Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44801) -=RelakS=- válasza Klaus Duran (#44799) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Tápegység, oszcilloszkóp, forrasztóállomás, anemométer, aktív szubláda, Hobbi Vasút póló, 80A-es szakaszoló kapcsoló...

Kell még hülye ötlet, vagy olyan van neked is? :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#44802) Klaus Duran válasza -=RelakS=- (#44801) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Nekem 90%-ban csak olyan van. Nem kell segítség. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#44803) envagyok


envagyok
veterán

Olyan fura kettőség van az országban:
Ma volt nálam a gázkazán szerelő, 1 órácskát se piszkálta a kazánt, 2000 forintos alkatrészt cserélt, 35k zsebbe (4 betűs rendszámos max fél éves suv-al jött, ránézésre tipikus alkesz melós kb 50IQ)
Pár napja ügyvédhez mentem, egy levél megírása, küldése, majd beadvány megírása, küldése: 200k zsebbe, ha tárgyalás lesz az ügyből, 300k + 60k/tárgyalás (De legalább értelmes volt, mondjuk kis piszlicsáré ügy, semmi extra tudás nem kell hozzá, kb a nevet kell átírni a már 100x elküldött word file-ban)
20m kerítésalap+3sor pincefalazó felfalazásra csak úgy magába (nincs benne kerítés tábla, színezés, kapu, hungarocelezés, csak simán a nyers falazó) kaptam 2.4M Ft-os ajánlatot, amiből kb 1.4M Ft a munkadíj. Kérdeztem mennyi idő, mondták 2-3 nap 2-3 embernek.

Mindeközben:
Számítógép kereskedők lassan már 20k alatt adják az i5-ös pc-ket 8gb rammal, ssd-vel, hivatalos win10-el, átnézve, telepítve, még a posta utánvéttel is az árban. :F
I5-ös procikat 2-3000Ft-ért hirdetnek, ram ára 6-700Ft/GB

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy éri meg ez a kereskedőknek?
És fura, hogy az ilyen melósok össze tudnak tartani, senki se megy más alá, a számítógép árusok meg lassan ingyen adják a motyót, mert ... Nem tudom miért :F

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#44804) -=RelakS=- válasza envagyok (#44803) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A számítógépet meg tudod onlány rendelni, hogy majd a szomszéd Vér Istvánka összerakja.
A melóst meg gondolom már úgy kell egymástól összefogdosni.

Én is simán ezt csinálnám a helyükben, ha lenne kedvem emberekkel foglalkozni (nincs): Jó sokat kérek a melómért, és úgy talán nem vagyok 3 évre előre betáblázva.
Mondjuk én cserébe próbálnék minőséget kiadni a kezeim közül, a te embereid nem tudom, hogy milyen munkát végeznek :))

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#44805) Gyuri27 válasza envagyok (#44803) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert így is van rajta haszon. Ömlik be kintről a "régi" brand gép, a céges noti.
Ömlenek a bányákból a vga-k.

A szakmunka meg azért drága mert már kontárokból sincs elég.
De itt a tiszántúlon azért nem ilyen veszélyes a helyzet.
Az ügyvéd kb fele számlával.
A gázos is kicsit olcsóbb (bár ez nálunk is ritka madár, de legalább nem alkesz és értelmes).
Kömüves munka meg 1 mester 2 segéd formában a mester 20-40k körül/nap a segéd nyilván kevesebb (falu) városon drágább azért mondjuk duplája.
De az még mindig a közelében sincs annak amit irsz.
Cserébe itt nincs semmi. Az elvándorlás, elnéptelenedés kb 20%.

Amd - Radeon - Ryzen

(#44806) qnadam válasza envagyok (#44803) üzenetére


qnadam
veterán

nagyanyámnál a szerelő a 75e forintos szivattyút 25-ért cserélte ki a cirkóban. nem volt ismerős, nem hivatkoztam senkire.
aztán persze lehet, hogy a szivattyú árából is kapott, nem tudom, mennyire megy ez úgy, mint az autóalkatrészeknél...

