tökéletesen azonos 4500 Ft-os cső megformálásával tökéletesre csináltuk. Van ez így.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#43108) tserrof77 válasza BlacKSouL (#43107) üzenetére


tserrof77
senior tag

:Y :Y Ez..most komoly?? A két csövet valahogy NAGYON nem érzem egyenértékűnek! A munka, oké, de a cső...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#43109) Top cat válasza tserrof77 (#43108) üzenetére


Top cat
őstag

A 180k anyag + munkadíj. A béjemvé nem epöl árazású, bár közel áll hozzá. :DDD

(#43110) dingdongkng válasza tserrof77 (#43108) üzenetére


dingdongkng
tag

Eh. Van a dologban valami, de egy intercoolercső. Ha elszakad nem lesz feltöltés. És akkor mi van. Valószínűleg jóval kevesebbet fog bírni mint az ofisöl BMW cucc de most ha nincs töltőnyomás nincs vége a világnak

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#43111) nullpoint válasza dingdongkng (#43110) üzenetére


nullpoint
senior tag

Ha hulladék a gyári, akkor nem árt lecserélni valami időtállóra.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#43112) dingdongkng válasza nullpoint (#43111) üzenetére


dingdongkng
tag

Hát ez az 530d ha a tulaj sajnál rá 180-at e39 vagy e60 lesz. Azért azok nem tegnap estek le a szerelősorról...

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#43113) BlacKSouL válasza tserrof77 (#43108) üzenetére


BlacKSouL
addikt

E60. A gyári gumicső 5 mm falvastagságú, szöveterősített, epdm, és bele van nyomva a bmw logó!!. Annyiba kerül amennyibe. De hosszában idővel felhasad.
A boltban vásárolt gumicső falvastagsága 5 mm, szöveterősített, epdm, és nincs benne a gyári logó. Belső átmérő azonos. Kerül 4500 Ft-ba egy fél méteres darab.
Lemérés után méretre vágás, formázás, felhelyezés, bilincselés. Kb. 40 perces munka. De a mi munkadíjunk és órabérünk egy doboz sör volt óránként. Nemtom a gyári gumicső darabon mennyibe kerül a bmw logó, és a márkaszerviz munkadíja hány doboz sör.
Onnantól még egy évet és vagy 30-40 ezret minimum elment, majd f10-re lett cserélve.
Szoval a lényeg, hogy értelmes emberek normális anyagokkal sok pénzt tudnak maguknak vagy egymásnak spórolni, csak ésszel kell mindent. Ezért nem a szarrágás miatt nem ad ki valaki 180k-t, hanem mert ez az értelmetlenül pofátlanul túlárazás kategóriája. Nyilván ebből a 4500 Ft-os alkatrészből, meg a tippelem 20k pluszáfa rezsióradíjból kell megszedni magukat, sok ember szájába kenyeret vizet adni, de fizesse meg aki nem tud rászánni 40 percet meg némi kézügyességet.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#43114) Adamis válasza BlacKSouL (#43113) üzenetére


Adamis
őstag

Ja.. kocsinkról lelopták a hátsó Ford-emblémát. Bementem megkérdezni, hogy mennyiért adnának nekem egyet. Azt mondták, hogy 15K. Azóta sincs rajta..

(#43115) cbmfan válasza Adamis (#43114) üzenetére


cbmfan
senior tag

Méta utcai bontóban sk szedtem le roncsról ezresért :)

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#43116) Szakbarbár válasza Adamis (#43114) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Suzuki Vitara műszerfal középső óra is 26.000 Ft-ba kerül. :Y :W Ezen kívül a középkonzolon és a műszerfalon is mutatja az időt. A három órát természetesen két külön módszerrel kell beállítani.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#43117) Adamis válasza cbmfan (#43115) üzenetére


Adamis
őstag

Ha küldesz nekem egy ezresért, megveszem.. :)

(#43118) dingdongkng válasza Adamis (#43114) üzenetére


dingdongkng
tag

Az emblémák sokba kerülnek, mert kis túlzással egyediek egy adott autóra, viszont nagyon fogynak. A Ford emblémák amúgy is elég rossz minőségűek azaz voltak a mostaniak jobbnak tűnnek, nem kopnak annyira...

