Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-17 09:07:23

LOGOUT.hu

Subaru topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Qru válasza Petester (#1399) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szárítsd ki, aztan jöhet a hibafeltárás. En azért meglocsolnám az szépvédő tetejét (a Passat pl nálunk ott ázik be) meg a vízelvezetőt azt elsugíthatja pl falevél is. Ha nincs visszavizesedés akkor jöhet a klímás teszt...

Mod:

Outsiders: Szép munka! :C

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#1402) carr válasza outsiders (#1400) üzenetére


carr
őstag

úúú... megkívántam.... :D
:$
Mi is ez a cucc? valami szivacsos bithumen...? Sztem valami olcsóbbra beruházok tavasszal. :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#1403) outsiders válasza carr (#1402) üzenetére


outsiders
aktív tag

Hanno PF830 a bitumen, az alukasírozott bitulap (ez akkor kell inkább, ha nem vízszintes felületre ragasztasz) az CTK standard, plusz volt még használva sok helyen OVF SOFT filclap is, de azt elfelejtettem fotózni.... :DDD Bitulapot hőlégfúvózni kell és gyönyörűen felvesz bármilyen ívet, másik lap tapad simán is, de nem olyan szépen alakítható azért. Igazi origami volt a szétszedés és az összerakás, néhány patent nem kicsit volt makacs :U

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#1404) Qru válasza outsiders (#1403) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Most a gyertyacserekor nekünk is meggyűlt a bajunk 2-vel. De szerencsére sikerült nem eltörni. :D

#nincsbennetarcsi

(#1405) carr válasza outsiders (#1403) üzenetére


carr
őstag

Köszi. :D
:R
Mihelyst meglesz a papír (forgalmi), belefogok. :))

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#1406) outsiders válasza Qru (#1404) üzenetére


outsiders
aktív tag

Jó nektek, itt voltak áldozatok...... ;] Nem számottevő mennyiségben ugyanakkor. Hátó biztonsági övek olyan nyomatékkal voltak meghúzva, hogy a kulcsra fél méteres fémcsövet raktunk pluszban, hogy meg tudjuk mozdítani.... :O

Carr: Hajrá,szerintem megéri a munkát :K

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#1407) Qru válasza outsiders (#1406) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jó de autószerelő cserélte szóval nem az én érdemem. :D

#nincsbennetarcsi

(#1408) carr válasza outsiders (#1406) üzenetére


carr
őstag

ha lenne 300ezrem má nem lenne. de forgalmim igen! :D
:C :R

QRU: sztem ilyet nem bízunk bubusként autószerelőre. :)
:P :D
olajcsere, levegő, pollen, olajszűrő, fékbetét, kötél, amit otthon is meg tudunk csinálni, simán! :D ennyi öröm kell egy japánautósnak! :DDD

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#1409) outsiders válasza Qru (#1407) üzenetére


outsiders
aktív tag

Nekem gépészmérnök srác csinálta, gépjármű szakirány és hifibuzi.... ;] Nem kicsit profi az úriember és bagóért dolgozik. Amiben tudtam dolgoztam a keze alá, ennyi, különösképpen a 2 tacskója szelídítésében és az általuk ellopott szerszámok visszaszerzésében voltak kiemelkedő érdemeim :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#1410) carr válasza outsiders (#1409) üzenetére


carr
őstag

uh... :D De király kapcsolatod van! :D
Írhatna egy tanulmányt, hogy miért jó a nem turbós autót turbósítani. xD
És mindezt hivatalosan. Forgalmizva.
(adom hozzá a kocsit) xD

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#1411) Qru válasza carr (#1408) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem mindenki hazibarkácsolós és nincs is gyertyakulcsom. :D

Outsiders: :DDD

#nincsbennetarcsi

(#1412) carr válasza Qru (#1411) üzenetére


carr
őstag

gyertyakulcs nem akadály. küldök egyet. :D 19es kell asszem.
ja nem. 17es
ja nerm!
19!
:DDD

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#1413) Qru válasza carr (#1412) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Köszi! Legközelebb akkor hozzád megyek gyetyacserére. :))

#nincsbennetarcsi

(#1414) carr válasza Qru (#1413) üzenetére


carr
őstag

remélem egyszer már tényleg lesz alkalmunk összefutni. :D

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#1415) carr


carr
őstag

vadkár esetére Amúgy meg jó biztosító (vadkáros bizti) plusz vadriasztó síp.
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#1416) Qru válasza carr (#1414) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Terveim szerint hamarosan járok arra, majd egyeztetünk.