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#44807) envagyok válasza Gyuri27 (#44805) üzenetére


envagyok
veterán

Ok, jön be a régi brand.
De ssd nélkül jön, az 6-7k
Ram, háttértár nélkül lehet nagyban 5-6k-ért venni i5 2-3-4. Gen pc-t.
Beleraksz ssd-r, 8gb ramot, kb 18 mire feláll, és 20 környékén adják átnézve, összerakva, telepítve, ami mindent beleszámolva (elhozni, telepíteni hirdetni vevőnek átadni) kb 3 óra meló. A gép eladási ára nem fedezi a nettó munkabért, ha pl. Gázkazán szerelő lenne.
Neadjisten emellett még bérel valaki üzlethelységet, tart fent vállalkozást.
Eleve új termékeken is alig van haszon, míg egy élelmiszerbolt 30-200% haszonkulccsal dolgozik, addig számtech boltban pár százalékok vannak csak.
És kajára sorban állnak a vevők fejenként újjabban 30-40k-kat dobálva pár naponta a kasszába :/

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#44808) KaiotEch válasza envagyok (#44807) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én nem vagyok boltos, nem tudom milyen marginokkal dolgoznak a boltok, de biztos nem 3-5%-ok vannak rajta, hanem sokkal nagyobb hasznok. Igaz nem lehet minden termékre ráhúzni, de ha alapul veszünk egy Alzát(mondjuk ő mindent is árul), biztos, hogy jó nagy haszonnal dolgozik, ha ki tudja termelni, a sokszáz dolgozó bérét, raktározást, fejlesztést és az évente 400-900millió Ft-os büntiket...

Egy eMAG/Alza pl saját raktárról dolgozik, a többi kisbolt ugyan úgy Ramiris/Also-ból szerzi be a cuccokat.

Egyik újpesti boltos dolgozó mondta ismerősnek(szándékosan nem akarok nevet mondani), hogy a VGA-kon 3% haszon van. Ja persze, "ember, ha 3%-on keresne a cég ahol dolgozol egy 100k-s VGA-n, a Te béredet nem tudná kitermelni a cég".

Persze ettől függetlenül nem kétlem, hogy van olyan, amin nagyon kevés a nyereség, de azt valahol be kell hozni.

[ Szerkesztve ]

(#44809) cbmfan válasza KaiotEch (#44808) üzenetére


cbmfan
senior tag

tízensok éve mikor boltos voltam akkor sem volt 10 százaléknál több rajta mert egyszerűen nem vették meg az emberek vagy átmentek másik boltba ahol pár százzal olcsóbb volt. jó pár éve már esélytelen boltot üzemeltetni mert a kisboltos nagyker nettóban fizet annyit mint amennyiért kisker bruttóért árulják noname webshopban.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#44810) Gyuri27 válasza envagyok (#44807) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szerintem rosszul számolsz.
Ha egy ilyen brand eladva 20k. Nyugodt lehetsz, hogy a bekerülési költsége ssd-ve 8 giga rammal (ami egy standard kinti irodai masina, nyilván nem az itthoni selejtezést kell nézni) 15k. 5k-ért (vagy többért) takarit, paszta stb. Ott ahol ezek a gépek nem tizessével hanem százassával állnak (akár csak noti, vagy noti is) ott pörgetni kell ki a lomot, hogy jöjjön a pénz. Egyrészt a haszon miatt, másrészt, hogy legyen lé a kövi szállitmányra. Itt vidéken az arszág egyik legszegényebb szegletében is több olyan "bolt" van ahol kb ekkora számok vannak. 50-60 brand gép a-tól z-ig. Kb ugyanennyi üzleti noti. És ez csak itt a halál faszán egy egyénivállalkozó. A seftesekről meg nem is beszélek.

Ezekben a gépekben ugye 60-120-240-es ssd-k vannak. Amik kint fillérek.
Az itthoni ssd-árakat a ha-n hagyjuk. Kellene egy 480-960 de az aprón annyiba kerül mint a boltban.
Szóval ezeket az elmebeteg árakat ne nézzük.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#44811) qqcqqc válasza envagyok (#44807) üzenetére


qqcqqc
őstag

Céges selejtezés hazánkban: Dell 7. gen i3, 4 GB, 128 GB SSD, és egy 21 colos Dell monitor 20 eFt volt tavasszal.
Itt az aprón ugyanakkor 40 körül pörgött a hasonló konfig.
Haverom kérdezte németből, hogy hasonló gép raklappal megér-e darabonként 5 eFt-ot.

(#44812) koby11h


koby11h
aktív tag

3 éve akartak hozni havi 1 teherautónyi komplett desktop pc-t. A feladat az lett volna, hogy tesztel, tisztít, telepít, ellenőriz, dokumentál és 4000 Ft/darab ha átvették. A fotózva igazoltan hulladék maradt volna itt - tehát plusz fém és némi e-hulladék.
Azért nem lett belőle semmi, mert az "És honnan jönnek ezek a gépek?" kérdésre az volt a válasz, hogy "Nem mindegy?". Hát nem. Nem tudom végül ki vállalta el, de én nem szerettem volna e miatt ülni.
Szóval van abban pénz!