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#43119) solena


solena
tag

Behoztak szerelésre egy asztali gépet, nem indul felkiáltással, nézzük már meg.

Mikor vittem volna be a szervizbe hátra, emeléskor megcsapott a nikotinszag. Oké, ez is a gép mellett bagózik. De a szaga igazán akkor csapott meg, amikor leemeltem az oldallapot - majdnem belehánytam. Teljesen barna, ragadós-zsíros por, szerintem sosem volt még szétkapva takarításhoz, legfeljebb amikor bővítette ssd-vel. A lapátok szó szerint ragadtak, legszívesebben alkoholos magasnyomású mosóval esnék neki (ha lenne ilyen). De szerintem napi szinten találkoztok ilyesmivel, nem is ez dobta le az ékszíjat.
A konfig egész jó cuccokat tartalmaz, jó minőségű táp, 60ezres kategóriájú asus alaplap, asus 1060 6GB, bordás ram, terás ssd, i5-4670k proci... És amiért visítva nyerítettem hátul: gyári intel hűtő. Ekkor még nem tudtam, hogy milyen proci, de valahogy gyanítottam, hogy ilyen drága lapba nem sima fog kerülni, hanem egy K verzió. Paszta természetesen csontra száradva:DDD

Nem értem az ilyen felhasználót. Megveszi a lehető legdrágábbat, amihez hozzáfér, erre pont a processzorhűtésen spórol? És b*szik karbantartani? A dohányzást már nem is említve, de ez abszolút egyéni igényesség.

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#43120) Top cat válasza solena (#43119) üzenetére


Top cat
őstag

Jobb hűtőre már nem jutott pénz, biztos nem volt már több eladható szerve. ;]

A takarításért remélem felárat számolsz. Kép nem készült róla?

(#43121) solena válasza Top cat (#43120) üzenetére


solena
tag

Hát, a háját még eladhatná;]
Az árat nem én szabom, meg ha a "kedves ügyfél" nem kéri, akkor inkább nem ganézom ki, szerintem a munkaidőm fele elmenne vele. Egyébként alaplapcserés, mert minden más alkatrész működik (érdekes, hogy a procit nem nyírta ki az elégtelen hűtés). Ha főni még nem beszélt vele, akkor odasúgom neki, hogy ha kell takarítást, annak az árát duplázza már meg;]

Kép nincs:DDD Nincs a kezemhez nőve a telefon, és munka közben a képkészítés az utolsó utáni dolog, ami eszembe jut:DDD

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#43122) Top cat válasza solena (#43121) üzenetére


Top cat
őstag

Hájért nem hiszem, hogy nagy kereslet lenne. Bár lehet főzni belőle szappant. :DDD
Ha megvan mindkét szeme akkor még van mit eladni. A kettőért már egy nagy képernyős TV-t is kaphat. ;]

Ha szereled, pláne ha alaplapcserés, akkor így is úgy is takarítod. Ilyen dzsuvás gépek szerelésekor alapból benne kellene legyen az árban ez is. :D

(#43123) solena válasza Top cat (#43122) üzenetére


solena
tag

"Két szem luxus, egy meg minek, tüntessük el mindegyiket";]

Kéne, ráférne, bár igazából az egészet alkoholba kéne áztatni, de annyi nincs a szervizben:DDD

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#43124) Beba Snake válasza solena (#43119) üzenetére


Beba Snake
junior tag

Én dohányzom, mint a gyárkémény, de nem a gépbe fújom a füstöt.
Meg azért van felső tápos E-ATX toronyházam, hogy az aljában elférjen a por és a szösz, ne pedig a ventikben üljön meg.

Láttam már olyan procihűtőt, hogy a nedvességet kapott sűrű dzsuván kivirágzott a penész kéken-sárgán-zölden. NA! Az dzsuva. A barna por meg csak undorító.
Ennél már csak egy durvább van. Ha a látványtól még tele is hányod. :DDD

Szigorú a stílusom, mint a lópokróc. Nem miattad, nem ellened. A sündisznó is tüskés b@ssza meg a ló! Aki meg belém rúg, azt székely módra visszaadom!