#nincsbennetarcsi

(#1417) Qru


Qru
MODERÁTOR

Friss BRZ teszt: [link]

#nincsbennetarcsi

(#1418) Petester válasza outsiders (#1400) üzenetére


Petester
senior tag

Ilyennel már én is szenvedtem, de nem vittem túlzásba. Mikor a Bogarat, meg a Golfot újítottam fel, akkor csak a gyári helyekre "nyaltam" fel a kátrány lapokat. Szerencsére minkét esetben már hűvös volt, így még jól is esett a meleg a hőlég fújóból. :) Mondjuk a régi, kikeményedett lapokat nagyobb szopás volt levakarni, mint az újat felsimogatni. :D
De ez így nem rossz ötlet, kombink még nem volt, így fura, hogy mennyi zaj jön előre menet közben. Elgondolkodtam, hogy egyszer majd az Outbacket is jó lenne kibélelni, de inkább a garázst kéne befejezni előbb... :U

(#1401) Qru
Az a baj, hogy most már nem nagyon lesz meleg, hogy elég vizet termeljen a klíma. De majd meglátjuk. Most száraz, de se klíma nem ment, se eső nem jött mostanában... :((

[ Szerkesztve ]

(ó\_!_/ó)

(#1419) outsiders válasza Petester (#1418) üzenetére


outsiders
aktív tag

Én is pont emiatt csináltam, rengeteg zaj jön hátulról. Mi a gyári rászáradt lapokra raktuk pluszban, elfért.... :D A röhej amúgy az, hogy szerintem a zörgést már csak a kihúzható kalaptartó műveli hátul, plusz elöl a fémkeretes napszemüvegem a tartóban 1500-as fordulat alatt ha berezonál.... :DDD (csak akkor esik oda, ha trehány módon gurítom és mozgásban van még, de nem álltam meg, kettesben indulok ilyenkor).

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#1420) Parci válasza Petester (#1418) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nagyon tetszik a művelet és szívesen megcsináltatnám én is. de az kizárt, hogy magamnak csináljak vele plusz munkát, nem fér bele sehogyan sajnos. vajon vállal ilyesmit bárki? jó lenne, a legnagyobb bajom az outbackkel, hogy utazóautónak vettük, de tulajdonképpen elég elviselhetetlen a szélzaja pályán :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1421) Petester válasza Parci (#1420) üzenetére


Petester
senior tag

Ez a szélzajon nem fog segíteni.
Amúgy honnan jön neked a zaj? Oldalablak vagy tető ablak felől? Nekem csak a tető felől szokott "szörcsögni" kb, 140-150 fölött, oldalról nem jön semmi nesz.

(ó\_!_/ó)

(#1422) Parci válasza Petester (#1421) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

oldalról

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1423) Petester válasza Parci (#1422) üzenetére


Petester
senior tag

Anno a gyógyszertárban vettem glicerint, azzal kentem be a Golf gumi alkatrészeit, mikor szétszedésre került. 2 napra bezártam mindet egy zsákba, majd lemostam róla. Utána olyan lett, mint az új. Volt, aki megkérdezte, hogy honnan vettem a kédereket. :) Azóta is használom minden gumi ápolására tél beállta előtt.
Talán egy próbát neked is megér, bár nem tudom mennyire nyeri vissza így vissza a rugalmasságát az oldalsó gumi. Nekem nem ez volt a célom, csak az újszerű kinézet. Az is lehet, hogy az ajtód lóg már kicsit és nincs a helyén az üveg. Nem?
De olvastam valahol (vagy itt vagy a klub fórum oldalán), hogy lehetett venni valami okosságot, ami kicsit megemelte a gumi tömítést vagy az ablakra kellett valamit pattintani (?), így újra egymásnak feszültek és megszűnt a szélzaj.

(ó\_!_/ó)

(#1424) Qru válasza Parci (#1422) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ilyenkor nem bánom, hogy az enyém nem keret nélküli ablakot kapott...