Szerk: céges selejtezés, laptop: i5-6200u, 4GB, 240 SSD, gyári töltő, magyar bill, normál állapotban, 5 éves, csak az akku kuka - 15k. Azóta is szépen működik.

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#44813) KaiotEch válasza qqcqqc (#44811) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az kemény, mi még a mai napig használjuk a 3. gen.-es inteleket is :D Nem egészen értem a nagy cégeknél miért kell pl 3 évente lecserélni az egész gépparkot. Lejár a gari, akkor lejár, de általában nem mennek tönkre még további 5 évig. Persze van benne, ami igen. És annyi pluszt nem hoz az új, hogy megérje. Pl az említett 3. gen-es proci és a 8. gen-es proci között van azért nagy lépés, érezhető, de utána sehol... Már a 11. gen-nél tartunk laptopba(lassan 12.), de nem veszek észre az égeagyadta világon semmit, a mondjuk 7-11 között. Igaz mi excel-outlook-ügyviteli szoftverekre használjuk.

[ Szerkesztve ]

(#44814) TaaT válasza KaiotEch (#44813) üzenetére


TaaT
veterán

Minálunk a cégnél csak akkor cserélik a gépeket ha pl a szoftver már nem támogatja az XP-t, a Win10 meg már nem igazán fut a P4-en jól. :)

Give them hell Ukraine!

(#44815) Habib[HUN] válasza KaiotEch (#44813) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

A többségét lízingelik. Lejár a szerződés, akkor jön a következő gyári garis és supportos pakk. Bizonyos mennyiségnél már jobb így kezelni a méretes gépparkot.

(#44816) KaiotEch válasza Habib[HUN] (#44815) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát mondjuk az simán lehet, nálunk én szerzem be és olyan áron, hogy 3x annyit fizetnénk rá, ha bérelnénk és utána nem a mienk.

#44814 TaaT : Én sem hamarkodom el, ha már gázos akkor, 3-4 gen-es procikat most cserélgetem az újakra, de van jópár kolléga, akinek tök fölösleges, arra hogy havi 1x bekapcsolja és megnézi az e-mailjeit... :D

(#44817) qqcqqc válasza KaiotEch (#44813) üzenetére


qqcqqc
őstag

Kb 50 fős cég, külsős IT, lefutott a lízing, maradvány értéken mentek az eszközök. Az asztali ssf-re szinte senki sem gerjedt, de a 6. gen. laposokért 30-40 eFt között verekedtek a népek. :)
Én vettem két asztali gépet, az egyiket monitor nélkül 8 GB rammal 20-ért odaadtam egy havernak, a másik tartalék gépnek tökéletes.
Szóval kis cégeknél is van ilyen, de ritka.

(#44818) envagyok válasza Gyuri27 (#44810) üzenetére


envagyok
veterán

Hol tudsz fillérekért kintről ssd-t?
Én úgy tudom, hogy a gépek hdd, ssd nélkül érkeznek, és a nepperek új ssd-vel árulják a gépeket, mert az adatvédelem miatt szétverik őket.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#44819) Gyuri27 válasza envagyok (#44818) üzenetére


Gyuri27
félisten

Van olyan is. De használt hdd, ssd van bennük.
Meg mint irtam azért mert itthon bolti árban van a használt ssd kint nem (főleg a kicsik 240 és alatta).
HA meg brand pc van kamionszámra akkor van ssd is.
Pl intel ssd-k amiket újonan itthon nem is kapni és még sorolhatnánk.

Amd - Radeon - Ryzen

(#44820) kisi válasza envagyok (#44818) üzenetére


kisi
aktív tag

Pld.

Remélem, nem gond. Próbáltam összenyomni kicsit, hogy több férjen a képkivágásra.

[ Szerkesztve ]

(#44821) TESCO-Zsömle válasza envagyok (#44807) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A másik dolog meg a felelősség. Ha bekrepál a 30 rongyos irodai gép, nincs katasztrófa. Ha a 300 rongyos gamer gép, akkor sincs. Ha rád dől a fal, rád omlik a ház, rád robban a kazán, agyonüt az áram, akkor azért van...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#44822) ollie válasza TESCO-Zsömle (#44821) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Épp most volt hír arról, hogy meghalt egy 10 éves kislány, mert a villanyszerelő fordítva kötött be 2 vezetéket, és a fűtőtestek is áram alá kerültek.

***

(#44823) TESCO-Zsömle válasza ollie (#44822) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ugye, hogy nem egy VérPistike által összekuszált lábú processzor... :(

Ezt kockáztatja az ember, ha kontárt hív szakmunkára... :W

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#44824) Sanyi.mTs válasza TESCO-Zsömle (#44823) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Ha csak nem ajánlás alapján hívsz szakit, akkor honnan tudod az elején, hogy kontár-e a szaki?