(#43125) solena válasza Beba Snake (#43124) üzenetére


solena
tag

Nem tudom, hogy tartja a gépet, de valami rém gusztustalan, lerakódott, zsíros-nikotinos szutyok, minden négyzetmilliméteren. Ha belehányok, legalább a gyomorsav megdolgozza:DDD

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#43126) ollie válasza solena (#43119) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olajos réteg akkor szokott lerakódni, ha valaki elektromos cigarettázik.

***

(#43127) lezso6 válasza ollie (#43126) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, de az is inkább a nagyonsima felületekre, pl üveg, s ahhoz is kell kb egy hónap masszív, nagyon durván gőzeregetős ecigiszetttel. Tapasztalat. Gépem belseje sose lett nyákos miatta, habár én nem is játszottam azzal, hogy milyen jó, ha belefújom a gépbe a füstöt, s hátul kijön. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#43128) solena válasza ollie (#43126) üzenetére


solena
tag

Vagy ott zabálja a melegételt is, gyakorlatilag a monitor előtt éli az életét.

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#43129) tserrof77 válasza solena (#43125) üzenetére


tserrof77
senior tag

cbmfan kolléga tudna mesélni :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#43130) macilaci78 válasza solena (#43119) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért történt olyan eset is, amikor megvette a gépet a júzer, papíron minden benne volt, a gépház plombázva, aztán csak kiderült, hogy húzott ram és proci hozta azokat az értékeket, amiket a rendelt, kifizetett cuccnak kellett volna alapon. :U Simán el tudom képzelni, hogy a gép újkori vételárában egy normális hűtő is szerepelt.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#43131) r4z válasza tserrof77 (#43129) üzenetére


r4z
nagyúr

HANYszor lesz meg az a sztori felemlegetve? :))

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#43132) tserrof77


tserrof77
senior tag

Akkor boruljunk ki, így, hosszú hétvége előtt. Bejött egy srác (kicsit lüke, környékbeli boltosok tudnak róla mesélni) kellene neki valami óccó füles. NEm kell mikrofonos, csak telefonról zenét hallgatni. Most egy HS-04 Geniusa van, de az mikrofonos, azon ződ meg rózsaszín dugó van, de ő a rózsaszínt nem használja, a mikrofont meg direkt letörte a fülesről már. (a rózsaszín végű zsinór ott figyegett neki, persze :O ) Mutattam neki egy 1200Ft-os Manhattan csodát, húúú, meg haaa, ez tök óccó, ezt lehet megvenné! De hadd próbálja ki! Szerencsére nem ragasztott, ki lehetett bontani. Első aggály: Ez nem mikrofonos?? Zenehallgatáshoz nem kell, azt mondtad, csak füles. Ja, tényleg! Kipróbálja. Húú, nagyon jól szól! De... ez hány decibelles? Khm... 1200Ft-ért nem mindegy? Azt mondtad, hogy jól szól. De, de, de a géniuszom akárhány decibelles, és, és, azért legalább legyen annyi! Oké, van az is, de az 2500Ft. Hát, az kicsit sok, most nincs rá ennyije, de kell neki tartalék, mert ha ezzel valami lesz, akkor hogy hallgat zenét?!?! De esetleg ki lehetne próbálni a géniuszt is?? Nem, mert hegesztett, utána hogy adom el? De ha legalább úgy szól, mint az övé, akkor talán mééégis azt venné meg! De... nem azt mondtad, hogy arra nincs pénzed? Háát, ha mégis olyan jó lenne, lehet mégis azt venné meg. Sajnálom, CSAK akkor bontom ki, ha megveszed. És ha nem jól szól, akkor visszaveszem? Nem, csak ha hibás. De... akkor miért vegye meg a drágábbat, ha nem biztos, hogy legalább olyan jó, mint az övé! (itt már picit kezdtem elveszíteni a türelmem) Még vagy tíz percig ment a szájkarate hogy csak akkor veszi meg a drágábbat, ha kibontom neki, de nem engedtem. JA, meg neki a mikrofon úgyse kell, szóval leszedné róla. JA, onanntól a garancia is ugrik, fizikai sérülés miatt. De ő azt leszedi úgy, hogy nem sérül meg a füles! :Y :Y :W