#nincsbennetarcsi

(#1425) outsiders válasza Parci (#1422) üzenetére


outsiders
aktív tag

Én ilyet raktam be a kéderbe. A legtöbb zaj amúgy a tükörháromszög lesz, ott még én is fogok kreatívkodni a hétvégén.
PiciPeti fórumtárs készségesen segít szerintem a hangszigetelésben Neked is ha rászánod Magad, nagyon kedvező áron dolgozik, simán megéri, Dunaharasztiban lakik. Anyagban az 5 ajtó plusz a hátsó fertáj szigetelése nagyjából szerintem 40-45 rugóból kijön, plusz munkadíj.

[ Szerkesztve ]

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#1426) mmcc02


mmcc02
tag

Üdv újra! Rég jártam erre :D

Kezdenék is egy kérdéssel: Subaru viszkós AWD-vel és ESP-vel mi a teendő alulkormányzottság és túlkormányzottság esetén? A múltkor egy kanyart picit túl gyorsan kezdtem, de végül sikerült az útról nem leesni :D

Elsőkerekes, ESP nélküli autón nevelkedtem. Na Zubi nem úgy viselkedik, ahogy megszoktam. Elsőkerekes autóval magabiztosabb voltam, az gázra legalább egyenesbe húzta magát :F

Zaj témához: Zubi (keretes ablakok) határozottabban hangosabb autópályán mint pl. egy Opel Mokka. Simán van 2-3 dB különbség. Vegyesen szél- és menetzaj, bár annyit nem járok autópályán, következőben jobban megfigyelem.

* Gondolkodom, tehát vagyok, ez a kérdés, válasszatok! Avagy röviden: Gondolkodom, tehát válasszatok! * Búbos páka *

(#1427) Parci válasza outsiders (#1425) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi az infókat! annyit simán megér nekem, a lényeg, hogy ott tudjam hagyni és szóljon, amikor kész :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1428) outsiders válasza Parci (#1427) üzenetére


outsiders
aktív tag

Szerintem belemegy Peti simán, de megéri ottmaradni vele és segíteni neki, gyorsabban végez és nagyon jófej srác, pikkpakk elmegy az idő ha dumáltok :K Ha csak szigetelést akarsz semmi audio csere akkor szerintem olyan 12 óra lehet a komplett kocsi. Érdemes azért jobb időben menni, nem kell annyit hőlégfúvózni akkor, 15 fok alatt nem jó dolgozni.

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#1429) Parci válasza outsiders (#1428) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

azt írd majd még meg, hogy van-e olyan kárpit, ablak, bármi, ami a szétszedés után zörgött, rosszabb lett. mindig ettől fázom, ezért nem fóliáztattam még a hátsó ablakokat sem például.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1430) outsiders válasza Parci (#1429) üzenetére


outsiders
aktív tag

Nincsen semmi ilyen nálam. Filclapot is használunk, plusz van egy zártcellás csík amit szintén lehet venni, és az illesztések közé be lehet tenni, van kb negyed órád dolgozni vele amíg felveszi végső alakját, itt vannak[link] 😁

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#1431) Qru válasza mmcc02 (#1426) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez az awd "hátránya", hogy későn veszti el a tapadást de akkor már nem nagyon van mit csinálni (ennek ellenére orrtolósra van hangolva az összes Subi mert azt a legtöbb ember jobban tudja kezelni mintha a farát dobná el).
Nekem azt javasolták, hogy ilyenkor nem szabad hirtelen elvenni a gázt (főleg nem fékezni!) és nyitni kell a kormányszögön. Jah és persze elmorzsolni egy imát. :D

Nálad leginkább a tükör miatt van szélzaj sztem, szép nagy elefánt fül (cserébe kb azt is látod benne mi volt tegnap).

mod:

Parci: A legtöbb helyen úgy fóliáznak, hogy nem veszik ki hozzá az ablakot, akkor meg nincs rizikó. A fóliázáson én is gondolkodom amúgy... :U

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#1432) outsiders válasza Qru (#1431) üzenetére


outsiders
aktív tag

Fólia nekem is lesz, de csak tavasszal majd, most sok hőt nem kell megfognia. Óriás tükör van a forin is, kb teherautó méretű.... :D

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#1433) Qru válasza outsiders (#1432) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szerencsére az enyémen nem nagy lapátfül tükör van így nem hangos még 150-nél sem. Vagyis hangos csak nem a szélzajtól, hanem a motor üvölt a rövid 5. gang miatt. :D Ha megnézed itt a képet (btw ez az első PH-s Subaru találkozó volt, még kemény 2 fővel :D) látod, hogy milyen pici a tükör.

