Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14594) Jamby18


Jamby18
senior tag

bullseye+ 6 hónap múlva elromlik a gép, mennyé garanciálisban, vagy feljelent.
Garanciát nem vállalok, azért hogy ingyen megcsináltam nem várjon ennyi "szolgáltatást" :DDD
másrészt azon a környéken többet a szervízben sem akarnak majd fizetni (nem mintha eddig... az elmondások szerint), mert lám, van akinek ingyen is megéri
Én ezt a helyzetet úgy látom, hogy ha komolyabb a baj és tényleg nem ért hozzá akkor szervíz, de ha internetet kell beállítani vagy valami részegység cseréjébe kell segítség akkor ismerősnek az ismerőse ért hozzá és megcsinálja pénzért, szívességért.
Azért érné meg nekem mert lefoglal, szeretek rendbetenni gépeket, nem belerúgni ha xar.
Lenry De miért? Ha ismerősöm megcsinálja nekem a gépet mert nem értek hozzá adok neki 2000ft-ot akkor hogy jön ide az APEH, mert az én esetembe hirdetem magam? Másra nem tudok gondolni. A dobozos OS-ra nem teszek hasznot elmegyek számtech. boltba felrakom licenc egyezik és ennyi számlát is megmutatom.
tlac igazából ez a stratégia működhet is, mikor nem mond egy konkrét összeget, hanem azt mondja, amennyit gondolsz. Pont így gondolom én is.
cbmfan Addig csinálom amíg nyugi van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.