Végül meggyőzte magát, hogy az az 1300Ft nem éri meg neki látatlanba, így elviszi a sima fülest. Kis túlzással 10-20Ft-osokkal fizette (volna) ki, de hirtelen megjelent a villogó villanykörte a feje felett... Ennek nem is ződ a dugója! A Géniuszomé ződ! (itt már virtuálisan szegény már nem élt) Akkor nem veszem meg! De ha engedsz egy százast az árából, akkor mégis! Sőt, ha a másik Géniuszt kibontod nekem, és jobban szól mint az enyém, akkor... NEM!!!!! Összeszedte az apróit és kiviharzott. De a külső ajtóból még visszaszólt, hogy ezeegyéé hadd vigye már el...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#43133) customer114 válasza tserrof77 (#43132) üzenetére


customer114
senior tag

Mi a vége? Megvette? Hogy hagyhatod így nyitottan a befejezést?!

(#43134) DeFranco válasza tserrof77 (#43132) üzenetére


DeFranco
nagyúr

miért nem adtál neki egy fülest?

(#43135) tserrof77 válasza customer114 (#43133) üzenetére


tserrof77
senior tag

Elnézést, ha ilyen sejtelmesnek tűnik, de nem, nem vette meg.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#43136) DJGABI válasza tserrof77 (#43132) üzenetére


DJGABI
addikt

de amúgy.. hamburger van? [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#43137) tserrof77 válasza DeFranco (#43134) üzenetére


tserrof77
senior tag

Annyira nem sikerült kihoznia a sodromból :B

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#43138) tope válasza tserrof77 (#43132) üzenetére


tope
addikt

Egy apró gondolat.
Ződ Manhattan nincsen?
Ígérem elviszem ha jól szól, de csak 5 és 10 Ft-osom van :D .

(#43139) Beba Snake válasza solena (#43125) üzenetére


Beba Snake
junior tag

Alkoholos gyomorsav legalább tisztíccsaja fogakat. De az ordítva hányás hangjára meg felébred a szomszéd. :P

Szigorú a stílusom, mint a lópokróc. Nem miattad, nem ellened. A sündisznó is tüskés b@ssza meg a ló! Aki meg belém rúg, azt székely módra visszaadom!

(#43140) cbmfan válasza r4z (#43131) üzenetére


cbmfan
senior tag

mondta ma már nektek valaki, hogy b*szódjatok meg? :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#43141) macilaci78 válasza cbmfan (#43140) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ma még nem, de kíváncsi vagyok, hányszor fogod még. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#43142) 7 válasza cbmfan (#43140) üzenetére


7
addikt

Tegnap enyhe etelmergezessel en is hanytam, de sajnos nem volt gep a hatosugaramban, es a szervizetek elerhetoseget sem tudom. Kihagyott ziccer :O

(#43143) Beba Snake válasza 7 (#43142) üzenetére


Beba Snake
junior tag

+1 LIKE! :DD

Szigorú a stílusom, mint a lópokróc. Nem miattad, nem ellened. A sündisznó is tüskés b@ssza meg a ló! Aki meg belém rúg, azt székely módra visszaadom!

(#43144) totron válasza Beba Snake (#43139) üzenetére


totron
addikt

Fogzománcval együtt. :O

(#43145) cbmfan válasza macilaci78 (#43141) üzenetére


cbmfan
senior tag

10 éves sztori, de még mindig felhozzátok :D tuti nem szabadulok tőle amíg lesz ph...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#43146) LamerGyuri válasza cbmfan (#43145) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Ebben biztos lehetsz :K Szerintem vagyunk páran read-only, akik nem fogják hagyni, hogy kihunyjon a láng... :D

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#43147) Syl válasza LamerGyuri (#43146) üzenetére


Syl
nagyúr

Na, most már kezd érdekelni a story. Mi volt az? :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#43148) Top cat válasza Syl (#43147) üzenetére


Top cat
őstag

+1 érdeklődő. :D

(#43149) LamerGyuri válasza Syl (#43147) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Kereső, szűrés szerzőre és a hányás, belehánytak szavakra :DDD

...de volt egy meleg barátja is, azt sem felejtjük el sosem ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#43150) Beba Snake válasza LamerGyuri (#43149) üzenetére


Beba Snake
junior tag

Belehányt a meleg barátjába? :Y

Szigorú a stílusom, mint a lópokróc. Nem miattad, nem ellened. A sündisznó is tüskés b@ssza meg a ló! Aki meg belém rúg, azt székely módra visszaadom!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.