Kéne vmi helyet keresni ahol adnak csoportos/topik kedvezményt és akkor mehetnénk együtt... :K

#nincsbennetarcsi

(#1434) outsiders válasza Qru (#1433) üzenetére


outsiders
aktív tag

Adom az ötletet.... :K Hárman már vagyunk Parcival együtt. Kis pici tükörben nem látsz semmit, a Foresterek kb nincsen holttere, komolyan.... XD Bazi nagy tükör, nagy ablakok, elöl az A oszlop is kis filigrán.
Motorzajra is van megoldás, fel kell dobni egy Standardplast STP BG10 Premium-ot, autohificentrumnál 19k most akciósan. Az majd megfogja a zajt ;] Nekem amúgy szigetelés után a nagy felfedezés az volt, hogy elkezdtem hallani a motort, nem csak hátulról a konstans zaj jött...

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#1435) Qru válasza outsiders (#1434) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem fogom szigetelni, szélzaj minimális a motor hangját meg szeretem hallgatni. Nagyon élvezem mikor végre a kerregő TDI-ből átülhetek a finom és kulturált hajtású Bubiba.
Lenyomtam pl egy Bp-Zadar-Bp utat úgy, hogy egy másodpercig sem szólt a rádió/zene, ez a TDI-ben elképzelhetetlen olyan ramaty hangja van.

#nincsbennetarcsi

(#1436) outsiders válasza Qru (#1435) üzenetére


outsiders
aktív tag

Oké, én is szeretem a hangját, csak azt hittem zavar már nagy tempónál :D Kipuff csere lesz? Nekem esedékes még a hónapban szerintem, a gyári nem nagyon jó, fogja a szabadabb légáramlást, plusz úgy fütyül háromezer felett, mint egy turbós, 100 feletti tempónál ha motorfékezel csak, akkor meg szintén fura visító hangja van annak ellenére, hogy nem lyukas sehol, elfáradt már a bele eléggé. Foresteren tipikus elvileg.

[ Szerkesztve ]

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#1437) Qru válasza outsiders (#1436) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Egyelőre nem, amíg bírja a gyári marad (most alámentünk a gyertyacserekor és még elég jó kondiban van). Aztán jöhet vmi zordabb cucc. :))

A képen lévő szürke wrx gyári kidörgőjét megkaptam (az kapott saválló rendszert) de az előzetes utánaérdeklődésem eredményeként úgy tűnik nem teljesen csereszabatos a két cucc... még ennek utána kell járnom tüzetesen, hogy felmegy-e az enyémre vagy sem. A leömlő része tuti nem (szívó vs turbó) de a kati utáni rész sztem 1:1-ben felmegy rá csak ugye a wrx-ének nagyobb az átmérője...

mod:

Gondolkoztam azon is, hogy a középdobot kukázom de azt mondták, hogy meg fogok őrülni olyan hangos lesz tőle autópályán. :(

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#1438) mmcc02 válasza Qru (#1431) üzenetére


mmcc02
tag

Igen, a kapaszkodás megvolt, a többi intuícióból :D

Egyáltalán nem bánom a nagy tükröket.

A Subaru amúgy jól nyomja a modularizálást: a 4es Foresteren is ugyanezek a tükrök vannak. Meg a műszerfal is kb. ugyanaz, mint az Imprezában/XVben. Illetve hátulnézetből a hátsó lengőkarok is ugyanúgy néznek. Egyre inkább az az érzésem, hogy a 2 autó műszakilag ugyanaz, csak a Foresternek magasabb és hosszabb a karosszériája. Majd utána kellene nézzek a cikkszámoknak :K

Zubit fóliázott hátsó ablakokkal vettem, szerintem gyári. Kilátni úgysem lehet (emelkedő övvonal, ereszkedő tető), meg tolatókamerám is van, szóval nem zavar. A forgalmat a belső tükörben is gond nélkül látom. És nyáron mintha nem melegedne annyira fel az autó. Szóval csak ajánlani tudom a fóliát (pedig szeretem az akvárium-autókat is :B)

* Gondolkodom, tehát vagyok, ez a kérdés, válasszatok! Avagy röviden: Gondolkodom, tehát válasszatok! * Búbos páka *

(#1439) Qru válasza mmcc02 (#1438) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hasznos persze csak cserébe tempónál hangos. Ingyen ebéd sosincs tudod. :D

Az XV egy emelt hasmagasságú Impreza mk4 azért azonos olyan sok minden. Forival is sok a közös elem, mert így gazdaságos a gyártás.