(#44825) KaiotEch válasza Sanyi.mTs (#44824) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az a baj, hogy sehonnan, én alapból negatívan állok ehhez, aztán max pozitív csalódás ér. De már arra sem adok, hogy valaki ajánlja. Volt hogy ajánlottak festőt, hogy húúú de rohadt jó. Aha mint kiderült "neki jó volt", én meg maximalista vagyok és nekem a 70%-ot sem teljesítette.

(#44826) TESCO-Zsömle válasza Sanyi.mTs (#44824) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sehogy.

Mint ahogy a 100.000 pozitív visszajelzéses eladóról se tudhatod, hogy épp nálad kezdi el "bekaszálni" a fiókot és járhatsz évekig hiába a rendőrségre a pénzedért.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#44827) Vicoo


Vicoo
senior tag

A boltos témához, hogy mennyit lehet fogni, és hogyan.

Nem mindegy, nagyon nem, hogy hol árulsz. Persze ez nem nagy megfejtés, mindig is igaz volt ez a kereskedelemben. Én pl laptopokat amikben 500GB HDD van, és N4020 mostanában is el tudom adni 100 körül. Igen 100.000 Ft. Vagy brand laptopot, amiben első gen i5 van 4gb ram, 120gb ssd, vagy 500gb hdd, 70.000. Egyszerűen "jó" helyen vagyok, és ennyiért is megveszik a vevők. Van konkurencia, ahol olcsóbb, mégsem oda mennek, pedig szó szerint párszáz méter. Csak ott nem lehet beszélgetni az eladóval, meg nem is értenek hozzá semennyire. Nálam lehet kérni pl bármilyen programot (warezt nem ) és felrakom. Tehát openofficet, qbittorrentet rakok stb, és örülnek,. Nem értenek hozzá, sokaknak a gép annyi, hogy böngésző indít, aztánt FB és YT.
Voltam olyan helyen régen, ahol gamer gépek mentek, ott értettek is hozzá a vásárlók hogy mi hol merre mennyi, nem is lehetett volna ennyiért eladni a gépeket. Itt aki játszani akar, simán megveszi a 1050 4GB-tal szerelt notit közel 300-ért. Nem ismeri a hardvereket, nem is akar vele foglalkozni, csak játszani akar az X játékkal. Legyen 35 FPS minimum, ne legyen lag, és már boldog. Sajnos ha valaki "pécés" aggyal gondolkodik még manapság, abból nem él meg. Én is utálom mikor HDDre kell telepíteni, és mondom hogy plusz 10ért lehetne SSD is és jobb lenne, de nem fizeti ki mert minek az. Közben meg fizet amúgy a notiért 100 körül, de ha én alapból beleraknám az árában az SSD-t akkor a haszonból annyit vennék el, hogy már adóval stbvel együtt aprópénz lenne a haszon. Szóval nem rózsás a helyzet.

(#44828) cbmfan


cbmfan
senior tag

mi az, megint mindenkinél akkora forgalom van, hogy nincs idő sztorikat írni? :)

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#44829) qnadam válasza cbmfan (#44828) üzenetére


qnadam
veterán

most majdnem megkérdeztem, mekkora számosságú ügyfeleid vannak mostanában :DDD

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#44830) tope válasza qnadam (#44829) üzenetére


tope
addikt

Nem számolja, elég trehány ilyen szempontból...
;]

(#44831) cbmfan válasza qnadam (#44829) üzenetére


cbmfan
senior tag

sok éve már egy sem aki a pult túloldalán állna :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#44832) qnadam válasza cbmfan (#44831) üzenetére


qnadam
veterán

sehmennyi? :(

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#44833) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nem tudjátok, hogy ilyet (vagy hasonlót) itthon tudok valahol venni?
[link]

Árukereső nem a barátom, pcie extender meg hasonlók nem hoznak értékelhető találatot.

Gyakorlatilag egy PCIe riser kell, de cska x1-hez.

[ Szerkesztve ]

***

(#44834) opr válasza ollie (#44833) üzenetére


opr
veterán

Ebay szarásig van hasonlóval. Ez [link] pl nem jó? Ok, nem usb-s, de x1 pcie riser. De van usb-s is, hasonló árban.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#44835) ollie válasza opr (#44834) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, az is jó, nem feltétlen kell USB-s. Köszi megnézem. Bár jobb lenne itthonról, mert minél hamarabb kellene, de végső esetben megrendelem kintről.

