Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-17 09:07:23

LOGOUT.hu

Subaru topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#841) mmcc02 válasza Qru (#840) üzenetére


mmcc02
tag

Köszi! :R

Sajnos eléggé koszolódik, kb. mint a fekete. De nem nagyon tudtam szín szerint válogatni, ez sikerült :D
Amúgy ez az autó arrafele tipikus anyukaautó, ebben is 2 gyerekülés volt, és maggassarkú cipők nyomai.

Németországból, Bayreuth környékéről hoztam. Itthon egyszerűen egyetlen darab eladó benzines sem volt, s ha már utazok, akkor meg sem állok Németországig. 2 autót sikerült megnézni, ami jónak tűnt, képről, nem török/bolgár árulta és kézi váltós volt, ez volt a jobb állapotú. így is 300 km-re volt a két autó egymástól! Arrafelé is ritka darab. mobile.de-n azt hiszem nem volt fenn, autoscout24.de-n találtam.

Most léptem át a 60-at, akkor amint időm és energiám engedi, intézkedem a váltó/diffi olaj cseréjét illetően. Érdemes márkaszervizbe vinni, vagy pék is boldogul vele? Itt egyéb Subaru szakszerviz tudtommal nincs. Olaj 3000 km-e volt cserélve. A fékfolyadékot és a benzinszűrőt megnézem, voltak-e cserélve.

A vezérléssel kapcsolatban: ebben az új FB20-as motor van, ami tudtommal láncos. Ezt gondolom nem kellene cserélni :F

* Gondolkodom, tehát vagyok, ez a kérdés, válasszatok! Avagy röviden: Gondolkodom, tehát válasszatok! * Búbos páka *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.