Comfort felszereltségtől már gyárilag sötétített. :K Én inkább a kinézet miatt fóliáztatnék de persze az is hasznos, hogy nyáron nem melegszik fel annyira. Már csak a felniket kéne elvinnem felújíttatni... :D

#nincsbennetarcsi

(#1440) Parci válasza outsiders (#1434) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nyomhatunk együtt egy fóliázós kört :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1441) outsiders válasza Parci (#1440) üzenetére


outsiders
aktív tag

Zsír, akár itt a háromkerben kutathatunk akkor valamit, ki kell találni melyik gyártót akarjuk (Llumar, Skyfol Sharkfol stb) és pl. választani kell egy hivatalos szakit akit a saját honlapon is ajánlanak. Utána meg kérünk csoportos kedvezményt..... ;]

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#1442) Qru válasza Parci (#1440) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Benne vagyok. A wrx-es haver ezt a helyet ajánlotta: zámbófólia

mod:

outsiders: A helyszín nekem mindegy csak Pest vagy Pest közeli legyen. Fóliából én az LLumar-t preferálnám, arról olvastam/hallottam sok jót.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#1443) mmcc02 válasza Qru (#1439) üzenetére


mmcc02
tag

Ez az egyik kedvenc képem a témában:

A téli kerekeim nekem is 16''-os lemezfelnik, majd dobok be képet róluk (meg az új téligumikról, az is mostanában következik). Legalább nem kell annyira vigyázni rájuk :))

* Gondolkodom, tehát vagyok, ez a kérdés, válasszatok! Avagy röviden: Gondolkodom, tehát válasszatok! * Búbos páka *

(#1444) Petester


Petester
senior tag

Az Outbacket én is szeretném fóliáztatni, nekem a hely is megvan, hogy hol csináltatom meg. Nem egy munkájukat láttam, elég jó referencia anyaguk van: [link]

(ó\_!_/ó)

(#1445) outsiders válasza Qru (#1442) üzenetére


outsiders
aktív tag

Corollán Llumar van nekem is, meg vagyok vele elégedve, a nagy szívfáldalmam, hogy tükrös jellegűt nem lehet legálisan rájuk rakni ;]

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#1446) Parci válasza Qru (#1442) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

én nem akarom full sötétbe tolni, csak mondjuk a felére venni a fényt, gondolom van többféle és lehet ügyesen választani. én attól is fázom, hogy nem látom a gyereket, ha kint állok az autó mellett. és ja, olyan helyre menjünk, ahol nem veszik ki az ablakot...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1447) mmcc02 válasza mmcc02 (#1443) üzenetére


mmcc02
tag

Amúgy durván kevés eladó Impreza van (mk4). Amikor kerestem, kb 4x annyi XV volt mobilen meg autoscouton. :F

* Gondolkodom, tehát vagyok, ez a kérdés, válasszatok! Avagy röviden: Gondolkodom, tehát válasszatok! * Búbos páka *

(#1448) outsiders válasza Parci (#1446) üzenetére


outsiders
aktív tag

Van sok szint, nyugi :K Én sem szeretem a tök sötétet, nem olyan vicces azzal vezetni éjszaka, ne adj isten tolatni például.... Annyi a lényeg, hogy fogja a hőt és valamennyit fényt. Ablakot általában nem veszik ki, de erre úgyis rákérdezünk előtte, én se szeretném ha babrálnák.

[ Szerkesztve ]

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#1449) filatis1 válasza Parci (#1440) üzenetére


filatis1
újonc

Sziasztok. Én is 1 hónapja fóliáztattam le B oszloptól feketére . A huszti uton van egy LLumaros , Tóth Zoltán. Nagyon rendes foszer. 58 ert csinálta. De ebben benne volt a regi folia leszdese, plusz a tetőablak foliazasa is.

(#1450) Qru válasza Parci (#1446) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Tökéletesen azonos állásponton vagyunk. Ablakot ne vegyék ki hozzá és ne legyen full sötét + minőségi fólia legyen. Akkor már csak a helyet kell megkeresni. :D

mod:

mmcc02: Mert most a suv a divat nem a hatchback.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.