***

(#44836) TaaT válasza ollie (#44835) üzenetére


TaaT
veterán

Ha jó a 16x slot [link]

Give them hell Ukraine!

(#44837) azbest válasza ollie (#44833) üzenetére


azbest
félisten

bányászos boltokban szokott lenni sokféle [link] egpu topicban szokták néha linkelni.
Ahogy látom 2-3 ezer ft körül is van hasonló, csak kicsit nagyobb méretű.

Ezen nem usb van és nem is hdmi, csak meglévő kábel technikát használnak a jel alaplapról a riserbe kiveztésére. Be ne dugd usb-be vagy hdmi-be ami olyan. Ezek 1x-esek, csak a videokártyák csatija miatt szoktak 16x aljzatosok lenni. Meg persze a tápbemenetnek úgy fér el az illesztése. Azt nem tudom működne-e táp rákötés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#44838) totron válasza kisi (#44820) üzenetére


totron
addikt

EU-n kívülről. Mennyi is a vége...?

(#44839) cbmfan válasza totron (#44838) üzenetére


cbmfan
senior tag

ár plusz 800 vámkezelés, opcionálisan még 27% ÁFA.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#44840) cbmfan


cbmfan
senior tag

megint sehol egy sztori? vagy karácsonyi roham van mindenkinél?

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#44841) Vicoo válasza cbmfan (#44840) üzenetére


Vicoo
senior tag

Agresszív állatok száma megnőtt, illetve azok száma is akik érthetetlen ,miért nincsenek a szellemi képességeik alapján gondnokság alatt.

(#44842) solena válasza cbmfan (#44840) üzenetére


solena
tag

Annyi munka van, hogy este általában örülök, ha nem látok gépet:DDD Nem hogy még sztorizzak is:))

De azért hozok egyet, ami kicsapta a biztosítékot. Ahhoz már hozzá vagyok szokva, hogy amikor bejönnek, akkor kapásból a főnököt akarják megtalálni akkor is, ha éppen elfoglalt, vagy szimplán mint a páromra hivatkoznak - "a múltkor beszéltem a gépről a pároddal..." - ilyenkor állítom le, hogy a férjemmel maximum gáztervekről, műszaki rajzrol beszélgethettek, mert a főnököm, akivel beszéltek:DD

Tag bejön, és mondja, hogy használt dvd-író-olvasót keres. És végig az orrában turkált könyékig, miközben beszélt. Zsigerből vágtam rá, hogy most éppen nincs. Főnök igaz, kérdőre vont, miután elment, mert jelen volt, csak éppen elfoglalt volt a rendeléssel, úgyhogy nem nézett fel a monitorról - aztán mutattam neki, hogy miért:DDD Vállat vont, és közölte velem, hogy finnyás vagyok:))

Egyébként elég fos a forgalom, az embereknek nem nagyon van pénzük, az ezeréves régi szarjaikat akarják javíttatni, ami oké lenne, de tényleg csodát várnak lófasz pénzért:( Tavaly ugyanilyenkor már túl voltam a harmadik karácsonyi zsírúj gép építésén, most még semmi, csak néhány "kötelező" csere, mert kipusztult a húszezeréves gép:(

[ Szerkesztve ]

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#44843) azbest válasza solena (#44842) üzenetére


azbest
félisten

áruljatok szépre fóliázott használt üzleti gépeket, mint gamer gt1030-as :D [link]

(#44844) solena válasza azbest (#44843) üzenetére


solena
tag

Nem is akkora baromság, mint amilyennek elsőre hangzik, csak nem foglalkoznék a csiricsáréval, inkább átültetném egy normális rgb házba (már ha fontos a karácsonyfa-effekt), ha nem egyedi tápos az egész, akkor egy nagyobb táp és értelmezhető videokártya... Oh wait, most még erre sincs kereslet :O

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#44845) cbmfan válasza azbest (#44843) üzenetére


cbmfan
senior tag

nemrég láttam ilyesmiből több tucattal. RAM, HDD nuku, alaplap átfúrva több helyen. egyedül a procit lehetett volna kimenteni belőle.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#44846) ollie


ollie
MODERÁTOR

May be an image of skyscraper

***

(#44847) TESCO-Zsömle válasza ollie (#44846) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ebből kéne 4K háttérkép... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#44848) TaaT válasza ollie (#44846) üzenetére


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#44849) -=RelakS=- válasza TESCO-Zsömle (#44847) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ha nem is 4K, de fácsén van kicsit nagyobb méretben.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#44850) Top cat válasza TESCO-Zsömle (#44847) üzenetére


Top cat
őstag

Kicsit nagyobb lett (7040*7040), maradhat? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.